Tipovanje - BHT Premijer liga Bosne i Hercegovine - tema za komentarisanje

Linkovi za web streaming, Hattrick, Basketsim, Charazay...

Moderatori/ce: Donnie Darko,Padovan

Hellas
Kontakt:

PostPostao/la Hellas » 30 okt 2017, 18:47

Vidi stvarno Mortem okasnio?

Po meni ne bi trebalo da racunas bodove sebi za ove tri utakmice sto su zavrsene ili pocele i pali golovi prije tipovanja.

Krupa - Vitez 1, 2:0, Fajić
Radnik - Sloboda 1, 2:1, Glišić
Željezničar - Mladost DK 1, 2:1, Zakarić

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 30 okt 2017, 18:51

Pa napisao sam sam da jesam gore, ovaj ispod me prati po temama i pravi debila od sebe, samo njega ignorisati. Kontam neka se i meni racuna jedna greskica, nije bilo namjere, ovo je bila vanredna situacija bas radi posla sto nikad nije bilo prije. Proslu sezonu nisam nikako fulio nijednu a ni ovu ali sad se desi nepredviđena situacija, do mene je.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Hellas
Kontakt:

PostPostao/la Hellas » 30 okt 2017, 19:01

Znam da nije bilo namjere ali pravila su pravila imas ljudi koji su odustali jer su okasnili tipovat drugu trecu rundu. Do sad je uvijek bio konsenzus igraca za takva pitanja pa predlazem i sada da bude isto.

Moj glas je da sebi racunas samo bodove za ove tri utakmice sto nisi okasnio, a ove prve tri da izbacis iz ukupnog racuna. Budi primjer drugima.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 30 okt 2017, 19:13

Gdje to? Uvijek sam svakome izlazio u susret kada me kontaktirao poput pogresnih tipova i strijelaca pa smo ispravili zajedno. Mislim da mi se moze oprostiti jedna greska u ove 2 godine. Eto neka drugi odluce.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

tareizo
Kontakt:

PostPostao/la tareizo » 30 okt 2017, 20:39

mortem ako se mene pita ja bi ti priznao i ja sam skoro u zadnjim minutama tipovo jer nisam znao kad pocinju tekme

inace jel ovo rekord kola il je neko imao vise od 28 bodova u jednom kolu

p.s.jesil zalozio ono sto ti reko za tekmu sarajvo-celik ;)
tresu se dusmani od muke
za CELIK se opet dizu ruke
opet se cuje pjesma nasa
zenicki ROBIJASA

SAMO CELIK

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 31 okt 2017, 11:05

MortemHz WroteColonGdje to? Uvijek sam svakome izlazio u susret kada me kontaktirao poput pogresnih tipova i strijelaca pa smo ispravili zajedno. Mislim da mi se moze oprostiti jedna greska u ove 2 godine. Eto neka drugi odluce.

Ne bih da budem su*ak, dobri smo, al mislim da si ti na pocetku sezone napisao da u slucaju kasnjenja izbacujemo parove na koje se okasnilo i priznaju se oni koji su poceli nakon tipovanja. Ne znam jesi li ista pogodio, al ako si okasnio tri utakmice onda bi bio red da dobijes 0 bodova za te tri i uracunas bodove za ostale utakmice.

Zbog ovih neodredjenih i stalnih izmjena pravila ja od pocetka sezone razmisljam jel ima smisla uopce tipovati. Desi se jedna greska pa se oprosti, a onda kad se desi nekom drugom i nastane problem.

Ja sam u vise navrata skoro propustio tipovanje jer odem npr. utorkom na ss.ba ligu, tipujem, dodjem vamo i nema teme. Siguran sam da ima ljudi koji su se sjetili pocetkom tjedna i kasnije zaboravili. Trebate biti azurni, postavljat temu vec nedjeljom ili najkasnije ponedjeljkom do podne i bit ce manje problema. A sto se kasnjenja tice, pravila jednaka za sve. Ti i Mokes ovo vodite, odredite pravila, svakako ih ne treba puno i prilikom otvaranja svake teme za odredjeno kolo postavite PRAVILNIK i u spojler zalijepite pravila. Na taj nacin nitko nece moci prigotoviti ni za kasnjenje, niti ista slicno.

Svakako nas je ostalo malo, do kraja sezone nas mozda samo 10 ostane, a onda iduce mozda necemo dogurati ni do zime, izgubit ce se svaki smisao takmicenja. Mnogi ce odustati zbog losih rezultata, ali je steta da ljudi odustaju zbog neodredjenih pravila. Ja bih radije da je sve uredno pa taman i da sam zadnji, tipovao bih i dalje, nego da sam prvi, a svako kolo nesto drugo.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 01 nov 2017, 17:37

tareizo WroteColonmortem ako se mene pita ja bi ti priznao i ja sam skoro u zadnjim minutama tipovo jer nisam znao kad pocinju tekme

inace jel ovo rekord kola il je neko imao vise od 28 bodova u jednom kolu

p.s.jesil zalozio ono sto ti reko za tekmu sarajvo-celik ;)

Signore moguce da jesam ali se ne igra tako jer nisam ja zapoceo igru, iz postovanja sam samo nastavio voditi a istina je da sam htio promijeniti malo u pauzi izmedju liga, da bude sto tecnije sto bi se reklo. Izlazio sam u susret svima, uopce nije niko zakinut ostao osim ako nije prijavio gresku. 3 greske sam ljudima ispravio jer se desi pogreska kad tad. Mene je zajebalo to sto sam radio dodatna 4 i po sata i to sto uopce nisam pogledao kada utakmice pocinju, otkad one pocinju u pola 2 mislim ono ali eto.

Tareizo, rekord kola i citavog prvenstva ikada, svaka ti cast jos jednom i hvala za podrsku. Skocio si na prvo mjesto direktno, nevjerovatno.. svaka cast brate.
Jesam, 5:0 Sarajevo dobilo i odmah sam se popeo sa 3 na 4 zgrade. :P
Baci oko na tabelu :tokralju:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 01 nov 2017, 20:42

MortemHz WroteColonSignore moguce da jesam ali se ne igra tako jer nisam ja zapoceo igru, iz postovanja sam samo nastavio voditi a istina je da sam htio promijeniti malo u pauzi izmedju liga, da bude sto tecnije sto bi se reklo. Izlazio sam u susret svima, uopce nije niko zakinut ostao osim ako nije prijavio gresku. 3 greske sam ljudima ispravio jer se desi pogreska kad tad. Mene je zajebalo to sto sam radio dodatna 4 i po sata i to sto uopce nisam pogledao kada utakmice pocinju, otkad one pocinju u pola 2 mislim ono ali eto.

Pa nije mi zanimljivo to s tim prastanjima. Jest igra, al nema nikakve cari. Kao djeca od 5 godina, ne brojimo golove, igramo da se igra. Ne, igramo da se druzimo, ali i takmicimo. S tim prastanjima mi nema napetosti. Mogu odlezat vikend u zatvoru, doci u ponedjeljak, tipovat i da mi se prizna jer svakako nisam znao sta se dogadjalo.

I ja sam u zadnjem kolu kupa igrao pobjedu Bratstva i prolaz Slobode sto je nemoguce. I nisam trazio oprost, smijao sam se sam sebi. Na kraju slucajno dobio bodove za prolaz tuzlaka.

Ispravljanje gresaka prije pocetka utakmica mi je OK. Svakako se vidi zadnja izmjena posta i neka ju mijenja tko koliko hoce, kad pocne prva utakmica vise nema izmjena. Ako netko izmjeni dobije 0 bodova, jer nitko nije duzan pratiti sta je on tipovao i mijenjao nakon odigrane jedne, dvije ili tri utakmice. Pa cak ni voditelj takmicenja nije duzan da reagira na njegovu molbu na pp ili nesto slicno ako je prva utakmica vec pocela, a on bi izmjenio. Mozda i da moze, ali sve ono prije izmjene NULA BODOVA.

Nisam ni znao da se nesto slicno prije desavalo, mislio sam da je prvi slucaj ove sezone i da su pravila bila jasna na pocetku sezone. Zato vas Signore pozdravlja dogodine. Nadam se da ce pravila biti odredjenija i da takmicenje nece gubiti na drazi. Nije mi zanimljivo kad sutra na prevaru mogu uzeti 3-4 boda. Ne kazem da si ti ili bilo tko varao, ali je realno gledajuci moguce s tim sistemom prastanja.

SemirSema
Kontakt:

PostPostao/la SemirSema » 02 nov 2017, 15:55

Slobodno sad svi cekajte da počnu mečevi i recite da ste zakasnili slučajno

tareizo
Kontakt:

PostPostao/la tareizo » 03 nov 2017, 19:16

SemirSema WroteColonSlobodno sad svi cekajte da počnu mečevi i recite da ste zakasnili slučajno

pa nemojmo biti sitnicavi ,ovde smo malo da se zabavimo ,a ne svadzamo i prosipamo nake laznjake,,mortemu bi ja prizno ko sto reko momak potpuno zasluzio
tresu se dusmani od muke
za CELIK se opet dizu ruke
opet se cuje pjesma nasa
zenicki ROBIJASA

SAMO CELIK

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 05 nov 2017, 19:00

KapitenK 10
Convicts1988 11
hule_barca 16
nedžad 14
hulehule 10
tareizo 9
solinas 6
Maestro^^ 14
96BadBoy 23+2
MortemHz 15
york 14
JohnCleese 10
bluearmy 14

Pobjednik ovog kola je 96BadBoy i on ce na ukupan zbir bodova dobiti jos dva boda.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Hellas
Kontakt:

PostPostao/la Hellas » 05 nov 2017, 20:06

Ja sam isto zakljucio kao i Signore.

Takodje nemam volje ni da pravim ovu tabelu vise s obzirom da necu vise igrati, tako da vam prilazem Excel fajl da mozete sami nastaviti.

Pa ko preuzme potrebno je da unhide ova polja sto fale i da dopunjava je sa poenima. Tabela je zakljucena sa 14. kolom.

https://www.dropbox.com/s/56ry93cu9kapj ... e.zip?dl=0

solinas

PostPostao/la solinas » 22 nov 2017, 00:16

E jesmo pali ku.rcu za usi od teme sa takvim potencijalom :(
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 03 dec 2017, 16:36

york 8
Convicts1988 8
KapitenK 5
bluearmy 7
hule_barca 13+2
Maestro^^ 13+2
MortemHz 6
96BadBoy 13+2
nedžad 8
tareizo 7
solinas 8

Pobjednici ovog kola su hule_barca, Maestro^^ i 96BadBoy i oni ce dobiti 2 boda na ukupan zbir bodova.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 03 dec 2017, 16:46

KapitenK 10
bluearmy 15
york 11
Convicts1988 11
hule_barca 20+2
96BadBoy 12
solinas 7
JohnCleese 9
Maestro^^ 12
MortemHz 15

Pobjednik ovog kola je hule_barca i on ce na ukupan zbir bodova dobiti jos 2 boda.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

KapitenK
Kontakt:

PostPostao/la KapitenK » 12 feb 2018, 20:44

hoce se nastavljati ovo uopste?

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 16 feb 2018, 07:30

Tema je jucer postavljena.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

solinas

PostPostao/la solinas » 22 feb 2018, 20:58

Samo 8 tipovalo,jesmo pali k...za usi :)
Ima li tabele na vidiku :hmmmm:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Natrag na “Virtuelni sport”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.