FIFA 18

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Dzoni » 30 sep 2017, 10:29

Nista onda morat cu skinut.:thumbup:

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Ramsey16 » 30 sep 2017, 10:37

De neko link u pp ako nije problem :D

Edit: Ne treba, nasao sam.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la IlCapitano » 30 sep 2017, 12:06

Registrujte se na partis.si ima super brz torrent.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 30 sep 2017, 12:52

Ohooooo :opaopa:
Ide odmah karijera sa Portsmouthom :D
Hajmooo Plavi sa Frattonaaaa predvodjeni Pitmanom, Chaplinom i Bennettom, nazad u Premiership :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la IlCapitano » 05 okt 2017, 02:55

Ovo je odlično. :bow:

Kretanje igrača, brzina, okretnost na malom prostoru, dueli i borbe za ničiju loptu, raznovrsnost u završnici gdje loptu bukvalno možeš gdje hoćeš poslati, nema isprogramiranih putanja kretanja ni lopte ni igrača niti lopta sama kao magnet dolazi igraču. Znao sam se par puta zeznuti pošaljem loptu u prostor, napadač ide 1-1 sa golmanom i ja očekujući da će 100% lopta njemu doći već krenem malo u stranu ili nešto i lopta samo prođe do golmana jer je nisam iskontrolisao prije sljedećeg poteza.

I ono što mi je najbitnije - svaka utakmica je drugačija. Nije to još na nivou NBA 2K gdje svaka ekipa ima svoj identitet i način igre, ali nije ni PES gdje mi je bukvalno svaka utakmica i akcija bila preslikana. Igrao sam sa Atleticom karijeru i imam sa Sociedadom utakmicu u kupu kod kuće, nisam im dozvolio da pređu centar, opsada gola 90 minuta, a onda par dana kasnije u prvenstvu u gostima kod njih oni su izašli agresivno, visoko na centar i svaku akciju sam krv propišao da dođem do njihovog gola. Baš ono pravo tvrdo ligaško gostovanje.

Minusi:

- stvarno živim za dan kad će većina igrača bar ličiti na sebe. Razumijem da ne mogu svakog igrača skenirati, ali ima valjda neki grafičar da se bar malo potrudi. Grafika stadiona, dresova itd je vrhunska, ali lica/glave igrača stvarno nekad kvare ugođaj
- AI i dalje ponekad prelako predviđa moje poteze u odbrani. Nekad imam savršen tajming na uklizavanju, ali AI bježi od duela savršeno predviđajući gdje i kada ću uklizati
- AI je premoćan na centaršutevima. Nisam se još igrao sa sliderima pa ne znam može li se tako smanjiti uticaj, ali glavninu golova primam iz centaršuteva gdje moji stoperi ostaju kao ukopani dok napadač utrčava

Obično uvijek prvi dojam bude jak pa mi negativne stvari baš počnu ići na živce nakon par dana igranja, ali sve u svemu ove godine zaista uživam igrajući kao što dugo nisam neku igru. :thumbup:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
amstaff
Postovi: 757
Pridružen/a: 16 apr 2014, 17:59
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la amstaff » 05 okt 2017, 17:07

Igra li ko online?
FIFA17 SS.BA Liga aktuelni šampion!

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la arelinho » 05 okt 2017, 17:09

IlCapitano je napisao/la:Ovo je odlično. :bow:

Kretanje igrača, brzina, okretnost na malom prostoru, dueli i borbe za ničiju loptu, raznovrsnost u završnici gdje loptu bukvalno možeš gdje hoćeš poslati, nema isprogramiranih putanja kretanja ni lopte ni igrača niti lopta sama kao magnet dolazi igraču. Znao sam se par puta zeznuti pošaljem loptu u prostor, napadač ide 1-1 sa golmanom i ja očekujući da će 100% lopta njemu doći već krenem malo u stranu ili nešto i lopta samo prođe do golmana jer je nisam iskontrolisao prije sljedećeg poteza.

I ono što mi je najbitnije - svaka utakmica je drugačija. Nije to još na nivou NBA 2K gdje svaka ekipa ima svoj identitet i način igre, ali nije ni PES gdje mi je bukvalno svaka utakmica i akcija bila preslikana. Igrao sam sa Atleticom karijeru i imam sa Sociedadom utakmicu u kupu kod kuće, nisam im dozvolio da pređu centar, opsada gola 90 minuta, a onda par dana kasnije u prvenstvu u gostima kod njih oni su izašli agresivno, visoko na centar i svaku akciju sam krv propišao da dođem do njihovog gola. Baš ono pravo tvrdo ligaško gostovanje.

Minusi:

- stvarno živim za dan kad će većina igrača bar ličiti na sebe. Razumijem da ne mogu svakog igrača skenirati, ali ima valjda neki grafičar da se bar malo potrudi. Grafika stadiona, dresova itd je vrhunska, ali lica/glave igrača stvarno nekad kvare ugođaj
- AI i dalje ponekad prelako predviđa moje poteze u odbrani. Nekad imam savršen tajming na uklizavanju, ali AI bježi od duela savršeno predviđajući gdje i kada ću uklizati
- AI je premoćan na centaršutevima. Nisam se još igrao sa sliderima pa ne znam može li se tako smanjiti uticaj, ali glavninu golova primam iz centaršuteva gdje moji stoperi ostaju kao ukopani dok napadač utrčava

Obično uvijek prvi dojam bude jak pa mi negativne stvari baš počnu ići na živce nakon par dana igranja, ali sve u svemu ove godine zaista uživam igrajući kao što dugo nisam neku igru. :thumbup:
+1

I da dodam kako su golmani odlični. Stvarno brane sve i svašta. :clap:

Avatar
Biscione
Postovi: 4570
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Biscione » 05 okt 2017, 20:18

IlCapitano je napisao/la:Ovo je odlično. :bow:

Kretanje igrača, brzina, okretnost na malom prostoru
To je najveći nedostatak Fife, arkadno je brza. PES po tom pitanju mnogo bolje simulira pravi nogomet. Kada bi mogli uzeti PES-ov gameplay i Fifino sve ostalo imali bi savršenu simulaciju.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la IlCapitano » 05 okt 2017, 20:22

Kome je prebrza imaju slideri i postavke za sporiju igru. Gameplay fife je jedno 3x ispred PES-a.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Jeftha » 05 okt 2017, 20:25

Koja je najbolja formacija?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la IlCapitano » 05 okt 2017, 20:32

Stvarno zavisi od ekipe. Igrao sam Journey sa West Hamom i 4-2-3-1 je bila odlična. Kasnije probao sa PSG-om i ne ide mi nikako.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la BigDaddy » 05 okt 2017, 20:32

IlCapitano je napisao/la:Ovo je odlično. :bow:

Kretanje igrača, brzina, okretnost na malom prostoru, dueli i borbe za ničiju loptu, raznovrsnost u završnici gdje loptu bukvalno možeš gdje hoćeš poslati, nema isprogramiranih putanja kretanja ni lopte ni igrača niti lopta sama kao magnet dolazi igraču. Znao sam se par puta zeznuti pošaljem loptu u prostor, napadač ide 1-1 sa golmanom i ja očekujući da će 100% lopta njemu doći već krenem malo u stranu ili nešto i lopta samo prođe do golmana jer je nisam iskontrolisao prije sljedećeg poteza.

I ono što mi je najbitnije - svaka utakmica je drugačija. Nije to još na nivou NBA 2K gdje svaka ekipa ima svoj identitet i način igre, ali nije ni PES gdje mi je bukvalno svaka utakmica i akcija bila preslikana. Igrao sam sa Atleticom karijeru i imam sa Sociedadom utakmicu u kupu kod kuće, nisam im dozvolio da pređu centar, opsada gola 90 minuta, a onda par dana kasnije u prvenstvu u gostima kod njih oni su izašli agresivno, visoko na centar i svaku akciju sam krv propišao da dođem do njihovog gola. Baš ono pravo tvrdo ligaško gostovanje.

Minusi:

- stvarno živim za dan kad će većina igrača bar ličiti na sebe. Razumijem da ne mogu svakog igrača skenirati, ali ima valjda neki grafičar da se bar malo potrudi. Grafika stadiona, dresova itd je vrhunska, ali lica/glave igrača stvarno nekad kvare ugođaj
- AI i dalje ponekad prelako predviđa moje poteze u odbrani. Nekad imam savršen tajming na uklizavanju, ali AI bježi od duela savršeno predviđajući gdje i kada ću uklizati
- AI je premoćan na centaršutevima. Nisam se još igrao sa sliderima pa ne znam može li se tako smanjiti uticaj, ali glavninu golova primam iz centaršuteva gdje moji stoperi ostaju kao ukopani dok napadač utrčava

Obično uvijek prvi dojam bude jak pa mi negativne stvari baš počnu ići na živce nakon par dana igranja, ali sve u svemu ove godine zaista uživam igrajući kao što dugo nisam neku igru. :thumbup:
Ja odigrao jednu utakmicu i samo izašao :mrgreen: 3x opalio po golu 2 prečke, sve po starom :puke: Plus šutevi i dalje mlohavi i neprecizni.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la PrinceofVeresija » 05 okt 2017, 20:41

Ma FIFA je zakon..nek priča ko šta hoće...ali fudbalska simulacija koja nema licencirano skoro 80 posto klubova ne može sebe nazvat ravnopravnim a kamoli blizu ozbiljnim konkurentom EA Sportsu...hebes tu igru koja ima samo tri kluba originalna iz Španske lige npr a nijedan od njih nije Real Madrid :facepalm: :facepalm:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Jeftha » 05 okt 2017, 20:59

IlCapitano je napisao/la:Stvarno zavisi od ekipe. Igrao sam Journey sa West Hamom i 4-2-3-1 je bila odlična. Kasnije probao sa PSG-om i ne ide mi nikako.
okey, tako sam i pretpostavio da ovisi od tima do tima. :thumbup:
imam problem sa domacim utakmicama na bernabeu. :lolno:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Biscione
Postovi: 4570
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Biscione » 05 okt 2017, 21:24

PrinceofVeresija je napisao/la:Ma FIFA je zakon..nek priča ko šta hoće...ali fudbalska simulacija koja nema licencirano skoro 80 posto klubova ne može sebe nazvat ravnopravnim a kamoli blizu ozbiljnim konkurentom EA Sportsu...hebes tu igru koja ima samo tri kluba originalna iz Španske lige npr a nijedan od njih nije Real Madrid :facepalm: :facepalm:
Zar postoji neko ko igra PES a da mu nisu sve ekipe licencirane? Mene iskreno zaboli jel Konami platio te licence ili ne, bitno je da ih imam :kafa: .
IlCapitano je napisao/la:Kome je prebrza imaju slideri i postavke za sporiju igru. Gameplay fife je jedno 3x ispred PES-a.
To ako samo igraš offline možeš podesit, a online si osuđen na arkadu a svi ionako igraju online. Ali razumijem da je mnogima tako bolje i zanimljivijer jer većina traži atrakciju i mnoštvo golova, realističnost je ugalvnom dosadnija. Ali nismo svi isti.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la IlCapitano » 05 okt 2017, 22:11

Ja i govorim o offline igranju. Realnost protiv AI-a je skoro savršena na FIFI. Ne možeš gameplay kriviti kad igraš online protiv nekog drugog, svakakve gluposti se mogu raditi na bilo kojoj igrici, pogotovo na PC-u gdje imaš gomilu cheatera.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 06 okt 2017, 10:00

Ma ovogodisnja Fifa je strasna. Igrao sam i Pes i Fifu, iskreno ne mozes ih porediti. Pes je mozda napredovao u odnosu na prethodnu godinu, ali i dalje miljama daleko u odnosu na Fifu. Pravi je gust igrati sa manjim klubovima ove nize lige :D

Jedino imam problema sa ovim igracima na treningu, a primijetio sam isto i na Journeyu. Samo stanu i nesto rukama masu. Npr. kad treniram golmana, izleti na 5m i dize ruke nesto mase... niti se mozes baciti, niti izblokirati sut. Pretpostavljam da je neki bug u pitanju.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
anonimni
Postovi: 10088
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la anonimni » 06 okt 2017, 12:47

Nafuraste me na tu FIFU, nek' mi neko pošalje pouzdan link za PC na PP ako nije problem :mrgreen:

EDIT: Riješeno, hvala :D
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 08 okt 2017, 19:34

Izasao na ovom CrackWatchu update za Fifu... je li ko skidao, probao?
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Adnel
Postovi: 909
Pridružen/a: 25 okt 2008, 16:34
Lokacija: D.O.G
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Adnel » 09 okt 2017, 22:20

Ja vodim Parmu na Legendary trenutno sam prvi svidja mi se ovo kad pregovaras sa klubovima I igracima zanimljiva FIFA al dosta laksa od prethodne
Samo jedan klub Velež Mostar

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.