Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la anonymousHD » 15 apr 2018, 18:43

Ja bi mu ban radi ovoga dao. Tuga, zar nismo završili s tim? Zar smo još uvijek zatupljeni?

Caballo, Zenica: Pizze su TOP.
Restoran kod Seje, Zenica: Gulaš je prva liga.

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Sage » 16 apr 2018, 07:49

Vidim ovdje puno forumasa koji vaze kao sejhovi ili Pezic a i nickovi su u duhu Islama..npr ovaj momak striper.
Nego ja sam pojeo dobre cevape u Tz u Limenci i u Sezamu je dobra hrana. Ima i onaj Mozaik kod kapije, jeo sam tu neke kolace.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Aerials » 16 apr 2018, 08:15

Limenka je meni isto super, al' kad nema gužve. Tad ih baš naprave dobre. U Feriju kod Kipova nisu loši.
Za tradicionalna bosanska jela tu je Česma, i ne znam je li neko spomenuo Bagija za palačinke? Jesu skuplji, oko 5 KM, al' brate mili ogromni su, i dobri. :D

Btw Tuzlaci moji, ko bude htio uzimati ćevape za roštilj, u Euromasteru su fantastični. :thumbup:
MikeToreno je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ovdje ima i katolika i pravoslavaca
A nas ateiste ko yebe? :x
:mrgreen:
Da. :mrgreen:
Ma nisam ni ja neki vjernik, zato i jedem ovo što jedem. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Sariel1987 » 16 apr 2018, 08:31

u limenci su odron cevapi.
najbolji cevapi u grdu su kod zlaje na slatini.
bif tek u mama mia.na trgu slobode. doduse tamo zasad sve valja steak i tako to :mrgreen:
corbica tarhana u gradskoj cesmi. anex na corbice najbolju begovu sam jeo u mirisu dunja preko puta pasarele.
burecici zvrčići naravno pekara tusanj. nema bolje i da naprave bolju dzaba im (ovde takodje valja i sareni burek crno brasno na kilu) :D
kod tome ćupić i dva deca rakije i recite da vas sariel poslo :rol: naravno i pecenje prasece i janjece takodje toma vrti.. :thumbup:
doduse kod njeg nije losa ni muckalica ni biber meso :lol:

a jebga anex. kad otopli leskovacki rostilj kod fike,snack hotel tuzla. jabuka mu je isto prva liga i viljamovka,dunja takodje.
opet. brzinski studentski sendvici hot spot izmedj filozofskog i gimanzije. :mrgreen:
doner je bio dobar u casperu u bankerovoj, nesto mu sad poslje renoviranja steka :?
pivnica nefiltrirano i kobasice, mada je bolja plata taverna.
slanina najbolja na maloj pijaci dodje teta vikendom.
rojal kod ade coko sufle. nije ni bif tek los.
eto dosta.
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 16 apr 2018, 08:42, ukupno mijenjano 5 puta.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la RollsRoyce » 16 apr 2018, 08:35

Ja sam nekad u tuzli jeo u onom bosburgeru ko dijete, postoji li to jos i zasto ne ? :D

Ovaj sto kritikuje ove sto jedu svinjetinu, klasicni zatupljeni Bosnjak, samo selam zna nazivati da bi radio u KJKP Rad preko stele, lomio se citav zivot, hodao po dzumama da bi se nekom dodvorio, koga boli briga sta ko jede, ja sam iz muslimanske porodice, pa sam prosirio svoje vidike tako sto sam probao dimljeni svinjski vrat, fantasticna stvar, pecenje vise manje, ali dimljeni svinjski proizvodi su fantazija, ko ne zeli da jede postujem, ali striktno se drzati toga i piti, drogirati se, sexati se sa svim i svacim, zavaliti kolegu na poslu da bi njemu bilo bolje, raditi odgovoran posao za kojeg nije kompetentan je stub Bosnjackog mentaliteta, svaka cast stvarno, zato nam i jeste ovako kako nam jeste.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 apr 2018, 08:35

HankMoody je napisao/la:Mamma Mia Origins, mislim da na području države ne postoji bolji restoran!
Sad znam gdje me šećo vodi na ručak :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Aerials » 16 apr 2018, 08:50

RollsRoyce je napisao/la:Ja sam nekad u tuzli jeo u onom bosburgeru ko dijete, postoji li to jos i zasto ne ? :D
Pih kad je to ikad zatvoreno. Bila neka frka, neko otrovan, šta li, i tako zatvoriše. Sjećam se proslava rođendana tu i dobijanja igrački, i uzimanja pomfrita svaki put kad sam se vraćala sa bazena. :(
To je bio McDonalds prije McDonaldsa. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la RollsRoyce » 16 apr 2018, 09:04

Aerials je napisao/la:
RollsRoyce je napisao/la:Ja sam nekad u tuzli jeo u onom bosburgeru ko dijete, postoji li to jos i zasto ne ? :D
Pih kad je to ikad zatvoreno. Bila neka frka, neko otrovan, šta li, i tako zatvoriše. Sjećam se proslava rođendana tu i dobijanja igrački, i uzimanja pomfrita svaki put kad sam se vraćala sa bazena. :(
To je bio McDonalds prije McDonaldsa. :mrgreen:
Joj bas tako, moj stari drzao radnju u Cipelicima, nije sad bitno koju, i ja sam znao citave smjene s njim provoditi da bi me on poslije posla vodio na bosburger meni, znam samo sa je imao bas taj dozivljaj mcdonaldsa.

A ocekivano, masovno stancanje burgera u nasoj produkciji, pozelio sam Tuzlu, nisam bio jako jakoo dugo, i vi me podsjecate na ovoj temi na neka mjesta, mozda svratim uskoro za 1. Maj na Modracko jezero, pa usput svratim na neka stara mjesta, samo jos vodica da nabavim za grad u kojem sam rodjen :/

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Penaltiky » 16 apr 2018, 18:28

Belmine negdje u Doboju sam jeo vrhunski svinjski vrat sa nekim sosom dođe u lepini i pomfrit oko 3-3,5 KM. Đe sam to jeo?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Kawhi » 16 apr 2018, 20:06

Penaltiky je napisao/la:Belmine negdje u Doboju sam jeo vrhunski svinjski vrat sa nekim sosom dođe u lepini i pomfrit oko 3-3,5 KM. Đe sam to jeo?
Nisam znao da si kanibal.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Ferdo » 17 apr 2018, 16:49

JackTheStripper je napisao/la:Pazi Tuzlaka srbalija komunjarskih kako zderu krmetinu... :tokralju:
Za ovo fašističko orgijanje čija se gadost u ovom tvom postu može mjeriti samo s postovima na HRHB forumu bi mi dobio instantan ban na mjesec dana da se pitam. Fuj. Nisu svi muslimani ovdje da znaš. Takvom umu kao što si ti bih natrpao šaku čvaraka u usta.

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Ferdo » 17 apr 2018, 16:52

Raonffa je napisao/la:Pojeo sam također dobru pizzu u zapadnom dijelu grada, al' da me yebeš ne znam koje je to naselje, a ne sjećam se ni imena pizzerije. Znam samo da se pređe Carinski most i ideš samo pravo (prođeš i Mepas i onu dvoranu što se nikad nije izgradila, to dođe sa lijeve strane) i ideš i dalje cestom (ima i neka pumpa isto sa lijeve strane), prođe se i ta pumpa i onda se dođe do tog dijela grada, pamtim da ima dosta zelenila, drveća kod jedne zgrade, i dole su (u podnožju te zgrade) kafići i bašte jedni do drugih i u tom redu kafića bila je neka pizzerija a do nje kao neka diskoteka ili nešto.

Bilo ljeto, topla noć, meni se baš uredio taj dio grada sa onim zelenilom, al' ne znam kako se zove ni dio grada, a ni ta pizzeria :D

Sve sam to pješke obišao, tim se manje i sjećam puta, jer da sam išao autom definitivno bih zapamtio.
Hmmm ovako negdje si ovuda šetao, ova lijeva ulica na slici samo si ti išao u smjeru prema fotoaparatu. E gdje si završio ne znam. Ta pumpa ti se nalazi odmah iza ove uglaste bijelo-smeđe zgrade na sredini slike. U blizini ima pizzeri Gusar i pizzeria Megi, Megi je jedna od onih pizzerija koje sam hvalio. Samo ne znam gdje si na to silno zelenilo naletio haha.

slika

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 apr 2018, 17:44

Kawhi je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Belmine negdje u Doboju sam jeo vrhunski svinjski vrat sa nekim sosom dođe u lepini i pomfrit oko 3-3,5 KM. Đe sam to jeo?
Nisam znao da si kanibal.
:rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Raonffa » 17 apr 2018, 17:54

Ferdo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pojeo sam također dobru pizzu u zapadnom dijelu grada, al' da me yebeš ne znam koje je to naselje, a ne sjećam se ni imena pizzerije. Znam samo da se pređe Carinski most i ideš samo pravo (prođeš i Mepas i onu dvoranu što se nikad nije izgradila, to dođe sa lijeve strane) i ideš i dalje cestom (ima i neka pumpa isto sa lijeve strane), prođe se i ta pumpa i onda se dođe do tog dijela grada, pamtim da ima dosta zelenila, drveća kod jedne zgrade, i dole su (u podnožju te zgrade) kafići i bašte jedni do drugih i u tom redu kafića bila je neka pizzerija a do nje kao neka diskoteka ili nešto.

Bilo ljeto, topla noć, meni se baš uredio taj dio grada sa onim zelenilom, al' ne znam kako se zove ni dio grada, a ni ta pizzeria :D

Sve sam to pješke obišao, tim se manje i sjećam puta, jer da sam išao autom definitivno bih zapamtio.
Hmmm ovako negdje si ovuda šetao, ova lijeva ulica na slici samo si ti išao u smjeru prema fotoaparatu. E gdje si završio ne znam. Ta pumpa ti se nalazi odmah iza ove uglaste bijelo-smeđe zgrade na sredini slike. U blizini ima pizzeri Gusar i pizzeria Megi, Megi je jedna od onih pizzerija koje sam hvalio. Samo ne znam gdje si na to silno zelenilo naletio haha.

slika
Moguće da je negdje u ovim zgradama na slici ta pizzerija :D

Ma nije to sad "dosta zelenila", malo sam pretjerao :lol: Uglavnom ispred zgrade malo zelenila i drveća, i na toj zelenoj površini su bašte (pretpostavljam nelegalno, al' to nije tema :D) od tih kafića koji se nalaze u podnožju zgrade. Uglavnom ono fin ambijent skroz :thumbup:

Moguće je da sam iz tog kafića (ne znam sad iz koje ugla i sa koje strane) gledao na ovaj kružni tok što se nalazi na centru slike, bar bih rekao da je kružni, ako nije kružni onda veća raskrsnica :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Rigoletto » 17 apr 2018, 19:28

za tople mostarske noći volim kupit mali ragu u konzumu i pivu koja je na akciji. Tada sjednem u neki park i kada je konzerva već dobro ugrijana popijem ragu u jednom gutljaju a onda zalijem.
mislim da je raonffa jeo u Belli italiji, Gusaru ili Galijanu?
goveđigulašmajka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Penaltiky » 18 apr 2018, 12:10

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Belmine negdje u Doboju sam jeo vrhunski svinjski vrat sa nekim sosom dođe u lepini i pomfrit oko 3-3,5 KM. Đe sam to jeo?
Nisam znao da si kanibal.
:rol:
Jedete **** kanibali
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la avenija » 18 apr 2018, 12:54

U Zenici jedino nema world class pite i pekare ali zato brale pizza cabbalo i fratteli **** ITA, cevapi i rostilj Sejo, Beslic broj 1 u svijetu, doner kebab ovaj novi na bulevaru kod prve gimnazije :ljepota:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la MortemHz » 18 apr 2018, 13:06

Penaltiky je napisao/la:Belmine negdje u Doboju sam jeo vrhunski svinjski vrat sa nekim sosom dođe u lepini i pomfrit oko 3-3,5 KM. Đe sam to jeo?
Jesi li mozda probao pecenicu kod nas?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la krmpotich » 18 apr 2018, 13:38

Penaltiky je napisao/la:Tuzla:

nelose pite u Sarandi,
Drug, ne navracaj ljude da dobiju trovanje od teniskih loptica od "mesa" koje ispadaju iz bureka :wtf: Par puta usao u njihovu kuhinju koja vise vuce na automehanicarski servis. Prljavo, masno, uzasan miris. Plocice na podu pune loja :beba: Sanitarna inspekcija da imalo radi svoj posao zatvorila bi ih u roku 5 minuta. Da ne bude off, burekdzinica Ukus kod osnovne skole Novi grad izmislio pitu za vecinu bureka u Kantonu :bow:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Najbolja hrana u vašem gradu - Forumski michelin guide

Post Postao/la Penaltiky » 18 apr 2018, 13:53

MortemHz je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Belmine negdje u Doboju sam jeo vrhunski svinjski vrat sa nekim sosom dođe u lepini i pomfrit oko 3-3,5 KM. Đe sam to jeo?
Jesi li mozda probao pecenicu kod nas?
Jesam na Jahorini i u Lukavici :mrgreen:
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 19 apr 2018, 12:08, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 45 gostiju.