Dynamo-Magician Impossible

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Cautinho » 05 feb 2013, 14:58

Pisem preko mobitela,pa ne mogu staviti ni puno sadrzaja.Uglavnom,vjerujem da je vecina vas cula za ovog tipa.Taj radi nemoguce,bas nemoguce.Hoda na vodi,ubacuje mobitele u staklene boce,izlazi kroz zatvoreno staklo,razne nemoguce trikove sa kartama...I to nije nista u studiu,vec izadje na ulicu i tako ljudima pokazuje.
U cemu je tajna,jesu li te stvari stvarno istinite i ima li normalno i logicno objasnjenje za te 'pojave'.Ima li mozda veze sa magijom ili nekom visom silom?
Stavljajte videe i slike.
Keep walking.

Avatar
Sveti
Postovi: 10175
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Sveti » 05 feb 2013, 15:05

za ovakve rasprave postoji chat, ne mora se za svaku pojedinost pravit' nova tema.
naprijed rejal

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la LenBias » 05 feb 2013, 15:06

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

:mrgreen:

jos se bane presvuko i popio kafu :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Cautinho » 05 feb 2013, 15:12

Bas je za ovu temu prikladan chat,na kojem je aktivno oko 5 osoba max. i tu pise.'vako svi vide,i mogu se ukljuciti.Ja skoro nikad i ne docekam odgovor na toj temi,vecina ih samo pise i chata,ko sa drugovima.
Keep walking.

Avatar
Otelo
Postovi: 33442
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Otelo » 05 feb 2013, 15:13

Ti ljudi oko njega su glumci koji znaju sta im je radit
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Cautinho » 05 feb 2013, 15:27

Kakvi ljudi,on to sam izvodi,netrebaju mu glumci.Zar nije preocito.On je svjetska zvjezda,pogledaj drustvene mreze i fanove,nema tu prostora za neprofesionalizam.
Keep walking.

Avatar
Otelo
Postovi: 33442
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Otelo » 05 feb 2013, 15:36

Pa taj trik sa vodom bi skontalo i malo dijete.

Oko njega postave hrpu ljudi i kazu im da ne prolaze kroz sredinu,odnosno gdje je staklo da on moze proci.I tako on prodje a svi u soku



Mi ljudi smo k'o ovce,rade s nama sta hoce, kad hoce i kako hoce :? :oops:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la chily-rz » 05 feb 2013, 15:40

Za neke trikove koje izvodi postoje tutoriali na youtobeu koji se mogu izvjezbati,.

Evo jedan video koji objasnjava njegov trik sa telefonom i praznom bocom..Pogledajte na 0:24 i vidjecete da lik mobitel baca u jaknu..

[youtube][/youtube]

Ima nesto slicno u onom videu kad neku ribu dize sa stolice u zrak,jasno se vidi da dupe,odnosno butine te ribe i nakon sto je "podigne" sa stolice zadrzaje isti oblik kao i prilikom sjedenja na stolici,.

Ima neki stvari koje e tesko za objasniti i skontati ali mi nije jasno ako vec posjeduje te nadljudske moci zasto ima ovih failova u izvedbi..

Sve u svemu,zanimljiv show,gledao sam vecinu toga..

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Cautinho » 05 feb 2013, 15:59

@Otelo dobro za vodu,nisam ni vjerovao u to.Nije Sin Boziji,za Boga miloga.Kazem za ovo ostalo,te sitnice i kerefeke.
Keep walking.

Avatar
mighty_reds
Postovi: 855
Pridružen/a: 28 dec 2009, 01:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la mighty_reds » 05 feb 2013, 16:21

Gledao sam čovjek stvarno je nevjerovatan. Moji prijatelji samo kažu šejtanska posla i riješena misterija :mrgreen:

Lično ne vjerujem u magiju ali za ovo nemam objašnjenje fakat.

[youtube][/youtube]
The status of being a Liverpool player keeps our players motivated.'
- Bill Shankly

R.I.P. Haris Arapović (hary_ynwa) You'll never walk alone

Avatar
Marley
Postovi: 437
Pridružen/a: 13 avg 2011, 00:07
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Marley » 05 feb 2013, 16:23

Nema tu nicega natrpirodnog, to je jednostavno opticka iluzija usavrsena i dovedena na najvisi nivo, a za to su potrebne godine i godine uvjezbavanja ali i kreativni ljudi koji rade na osmisljavanju raznih rekvizita koji ce pomoci u ostvarivanju te iluzije. Dynamo i Kuperfild su vjerovatno najpoznatiji iluzionisti naseg vremena i svoje tacke izvode bez potrebe da im neko glumi laznu pubiku ali naravno ima i slucajeva kada su im za neke trikove potrebni i suradnici ali nikada da glume laznu publiku. Mogu slobodno reci da su ta dvojica profesionalci u svom poslu i pravi iluzionisti dok je koristenje lazne publike obicno sarlatanstvo i nema veze sa madjionicarstvom. Lazna publika se nekada davno upotrebljavala ali danas je to rijetkost...

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la juznjak> » 05 feb 2013, 16:30

Ima nekih trikova koji se mogu objasniti ,no ovo ostalo cisto sumnjam . Gledao sam par epizoda: Zadnju koju sam pogledao bila je kada dosao bio u Rio de Janierio. Kap koja je prelila casu kada je u pitanju moje daljnje gledanje te emisije je bila kada je levitirao pored dobro poznatog Isusovog Kipa . Prvo,obratio sam paznju na posmatrace,i mala vecina njih je djelovala impresionirano odnosno to sto on radi nije ih previse zacudilo . Neki su cak gledali u nekom drugom smjeru .Zasto to? Halo ,Covjek let,i trebali bi da mu se poklone,da ga zagrle,da ga proglase nekim Svecem ili sta vec. Zar ne ?! Sve je to po meni izmontirano . A iza njega postoji velika masa ljudi koja sve to radi . Slicna je prica i sa onim Angelom . Njega su provalili ako se ne varam .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la chily-rz » 05 feb 2013, 16:45

Evo i onaj drugi trik o kojem sam govorio,ocito je da djevojka i nakon sto je odigne sa stolice sjedi na necemu..

[youtube][/youtube]

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la madridist » 05 feb 2013, 16:53

invisible dick
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
hoshafka
Postovi: 1852
Pridružen/a: 29 okt 2012, 14:05
Lokacija: Ni tamo ni tu
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la hoshafka » 05 feb 2013, 17:09

Po meni sve su to trikovi koji su smiješni kad ih otkrijemo, ali u u tome i jeste poenta. Sve dok ne znamo kako to oni rade pokušavamo na razne načine objasnit, pa i natprirodnim. Sjetite se kad je Koperfild učinio da nestane kip slobode, kasnije su otkrili kako je to uradio, zaista prost trik. Nekad sam i ja mislio da tu ima natprirodnog, ali kad sam vidio objašnjenja za neke trikove kojima sam se divio promijenio sam mišljenje.
Pustiću sunce da topi ljubav!

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Semir bvb » 05 feb 2013, 17:52

Evo i "novčić kroz staklo" je otkriveno. Trebaju ti dva novčića i magnet kojeg ima na prstenu. ;)
[youtube][/youtube]
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la tyler durden » 05 feb 2013, 18:15

Zakljucajte temu, sasvim je nepotrebna.

Postavljacu teme bi preporucio da koristi google, jer ima tamo vecina trikova objasnjena. Ovi sto nisu objasnjeni, bice vremenom.
Nikakva magija, nikakve budalastine, opticka iluzija, pomoc ljudi oko njega, i pomoc televizije.
Sve ovo je ko i sve ostalo, postignuto uz mnogo vjezbe.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Cautinho » 05 feb 2013, 18:22

Kao prvo:Zasto ne odes na svaki podforum na ovom forumu i tako napises na sve nepotrebne teme,kojih ima 100 + .Na pdf diskusije,zadnjih 20 tema je potpuno nepotrebno.
kao drugo:Ovo nije samo tema za otkrivanje toga kako on radi sve to,vec diskusija o njemu.
I trece: Kao sto sam rekao,na mobitelu sam,nemam pristup googleu.
Keep walking.

Avatar
Sveti
Postovi: 10175
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Sveti » 05 feb 2013, 18:24

otkad mobitel nema pristup google-u?
naprijed rejal

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Dynamo-Magician Impossible

Post Postao/la Cautinho » 05 feb 2013, 18:27

Otkad je mobitel.Nemam fifi,mogu samo ovako na forum,google mi drpi sve pare sa racuna.
Keep walking.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: filip13, Muumii i 24 gosta.