Studiranje

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Mokes » 08 avg 2017, 15:13

FoSte95 je napisao/la:Evo ga septembar kuca na vrata, nzm dal ga cujete :rol: :rol:
Kako je lijepo nemati te muke :D

Valjda nece dogodine biti opet :urnebes:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Evolution87 » 08 avg 2017, 18:00

FoSte95 je napisao/la:Evo ga septembar kuca na vrata, nzm dal ga cujete :rol: :rol:
polahko, smijem sebi jos najvise 10ak dana pauze dati, e onda ko prezivi :rol: :rol:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la FoSte95 » 08 avg 2017, 19:00

Ja sam evo ima 10 dana u punom pogonu, još ovo izdeverat, dat uslov za četvrtu i onda totalno opušteno, život počinje :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Evolution87 » 10 avg 2017, 00:29

FoSte95 je napisao/la:Ja sam evo ima 10 dana u punom pogonu, još ovo izdeverat, dat uslov za četvrtu i onda totalno opušteno, život počinje :kafa:
Dobar si momcino, ja sam daleko od uslova za trecu, ne mogu mi pomoci ni 3 septembarska roka :rol: Mada kad bi rijesio ovo sto sam naumio, da mi ostanu 2-3 predmeta za dogodine, bilo bi odlicno.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
FinoAllaFine
Postovi: 14
Pridružen/a: 02 nov 2016, 10:07
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la FinoAllaFine » 10 avg 2017, 01:10

Poz momci, jel problem IT na Burchu nekome ko nema nekog predznanja iz programiranja, informatike..?

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la FoSte95 » 10 avg 2017, 08:24

Evolution87 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Ja sam evo ima 10 dana u punom pogonu, još ovo izdeverat, dat uslov za četvrtu i onda totalno opušteno, život počinje :kafa:
Dobar si momcino, ja sam daleko od uslova za trecu, ne mogu mi pomoci ni 3 septembarska roka :rol: Mada kad bi rijesio ovo sto sam naumio, da mi ostanu 2-3 predmeta za dogodine, bilo bi odlicno.
Haha jbg zato je socijalni zivot u minusu :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sveti » 10 avg 2017, 12:01

Mokes je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Evo ga septembar kuca na vrata, nzm dal ga cujete :rol: :rol:
Kako je lijepo nemati te muke :D

Valjda nece dogodine biti opet :urnebes:
Ja sam vazda u oktobru vec racunao kad trebam pocet ucit da naucim sve predmete za septembar :rol:
naprijed rejal

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Marsal » 10 avg 2017, 12:03

Boli vas qrac, najluđi ste, ja se hoću ispisat sa fakulteta ovih dana i ponovo se upisat u srednju :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la FoSte95 » 10 avg 2017, 12:05

Marsal je napisao/la:Boli vas qrac, najluđi ste, ja se hoću ispisat sa fakulteta ovih dana i ponovo se upisat u srednju :lol:
Jos nisi fax zavrsio :o
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Marsal » 10 avg 2017, 12:15

FoSte95 je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Boli vas qrac, najluđi ste, ja se hoću ispisat sa fakulteta ovih dana i ponovo se upisat u srednju :lol:
Jos nisi fax zavrsio :o
Pa dje ću ga završit, na zadnji ispit izašao u junu 2014
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la FoSte95 » 10 avg 2017, 12:56

Marsal je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Boli vas qrac, najluđi ste, ja se hoću ispisat sa fakulteta ovih dana i ponovo se upisat u srednju :lol:
Jos nisi fax zavrsio :o
Pa dje ću ga završit, na zadnji ispit izašao u junu 2014
Ja se tad upisao na fax, a evo jos godina i gotovo :rol: :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sveti » 10 avg 2017, 13:01

Marsal je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Boli vas qrac, najluđi ste, ja se hoću ispisat sa fakulteta ovih dana i ponovo se upisat u srednju :lol:
Jos nisi fax zavrsio :o
Pa dje ću ga završit, na zadnji ispit izašao u junu 2014
Fax je sad too mainstream :mrgreen:
naprijed rejal

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Otelo » 10 avg 2017, 13:04

Lijepo je kad je septembar tu, a ti nemaš ništa za njega :D
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Marsal » 10 avg 2017, 14:13

Sveti je napisao/la: Fax je sad too mainstream :mrgreen:
Ma nije too mainstream nego je u ovoj državi zaista nepotreban ako nisi ili u stranci ili ako nisi upisao nešto poput medicine, ETF-a, informatike ili mašinstva.

Bolje ljudi prolaze sa zanatima, eno moj drug zavarivač ili ti ga varilac :mrgreen: čovjek ubi pare, drugi jaran radi fasade ubi pare, treći isto završio dobru srednju i upao u Mittal bez štele ikakve.

Odoh i ja lagano upisat nešto, tj položiti razliku predmeta i biti gospodin. Ako to ne uspije slučajno odo u varioce, a ako ni jedna od te 2 opcije ne uspije odo na ahiret.

A fakultet imam dvije godine riješene, one dvije se uvijek mogu dovršiti. :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sveti » 10 avg 2017, 14:20

Marsal je napisao/la:
Sveti je napisao/la: Fax je sad too mainstream :mrgreen:
Ma nije too mainstream nego je u ovoj državi zaista nepotreban ako nisi ili u stranci ili ako nisi upisao nešto poput medicine, ETF-a, informatike ili mašinstva.

Bolje ljudi prolaze sa zanatima, eno moj drug zavarivač ili ti ga varilac :mrgreen: čovjek ubi pare, drugi jaran radi fasade ubi pare, treći isto završio dobru srednju i upao u Mittal bez štele ikakve.

Odoh i ja lagano upisat nešto, tj položiti razliku predmeta i biti gospodin. Ako to ne uspije slučajno odo u varioce, a ako ni jedna od te 2 opcije ne uspije odo na ahiret.

A fakultet imam dvije godine riješene, one dvije se uvijek mogu dovršiti. :)
Ja sam to isto govorio onog trenutka kad sam predao za zamrzavanje faksa i tik pred odlazak u njemacku. Yebo me svako i gimnazija i kriminalistika. Hoce baraba da bude inspektor, hos kittu. Al mlada glava ne razmislja, daj pive i mezeta, yebes buducnost.

Svaka cast za odluku. Da sam bio pametniji odmah bih zanat zavrsio yebo me etika i sociologija. Do skora ne znadoh kako gumu na autu da zamijenim
naprijed rejal

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Marsal » 10 avg 2017, 14:26

Sveti je napisao/la: Ja sam to isto govorio onog trenutka kad sam predao za zamrzavanje faksa i tik pred odlazak u njemacku. Yebo me svako i gimnazija i kriminalistika. Hoce baraba da bude inspektor, hos kittu. Al mlada glava ne razmislja, daj pive i mezeta, yebes buducnost.

Svaka cast za odluku. Da sam bio pametniji odmah bih zanat zavrsio yebo me etika i sociologija. Do skora ne znadoh kako gumu na autu da zamijenim
Što je najsmješnije da budeš inspektor ne treba ti ni kriminalistika, nego bilo koji fakultet (edukacijski iz Travnika npr :mrgreen: ) i dobra štela, ali što ti kažeš, to su ti mladalački snovi...
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Centre forward » 10 avg 2017, 14:28

Sve dok bude pomoćni radnik (za to haman ni ne treba škola) u TE Tuzla zaradjiv'o više neg' profesor matematike il' fizike u Gimnaziji Meša Selimović u školu se i ne isplati ić'. Meni sad krivo što nisam završio medicinsku, iako se užasavam od tog posla. Ljudi napuštaju UKC Tuzla i odoše na zapad. Koja smo mi rupa od države.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sveti » 10 avg 2017, 17:06

Centre forward je napisao/la:Sve dok bude pomoćni radnik (za to haman ni ne treba škola) u TE Tuzla zaradjiv'o više neg' profesor matematike il' fizike u Gimnaziji Meša Selimović u školu se i ne isplati ić'. Meni sad krivo što nisam završio medicinsku, iako se užasavam od tog posla. Ljudi napuštaju UKC Tuzla i odoše na zapad. Koja smo mi rupa od države.
Sad ti i ne treba medicinska da odes na zapad.
naprijed rejal

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Centre forward » 10 avg 2017, 17:26

Sveti je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:Sve dok bude pomoćni radnik (za to haman ni ne treba škola) u TE Tuzla zaradjiv'o više neg' profesor matematike il' fizike u Gimnaziji Meša Selimović u školu se i ne isplati ić'. Meni sad krivo što nisam završio medicinsku, iako se užasavam od tog posla. Ljudi napuštaju UKC Tuzla i odoše na zapad. Koja smo mi rupa od države.
Sad ti i ne treba medicinska da odes na zapad.
Šta treba ? Možda ne treba nikakva da pocijepam 16 godina škole. :D
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sveti » 10 avg 2017, 18:35

Centre forward je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:Sve dok bude pomoćni radnik (za to haman ni ne treba škola) u TE Tuzla zaradjiv'o više neg' profesor matematike il' fizike u Gimnaziji Meša Selimović u školu se i ne isplati ić'. Meni sad krivo što nisam završio medicinsku, iako se užasavam od tog posla. Ljudi napuštaju UKC Tuzla i odoše na zapad. Koja smo mi rupa od države.
Sad ti i ne treba medicinska da odes na zapad.
Šta treba ? Možda ne treba nikakva da pocijepam 16 godina škole. :D
Zavisi sta te interesuje. Sto se medicinskih poslova bez skole mozes na ausbildung za kranken/altenpflege, ili direktno kao njegovatelj pomocnik u domu, za to ti ne treba skola. A pomocne radnike na bausteli takodje pustaju sad bez skole. Eventualno ce ti trazit a1 zavisi na kojeg salterskog radnika u ambasadi naletis.
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni, Poligon10 i 14 gostiju.