FIFA 16

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Moggiano
Postovi: 684
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:18
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Moggiano » 28 sep 2015, 12:56

http://imtec.ba/fifachallenge/

zanimljivo, treba se prijaviti...
Na gostovanje Željo kreće, zaustavit nas niko neće...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Ponos Torina » 29 sep 2015, 01:14

Imam fifu i pokusavao sam da igram ali djaba neda mi se nista izgleda,problem sa jojsticima nikad nastimati...

ovo mi je zadnji jojstik sto sam uzeo i radi sve ok ali cim sam u igri cirkus brzo trcanje,odbrana itd... nista ne funkcionise kako treba igrac mi samo stane ko ukopan,ne mogu sprint sa igracem raditi,sve tipke rade normalno ali u igri ne...probao sam jedno 20 razlicitih jojstika i uvjek isto...

http://www.trust.com/en/product/18524-g ... for-pc-ps3
slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 29 sep 2015, 15:41

I ja sam mislio da mi ne radi brzo trcanje. Takodjer, mislio sam da mi nesto sa opcijama kod dodavanja nije OK no na netu nadjoh odgovor na oba problema.
EA je ovogdisnju Fifu napravio tako da vecina fori sa prosle ne prolazi. Znaci pretrcavanje protivnika jako tesko ide bez nekog dodatka (analogom malo loptu u for dati i sl.). Ali ni u kom slucaju da se ne desava kao prosle godine. Uzmi nekog iole brzeg igraca i bujrum kroz cijelu odbranu prodji.
Sto se dodavanja tice, ista je stvar. Prosle godine se neki zalili da je Fifa izgledala kao ping-pong i dodavanja su bila prejednostavna. Ove godine su te dvije stvari otezali da bi igra bila realnija i zanimljivija.

Definitivno su je otezali, ja jucer kao neki lutvo ispade na online. 2 utakmice sa West Hamom remizirao, 2 sa Fenerom izgubio :mrgreen:
Mislio sam da je do gamepada (do sad igrao sa xbox a sad igram sa ps3 gamepadom) ali vidim ipak da nije samo do toga :mrgreen:
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Ponos Torina » 29 sep 2015, 21:22

ma znam da su dosta mjenjali ali je fakat taj bug namjerni za jojstik uspio sam nesto nastimati,proslu 14,15 fifa imao sam isti problem...

a sto se tice to uzmi brzog igraca i prosetaj se kroz odbranu to se i sad desava,igrao sam sa nekim cjeli tim mu je nigerija sve brzi igraci i setao se tako covjek kroz moju odbranu naravno uz pace,ako ne radi brzo trcanje ne mozes se ni braniti...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6328
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la _dreamer_ » 30 sep 2015, 15:27

BigDaddy je napisao/la:ima li ko da bi igrao FIFA 16 PC online, da ga dodam u prijatelje? dosta mi je više kantanja tamo nekih poljaka, bolje je igrat s domaćom rajom
Imam ja ako igras na XBox One.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FIFA 16

Post Postao/la Klare » 02 okt 2015, 17:18

Ponos Torina je napisao/la:ma znam da su dosta mjenjali ali je fakat taj bug namjerni za jojstik uspio sam nesto nastimati,proslu 14,15 fifa imao sam isti problem...
Apsolutno nemoguće naštimati, svašta sam pokušavao, te sam na kraju i odustao od kompletnog serijala još od fife 14.

Čini mi se da sam nekad davno uspio naštimati fifu 14 tako što je neko odavde podijelio svoj file zvani button settings.
Da siguran sam, to je jedino bilo rješenje, pa ko igra 14, 15, 16 ili bilo koju fifu sa džojstikom na pc molim da uploada taj file kako bi drugima pomogao.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Ponos Torina » 02 okt 2015, 19:35

Ja sam nastimao 2 joystika koja trenutno koristim ali jednostavno nesto tu ne stima,isto kao da analog ima neke veze sa tim RT dugmetom i stvara kontakt i tako ponistava brrzo trcanje taj neki death zone umjesto da ponistavaju jedan drugog on ponistava samo brzo trcanje i vjerovatno je u tome problem kad koristis druge tipke....

poslacu ti kako ces namjestiti jojstik ali ne garantujem za brzo trcanje i kako ce reagovati ali ces nastimati sva dugmad da rade...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 02 okt 2015, 20:59

Jeste li pokusali sa x360ce ?
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Ponos Torina » 02 okt 2015, 21:44

ne_znam_ko_sam je napisao/la:Jeste li pokusali sa x360ce ?

x360ce stvara lag u igri konstantno i nije bas od pomoci bar ne u fifi ima druga opcija da se srede sve tipke sa fifu....

download link Prvo uzeti fifasetup folder iz foldera fifa gdje vam je instalirana igra i kopirati u neki folder radi backup,otpakovati ovaj file sto ste downlaod i taj folder kopirati u folder gdje vam je igra instalirana...Kad to zavrsite udjete u folder fifa nadjete folder fifa setup,unutar foldera ima fifaconfig otvorit taj prozor i tu ima opcija da napravite postavke za svaku tipku na svom jojstiku...Kad zavrsite sa ravljenjem postavki za jojstik idete na exit...

Idete u my document i nadjite fifa 11 tu ce biti 2 fajla fifasetup i buttondatasetup kopirati oba fajla i staviti u folder fife koju igrate isto tako i u my document fife koju igrate.....I na kraju onaj originalni fifasetup iz vase igre vratite u fifa folder i to je to...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2579
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la ZOGLI » 04 okt 2015, 12:16

Jel ima nekih glasina o cracku??necemo valjda cekati kao prosle godine

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la invincible1921 » 17 okt 2015, 01:50

ZOGLI je napisao/la:Jel ima nekih glasina o cracku??necemo valjda cekati kao prosle godine
Mozes jedino cekat duze,,,,krace cisto sumnjam
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2579
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la ZOGLI » 20 okt 2015, 01:42

Pa nece valjda gde ce duze proslu sezonu su mi unistili :) sada sam rekao sebi ako ne izbace crack do 1 decembra razmislicu o kupovini originala mada to ea i hoce.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la JoseMourinho » 20 okt 2015, 01:51

Sacekas taman do rasprodaja oko božica u nove godine i jeftino je uzmes ako ne bude cracka )

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Scof1eld » 27 okt 2015, 23:37

Od 11 meceva na tri mi je izbacilo "ERROR CONNECTING TO FIFA 16 ULTIMATE TEAM" odmah nakon zavrsetka meca i bezveze tri upisana poraza. Desava li se ovo ikome vise na ps3 ?
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
jabuka
Postovi: 188
Pridružen/a: 28 sep 2015, 18:34
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la jabuka » 07 nov 2015, 01:26

Intel core i3 1.9 ghz
4gb rama
2gb nvidia geforce 820M

Laptop je u pitanju. Vrijedi li skidati? Prošlu fifu 15 (demo) sam dero na maximum sve, kada je došla full verzija na torrente, skinuo sam ali nisam mogao pokrenuti igricu, ni dan danas nisam skontao u čemu je bio probl. vjerovatno u procesoru (jer torrent verzija je mogla samo na određene procesore, tako kažu). Btw. ako ima ko link 16ke (torrent) da mi posalje u privatnu, normalno ako nema nikakvih problema oko pokretanja igrice kao što je bio slučaj sa prošlom. Hvala unaprijed :)
" Cut my veins open and I will bleed LIVERPOOL RED ! "
One and only, Steven Gerrard.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Ponos Torina » 07 nov 2015, 01:47

Ako nisi 15 mogao pokrenuti kako ocekujes 16 da pokrenes :think:

Scof1eld

to se desava na svim platformama,u pitanju su citeri...ja sam nekoliko puta izgubio utakmicu na taj nacin..npr dam gol u prvih 60 sekundi utakmice i trebamo na centar lost connection,posle toga dnf i 3-0 poraz itd....to je cesta pojava ja abr tako zaobilazim da igram sa poljacima,cesima i slicnim..Vidis po nikovima i dole se vidi poljski,ceski jezik ispod tima pise sklad i slicno...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
jabuka
Postovi: 188
Pridružen/a: 28 sep 2015, 18:34
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la jabuka » 07 nov 2015, 01:59

Ponos Torina je napisao/la:Ako nisi 15 mogao pokrenuti kako ocekujes 16 da pokrenes :think:
Možda je greška bila samo na 15ci .. Mada je do windowsa vjerovatno, jer sam i 14ku prebacivao sa kompa (XP) na laptop (win8.1) i ona nije radila na laptopu, dok je na komp frcerala :mrgreen: :eh:
" Cut my veins open and I will bleed LIVERPOOL RED ! "
One and only, Steven Gerrard.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Ponos Torina » 07 nov 2015, 17:24

jabuka je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Ako nisi 15 mogao pokrenuti kako ocekujes 16 da pokrenes :think:
Možda je greška bila samo na 15ci .. Mada je do windowsa vjerovatno, jer sam i 14ku prebacivao sa kompa (XP) na laptop (win8.1) i ona nije radila na laptopu, dok je na komp frcerala :mrgreen: :eh:
Nisam bas upoznat sa pirat verzijom kako to ide,valjda ce se neko javiti ko je bolje upoznat sa tim procesom...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la Otelo » 07 nov 2015, 22:21

Ma crack nije podržavao neke verzije procesora i crashala se igra. Sad, nek proba FIFA 16 Demo i nek vidi da li može vrtiti igru. Ako uspije pokrenuti, onda se može nadati ispravno cracku i to je to. Ako ne uspije, onda nikom ništa.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FIFA 16

Post Postao/la invincible1921 » 13 nov 2015, 00:49

Imal sta za crack ?
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.