E-sportovi(DotA 2, LoL, CS: GO)

Linkovi za web streaming, Hattrick, Basketsim, Charazay...

Moderatori/ce: Donnie Darko,Padovan

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 05 sep 2018, 10:22

Ma samo na twitch i to je to. Ovo sa yt i ne znam kako radi. Poslije svakog meca pogledaj inventory. :D ja sam uzeo i neke stickere, Nikin, coldzerin i krimzov pa mozda kasnije budu skuplji.
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 05 sep 2018, 10:26

Harika WroteColonMa samo na twitch i to je to. Ovo sa yt i ne znam kako radi. Poslije svakog meca pogledaj inventory. :D ja sam uzeo i neke stickere, Nikin, coldzerin i krimzov pa mozda kasnije budu skuplji.

Ne moram ulaziti u CS da vidim da li sam se povezao ili to mogu odmah preko steama?
"Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date" - Osim13 o Barceloni kad je zaprijetila da neće Coutinha.

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 05 sep 2018, 10:29

piše ti na twitchu jesil povezan, provjeri ti sve za svaki slučaj

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 05 sep 2018, 10:38

Ja nmg nac link na twitchu, nije jos pocelo?

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 05 sep 2018, 10:52

Sretno nam :D

sancho21
Kontakt:

PostPostao/la sancho21 » 05 sep 2018, 11:37

Može li mi neko reći kako se igra ovaj LOL, da li se treba skinuti s net-a ili kako već ide, imam trenutno viška vremena pa da malo ubijam dosadu?

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 05 sep 2018, 12:22

sancho21 WroteColonMože li mi neko reći kako se igra ovaj LOL, da li se treba skinuti s net-a ili kako već ide, imam trenutno viška vremena pa da malo ubijam dosadu?

Ajde ja cu

https://euw.leagueoflegends.com/en/

Ides na play now i pustis da ti se sve skine, to ti je lako. Skinut ce ti se prvo dio s neta, koji ces instalirati i onda ces imati opet download na računaru, koji nemoj prekidati jer se zna zbagirati.

https://www.youtube.com/watch?v=gsHD8wY ... zThl7nq2of

Kreni od prve pune epizode i gledaj do championa, imas ove kratke teasere to preskoči. Kreni od epizode 28 pa dok ne krenu champovi.

Igra ti je MOBA, uvijek ista mapa 5v5 i meč traje dok jedna ekipa ne sruši nexus.

https://www.youtube.com/watch?v=hOCEfU96AtU

Vjeruj mi, igra je na prvu baš kompleksna, no vrijedi se strpiti jer nikad ne dosadi s obzirom da je svaki meč na svojoj način drugačiji. Prvo igraj protiv botova, pa onda protiv drugih igrača i mutiraj sve jer smurfovi...

Mozes pogledati i nekog streamera, opet ti je tu s naših prostora Sa1na najbolji. Imas ga pod tim imenom na YouTubu, a i streamuje na Fortuni srijedom. Šta te još zanima pitaj, mada imaš na podforumu diskusije temu samo za LoL.
"Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date" - Osim13 o Barceloni kad je zaprijetila da neće Coutinha.

NKMramor
Kontakt:

PostPostao/la NKMramor » 05 sep 2018, 16:24

slika
Drugi turnir zaredom, oba puta inferno, samo je ovaj put drop 12 eura. :rol: :kralj:
S A M O S L O B O D A ! ! !

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 05 sep 2018, 16:46

Ja sam dobio nekog iz VP-a, stavio na market piše da ću tek za sedam dana moci koristiti community market.

Ik17
Kontakt:

PostPostao/la Ik17 » 05 sep 2018, 17:25

Otelo WroteColonJa sam dobio nekog iz VP-a, stavio na market piše da ću tek za sedam dana moci koristiti community market.

Instaliraj Steam app na mobitel, confirm prodaju preko nje, i bit će odmah dostupna na marketu. Pretpostavljam da si preko maila potvrdio prodaju, zbog toga treba 7 dana da "truhne" item dok ne postane fakat dostupan ostalima, što te može koštati par eura...

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 05 sep 2018, 17:27

Ik17 WroteColon
Otelo WroteColonJa sam dobio nekog iz VP-a, stavio na market piše da ću tek za sedam dana moci koristiti community market.

Instaliraj Steam app na mobitel, confirm prodaju preko nje, i bit će odmah dostupna na marketu. Pretpostavljam da si preko maila potvrdio prodaju, zbog toga treba 7 dana da "truhne" item dok ne postane fakat dostupan ostalima, što te može koštati par eura...

Nece opet ce morati da ceka upravo zbog steamguard-a..
Jucer sam dobio auto, a danas motor, ova kinder jaja su zakon !

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 05 sep 2018, 17:31

Daj sirotinji sta

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 05 sep 2018, 17:56

Znaci da sacekam sedam dana i onda tek mogu prodavati?

Ik17
Kontakt:

PostPostao/la Ik17 » 05 sep 2018, 19:02

Ponos Torina WroteColon
Ik17 WroteColon

Nece opet ce morati da ceka upravo zbog steamguard-a..

U pravu si, do mene je. Svakako će morati čekati, ali opet, ako planira nastaviti gledati major (a vjerujem da hoće) i prodavati case-ove, nek instalira app. Nakon prvih 7 dana, moći će da odmah postavlja sve na market...

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 05 sep 2018, 22:56

Otelo WroteColonZnaci da sacekam sedam dana i onda tek mogu prodavati?

Jesi li kupovao igru na steam-u zadnjih godinu dana ? ako nisi morat ces aktivirati steam guard i kupiti igru i cekati 30 dana,ako si kupio onda samo aktiviraj steam guard i cekaj 7-10 dana.
Jucer sam dobio auto, a danas motor, ova kinder jaja su zakon !

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 06 sep 2018, 09:44

Ponos Torina WroteColon
Otelo WroteColonZnaci da sacekam sedam dana i onda tek mogu prodavati?

Jesi li kupovao igru na steam-u zadnjih godinu dana ? ako nisi morat ces aktivirati steam guard i kupiti igru i cekati 30 dana,ako si kupio onda samo aktiviraj steam guard i cekaj 7-10 dana.

Jesam, mozda 3-4 u zadnjih šest mjeseci. Aktivirao sam jučer taj steam guard za mobitel, pa cemo vidjeti.

Hvala na pomoci

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 06 sep 2018, 14:00

nista za sad, doduse prosli Major sam dobio 3 ako se ne varam :mrgreen:
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 06 sep 2018, 16:12

Ja jutros train dobi :D

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 06 sep 2018, 21:47

Dobijes Astralis u finalu DreamHacka, ovamo se blamiras par dana kasnije na Majoru :crazy: :crazy: :crazy:

North - žena u pms-u

dscile
Kontakt:

PostPostao/la dscile » 06 sep 2018, 22:33

Ovaj VP treba kompletnu rekonstrukciju.

Imaju dobru osovinu michu/snatchie i trebali bi raditi na tome da je nadograde. Neo bi mogao ostati kao IGL, byalia sigurno moraju zamijeniti jer ide nakon majora, a pasha po meni nema sta raditi u ekipi kao sekundarni awp. Moraju uzeti najbolje iz AGO i Kinguina i ponovo postati konkurentna ekipa sastavljena od Poljaka.

Natrag na “Virtuelni sport”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.