Paradox Games

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koji Paradox serijal preferirate?

Crusader Kings
5
10%
Europa Universalis
20
42%
Victoria
1
2%
Hearts of Iron
1
2%
East India Company
0
Nema glasova.
Neki drugi
2
4%
Ne preferiram ništa od Paradoxa
19
40%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la Sarmelino » 08 sep 2018, 18:02

Kanye je napisao/la:Vise ih igra CK2.
Irl
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la MElloo » 12 sep 2018, 15:09

Kanye je napisao/la:Vise ih igra CK2.
Sto li

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la TonySosa » 15 dec 2018, 00:02

Kakav li je Golden Century?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la TonySosa » 28 nov 2019, 16:52

Igra li ko? Ove godine nijedan DLC. Iznenađujuće.

Rule Britannia je bio odličan DLC, sa Škotskom sam imao dobru igru prošle godine.

Missions expanded mod je odličan, uz idea variation naravno. Beyond typus honorable mention.

Inače pošto sam sad još iskusniji oko piraterije i tih sranja, može se imati svaki DLC uz samo Vanillu kupljenu sa Steama. Pa planiram uzeti uskoro, al dotad može i piratska verzija. Ko im yebe kapitalističku mater.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la Kanye » 28 nov 2019, 17:16

TonySosa je napisao/la:
28 nov 2019, 16:52
Igra li ko? Ove godine nijedan DLC. Iznenađujuće.

Rule Britannia je bio odličan DLC, sa Škotskom sam imao dobru igru prošle godine.

Missions expanded mod je odličan, uz idea variation naravno. Beyond typus honorable mention.

Inače pošto sam sad još iskusniji oko piraterije i tih sranja, može se imati svaki DLC uz samo Vanillu kupljenu sa Steama. Pa planiram uzeti uskoro, al dotad može i piratska verzija. Ko im yebe kapitalističku mater.
Ja uzeo na snizenju original prije koji mjesec. Bilo 75 % na njihovoj stranici. Super stvar moram priznat sa krekovanim dlcovima. Al slabo igram zbog faxa. Cekam ljeto i odmor, taman ce do tada i ovaj novi evropski update i dlc. Igra je sve bolja i bolja i mislim da ce ovo biti zadnji dlc prije EU5. Slicno ko i sa CK2 i CK3. Imam i CK2. Uzeo kad je bilo dzaba. :mrgreen:

Jel igras Imperator? Ja sam na pocetku dok je bio los, al citam da su milion nekih stvari promijenili.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la TonySosa » 28 nov 2019, 17:44

Ma ne igram to.

I EU4 sam instalirao neki dan nakon godinu dana, da isprobam ove nove modove. Nisam ni ja započinjao neku kampanju, malo probao sa Lubeckom.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la JonSnow » 10 dec 2019, 20:38



6:45 :bih:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la AjsKjub » 22 apr 2021, 17:25

Fino je što popravljaju opskrbu u novom dlcu za hoi. Italija s druge strane i dalje zanemarena. :rol:
Dizajni tenka će izgleda biti detaljni i s ovim će još više unakaziti i ono malo kreativnosti u MP gejmovima. 40width divizije teških tenkova bi mogle biti još jače u budućnosti.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Paradox Games

Post Postao/la AjsKjub » 23 okt 2022, 11:38

Nakon mnogo mimova i čekanja eto i Vicky 3 za 2 dana. :salut: Nakon Lions of the North i By Blood Alone ima razloga za hype. 2 fantastična DLCa, pogotovo ovaj za EU. Milina igrati Livonski red a i nove reforme su super, dev meta uništena, AI nije više retar.diran. Sve 5. Samo da release version ne bude ko imperator.

Valjda bar još nekog interesuje ovo što pišem :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, chelsea358, Jabroni, Sheyi, VensanKasel i 56 gostiju.