FIFA 19

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Odgovori
Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 08 dec 2019, 15:02

insider je napisao/la:
08 dec 2019, 12:52


Igrao sam uglavnom Premier ligu, najviše ovi timovi koji imaju neki potencijal da naprave nešto u vrhu tipa Everton, Arsenal, Chelsea, Utd, Tottenham, pa onda i Wolves, ali uglavnom sam imao osjećaj da lako mogu do titule, pa mi dosadi igrati nakon 10ak kola. Doduše, malo je ko i realnije na FIFA 20 sa tactical defending, posto je teze igrati odbrnau, ali nekad je prejednostavno zabiti golove.

P.S. Igrao sam i sa Wimbledonom, cini mi se i sa nekim jos Championship timovima, mogao bi to biti izazov, pa cu evo izabrati nekog trećeligaša i pokušati s njima doci u Premier ligu. Valjda bude teško, igrivo, uzbudljivo i realno.

Hvala za savjete.

@leorey, imam i ja dojam da je PES realniji i teži, ali zbog nedostatka tih licenci i ostalih "fudbalskih dodataka" tesko mi je igrati pored FIFA-e. Recimo, volio bih da neka fudbalska simulacija bude primjerice kao NBA2K za kosarku.
Dobra stvar kod tih nizeligasa je da je uprava kritcna kada su u pitanju Youth development. Npr. traze ti da u prvoj sezoni skautiras 3 igraca, a onda da isti u narednoj odigraju 50% utakmica. I to im je postavljeno ako high priority, pa ako se desi da u potpunosti zanemaris, manager popularity rating zna pasti sa 80 na 60. Dok recimo kod jacih timova uprave uopste nisu tu zahtjevne vec im je prioritet na nekim drugim stvarima tipa brand exposure i sl.

Kul stvar je i to sto tako dovedes mladje sa trenutno slabim ocjenama, ali velikim potencijalom. Uzmes ih za neku sicu, igras konstantno i onda kad udjes u EPL, oni vec imaju fine ocjene.

Evo ti nekoliko igraca sa dobrim potencijalom koji su se meni bas pokazali dobrim.
Ronan Curtis LM, Kane Wilson RB, Nathan Wood CB, Ellis Simms ST. A kad se dokopas nekih para, obavezno dovedi Tima Weahu iz Lillea. Klauzula mu je negdje oko 5,5mil, a mozes ga i za ispod. Zvijerka je :bow:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 08 dec 2019, 18:45

NBA 2K je loš primjer.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la VGS » 13 dec 2019, 09:16

SoulEclipsee je napisao/la:
04 dec 2019, 17:27
Kupio sam fifu 20 kad je bio black friday odlicna fifa ljudi :D skroz je drugaciji gameplay malo je teze na Legendary nego sto je to bilo na 19 a mogu misliti kako je onda na ULTIMATE hahah Gameplay mi se svidja ima nekih sitnica ali hajde necu sada to gledati.Uglavom FIFA 20 i FIFA 19 dvije razlicite igre vizelno slicno izgledaju ali kada zaigrate onda se vidi da su dva razlicita svijeta.Svidja mi se Carrer Mode, jos ljudi modovi se mogu dodavati pa to ce biti haus igrati ,ovo govorim sto se tice OFFLINE Verzije.Dobro je sto se moze moderirati jer moze jos ljepse biti igrati Carrer Mode jer ima caka da se otkljucaju jos neke stvarcice.

Sto se tice ONLINE FUT sam davno batalio vidim ljudi vec gube zivce ,zato sam ja i batalio ONLINE sto mi treba da se nerviram :mrgreen:

Nego mozda bi mogli modirati nasu ligu za fifa 20,vidjet cemo kakvi budemo sa vremenom pa da dijelimo utiske karijere.Ja sam ZA da se otvori posebna tema o FIFA 20 jer nema smisla da diskutujemo na FIFA 19 ili da se promjeni ime teme kako admin ili moderator kaze :mrgreen:
Jasta je, bezveze bacih pare, istu igricu prodaju od FIFE 14 do FIFE 20, preimenujte temu u FIFA 14 :mrgreen:

ZeroStyle
Postovi: 571
Pridružen/a: 17 apr 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la ZeroStyle » 16 apr 2020, 13:22

jedno pitanje, razmisljam da kupim ps4, eh sad da li je dovoljno kupiti igricu i da se ona moze igrati online ili se treba kupovati nesto posebno?

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Dzoni » 16 apr 2020, 13:54

Moras platit dodatno da bi igro online.

ZeroStyle
Postovi: 571
Pridružen/a: 17 apr 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la ZeroStyle » 16 apr 2020, 14:38

Dzoni je napisao/la:
16 apr 2020, 13:54
Moras platit dodatno da bi igro online.
Jel se placa svaka igrica posebno ili? i koliko kosta to?

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Dzoni » 16 apr 2020, 14:43

Placas Ps plus i onda mozes igrat sve sto se moze igrati online.
Imas temu,play station 4 tu se raspitaj,znat ce ti bolje objasnit.

Avatar
samocelik
Postovi: 5948
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la samocelik » 04 maj 2020, 13:26

Sa PS 3 i Fife 17 sam prešao ma PS 4 i Fifu 20. Osjećam se kao da nikad igrica nisam igrao. Ajde reko par utakmica običnih na Liverpoolom dok se uhodam i malo je reci da sam izgubio skoro sve. Ima li nekih savjeta kako da podesnim taktiku tj neki vodič šta i kako jer samo gubim utakmice a i volju :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Dex » 04 maj 2020, 14:01

VGS je napisao/la:
13 dec 2019, 09:16
SoulEclipsee je napisao/la:
04 dec 2019, 17:27
Kupio sam fifu 20 kad je bio black friday odlicna fifa ljudi :D skroz je drugaciji gameplay malo je teze na Legendary nego sto je to bilo na 19 a mogu misliti kako je onda na ULTIMATE hahah Gameplay mi se svidja ima nekih sitnica ali hajde necu sada to gledati.Uglavom FIFA 20 i FIFA 19 dvije razlicite igre vizelno slicno izgledaju ali kada zaigrate onda se vidi da su dva razlicita svijeta.Svidja mi se Carrer Mode, jos ljudi modovi se mogu dodavati pa to ce biti haus igrati ,ovo govorim sto se tice OFFLINE Verzije.Dobro je sto se moze moderirati jer moze jos ljepse biti igrati Carrer Mode jer ima caka da se otkljucaju jos neke stvarcice.

Sto se tice ONLINE FUT sam davno batalio vidim ljudi vec gube zivce ,zato sam ja i batalio ONLINE sto mi treba da se nerviram :mrgreen:

Nego mozda bi mogli modirati nasu ligu za fifa 20,vidjet cemo kakvi budemo sa vremenom pa da dijelimo utiske karijere.Ja sam ZA da se otvori posebna tema o FIFA 20 jer nema smisla da diskutujemo na FIFA 19 ili da se promjeni ime teme kako admin ili moderator kaze :mrgreen:
Jasta je, bezveze bacih pare, istu igricu prodaju od FIFE 14 do FIFE 20, preimenujte temu u FIFA 14 :mrgreen:
yebote FIFA 14 nema nit dynamic player potential, nit ima one animacije s ugovorima, nit možeš brzo kupovat, nit šta, i opet najbolji career mode ima
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.