Studiranje

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Nail for Real » 23 maj 2018, 00:12



Proizvod novih trendova u humanistickim naukama. Ovo je stvarno smijesno. Najpametnije je otici nedje na planinu i cuvati ovce ko gospodin, biti u kontaktu sa prirodom i zivjeti punim plucima.

Humanisticke nauke postaju smece.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Donnie Darko » 23 maj 2018, 00:24

Ili ono, živit u gradu kao gospodin, i ne zamarat se glupostima. :mrgreen:

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Nail for Real » 23 maj 2018, 00:30

Donnie Darko je napisao/la:Ili ono, živit u gradu kao gospodin, i ne zamarat se glupostima. :mrgreen:
U gradu te bombarduju ovim glupostima, moze covjek pogubiti konce :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Kawhi » 23 maj 2018, 00:34

Najgore je sto ovako negiraju i prirodne nauka, a niko od prirodnjaka nista ne radi po tom pitanju.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Penaltiky » 25 maj 2018, 12:19

Nail for Real je napisao/la:
Proizvod novih trendova u humanistickim naukama. Ovo je stvarno smijesno. Najpametnije je otici nedje na planinu i cuvati ovce ko gospodin, biti u kontaktu sa prirodom i zivjeti punim plucima.

Humanisticke nauke postaju smece.

Da vam statički objasnim civilizaciju.

Ko što znamo svi mi koji smo nešto radili u životu il išli u školu za nešto od čega treba više od Hello Kitty notesa prvi aksiom statike kaže:
Da bi kruto tijelo, na koje djeluju dvije sile, bilo u ravnoteži, potrebno je da te sile imaju zajedničku napadnu liniju, jednake intenzitete i suprotne smjerove.
Eh sad civilizacija je kruto tijelo.

Humanističke nauke su uglavnom sa minus predznakom jer uglavnom lupetaju gluposti. Al provuče se koja sa nekim malim plusem, par kN.

Religija je u prošlosti imala -n! te je vukla civilizaciju u rikverc, al kako opada njen uticaj sad je to negdje -(n/2)!kN. Ovdje ubrajam i aktiviste za LGBT, FGR, prava kerova i mačaka, feministkinje, krkane, MGOTW, glasače SDA i uopšteno nakaradne i viška pojave.

Ekonomija i pravo i ostali su uglavnom -1kN jer realno nas ne sputavaju al troše resurse i prave pizdarije koje resetuju civilizaciju, al s druge str ljudi su još divljaci.

Vojska ima -(n/4)!kN ko i politika.
Znači jedni vuku -n!

Sva sreća tu su tehničke, prirodne i medicinske nauke i još pokoja. Eh pošto civilizacija napreduje možemo zaključiti da ovi vuku +n!+2kN
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la SF6 » 25 maj 2018, 12:28

Penaltiky je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:
Proizvod novih trendova u humanistickim naukama. Ovo je stvarno smijesno. Najpametnije je otici nedje na planinu i cuvati ovce ko gospodin, biti u kontaktu sa prirodom i zivjeti punim plucima.

Humanisticke nauke postaju smece.

Da vam statički objasnim civilizaciju.

Ko što znamo svi mi koji smo nešto radili u životu il išli u školu za nešto od čega treba više od Hello Kitty notesa prvi aksiom statike kaže:
Da bi kruto tijelo, na koje djeluju dvije sile, bilo u ravnoteži, potrebno je da te sile imaju zajedničku napadnu liniju, jednake intenzitete i suprotne smjerove.
Eh sad civilizacija je kruto tijelo.

Humanističke nauke su uglavnom sa minus predznakom jer uglavnom lupetaju gluposti. Al provuče se koja sa nekim malim plusem, par kN.

Religija je u prošlosti imala -n! te je vukla civilizaciju u rikverc, al kako opada njen uticaj sad je to negdje -(n/2)!kN. Ovdje ubrajam i aktiviste za LGBT, FGR, prava kerova i mačaka, feministkinje, krkane, MGOTW, glasače SDA i uopšteno nakaradne i viška pojave.

Ekonomija i pravo i ostali su uglavnom -1kN jer realno nas ne sputavaju al troše resurse i prave pizdarije koje resetuju civilizaciju, al s druge str ljudi su još divljaci.

Vojska ima -(n/4)!kN ko i politika.
Znači jedni vuku -n!

Sva sreća tu su tehničke, prirodne i medicinske nauke i još pokoja. Eh pošto civilizacija napreduje možemo zaključiti da ovi vuku +n!+2kN
:tokralju: :tokralju:

Avatar
Bela
Postovi: 153
Pridružen/a: 10 maj 2015, 17:33
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Bela » 02 jun 2018, 11:30

Ima li neko ko zna programirat da je voljan pomoci oko jednog zadatka??
Igrac ekipe Pivopije | SportSport.ba liga

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Rigoletto » 02 jun 2018, 13:44

Kawhi je napisao/la:Najgore je sto ovako negiraju i prirodne nauka, a niko od prirodnjaka nista ne radi po tom pitanju.
Toliko stvari za procitat, toliko znanstvenih radova za pregledat i jos da se vrijeme gubi na ove indijance? Svoj ti poso
goveđigulašmajka

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la AeGon099 » 08 jun 2018, 14:08

Vozdra raja, ove godine planiram upisati fakultet (pokusati zavrsiti iz drugog pokusaja :mrgreen:)... pa me zanima kakva su iskustva sa politickim naukama, smjer sigurnosne i mirovne studije.
ima li neko da studira to, da mi moze nesto vise reci o tome, isplati li se ganjati i tako to
Odlazi Safete.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Rigoletto » 08 jun 2018, 15:48

AeGon099 je napisao/la:Vozdra raja, ove godine planiram upisati fakultet (pokusati zavrsiti iz drugog pokusaja :mrgreen:)... pa me zanima kakva su iskustva sa politickim naukama, smjer sigurnosne i mirovne studije.
ima li neko da studira to, da mi moze nesto vise reci o tome, isplati li se ganjati i tako to
Nauci postavljat knauf, traje cetiri godine manje a vece su sanse zaposlenja, osim ako nisi neki teski seronja, a u tom slucaju go for it
goveđigulašmajka

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la jasmin10 » 08 jun 2018, 16:31

AeGon099 je napisao/la:Vozdra raja, ove godine planiram upisati fakultet (pokusati zavrsiti iz drugog pokusaja :mrgreen:)... pa me zanima kakva su iskustva sa politickim naukama, smjer sigurnosne i mirovne studije.
ima li neko da studira to, da mi moze nesto vise reci o tome, isplati li se ganjati i tako to
Ne isplati druže.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Penaltiky » 08 jun 2018, 16:37

AeGon099 je napisao/la:Vozdra raja, ove godine planiram upisati fakultet (pokusati zavrsiti iz drugog pokusaja :mrgreen:)... pa me zanima kakva su iskustva sa politickim naukama, smjer sigurnosne i mirovne studije.
ima li neko da studira to, da mi moze nesto vise reci o tome, isplati li se ganjati i tako to
jel ti ko u familiji član neke stranke
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sabinho » 13 jun 2018, 01:41

Postoji li gora stvar nego uzeti izborni predmet jer ti se cinio "laksim", pa na kraju ispadne da ces ga poloziti teze od onih standardno "najtezih"? :| :| Kakav sam peh. :facepalm:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Kawhi » 13 jun 2018, 01:44

Sabinho je napisao/la:Postoji li gora stvar nego uzeti izborni predmet jer ti se cinio "laksim", pa na kraju ispadne da ces ga poloziti teze od onih standardno "najtezih"? :| :| Kakav sam peh. :facepalm:
Najgori osjećaj.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sabinho » 13 jun 2018, 08:03

Kawhi je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Postoji li gora stvar nego uzeti izborni predmet jer ti se cinio "laksim", pa na kraju ispadne da ces ga poloziti teze od onih standardno "najtezih"? :| :| Kakav sam peh. :facepalm:
Najgori osjećaj.
:salut: Suicid na ulazu u Kampus, padnem li danas. :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la StevieG8 » 13 jun 2018, 09:52

Sabinho je napisao/la:Postoji li gora stvar nego uzeti izborni predmet jer ti se cinio "laksim", pa na kraju ispadne da ces ga poloziti teze od onih standardno "najtezih"? :| :| Kakav sam peh. :facepalm:
U oba semestra uzeo "teži" i nisam se pokajao, cak sam visoke ocjene upisao :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Rigoletto » 13 jun 2018, 11:16

Sabinho je napisao/la:Postoji li gora stvar nego uzeti izborni predmet jer ti se cinio "laksim", pa na kraju ispadne da ces ga poloziti teze od onih standardno "najtezih"? :| :| Kakav sam peh. :facepalm:
Milion puta viđeno, jos kad te neko nagovori na to a znas da ces se natalizat al svejedno poslusas
goveđigulašmajka

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Lillard » 13 jun 2018, 11:25

Ja sam ove godien imao izbori, položiš kolokvij pa usmeni, pa drugi pa opet usmeni. Mayku yebo svoju :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la Sabinho » 13 jun 2018, 12:52

StevieG8 je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Postoji li gora stvar nego uzeti izborni predmet jer ti se cinio "laksim", pa na kraju ispadne da ces ga poloziti teze od onih standardno "najtezih"? :| :| Kakav sam peh. :facepalm:
U oba semestra uzeo "teži" i nisam se pokajao, cak sam visoke ocjene upisao :mrgreen:
Blago tebi buraz, ja gledam samo da sto prije polozim, a ni potencijalni predmeti nisu nesto, sve dosadno i nebitno. Evo danas 6 na startu, sam radio ispit. Raja predala jer nece sestice, ali moralo dvoje ostati u prostoriji da ne budem sam sa ass. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Studiranje

Post Postao/la StevieG8 » 13 jun 2018, 13:33

Sabinho je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Postoji li gora stvar nego uzeti izborni predmet jer ti se cinio "laksim", pa na kraju ispadne da ces ga poloziti teze od onih standardno "najtezih"? :| :| Kakav sam peh. :facepalm:
U oba semestra uzeo "teži" i nisam se pokajao, cak sam visoke ocjene upisao :mrgreen:
Blago tebi buraz, ja gledam samo da sto prije polozim, a ni potencijalni predmeti nisu nesto, sve dosadno i nebitno. Evo danas 6 na startu, sam radio ispit. Raja predala jer nece sestice, ali moralo dvoje ostati u prostoriji da ne budem sam sa ass. :kafa:
Znaci polozilo se ipak :) ?

Kod mene je stvar psihološke prirode, čm sam uzeo izborni za koji sam znao da je težak počeo sam ga na vrijeme spremat uz puno više truda pa su na kraju došle i te veće ocjene. Tako sam se prevario sa jednim predmetom nije izborni nego u sklopu semestra, lagan predmet skroz i ja sve odgađao učenje, ima vremena, lagano je to, da bi par dana pred ispit došao u situaciju da je gradivo lagano ali količinski preobimno za spremit za dan-dva :thumbdown:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.