FIFA 19

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Pogba » 01 sep 2019, 22:52

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Nerminovic » 02 sep 2019, 02:34

ovo katastrofalno izgleda
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
FMBosnia
Postovi: 94
Pridružen/a: 15 jun 2015, 03:01
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la FMBosnia » 03 sep 2019, 13:57

Ja sam stekao suprotan utisak gledajući youtubere.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la JonSnow » 03 sep 2019, 14:25

Majke ti mile, mislio sam da je Man City nenormalan na legendaryju, ali Atl. Madrid je psihijatrija. Igrao sam jedno 10 utakmica sa Spursima protiv njih i nijedna pobjeda, sve porazi i neriješena. Ljudi ko da u svakom trenutku imaju 15 igrača i u odbrani i u napadu.

Što se tiče FIFE očito je da je postala arkadnija u zadnje dvije godine i previše je tu drkađonđa koje možeš izvoditi kad malo naučiš, ali za PES FIFA i dalje ostaje bog i batina.
Pa na **** PESu napadači se teleportiraju pored stopera i prolaze kroz njih ko duhovi. Uopće nemaš dojam kontakta.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Tekashi » 10 sep 2019, 17:54

Izasao demo na Originu. FIFA 20

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 sep 2019, 18:56

Nemojte ni otvarat temu za fifu 20 dok ne naprave nesto od ovog smeca.
Igro early access al samo online, nisam pokreco karijeru..cito sam za ove greske u oflajnu, al reko kad kupis update odma ide svega.
Ne kae, daj nam 60 eura i samo nastavi igrat sto si igro. A dobro dok nas ovaca ima dovoljno ovo prolazi lagano

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Puma » 27 sep 2019, 20:07

Ako neko bude uzimao nek javi da li su bilo sta promijenili u vezi Career moda.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 sep 2019, 22:39

Puma je napisao/la:Ako neko bude uzimao nek javi da li su bilo sta promijenili u vezi Career moda.
Ja sam uzeo, nista nije promijenjeno. Internet gori sa #fixcareermode
Javim ako se desi ista

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 27 sep 2019, 23:22

U biti, sve se ovo desavalo i na prijasnjim fifama. Klubovi igraju sa nekim C timom, cetiri utakmice u sest dana, top timovi na sredini tabele a totalni autsajderi na vrhu imaju neke nerealne nizove bez poraza. Novost su samo pressice koje su, kako vidim, takodjer sjebali.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Suki46
Postovi: 2906
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Suki46 » 28 sep 2019, 00:04

Plus ovaj edit na career modu , promjeniš igracu stucne ili duzinu dresa ,overall se podigne za 1 vise ili nize te izgubi pozicije sa tipa CM/CDM/CAM na samo CAM :lol: :lol:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Giljotina » 08 okt 2019, 00:17

Odlična je FIFA 20, mada me onaj ulični fudbal i nije nešto očarao. Bilo kako bilo, čeka/m PS5. Valjda bude neka prednarudžba.

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Azpi » 08 okt 2019, 00:20

Giljotina je napisao/la:Odlična je FIFA 20, mada me onaj ulični fudbal i nije nešto očarao. Bilo kako bilo, čeka/m PS5. Valjda bude neka prednarudžba.
Meni se bas svidja mali fudbal, ne znam sto ali dobra mi zajebancija pravo ovako sa rajom :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
soxx
Postovi: 13558
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la soxx » 03 nov 2019, 21:13

Igral ko Ultinate team na Fifi 20?
Ja igram pomalo na xboxu.

Ja sam bio izgubio volju al neki dan udjoh da pokupim packove od division rivalsa i dobijem Aubameyanga. Pa sam se opet nalozio

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 14 nov 2019, 12:05

Eo jedno glupo pitanje...
Prvotimac i kapiten mi se na karijeri u 32. odlucio penzionisati.

Imal kakve sanse da odlozi tu penziju ko sto se i na nekim prethodnim fifama znalo desiti? :lol: :lol:

Mislim frajer moze tri tekme zaredati u sest dana bez problema, nijednu tekmu nije propusio evo vec drugu sezonu. Posto mu ugovor istice na kraju sezone, krenuo da ga produzim, kad pise 'retirement at the end of the season'. :cry:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 21 nov 2019, 13:15

FIFA uzela i CONMEBOL, od marta.

Eh sad ne znam kako ce ovo odigrati. :hmmmmm: Koliko znam, KONAMI ima licence za River, Bocu te za kompletnu brazilsku Seriju A. Za razliku od Rivera i Boce gdje su samo grbovi i dresovi generic, svi igraci u Brazilu na fifi su generic.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la SoulEclipsee » 04 dec 2019, 17:27

Kupio sam fifu 20 kad je bio black friday odlicna fifa ljudi :D skroz je drugaciji gameplay malo je teze na Legendary nego sto je to bilo na 19 a mogu misliti kako je onda na ULTIMATE hahah Gameplay mi se svidja ima nekih sitnica ali hajde necu sada to gledati.Uglavom FIFA 20 i FIFA 19 dvije razlicite igre vizelno slicno izgledaju ali kada zaigrate onda se vidi da su dva razlicita svijeta.Svidja mi se Carrer Mode, jos ljudi modovi se mogu dodavati pa to ce biti haus igrati ,ovo govorim sto se tice OFFLINE Verzije.Dobro je sto se moze moderirati jer moze jos ljepse biti igrati Carrer Mode jer ima caka da se otkljucaju jos neke stvarcice.

Sto se tice ONLINE FUT sam davno batalio vidim ljudi vec gube zivce ,zato sam ja i batalio ONLINE sto mi treba da se nerviram :mrgreen:

Nego mozda bi mogli modirati nasu ligu za fifa 20,vidjet cemo kakvi budemo sa vremenom pa da dijelimo utiske karijere.Ja sam ZA da se otvori posebna tema o FIFA 20 jer nema smisla da diskutujemo na FIFA 19 ili da se promjeni ime teme kako admin ili moderator kaze :mrgreen:

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la insider » 06 dec 2019, 15:23

Zanima me postoji li način da se FIFA učini težom. Igram svake godine najteže levele, sada trenutno Ultimate level na FIFA 20 (govorim o karijera modu offline) i bez obzira što igram na 'tactical defending' i sa bilo kojim timom - nije dovoljno teško.

Postoji li nešto što može dodatno da oteža i ovaj utimate level? Dosad nisam naisao na prave slajdere očigledno? Eto, ako ima neko neke preporuke, bit ću mu zahvalan.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 06 dec 2019, 19:09

insider je napisao/la:
06 dec 2019, 15:23
Zanima me postoji li način da se FIFA učini težom. Igram svake godine najteže levele, sada trenutno Ultimate level na FIFA 20 (govorim o karijera modu offline) i bez obzira što igram na 'tactical defending' i sa bilo kojim timom - nije dovoljno teško.

Postoji li nešto što može dodatno da oteža i ovaj utimate level? Dosad nisam naisao na prave slajdere očigledno? Eto, ako ima neko neke preporuke, bit ću mu zahvalan.
Koji klub vodis?

Mozda je glup savjet, al da uzmes neki los klub iz nizeg ranga?
Posto sam ljubitelj engl. fudbala i posto pratim bukvalno sve lige :mrgreen: , svaku fifu imam obicaj uzeti Portsmouth pa lagano. Inace s njima uspijem kroz 4, 5 sezona cak i ligu osvojiti. Ove godine bas patnja u EPL, ne moze iznad 7. mjesta. Top ekipe u EPLu su bas bas brutalne.
Izuzev Arsenala, 5 sezona zaredom u EPL zavrsavaju oko 8., 9. mjesta.

A moguce je i da sam i ja oslabio. :urnebes:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la leorey » 07 dec 2019, 15:41

SoulEclipsee je napisao/la:
04 dec 2019, 17:27
Kupio sam fifu 20 kad je bio black friday odlicna fifa ljudi :D skroz je drugaciji gameplay malo je teze na Legendary nego sto je to bilo na 19 a mogu misliti kako je onda na ULTIMATE hahah Gameplay mi se svidja ima nekih sitnica ali hajde necu sada to gledati.Uglavom FIFA 20 i FIFA 19 dvije razlicite igre vizelno slicno izgledaju ali kada zaigrate onda se vidi da su dva razlicita svijeta.Svidja mi se Carrer Mode, jos ljudi modovi se mogu dodavati pa to ce biti haus igrati ,ovo govorim sto se tice OFFLINE Verzije.Dobro je sto se moze moderirati jer moze jos ljepse biti igrati Carrer Mode jer ima caka da se otkljucaju jos neke stvarcice.

Sto se tice ONLINE FUT sam davno batalio vidim ljudi vec gube zivce ,zato sam ja i batalio ONLINE sto mi treba da se nerviram :mrgreen:

Nego mozda bi mogli modirati nasu ligu za fifa 20,vidjet cemo kakvi budemo sa vremenom pa da dijelimo utiske karijere.Ja sam ZA da se otvori posebna tema o FIFA 20 jer nema smisla da diskutujemo na FIFA 19 ili da se promjeni ime teme kako admin ili moderator kaze :mrgreen:
Imam i FIFA 20 i PES 2020, ne znam, meni zadnjih par FIFA izgledaju kao da klize po terenu, dodavanjem izbacis sve zivo, samo na dupli pas eto te kod gola za 5 sec lol.

To je prava steta kad uzmes u obzir da je u svemu ostalom bolja od PESA. PES je duplo jaci i realniji u gameplay.
27.10.2020

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la insider » 08 dec 2019, 12:52

mirgerr je napisao/la:
06 dec 2019, 19:09
insider je napisao/la:
06 dec 2019, 15:23
Zanima me postoji li način da se FIFA učini težom. Igram svake godine najteže levele, sada trenutno Ultimate level na FIFA 20 (govorim o karijera modu offline) i bez obzira što igram na 'tactical defending' i sa bilo kojim timom - nije dovoljno teško.

Postoji li nešto što može dodatno da oteža i ovaj utimate level? Dosad nisam naisao na prave slajdere očigledno? Eto, ako ima neko neke preporuke, bit ću mu zahvalan.
Koji klub vodis?

Mozda je glup savjet, al da uzmes neki los klub iz nizeg ranga?
Posto sam ljubitelj engl. fudbala i posto pratim bukvalno sve lige :mrgreen: , svaku fifu imam obicaj uzeti Portsmouth pa lagano. Inace s njima uspijem kroz 4, 5 sezona cak i ligu osvojiti. Ove godine bas patnja u EPL, ne moze iznad 7. mjesta. Top ekipe u EPLu su bas bas brutalne.
Izuzev Arsenala, 5 sezona zaredom u EPL zavrsavaju oko 8., 9. mjesta.

A moguce je i da sam i ja oslabio. :urnebes:
Igrao sam uglavnom Premier ligu, najviše ovi timovi koji imaju neki potencijal da naprave nešto u vrhu tipa Everton, Arsenal, Chelsea, Utd, Tottenham, pa onda i Wolves, ali uglavnom sam imao osjećaj da lako mogu do titule, pa mi dosadi igrati nakon 10ak kola. Doduše, malo je ko i realnije na FIFA 20 sa tactical defending, posto je teze igrati odbrnau, ali nekad je prejednostavno zabiti golove.

P.S. Igrao sam i sa Wimbledonom, cini mi se i sa nekim jos Championship timovima, mogao bi to biti izazov, pa cu evo izabrati nekog trećeligaša i pokušati s njima doci u Premier ligu. Valjda bude teško, igrivo, uzbudljivo i realno.

Hvala za savjete.

@leorey, imam i ja dojam da je PES realniji i teži, ali zbog nedostatka tih licenci i ostalih "fudbalskih dodataka" tesko mi je igrati pored FIFA-e. Recimo, volio bih da neka fudbalska simulacija bude primjerice kao NBA2K za kosarku.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.