E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la miki_92 » 29 jan 2018, 00:31

C9 od 0-2 do Majora :tokralju: :tokralju: :tokralju:

zadnji NA tim koji je uzeo Major je coL u 1.6 ako se ne varam a tome ima i 15 godina
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
dscile
Postovi: 6166
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la dscile » 29 jan 2018, 00:32

Zbog ovoga ce i biti vjecno drugi. Sama pomisao na c9 u finalu je odlicna, a tek da protiv istih imas 4 mec runde i niti jednu ne iskoristis.. J*biga, onda i ne zasluzujes Major.

Nikola opasno zachokovao, a rain totalno beskoristan na infernu..

c9 potpuno zasluzeno uzeo Major. Realno, razvalili su.

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Otelo » 29 jan 2018, 00:35

dscile je napisao/la:Zbog ovoga ce i biti vjecno drugi. Sama pomisao na c9 u finalu je odlicna, a tek da protiv istih imas 4 mec runde i niti jednu ne iskoristis.. J*biga, onda i ne zasluzujes Major.

Nikola opasno zachokovao, a rain totalno beskoristan na infernu..

c9 potpuno zasluzeno uzeo Major. Realno, razvalili su.
Nisam kontao FaZe u drugom dijelu Inferna, kad su bili dvije runde do osvajanja, a kasnije jednu i u produžecima, stalno su išli na B site i ako im to nije prolazilo. Tvrdoglavo od njih, na kraju ih je Guardian izvukao par puta i NiKo jednom kroz smoke i kasnije kad je defusao bombu sekund prije isteka vremena.

Sad vremena za NA LCS gdje igra Cloud9.

Kaže Jack, vlasnik C9 organizacije, da mu je nestalo mjesta u putovnici. Nevjerovatno, ali čovjek se uvijek nađe na svakom događaju gdje igra C9, naravno ponekad, kao večeras, ne može biti u LA i u Bostonu, ali legenda je :tokralju:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Torres_9
Postovi: 13423
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Torres_9 » 29 jan 2018, 00:36

kakav faze, nemaju srce sampiona.Lice mi na psg tjst mentalni patuljci

skadaddy valjda uzme mvp, sta kaze rain hoce da igra protiv cloud9 u finalu rofl

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la jopaa7 » 29 jan 2018, 00:37

jopaa7 je napisao/la:Jesam jedini ovdje uz C9 veceras? :mrgreen:
:mrgreen:

Kakav mec, odavno nisam gledao bolji :tokralju: :tokralju:

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9973
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Edin TM87 » 29 jan 2018, 00:39

Jel' CS 1.6 u pitanju? Mogul znat gdje gledate to, kakve su pare u igri i sve ostalo? Nisam upucen sekunde :)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
dscile
Postovi: 6166
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la dscile » 29 jan 2018, 00:39

Otelo je napisao/la:
dscile je napisao/la:Zbog ovoga ce i biti vjecno drugi. Sama pomisao na c9 u finalu je odlicna, a tek da protiv istih imas 4 mec runde i niti jednu ne iskoristis.. J*biga, onda i ne zasluzujes Major.

Nikola opasno zachokovao, a rain totalno beskoristan na infernu..

c9 potpuno zasluzeno uzeo Major. Realno, razvalili su.
Nisam kontao FaZe u drugom dijelu Inferna, kad su bili dvije runde do osvajanja, a kasnije jednu i u produžecima, stalno su išli na B site i ako im to nije prolazilo. Tvrdoglavo od njih, na kraju ih je Guardian izvukao par puta i NiKo jednom kroz smoke i kasnije kad je defusao bombu sekund prije isteka vremena.

Sad vremena za NA LCS gdje igra Cloud9.

Kaže Jack, vlasnik C9 organizacije, da mu je nestalo mjesta u putovnici. Nevjerovatno, ali čovjek se uvijek nađe na svakom događaju gdje igra C9, naravno ponekad, kao večeras, ne može biti u LA i u Bostonu, ali legenda je :tokralju:
Kod onog jednog force buy-a su bili blizu da dobiju rundu, pa je vjerovatno logika bila da ponovo mogu to uraditi. Veci je problem sto su usrali na svojoj ct strani regularnog dijela. Mislim da su imali 8-5 i onda neshvatljive greske, izmedju cega jedna i Nikole, da uzgube obje runde. A tu su vec mogli otici na 10-5.

Svaka cast olofu i prije svega GuardiaNu. Ne moze ih covjek sam vaditi iz svih onih govana.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la jopaa7 » 29 jan 2018, 00:40

Edin TM87 je napisao/la:Jel' CS 1.6 u pitanju? Mogul znat gdje gledate to, kakve su pare u igri i sve ostalo? Nisam upucen sekunde :)
CS:GO ->

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Otelo » 29 jan 2018, 00:41

Edin TM87 je napisao/la:Jel' CS 1.6 u pitanju? Mogul znat gdje gledate to, kakve su pare u igri i sve ostalo? Nisam upucen sekunde :)
Nije, CS:GO je. Zavisi od turnira, ali većinom Twitch (99%) i ponekad YouTube. A pare, dobre, evo osvojiše momci pola miliona dolara.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la miki_92 » 29 jan 2018, 00:41

jopaa7 je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:Jesam jedini ovdje uz C9 veceras? :mrgreen:
:mrgreen:

Kakav mec, odavno nisam gledao bolji :tokralju: :tokralju:
najbolje finale Majora u historiji, Inferno nikad ne razocara
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la jopaa7 » 29 jan 2018, 00:43

miki_92 je napisao/la: najbolje finale Majora u historiji, Inferno nikad ne razocara
Bodi i ja vristali na ts-u :lol:

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Ik17 » 29 jan 2018, 00:44

Je li se ikad desio loš meč u finalu na infernu?
Ja se stvarno nijednog ne sjećam. Bolesno dobro finale. FaZe je ima šansu na overpass-u, NiKo i olof su tu podbacili momački, i to je to.
C9 u potpunosti zasluženo. Skadaddy izdominirao. Tarik odigrao perfektnu seriju kao IGL. Koliko puta je pravu rotaciju pozvao, koliko puta je nadigrao karrigana, i koliko je dobrih/bitnih fraggova skupio...

Razočaran sam FaZe-om. Podbacili su, ovo im je bila najveća šansa za major, sumnjam da će ovakvu priliku ikad više dobiti, pogotovo kad SK vrati boltza u udarnu postavu... Ne bi me iznenadilo da pokušaju opet tim promjeniti, samo ne znam ko bi trebao otpasti xD

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la miki_92 » 29 jan 2018, 00:44

ali kakvu glupost NiKo uradi, pusha lik mid kroz smoke a karrigan ima citavu bananu za sebe, pogubili su se skroz
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la BeSha1992 » 29 jan 2018, 00:46

Evo me k'o popisan, mislio sam samo poslije fudbala da mogu biti ovakav... Uzmu mirage i ljudi ih oduce na overpassu od cs-a, i onda prospu sve na infernu... Nikola i rain se nisu pojavili na finalu, a karrigan i njegovi pozivi na infernu strasnii, isto da se amateri sastave
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9973
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Edin TM87 » 29 jan 2018, 00:46

Otelo je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Jel' CS 1.6 u pitanju? Mogul znat gdje gledate to, kakve su pare u igri i sve ostalo? Nisam upucen sekunde :)
Nije, CS:GO je. Zavisi od turnira, ali većinom Twitch (99%) i ponekad YouTube. A pare, dobre, evo osvojiše momci pola miliona dolara.
Auuuu pa dokle je ovo doslo, nevjerovatno. Jel' velika razlika izmedju 1.6 i GOa?
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Torres_9
Postovi: 13423
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Torres_9 » 29 jan 2018, 00:50

koliko se mogu ovi stikeri prodati poslije majora, imam 3 od ska i po jedan od tarika i stewia.Onda cloud9 logo i grafiti

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Ik17 » 29 jan 2018, 00:52

Torres_9 je napisao/la:koliko se mogu ovi stikeri prodati poslije majora, imam 3 od ska i po jedan od tarika i stewia.Onda cloud9 logo i grafiti
Mislim da će s vremenom dobiti na vrijednosti, savjetujem ti da "zaboraviš" na njih, pa da im se obraduješ za nekih 9-12 mjeseci :D

Torres_9
Postovi: 13423
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Torres_9 » 29 jan 2018, 00:53

Ik17 je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:koliko se mogu ovi stikeri prodati poslije majora, imam 3 od ska i po jedan od tarika i stewia.Onda cloud9 logo i grafiti
Mislim da će s vremenom dobiti na vrijednosti, savjetujem ti da "zaboraviš" na njih, pa da im se obraduješ za nekih 9-12 mjeseci :D
ahm hvala

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Otelo » 29 jan 2018, 00:54

Edin TM87 je napisao/la:
Otelo je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Jel' CS 1.6 u pitanju? Mogul znat gdje gledate to, kakve su pare u igri i sve ostalo? Nisam upucen sekunde :)
Nije, CS:GO je. Zavisi od turnira, ali većinom Twitch (99%) i ponekad YouTube. A pare, dobre, evo osvojiše momci pola miliona dolara.
Auuuu pa dokle je ovo doslo, nevjerovatno. Jel' velika razlika izmedju 1.6 i GOa?
Mislim da je najveća razlika u grafici i možda u jačini određenog oružja, no u suštini je to ista igra.

A pare bi trebale ići još prema gore, makar tako ekonimisti predviđaju.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Post Postao/la Ik17 » 29 jan 2018, 00:58

Torres_9 je napisao/la:
Ik17 je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:koliko se mogu ovi stikeri prodati poslije majora, imam 3 od ska i po jedan od tarika i stewia.Onda cloud9 logo i grafiti
Mislim da će s vremenom dobiti na vrijednosti, savjetujem ti da "zaboraviš" na njih, pa da im se obraduješ za nekih 9-12 mjeseci :D
ahm hvala
Da te slučajno ne bih zeznuo
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/

Možeš tu tražiti PC (Price Check) stvari, tu možeš i savjete dobiti gdje da prodaš stvari, i kako najviše love da izvučeš. (mada ne slušaj svakog, vjeruj većini, i onima što imaju najviše upvotes-a hahah)

Edit: Baš sam pogledao, na marketu su skočile cijene stickersa Skadoodle-a, npr zlatni signature je već sad oko 50€ čini mi se, tako da, radi na svoju ruku. :?

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.