Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 19 maj 2014, 11:28

Ljudi, svi znamo šta nas je zadesilo ovih dana, i mislim da je dužnost svakog od nas da u ovim teškim trenucima pomogne u skladu sa svojim mogućnostima. Ako možemo donirajmo, marku, dvije, tri...ovo je jedan od najmnogobrojnijih foruma u zemlji i sigurno možemo smisliti neki način da pomognemo ljudima koji su izgubili sve.

Moja ideja je bila sljedeća, da čelni ljudi i vlasnici ovog foruma naprave neki račun na koji ćemo moći uplatiti nešto para i da onda Redakcija portala javno obznani koliko se para skupilo i za te pare kupi osnovne potrepštine i uruči pomoć nekome u naše ime. Oni mogu napraviti članak o tome, ako je potrebno nek se i izreklamiraju ali i nek napisu da je to od dobrovoljnih priloga forumaša.

Recimo nek tim parama kupe namirnice za 2-3 porodice, mi ćemo učiniti veliko humano djelo, ljudima ćemo makar malo olakšati život, a ss.ba ce pa hajmo reći uz minimalan trud dobiti dobru reklamu, njihovo je samo da uspostave račun na koji ćemo moći da uplatimo koliko ko može.

Mislim da u principu nije loša ideja ali je možda previše optimistična, moja želja je da nekako pomognem ljudima ali ne znam kako, sigurno ima i vas koji ste u mojoj koži, zbog problema s leđima zadnje 2-3 sedmice sam manje više prikovan uz računar i vjerujem da i vas sve pogađa ovo kao i mene.

Hajmo malo biti humani i pokazati zašto je ovo možda i najbolji sportski forum u regionu!

Nadam se da će se @admin pridruziti temi i apelovati ljudima iznad njega da nešto pokrenu jer ja znam kakvih ovdje sve dobrih ljudi ima i znam da smo spremni pomoći manje više svi koliko možemo!

EDIT 21.05.2014.

jasko_juve WroteColonhttps://www.facebook.com/jasmin.vejzovic.967
061 674 555
Jasmin Vejzovic

jasko_juve WroteColonNLB banka
Racun filijale : 1321000309122033
Broj racuna : 102146824
Ime i prezime : Jasmin Vejzovic

Eto ako zelite uplacivat i ako zelite da ovo prodje, ja sam se ponudio i ako se bude uplacivalo ja cu to odradit koliko god bolje mogu. Nadam se da kad se skupe te pare da ce se neko iz Tz ponudit da ide sa mnom do banke i da to zavrsimo.
Zadnja izmjena: Marsal, dana/u 21 maj 2014, 15:26, ukupno mijenjano 1 put.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 19 maj 2014, 11:31

Ideja je odlična, nadam se da će biti nešto od ovoga :thumbup:
No homo

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 19 maj 2014, 11:34

Odlicna ideja, racunajte na mene.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

gio10

PostPostao/la gio10 » 19 maj 2014, 11:35

Sabinho WroteColonOdlicna ideja, racunajte na mene.
Ja te volim, volim Željo..

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 19 maj 2014, 11:48

Evo ja sam spreman ustupiti sprat svoje kuce nekoj porodici koja je nastradala u ovim poplavama, to je najmanje sto mogu uciniti trenutno.. Ako je neko upoznat sa situacijom ili je u kontaktu s ljudima kojima je pomoc potrebna, samo neka kaze.. :)
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 19 maj 2014, 11:53

Odlična ideja! Što da ne i da skupimo veću količinu novca, pa da nekome i kuću napravimo, ovo je baš previše optimistično ali nije nerelano, koliko ovj forum ima članova, kad bi svi dali nešto novca, ne mora biti veliki iznos, moglo bi se toga dosta skupit.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

mandraX
Kontakt:

PostPostao/la mandraX » 19 maj 2014, 12:13

Odlična ideja. :thumbup:

Hajmo pokazat' da ne visimo ovdje tek tako, da prosipamo šuplju, hajmo nešto i korisno odradit', a šta ćeš korisnije upravo od ovoga.

Ukupno korisnika/ca: 21807

Nek' od tog broja barem 500 članova (jest' da ovako na prvu zvuči puno, al' jbg kad vidiš koliko nas je aktivno, to i nije baš previše) isprati ovu akciju, to je itekako zadovoljavajuće.
Mes Que Un Club!

Jedna si jedina!

zizu1991

PostPostao/la zizu1991 » 19 maj 2014, 12:22

Može se i na ovaj način skupiti nešto para. Samo je pitanje koliko je ss.ba spreman da pokrene takvo nešto.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

[email protected]
Kontakt:

PostPostao/la [email protected] » 19 maj 2014, 12:25

Hajde ko će kontaktirati rukovodstvo foruma i portala da se ovo pokrene. I ja sam ZA

:bih: :bih:
Mia San Mia

FC Bayern

Maestro21

PostPostao/la Maestro21 » 19 maj 2014, 12:37

Ovo je odlična ideja, ja sam na jedan način već pomogao i nadam se da će i ovdje da bude broj računa da se može lova uplatiti. Ima dosta raje na forumu i svako da neku siću uplati može se mnogo novca skupiti.
Forza Milan!

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 19 maj 2014, 13:09

mandraX WroteColon
Hajmo pokazat' da ne visimo ovdje tek tako, da prosipamo šuplju, hajmo nešto i korisno odradit', a šta ćeš korisnije upravo od ovoga.

Upravo tako druže.

Link ove teme ostavite na svojim stranicama klubova za koje navijate ili nešto slično, ja sam siguran da bi ss.ba otvorio neki žiro račun ili nešto kada bi više raje pokazalo interesovanje, evo nas ovdje samo 7-8 nesto za sat vremena napisalo a toliko nas ima na forumu.

Znam da smo mnogi već učestvovali, ja sam bgm fino para potrošio (zaista mi nije cilj da se hvalim) ali recimo nek se ovoj akciji odazove 50 forumaša koji ce u prosjeku dati 5 maraka (jedan dan bez kafe,cigara, kladionica, kebaba i bureka) to je 250 maraka, a za te pare se može kupiti dosta osnovnih potrepština.

Mislim godinama svi koristimo ovaj forum, druzimo se, zabavljamo, ubijamo dosadu, čak su neka poznanstva proizašla iz ovog foruma, mislim da možemo i nešto ovakvo pokrenut samo je potrebno malo volje!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 19 maj 2014, 13:21

:bih: :bih: :bih:

anell
Kontakt:

PostPostao/la anell » 19 maj 2014, 13:25

Svaka cast na ideji, racunajte na mene.

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
Pld W D L
38 26 12 0

Vasa Ladacki

PostPostao/la Vasa Ladacki » 19 maj 2014, 13:29

Ideja nije dobra. Svako u svom gradu ima dovoljno organizacija koje se bave trenutnim problemima. Svi se mogu priključiti akcijama u po' dana u po' noći. Bilo to na faksu, u školi, u crvenom križu, u mnogim drugim organizacijama. Ovo na forumu je prevelik zalogaj i ne vjerujem da će se admin u to upustiti. Manje palamuđenja na forumu, više aktivnog rada u svom gradu i sa svojom ekipom i svi će biti opskrbljeni potrebnim stvarima.
Nama je Željo svetinja jedina.

mandraX
Kontakt:

PostPostao/la mandraX » 19 maj 2014, 13:36

Vasa Ladacki WroteColonIdeja nije dobra. Svako u svom gradu ima dovoljno organizacija koje se bave trenutnim problemima. Svi se mogu priključiti akcijama u po' dana u po' noći. Bilo to na faksu, u školi, u crvenom križu, u mnogim drugim organizacijama. Ovo na forumu je prevelik zalogaj i ne vjerujem da će se admin u to upustiti. Manje palamuđenja na forumu, više aktivnog rada u svom gradu i sa svojom ekipom i svi će biti opskrbljeni potrebnim stvarima.

Većina nas ovdje je već to uradila na način koji je ko mogao, neko je pomogao donirajući hranu i ostale stvari, neko čišćenjem, neko pomaganjem u evakuaciji itd itd. Ovo nije ništa "pod moranjem", čisto stvar dobre volje forumaša, ko hoće - bujrum, ko neće (ne može) - niko nikom...bez prisile ikakve.
Mes Que Un Club!

Jedna si jedina!

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 19 maj 2014, 13:36

Vasa Ladacki WroteColonIdeja nije dobra. Svako u svom gradu ima dovoljno organizacija koje se bave trenutnim problemima. Svi se mogu priključiti akcijama u po' dana u po' noći. Bilo to na faksu, u školi, u crvenom križu, u mnogim drugim organizacijama. Ovo na forumu je prevelik zalogaj i ne vjerujem da će se admin u to upustiti. Manje palamuđenja na forumu, više aktivnog rada u svom gradu i sa svojom ekipom i svi će biti opskrbljeni potrebnim stvarima.

Manje jedan. Ajmo dalje, ko nece da pomogne, ne mora ovdje prospitati svu pamet svijeta.

ZahaKING

PostPostao/la ZahaKING » 19 maj 2014, 13:37

Urnek primjeni na sebe :wave:
Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 19 maj 2014, 14:00

Mislim da nas ima dovoljno iz Sarajeva i Zenice da ovo odradimo.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 19 maj 2014, 14:04

admin podržava ideju.

Belmin6
Kontakt:

PostPostao/la Belmin6 » 19 maj 2014, 14:09

:opaopa: :opaopa: :bow:

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: napoleon72 i 16 gostiju.