FIFA 19

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Odgovori
Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 10 jun 2018, 12:00

A evo nam i Lige prvaka na FIFI :opaopa:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la hrn » 10 jun 2018, 12:21

Ugasili su PES

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 17 jun 2018, 04:22

mirgerr je napisao/la:A evo nam i Lige prvaka na FIFI :opaopa:
Znači Madrid osvaja i iduće godine.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 17 jun 2018, 10:30

TonySosa je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:A evo nam i Lige prvaka na FIFI :opaopa:
Znači Madrid osvaja i iduće godine.
Mozda Guti osvoji naredne sezone nakon sto preuzme Real oko decembra :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 15 avg 2018, 09:55







"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
FMBosnia
Postovi: 94
Pridružen/a: 15 jun 2015, 03:01
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la FMBosnia » 15 avg 2018, 15:11

Stvarno brutalno izgleda.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 17 avg 2018, 17:18

Kao i EPL, sad ce i La Liga biti kompletna. :clap:
Sve osim Barce i Camp Noua, to je jedino sto Konami jos uvijek uspijeva zadrzati.

"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 17 avg 2018, 18:07

Vazda su Katalonci bili izrod španskog naroda.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 17 avg 2018, 18:15

mirgerr je napisao/la:
Može li se igrati guze/picigena?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la COYS » 17 avg 2018, 19:43

mirgerr je napisao/la:Kao i EPL, sad ce i La Liga biti kompletna. :clap:
Sve osim Barce i Camp Noua, to je jedino sto Konami jos uvijek uspijeva zadrzati.


16 novih stadiona! :salut: :thumbup:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 17 avg 2018, 22:08

TonySosa je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
Može li se igrati guze/picigena?
Kako je krenulo, moze sve. :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
samocelik
Postovi: 5954
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la samocelik » 12 sep 2018, 14:17

Rješio sam se PS3 , sad planiram kupiti novu konzolu. Najradije bih kupio PS4 al rekoh da prvo ovdje upitam za savjet. Pošto sam veliki fan Fife da li je bolje ostati na PS4 ili uzimati neku drugu konzolu? Neki savjet ili preporuka,jako će mi značiti :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
arelinho
Postovi: 16400
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la arelinho » 12 sep 2018, 14:37

samocelik je napisao/la:Rješio sam se PS3 , sad planiram kupiti novu konzolu. Najradije bih kupio PS4 al rekoh da prvo ovdje upitam za savjet. Pošto sam veliki fan Fife da li je bolje ostati na PS4 ili uzimati neku drugu konzolu? Neki savjet ili preporuka,jako će mi značiti :D
Ne postoji bolja konzola od ps4.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 12 sep 2018, 15:06

Postoji PC. :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la irfo » 18 sep 2018, 11:29

Nista se 10 godina nije promijenilo na career modeu, cak je samo gori postao, jedino sto poboljsavaju je ultimate team svake godine, career mode najcesce igram ali s obzirom da je isti kao prosle i da ima jos stotinu raznih bugova koje ne mogu popraviti 10 godina, ove godine cu da preskocim sa kupovinom zadnjih 7-8 godina. Steta sto je PES veci racku.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 19 sep 2018, 08:33

irfo je napisao/la:Nista se 10 godina nije promijenilo na career modeu, cak je samo gori postao, jedino sto poboljsavaju je ultimate team svake godine, career mode najcesce igram ali s obzirom da je isti kao prosle i da ima jos stotinu raznih bugova koje ne mogu popraviti 10 godina, ove godine cu da preskocim sa kupovinom zadnjih 7-8 godina. Steta sto je PES veci racku.
A sta konkretno ocekujes, tj. koje promjene ocekujes u careeru? Jer i ja vecinom pucam career mode, a sad kad je tu LP i EL jos ce mi veci merak biti boriti se sa ovom buranijeom iz trece, cetvrte lige za Ligu prvaka.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la irfo » 19 sep 2018, 12:53

mirgerr je napisao/la:
irfo je napisao/la:Nista se 10 godina nije promijenilo na career modeu, cak je samo gori postao, jedino sto poboljsavaju je ultimate team svake godine, career mode najcesce igram ali s obzirom da je isti kao prosle i da ima jos stotinu raznih bugova koje ne mogu popraviti 10 godina, ove godine cu da preskocim sa kupovinom zadnjih 7-8 godina. Steta sto je PES veci racku.
A sta konkretno ocekujes, tj. koje promjene ocekujes u careeru? Jer i ja vecinom pucam career mode, a sad kad je tu LP i EL jos ce mi veci merak biti boriti se sa ovom buranijeom iz trece, cetvrte lige za Ligu prvaka.
ma nije mi vise zanimljivo jer je bukvalno zadnjih 5 godina isti career mode, jedino sto su ubacili novo je cut scenes, sto meni licno nije zanimljivo, iako vjerujem da nekima jeste, isto vazi i za ligu prvaka, isto ce mi biti ko do sada, nije mi do te kozmetike.
Sto bih ja zelio vidjeti je poboljsanje youth teams, ovo trenutno mi je preglupo, regeni visoki 2 metra su bekovi, i uvijek suprotnom nogom igraju za razliku od koje strane i taj buh ne mogu pet godina popravit, ne mozes im unaprijedit mentalne abilitye tako da mogu imat sve 99 a composure i slicno po 30 max, onda realisticni transferi, da ne kupi real pet napadaca od jednom i nikoga ne proda, a onda kad igras protiv njih u napadu im neki omladinac i pola ekipe promijenjeno. Da ne pocnu propadati svi igraci cim dodju do 31 godine. Pa onda me nervira kako bezveze igraci u najjacim klubovima imaju platu po 100 hiljada i onda nema sanse da ih dovedes.
I onda objectives ubjedljivo najgora stvar, mozes ti osvojit ligu sa najgorim klubom u ligi, ali nedo bog ako je youth devolpment critical i tu ti objectiv da 50 % utakmica odigra igrac iz omladinskog pogona kojeg si naso u toj sezoni( :lol: ) odmah ide otkaz.
I jos milion ostalih malih stvari koje stvarno nije problem popraviti ali ih zaboli racku za to godinama, jer samo brinu o FUT-u

slika

:lol: :lol:

A tek kad dodje ovo :facepalm:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Azpi » 19 sep 2018, 12:54

samocelik je napisao/la:Rješio sam se PS3 , sad planiram kupiti novu konzolu. Najradije bih kupio PS4 al rekoh da prvo ovdje upitam za savjet. Pošto sam veliki fan Fife da li je bolje ostati na PS4 ili uzimati neku drugu konzolu? Neki savjet ili preporuka,jako će mi značiti :D
Ma ps4, ako imas 4k tv ili ces ga uzimati nekad, a mozes se petegnuti uzmi ps4 pro
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 19 sep 2018, 13:40

irfo je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
irfo je napisao/la:Nista se 10 godina nije promijenilo na career modeu, cak je samo gori postao, jedino sto poboljsavaju je ultimate team svake godine, career mode najcesce igram ali s obzirom da je isti kao prosle i da ima jos stotinu raznih bugova koje ne mogu popraviti 10 godina, ove godine cu da preskocim sa kupovinom zadnjih 7-8 godina. Steta sto je PES veci racku.
A sta konkretno ocekujes, tj. koje promjene ocekujes u careeru? Jer i ja vecinom pucam career mode, a sad kad je tu LP i EL jos ce mi veci merak biti boriti se sa ovom buranijeom iz trece, cetvrte lige za Ligu prvaka.
ma nije mi vise zanimljivo jer je bukvalno zadnjih 5 godina isti career mode, jedino sto su ubacili novo je cut scenes, sto meni licno nije zanimljivo, iako vjerujem da nekima jeste, isto vazi i za ligu prvaka, isto ce mi biti ko do sada, nije mi do te kozmetike.
Sto bih ja zelio vidjeti je poboljsanje youth teams, ovo trenutno mi je preglupo, regeni visoki 2 metra su bekovi, i uvijek suprotnom nogom igraju za razliku od koje strane i taj buh ne mogu pet godina popravit, ne mozes im unaprijedit mentalne abilitye tako da mogu imat sve 99 a composure i slicno po 30 max, onda realisticni transferi, da ne kupi real pet napadaca od jednom i nikoga ne proda, a onda kad igras protiv njih u napadu im neki omladinac i pola ekipe promijenjeno. Da ne pocnu propadati svi igraci cim dodju do 31 godine. Pa onda me nervira kako bezveze igraci u najjacim klubovima imaju platu po 100 hiljada i onda nema sanse da ih dovedes.
I onda objectives ubjedljivo najgora stvar, mozes ti osvojit ligu sa najgorim klubom u ligi, ali nedo bog ako je youth devolpment critical i tu ti objectiv da 50 % utakmica odigra igrac iz omladinskog pogona kojeg si naso u toj sezoni( :lol: ) odmah ide otkaz.
I jos milion ostalih malih stvari koje stvarno nije problem popraviti ali ih zaboli racku za to godinama, jer samo brinu o FUT-u

slika

:lol: :lol:

A tek kad dodje ovo :facepalm:
Aha, aha.
Pa dobro i mene te stvari nerviraju, ali sam kontao da bi ove godine to mogli popraviti.
Ja sam jedne prilike naletio na tako jednog regena iz BiH, Husein Kvesic, crn ko ugarak. Sakho za njega mala maca. :lol:
Ja imam zamjerke npr. sto mi znaju natrpati 4 meca u 6 dana, i sto nema neke opcije da tako neku utakmicu u zgusnutom rasporedu prolongiras.

Nisam upratio hoce li biti izmjena na tim stvarima ove godine, ali ja sam je planirao kupiti ako ne izadje brzo neka piratska verzija kao sto je bio slucaj prosle godine.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la irfo » 19 sep 2018, 13:43

mirgerr je napisao/la:
Aha, aha.
Pa dobro i mene te stvari nerviraju, ali sam kontao da bi ove godine to mogli popraviti.
Ja sam jedne prilike naletio na tako jednog regena iz BiH, Husein Kvesic, crn ko ugarak. Sakho za njega mala maca. :lol:
Ja imam zamjerke npr. sto mi znaju natrpati 4 meca u 6 dana, i sto nema neke opcije da tako neku utakmicu u zgusnutom rasporedu prolongiras.

Nisam upratio hoce li biti izmjena na tim stvarima ove godine, ali ja sam je planirao kupiti ako ne izadje brzo neka piratska verzija kao sto je bio slucaj prosle godine.
Ma nikakvih promjena, jos su kao napisali da slusaju community i da je sve super i zato nista nece mjenjat :lol:
slika
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.