Zajednička kupovina dresova.

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

GazijaKalesija
Kontakt:

PostPostao/la GazijaKalesija » 10 avg 2014, 11:10

Pozdrav momci.

Pošto smo na sportskom forumu, većinom radi naših omiljenih klubova, a znamo kako je teško nabaviti neke solidne kvalitete dresove, pronašao sam jednu stranicu gdje možemo naručiti.

Potreban nam je neko ko ima neku od ovih kartica ( safe pay, t/t, western union s tim da je neko pouzdan naravno ), da mi na njegov račun uplatimo a on da nam naruči svima. Dresovi sa brojem, imenom i bedžem koštaju 22$ što je otprilike 16.5e.

Eh, u čemu je kvaka da zajedno naručimo.

http://www.replicasocceruniform.com/cus ... rvice.html Ako sam ja dobro skontao ovdje šta piše, to je da ako naručimo 10 ili više komada, ne naplaćuje nam se poštarina, a ako naručuješ po komadu poštarina će izaći 20-30$.

Provjerite dresove na slikama, vidite da li vam se sviđa, pa da skontamo nešto.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 10 avg 2014, 12:07

Može, ja bi neku duksericu od Arsenala :bow:

anonimni
Kontakt:

PostPostao/la anonimni » 10 avg 2014, 14:26

Sve je to dobro, al' pazite na 2 stvari:
1. carina ide na sve pakete vrijednosti preko 50 KM, dakle, i da su 2 dresa u posiljci, ocekujte jos troskova, a
2. takodjer carinici mogu reci da je 10 dresova za komercijalnu prodaju i samim tim ne odobriti njihov ulazak u zemlju i dostavu cak i da se plati carina

Ako vi zelite to kupiti i nadjete nekoga ko ce vam naruciti te dresove, nek' vam je sretno, al' ja bih se opet pripazio na vasem mjestu...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

brazzo
Kontakt:

PostPostao/la brazzo » 11 avg 2014, 10:02

Nije bas pravilo da naplacuju svaku porudzninu jer sjecam se da je prijatelj narucio jaknu oko 75km i nisu mu dodatno naplatili a da sam ja morao vratit kapu tj sesir od 40km jer su htjeli 60 km dodatno :o eh sad postoji i opcija koju ja odavno vec koristim a to je da zamolis posiljaoca da ti upise vrijednost robe/paketa ispod ili do 50km ;) e naravno to ne znaci da sigurno nece carinit jer ima pravo da cak i otvore posiljku ukoliko im je sumnjivo. U svakom slucaju je bolja ova opcija zajednicke narudzbe
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

anonimni
Kontakt:

PostPostao/la anonimni » 11 avg 2014, 11:24

Nije pravilo, ali zakon tako kaze, da li ce carinici tako raditi, zavisi od njihove srece, a sto se toga za ispis manje cijene tice, i to prolazi dok carinici ne zatraze izvod iz banke ili PayPal izvod (sto ce uciniti ako im cijena bude sumnjiva), sta ce i kako biti, vidjecemo, ionako izgleda da ova tema zasad i nema neki uspjeh...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

"Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!"-Ivica Osim

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.