Football Manager 2017

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la mirgerr » 27 avg 2017, 00:26

Igra li ko sa Partizanom il mozda Zvezdom(il bilo koji drugi klub iz Super Lige :mrgreen: )
Treba mi mala pomoc...
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la QUARTERBACK » 29 avg 2017, 18:58

jopaa7 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
Gle ga sto je napucan na update-u :mrgreen:
slika
to je bas bez potrebe, uredu ocjena 16-17 za long shots i dribling i first touch, neko je bas zasrao, bolje da su poradili igracima tipa draxler, asensio dembele na mentalnim atributima jer su tu ocajni, mislim glupo eo gledaj concetration 9 a lik prehladan pred golom, draxler isto tako i ima jos bruku tih igraca, nije sve u driblingu tehnici i tim pizdarijama :D

mbappe 2019 godina :tokralju: :tokralju: :tokralju:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Raonffa » 29 avg 2017, 19:04

Jel' ima kakav link da se skine FM 17, i po mogućnosti neki update sa transferima za ovu sezonu?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la jopaa7 » 29 avg 2017, 19:05

QUARTERBACK je napisao/la:to je bas bez potrebe, uredu ocjena 16-17 za long shots i dribling i first touch, neko je bas zasrao, bolje da su poradili igracima tipa draxler, asensio dembele na mentalnim atributima jer su tu ocajni, mislim glupo eo gledaj concetration 9 a lik prehladan pred golom, draxler isto tako i ima jos bruku tih igraca, nije sve u driblingu tehnici i tim pizdarijama :D

mbappe 2019 godina :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ma to je nekakav update sto mogu i ja napraviti (editirat) pa objaviti na netu. Vjerojatno neki fan Reala pravio :D
Ovi official su ipak bolji i realni sto se toga tice. Sjecam se bilo je i update gdje su Dembele i Mbappe slicni Ronaldu i Messiju po nekim ocjenama :mrgreen:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la QUARTERBACK » 29 avg 2017, 19:12

Raonffa je napisao/la:Jel' ima kakav link da se skine FM 17, i po mogućnosti neki update sa transferima za ovu sezonu?
https://www.skidrow-games.io/football-m ... teampunks/

Skini igru instaliraj i sacekaj da prodje 2-3 dana ovog prelaznog roka i onda cu ti poslati update sa svim transferima ovog ljeta. :D
jopaa7 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:to je bas bez potrebe, uredu ocjena 16-17 za long shots i dribling i first touch, neko je bas zasrao, bolje da su poradili igracima tipa draxler, asensio dembele na mentalnim atributima jer su tu ocajni, mislim glupo eo gledaj concetration 9 a lik prehladan pred golom, draxler isto tako i ima jos bruku tih igraca, nije sve u driblingu tehnici i tim pizdarijama :D

mbappe 2019 godina :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ma to je nekakav update sto mogu i ja napraviti (editirat) pa objaviti na netu. Vjerojatno neki fan Reala pravio :D
Ovi official su ipak bolji i realni sto se toga tice. Sjecam se bilo je i update gdje su Dembele i Mbappe slicni Ronaldu i Messiju po nekim ocjenama :mrgreen:
A znam ovo je neko lupo ko maksim po diviziji, a generalno sam najvise nezadovoljan mentalnim atributima kod igraca, to stvarno po nekom mom skromnom misljenju ne stave fino. Sve te dobre igrace mi pratimo vikendom na tvu i mislim da nije tesko vidjeti koliko pogrijese u procjeni, doduse obicno se to radi o mladim igracima pa ono u medjuvremenu napreduju a evo sad ako gledamo Asensiu je ovaj concentration stavljen prije godinu dana kad su pravili igru FM2017 a tad ga nidje nije bilo, tako da je i to opravdano, al eto nisam nesto ni primijetio da se na updaetima te stvari popravljaju..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Raonffa » 29 avg 2017, 19:42

QUARTERBACK je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jel' ima kakav link da se skine FM 17, i po mogućnosti neki update sa transferima za ovu sezonu?
https://www.skidrow-games.io/football-m ... teampunks/

Skini igru instaliraj i sacekaj da prodje 2-3 dana ovog prelaznog roka i onda cu ti poslati update sa svim transferima ovog ljeta. :D
Hvala Vedatore :salut:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Raonffa » 30 avg 2017, 00:32

Izbacuje mi ovaj error kad pokrenem igricu...

slika
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 30 avg 2017, 07:56

Čini mi se da je neko rekao prije da treba x64 Windows za fm krekovani, možda je do toga

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Rahma » 01 sep 2017, 21:11

Evo došle su informacije za FM18, od ovih mi se najviše sviđa ovo oko grafičkog prikaza potrošnje klubova. Ostale novosti možete provjeriti OVDJE.
Amer Dupovac!

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Otelo » 08 sep 2017, 20:59

Imam problem u igri. Nije tehničke prirode, ali stvar je u tome da sam u Borrusiji Dortmund, već sezone 26/27, tako nešto i imam sjajnog scouta s osam scouta još i ne dolaze mi "recenzije" igrača iz drugih liga, ni iz takmičenja. Odem na staff, otvorim scoute i piše Bundesliga - report finished - 0 report i tako još za sedam takmičenja, a prije mi je to dolazilo redovno. Tako sam i sklepao najbolju ekipu svijeta.

Ako ko počinje, nek potraži Juana Alvareda, momak je s 24 godine tri puta bio igrač svijeta. Igra desno krilo. Isto Ben Woodboorn je strašan, Curlucci, Simon Guarrera, Andy Walker. Onda iz Red Bull Leipziga baciti pogled na Marcela Sabitzera i dovedite u omladinski tim Erika Majeschatcka (ne znam tačno kako se piše), a za neke srednje klubove dobar transfer za omladinski tim je Nicolas Kuhn, isto iz RBL-a. Mirza Dedić iz Dortmunda je strašan štoper. Andi Setiwan, ja sam ga doveo iz Intera, je jedan od najboljih mogućih napadača u igri.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Muumii » 10 sep 2017, 10:33

pozz jel ima neko link za skinuti FM ali da radi ?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2017, 23:42

Quinlan je napisao/la:Čini mi se da je neko rekao prije da treba x64 Windows za fm krekovani, možda je do toga
Yebat ga, ne da mi se formatirati samo zbog FM-a, pričekat ću 18-ku za to :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 sep 2017, 12:41

Prekucao sam ovo kada sam sa OM uzeo ligu i liga kup, a Gomis bio najbolji goalscorer u ligi sa 33 gola u 36-37 utakmica. Bukvalno covjek sa 32 godine kao TM jedini gore uzeo titulu. I onda dosao prelazni rok i skontam necu da otkupiti od Swansea neka ide nazad i onda ga oni posalju u Betis za 2,5 mil funti kao igraca koji je sezonu prije bio najbolji bomber u Evropi ispred Messija i Ronalda :D

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la FoSte95 » 22 sep 2017, 11:16

nema ništa jače no drugoligaša nekakvog uvesti u prvu lgu :tokralju: :tokralju: taj osjećaj napetosti kada svaki bod slaviš kao pobjedu :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la QUARTERBACK » 22 sep 2017, 19:38

FoSte95 je napisao/la:nema ništa jače no drugoligaša nekakvog uvesti u prvu lgu :tokralju: :tokralju: taj osjećaj napetosti kada svaki bod slaviš kao pobjedu :kafa:
probaj sa cetveroligasem :kafa:
meni su takvi saveovi trajali u prosjeku 8-9 sezona a bilo ih je boga mi sto su isle i 12+ :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Wandelanoite » 29 sep 2017, 21:48

Jel imao neko ovaj problem kada hocu da učitam lige pored nekih država ima crveni trouglasti znak i pise npr. na Engleskoj - Require minimum of 20 teams for Premier League, found only 17.

Inače do sada je sve radill
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la jopaa7 » 29 sep 2017, 22:15

Wandelanoite je napisao/la:Jel imao neko ovaj problem kada hocu da učitam lige pored nekih država ima crveni trouglasti znak i pise npr. na Engleskoj - Require minimum of 20 teams for Premier League, found only 17.

Inače do sada je sve radill
Odi u igru, i kad biras lige klikni da ti izbaci ovo i pogledaj sto sve imas tu. Pokusaj maknuti kvacice sa svega ili ostavi samo jednu, vjerojatno su skinuti kakvi updejti transfera pa su oznaceni svi odjednom pa to nesto zeza igru.
Trebalo bi ovako izgledati:
slika

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 30 sep 2017, 00:46

Wandelanoite je napisao/la:Jel imao neko ovaj problem kada hocu da učitam lige pored nekih država ima crveni trouglasti znak i pise npr. na Engleskoj - Require minimum of 20 teams for Premier League, found only 17.

Inače do sada je sve radill
Neki editor data fajl te zeza

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Wandelanoite » 30 sep 2017, 01:22

jopaa7 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Jel imao neko ovaj problem kada hocu da učitam lige pored nekih država ima crveni trouglasti znak i pise npr. na Engleskoj - Require minimum of 20 teams for Premier League, found only 17.

Inače do sada je sve radill
Odi u igru, i kad biras lige klikni da ti izbaci ovo i pogledaj sto sve imas tu. Pokusaj maknuti kvacice sa svega ili ostavi samo jednu, vjerojatno su skinuti kakvi updejti transfera pa su oznaceni svi odjednom pa to nesto zeza igru.
Trebalo bi ovako izgledati:
slika
To je to apdejti svi bili ucitani i to je bio problem.

Hvala.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Wandelanoite » 07 okt 2017, 20:30

Kad udjem u fm izbaci mi Football Manager is running dangerously low on memory. Please quit and free up some memory.

Tried to allocate 2443193032 bytes.

U cemu je problem zna li neko ?
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.