FIFA 18

Linkovi za web streaming, Hattrick, Basketsim, Charazay...

Moderatori/ce: Donnie Darko,Padovan

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 17 okt 2017, 09:51

Ma previse golova, prosjek 6 po mecu. Cak se nije puno promijenilo ni sa novim updateom. Kako ste vi rjesavali ovo, i da li ste uopste rjesavali? Jel oni slideri ili...?
"I wouldn't say I'm the best manager in the country but I'm in the top one" - Brian Clough
FIFA17 SS.BA SVJETSKI KUP NACIJA - Prvak sa Francuskom(Sezona 3)

ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!!!

Steven Gerrard - MR. LIVERPOOL
YNWA

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 17 okt 2017, 14:27

Igrica je prelagana ja ne volim slidere dirati ali bi trebalo ili oni neki update novi da izbace jer trenutno odbrane ne igraju nikako. Igram chelsea bayern 7 2 na legendray hazard 5 golova dok prosle sezone patnja bila sa malo jacom ekipom.

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 17 okt 2017, 16:59

wadethegreat WroteColonIgrica je prelagana ja ne volim slidere dirati ali bi trebalo ili oni neki update novi da izbace jer trenutno odbrane ne igraju nikako. Igram chelsea bayern 7 2 na legendray hazard 5 golova dok prosle sezone patnja bila sa malo jacom ekipom.

Ehhh too, to i mene yebe, zato i pitam je li ko namjestao slidere, koje su najbolje kombinacije :mrgreen:
"I wouldn't say I'm the best manager in the country but I'm in the top one" - Brian Clough

YNWA

samocelik
Kontakt:

PostPostao/la samocelik » 17 okt 2017, 17:03

A može mala pomoć? Šta su ti slideri? :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 17 okt 2017, 17:06

samocelik WroteColonA može mala pomoć? Šta su ti slideri? :D

:lol: , ovo slika

YNWA

Jeftha

PostPostao/la Jeftha » 17 okt 2017, 19:25

mirgerr WroteColon
wadethegreat WroteColonIgrica je prelagana ja ne volim slidere dirati ali bi trebalo ili oni neki update novi da izbace jer trenutno odbrane ne igraju nikako. Igram chelsea bayern 7 2 na legendray hazard 5 golova dok prosle sezone patnja bila sa malo jacom ekipom.

Ehhh too, to i mene yebe, zato i pitam je li ko namjestao slidere, koje su najbolje kombinacije :mrgreen:

Previse igrate FIFE, pa vam postala lagana.
Aristotel je davno rekao: KO igra umjereno, moze igrati koliko god hoce.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

muha milanez
Kontakt:

PostPostao/la muha milanez » 17 okt 2017, 19:34

Ako ima neko link za skidanje FIFE, nek posalje u pp ako nije problem. Hvala.
... we are ac milan ...

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 17 okt 2017, 20:21

Jeftha WroteColon
mirgerr WroteColon

Ma ja fife igram godinu dana do sljedece skoro redovno posao mi je takav da mogu igrati tako da sam stela teska :). ALi opet prosle godine je puno teza bila fifa radili na odbrani ove godine su napad poravili a odbranu nazadovali.

Jeftha

PostPostao/la Jeftha » 17 okt 2017, 21:43

wadethegreat WroteColon
Jeftha WroteColon
mirgerr WroteColon

Ma ja fife igram godinu dana do sljedece skoro redovno posao mi je takav da mogu igrati tako da sam stela teska :). ALi opet prosle godine je puno teza bila fifa radili na odbrani ove godine su napad poravili a odbranu nazadovali.

Bolje sto je tako, ozbiljan fudbal cemo ostaviti za pravi zivot.
Igrica je igrica, da se zabavis.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 17 okt 2017, 23:07

Kome je zabavno pobjedjivati sa 8 golova razlike, nek prebaci na semi-pro. Legendary nek bude legendary.

YNWA

Jeftha

PostPostao/la Jeftha » 17 okt 2017, 23:17

mirgerr WroteColonKome je zabavno pobjedjivati sa 8 golova razlike, nek prebaci na semi-pro. Legendary nek bude legendary.

Ja na semi-pro po 15.

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 17 okt 2017, 23:24

Jeftha WroteColon
mirgerr WroteColonKome je zabavno pobjedjivati sa 8 golova razlike, nek prebaci na semi-pro. Legendary nek bude legendary.

Ja na semi-pro po 15.

Nezz, nisam na semi-pro zaigrao jos od 11ke, ipak sam tek tad i cuo za fifu hahaha

YNWA

Ramsey16

PostPostao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 07:08

Meni je ok vodim Crystal Palace i nakon pola sezone 14i na pocetku dobro pocelo sad vec 9 tekmi nisam pobjedio hahaha

Na legendary igram.

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 20 okt 2017, 09:31

Ramsey16 WroteColonMeni je ok vodim Crystal Palace i nakon pola sezone 14i na pocetku dobro pocelo sad vec 9 tekmi nisam pobjedio hahaha

Na legendary igram.

Loš ti cheat. :kafa:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Ramsey16

PostPostao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 09:46

Unofficialpage WroteColon
Ramsey16 WroteColonMeni je ok vodim Crystal Palace i nakon pola sezone 14i na pocetku dobro pocelo sad vec 9 tekmi nisam pobjedio hahaha

Na legendary igram.

Loš ti cheat. :kafa:

Pristane West Ham da da 52 mil za Zahu i ovaj engleski balvan ne dogovori licne uslove i ostane :plac:

wadethegreat
Kontakt:

PostPostao/la wadethegreat » 20 okt 2017, 13:07

Leeds i Newcastle po meni najzabavnije slabije ekipe u engleskoj za voditi. Najvise naravno sa celzijem igram ali volim poceti tako sa newcastleom ili nekom drugom losijom ekipom pa prelazak u inter milan valencia nikad dosadno. Samo da poprave malo odbrane odlicna je igrica. Vidi se razlika kada igras protiv palaca i protiv citya jos samo da ne bude u prosjeku 5 golova po mecu.

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 06 nov 2017, 21:07

Je li bio kakav novi update za piratsku fifu? :mrgreen:

YNWA

Edin TM87
Kontakt:

PostPostao/la Edin TM87 » 08 nov 2017, 01:06

Najgora fifa ikad, odbranu ne mozes igrat, pas ne mozes presjec, golman ne moze nista odbranit. Sve vise lici na soker odvratni. Ne mogu vjerovat kako su je pokvarili, 15tka i 16tka su bile najbolje fife ikad i umjesto da probaju popravit ili barem zadrzat nivo, oni naprave smece koje lici na soker. :thumbdown:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

CROtorious
Kontakt:

PostPostao/la CROtorious » 08 nov 2017, 10:46

Edin TM87 WroteColonNajgora fifa ikad, odbranu ne mozes igrat, pas ne mozes presjec, golman ne moze nista odbranit. Sve vise lici na soker odvratni. Ne mogu vjerovat kako su je pokvarili, 15tka i 16tka su bile najbolje fife ikad i umjesto da probaju popravit ili barem zadrzat nivo, oni naprave smece koje lici na soker. :thumbdown:

Naucis igrat obranu i onda je sve lakse.
Everyday it seems we're wasting away

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la arelinho » 08 nov 2017, 11:34

Meni je FIFA odlična. Bitno je samo da odigraš dosta utakmica da se uhodaš i ide dobro. Na početku FUT-a sam birao igrače iz Španije i La Lige i išlo je dobro, ali prije 2-3 dana sve rasprodam pa sam sada odlučio da idem sa igračima iz Engleske lige. Gayle mi je prvi napadač i mogu reći da sam zadovoljan s njim. Vidjet ćemo u narednim danima kako će ići na FUT-u.

Natrag na “Virtuelni sport”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.