Najveće svjetske misterije

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Sarmelino » 28 avg 2017, 16:36

Donnie Darko je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Cim je Sarmelino za vakcine znas da qrcu ne valjaju
Hoces li vakcinisati svog sina ili kcerku kada dodje vrijeme? Onako, cisto informativno.
O cemu ti? Opce poznat fakt da ljudi koji primaju vakcine ne mogu imat djecu
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Asteriks
Postovi: 14221
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Asteriks » 28 avg 2017, 16:46

PostPostao/la sekerbay » 28 avg 2017, 16:14
Generalni lijek protiv raka ne postoji niti je ikada bio otkriven. Biljezimo izolirane slucajeve a to se desava iz sljedecih razloga:

- ev striktno metoda izdvajanja limfocita koja je izazvala pravi boom u borbi sa leukemijom djeluje razlicito ili pak slicno za npr. 10 ljudi slicnih zdravstvenih osobina. Pa tako moze preziviti cijela klapa, moze samo jedan, dva itd., a moze se desiti totalni krah.

Ovo izdvajanje se vrsi iz kostane srzi oboljenog pa se shodno tome pravi se lijek posebno za svakog osobu iz njenog organizma. To je sporo, skupo ali efikasno uz rizik. Nemoguce je napraviti sveobuhvatni lijek jer kao sto vidimo i ovi T-e leukociti iz vlastitog organizma predstavljaju rizik za isti.

Tak ti je uopce sa rakom, odavno su na tragu imunoterapije ali je to uzasna procedura plus treba se raditi pojedinacno za datu osobu.

To sto ti navodis, te Svabe, moguce da se radi o nasumicnim uspjesima, isto sto preradjen zmijski otrov ima pozitivna dejstva na odredjene vrste raka al samo u izoliranim slucajevima, znaci na isti kalup kao ovaj primjer leukemije.

Dovoljno ti je samo obrazlozit definiciju ove bolesti pa ce biti jasnije o cemu pricam.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la sekerbay » 28 avg 2017, 17:00

Ma jbg, imaš te s kojima se ne treba zayebavat tj. treba ih dat. Kako su mi objašnjavali, ako ih ne daš, poslije dijete može nayebat. Objasnili su oni šta sve može biti ali sam zaboravio. Uglavnom, opasno.
Velike su šanse da dijete nastrada.
Jah, u njemačkoj ima kamara nekih vakcina koje se daju. Iako nisu obavezne, indirektno te tjeraju da ih daješ jer obdaništa pa čak i neke škole ne primaju djecu koja nisu primila sva ta njesra.

Nešto u vezi raka i istraživanja berlinske univerzitetske klinike.
Koga interesuje, ima gugl.

http://www.bz-berlin.de/berlin/mitte/ch ... egen-krebs

http://www.daserste.de/information/wirt ... g-100.html

Dakle, dvije njemačke univerzitetske klinike, berlin i bon, radile su testove. Ciljano ubijaju te ćelije.
Čovječe, vraćaju već opisane pacijente.
I sad, kome bayer, njegov monsanto i kupljeni doktori prodaju damu pod bubrege :x
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Kawhi » 28 avg 2017, 17:06

Ne znam koliko znaš o raku šećko ali je dosta komplikovaniji nego što mi se čini tvoje mišljenje o njemu. Nije to samo puf i zdrav si.
Uostalom, rak nije jedina neizlječiva bolest. Nismo još ni blizu toga da nađemo lijek za razna neurološka oboljenja niti smo ikada bili. Jednog dana će nauka doći do toga, al ove antivaxi budale i slične stvari usporavaju taj napredak.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Ramsey16 » 28 avg 2017, 17:07

Hajde dosta o vakcinama.
Koja ono bydala rece da zemlja nije ravna ploca?

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la sljivo » 28 avg 2017, 17:08

Siguran sam, da ima lijeka, ma šta god on bio, Steve Jobs bi ga kupio i imao i izliječio se. Ali nije.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la sekerbay » 28 avg 2017, 17:15

Kawhi je napisao/la:Ne znam koliko znaš o raku šećko
Pa ništa. Evo baš sad kad sam bio u bosni, zasjeo sam sa dva velika medicinska stručnjaka i par sati ih cijedio da mi to objasne.
Ljudi su baš išli u detalje.
Na kraju sam skonto da ništa nisam skonto :mrgreen:
To nije bitno tj. nebitno je šta zna jedan sekerbay, nego je bitno šta zna struka.
Evo njemačka struka kaže da može.
Nisu to ba veterinari, nego se radi o profesorima čija je to svakodnevnica.
Ja ne kažem da će izliječiti sve ljude, jer mi muslimani kažemo da nema vraćanja kada dođe sudnji čas, ali da mogu pomoći velikom broju insana, definitivno mogu.
Al šta da se radi kad jedan Prof. Dr. proda dušu šejtanu i ide na profit, jok da pomaže.
Eto gore u linku slike i imena doktora koji gura lijek firme koja mu daje dnevnice.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Ramsey16 » 28 avg 2017, 17:18

Bravo sekerbay ja sam konto da si ti prosjecni dijasporac tipa hendo i sl

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Unofficialpage » 28 avg 2017, 17:19

sljivo je napisao/la:Siguran sam, da ima lijeka, ma šta god on bio, Steve Jobs bi ga kupio i imao i izliječio se. Ali nije.
Zdrav čovjek bude, ništa mu ne fali i umre. Možda je i imao lijek, ima lijek za još dosta boleti pa ne prođe onako kako bi trebalo proći, zakomplikuje se i čovjek nastrada.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Ramsey16 » 28 avg 2017, 17:27

Ramsey16 je napisao/la:

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la coelho41 » 28 avg 2017, 22:08

S obzirom da smo ustanovili da vakcine nisu zdrave, idemo dalje; Ja pokrećem novu teoriju zavjere koja glasi: "Božo Vrećo ne postoji!" Mislim, ja ga nisam vidio i znam dosta prijatelja koji ga nisu vidjeli, on je samo medijska izmišljotina koja je tu da propagira vrijednosti LGBTQ populacije, jer niko to ne smije uraditi i živjeti svaki dan tako, mogao bi ga neko ubiti....

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la SlevinKelevra » 29 avg 2017, 14:53

Unofficialpage je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Siguran sam, da ima lijeka, ma šta god on bio, Steve Jobs bi ga kupio i imao i izliječio se. Ali nije.
Zdrav čovjek bude, ništa mu ne fali i umre. Možda je i imao lijek, ima lijek za još dosta boleti pa ne prođe onako kako bi trebalo proći, zakomplikuje se i čovjek nastrada.
Steve Jobs je umro od raka gusterace, zato sto nema lijeka za rak, a posebno nema lijeka za rak gusterace. Pri kraju zivota lik nije imao vise od 30 kg. Nema lijeka ni za njega multimilijardera koji moze kupiti pola svijeta, ni za nekog lika na drugoj strani svijeta koji nema hljeba da jede.
Naravno, svako ima slobodu da vjeruje da se Jobs nekim lijekovima izlijecio od raka, a umro jer se udavio kikirikijem dok je gledao utakmicu ili nesto slicno. :salut:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Unofficialpage » 29 avg 2017, 15:03

SlevinKelevra je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Siguran sam, da ima lijeka, ma šta god on bio, Steve Jobs bi ga kupio i imao i izliječio se. Ali nije.
Zdrav čovjek bude, ništa mu ne fali i umre. Možda je i imao lijek, ima lijek za još dosta boleti pa ne prođe onako kako bi trebalo proći, zakomplikuje se i čovjek nastrada.
Steve Jobs je umro od raka gusterace, zato sto nema lijeka za rak, a posebno nema lijeka za rak gusterace. Pri kraju zivota lik nije imao vise od 30 kg. Nema lijeka ni za njega multimilijardera koji moze kupiti pola svijeta, ni za nekog lika na drugoj strani svijeta koji nema hljeba da jede.
Naravno, svako ima slobodu da vjeruje da se Jobs nekim lijekovima izlijecio od raka, a umro jer se udavio kikirikijem dok je gledao utakmicu ili nesto slicno. :salut:
Nigdje nisam rekao da nije umro od raka već da ništa sa sigurnošću tvrditi ne možemo jer ne znamo šta se dešavalo u njegovom životu. A i ja vjerujem da nema još lijek za rak, lijek koji u 90% slučajeva liječi rak već da ima neki koji može nekima pomoći, tipa konoplja... A i isto tako vjerujem da farmaceutima nije baš u velikom interesu da nađu lijek bar ne koji će biti dostupan široj narodnoj masi.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la SlevinKelevra » 29 avg 2017, 15:10

Unofficialpage je napisao/la: Nigdje nisam rekao da nije umro od raka već da ništa sa sigurnošću tvrditi ne možemo jer ne znamo šta se dešavalo u njegovom životu. A i ja vjerujem da nema još lijek za rak, lijek koji u 90% slučajeva liječi rak već da ima neki koji može nekima pomoći, tipa konoplja... A i isto tako vjerujem da farmaceutima nije baš u velikom interesu da nađu lijek bar ne koji će biti dostupan široj narodnoj masi.
E meni ta logika bas i nema smisla. Zasto farmaceutima, ljudima koji prodaju lijekove za bolesti i tako zaradjuju, ne bi bilo u interesu izbaciti na trziste lijek koji bi bio najtrazeniji lijek u historiji i, sto je najvaznije, za koji se ne bi pitalo koliko kosta? :think:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Kawhi » 30 avg 2017, 19:44


Fleturt videji imaju odličan soundtrack. :tokralju: :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la uNbx » 30 avg 2017, 19:53

Ljudi žive od toga što prodaju smeće ljudima od kojeg ne samo da ti u najvećem broju slučajeva neće bit bolje, već će ti stradat još nešto u organizmu, pa ćeš morat opet kupovat njihove lijekove. Kako će im bit u interesu?
Ja znam 7 ljudi koji su izlječili teške bolesti uljem od kanabisa, od njih 7, 4 je imalo rak.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 avg 2017, 23:19

slika

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la tuzlak1987 » 31 avg 2017, 01:11

slika

Ovo dovode u vezu sa tim sto ljudi izbjegavaju vakcinisati djecu. E sada pitanje je jesul ovo imigrantska djeca mozda.

Ko je informisan oko zive u vakcinama? Jel ona utice lose na organizam i jel ove nove sadrze zivu?

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la DANTES » 31 avg 2017, 08:53

SlevinKelevra je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la: Nigdje nisam rekao da nije umro od raka već da ništa sa sigurnošću tvrditi ne možemo jer ne znamo šta se dešavalo u njegovom životu. A i ja vjerujem da nema još lijek za rak, lijek koji u 90% slučajeva liječi rak već da ima neki koji može nekima pomoći, tipa konoplja... A i isto tako vjerujem da farmaceutima nije baš u velikom interesu da nađu lijek bar ne koji će biti dostupan široj narodnoj masi.
E meni ta logika bas i nema smisla. Zasto farmaceutima, ljudima koji prodaju lijekove za bolesti i tako zaradjuju, ne bi bilo u interesu izbaciti na trziste lijek koji bi bio najtrazeniji lijek u historiji i, sto je najvaznije, za koji se ne bi pitalo koliko kosta? :think:
Kako nema? Je li bolje prodavati jedan lijek koji možeš prodati samo jednom ili više lijekova koje može prodavati više puta za svaki pojedinačno? Čista matematika i logika tržišta.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la sljivo » 31 avg 2017, 09:21

Lijek za rak i nešto što pomaže čovječanstvu drži se zaključan negdje a ebola i slične baje koje ubijaju i unazađuju čovječanstvo se puštaju u eter :tokralju: To samo može kod teoretičara zavjera.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.