Brada i brkovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

enobarca
Postovi: 8110
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la enobarca » 14 feb 2018, 13:45

Citao sam na internetu maloprije bas, vidim da je normalno ali kud bas ginger :mrgreen: Sreca pa ih nema mnogo pa se i ne primjeti sa vece udaljenosti.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la PaskalHens » 14 feb 2018, 13:52

To svako ima ko pušta bradu.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la High » 19 feb 2018, 21:36

slika

Drži li ovaj fino? Uzimao sam neke, doduše ofrlje, koji se i nisu nešto dokazali.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Monolog » 19 feb 2018, 21:55

High je napisao/la:slika

Drži li ovaj fino? Uzimao sam neke, doduše ofrlje, koji se i nisu nešto dokazali.
Koristio sam Prorasovo ulje i odlično je. Vjerujem da su im i ostali produkti na istom nivou.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la DenchiNL » 19 feb 2018, 22:21

Monolog je napisao/la: Koristio sam Prorasovo ulje i odlično je. Vjerujem da su im i ostali produkti na istom nivou.
jel damfa to ulje? čuo sam da ima specifičan miris!?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Monolog » 19 feb 2018, 22:32

A svi produkti namijenjeni njezi brade su "jači". Prorasovo ulje ne smrdi, ali probao sam jedan vosak (ne mogu se sjetiti koji, fakat) koji nakon nekoliko sati baš čudno miriše. Iskreno, ovo ulje ima najugodniji miris (barem su meni tako svi rekli koji su došli u dodir s mojom bradom), tako da...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la DenchiNL » 19 feb 2018, 22:38

Monolog je napisao/la:A svi produkti namijenjeni njezi brade su "jači". Prorasovo ulje ne smrdi, ali probao sam jedan vosak (ne mogu se sjetiti koji, fakat) koji nakon nekoliko sati baš čudno miriše. Iskreno, ovo ulje ima najugodniji miris (barem su meni tako svi rekli koji su došli u dodir s mojom bradom), tako da...
ok onda , probat ću, jer meni rekoše da ima prepoznatljiv, specifičan....reko da nije nešto :D ako je ugodno a specifično može bit winner :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la High » 19 feb 2018, 22:54

Monolog je napisao/la:
High je napisao/la:slika

Drži li ovaj fino? Uzimao sam neke, doduše ofrlje, koji se i nisu nešto dokazali.
Koristio sam Prorasovo ulje i odlično je. Vjerujem da su im i ostali produkti na istom nivou.
Koliko sam uspio pročitati - ovdje je i dio pčelinjeg voska i eukaliptusa , tako da obećava.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
makkaj
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 jan 2013, 22:24
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la makkaj » 19 feb 2018, 23:02

Ja sam potrosio ovaj vosak za brkove od prorasa, nije mi nest iskreno, previse je kako da kazem "gnjecav" i ne pravi neku razliku. Uzeo nedavno neki drugi dole u frizerlandu, isto talijanski, jeftiniji a vise ga dodje. pcelinji vosak, meni vise odgovara.

Avatar
makkaj
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 jan 2013, 22:24
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la makkaj » 19 feb 2018, 23:04

makkaj je napisao/la:Ja sam potrosio ovaj vosak za brkove od prorasa, nije mi nest iskreno, previse je kako da kazem "gnjecav" i ne pravi neku razliku. Uzeo nedavno neki drugi dole u frizerlandu, isto talijanski, jeftiniji a vise ga dodje. pcelinji vosak, meni vise odgovara.

Evo ovaj je u pitanju
http://shop.frizerland.ba/proizvod/1092 ... radu-50-ml

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la miki_92 » 19 feb 2018, 23:25

makkaj je napisao/la:
makkaj je napisao/la:Ja sam potrosio ovaj vosak za brkove od prorasa, nije mi nest iskreno, previse je kako da kazem "gnjecav" i ne pravi neku razliku. Uzeo nedavno neki drugi dole u frizerlandu, isto talijanski, jeftiniji a vise ga dodje. pcelinji vosak, meni vise odgovara.

Evo ovaj je u pitanju
http://shop.frizerland.ba/proizvod/1092 ... radu-50-ml
imam i ja ovaj, nije los
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la High » 08 mar 2018, 22:49

Je li ko išao ovdje?

slika

Rezervirao sam termin za iduću sedmicu, pa me valjda neće razočarati, jer ih uveliko hvale.
slika
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Hendo » 08 mar 2018, 22:54

Neka sam i ovo doživio da vidim, da je skuplje muško od ženskog šišanja.
Kocka je bačena

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la High » 08 mar 2018, 23:00

Hendo je napisao/la:Neka sam i ovo doživio da vidim, da je skuplje muško od ženskog šišanja.
Puno je 30 KM (šišanje i uređivanje brade), ali ovo od 20 KM (također i jedno i drugo) nije baš velika pljačka.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la adnan_nanda » 08 mar 2018, 23:02

Postali smo zahtjevniji od žena :D Ja baš danas bio kod frizera, sat vremena me je šišao, jer ako ti je bitno kakva ti je frizura onda gledaš svaki najmanji detalj da bude onako kako si zamislio. Tri mašinice, britvu, par makaza čovjek promjeni dok ošiša, i zato su i poskupili gotov svi bolji frizeri. Doduše ja platim 12 KM sa pranjem kose, to gore je baš dosta skuplje, naročito ako se šišaš često.
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Papastathopoulos » 09 mar 2018, 10:14

A dje se vi sisate jbt, u mene 3 KM sisanje :mrgreen:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Evolution87 » 09 mar 2018, 10:26

Ma jesu oni dobri dole, ali je preskupa sve i jedna varijanta. Meni sisanje + brada 8KM i u poredjenju sa ovim nekim likovima sto se dole sisanju ne izgleda nista losije.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Hendo » 09 mar 2018, 10:39

High je napisao/la:
Hendo je napisao/la:Neka sam i ovo doživio da vidim, da je skuplje muško od ženskog šišanja.
Puno je 30 KM (šišanje i uređivanje brade), ali ovo od 20 KM (također i jedno i drugo) nije baš velika pljačka.
Dođeš u frizerski Alma u Vogošću i platiš 1,60 km kartu, plus povratak 1,60. To je ukupno 3,20.
Ošišaš se za 5 km i brada džabe.
Ostlo se možeš najesti i kakav sok popiti i opet ti ostane petak.
Kocka je bačena

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la legenda reala » 09 mar 2018, 11:01

High gej
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la High » 09 mar 2018, 11:33

Bitna je esencija. Garant i na knjigama štedite pa kupujete one sa trafika! :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc i 33 gosta.