FIFA 19

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
invincible1921
Postovi: 10117
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la invincible1921 » 13 jan 2019, 22:09

igram ovu fifu 19 par mjeseci i mogu samo da kazem da je ovo sa sutem iz daljine a posebno sa finesom jedna velika bruka za EA. Pa dan te je.bo ko da curry suta trica ...sve zivo ulazi.

O tome kolko su nabudzili prije svega engleze, a mednju njima izdvajam onog levatinu jesusa nije realno.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la SoulEclipsee » 16 jan 2019, 19:31

Al je Ultimate difficulty brutalan i nerealan,svaki sut CPU go hahah znaci najrealnije je igrati fifu na Legendary ili Professional.

Odakle god su osutali zabili su go,inace igram Carrer Mode sa R.Socciedad.Probao sam kombinovati Ultimate/Legendary slicno ali brate mili na ultimate svaki sut go ,odakle god da osutaju zabijaju,kad te napadnu kao da ima 11 Messia u ekipi hahaha .Nesto su ispravili sa patchem ali i dalje nije igrivo na ULTIMATE.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7204
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 16 jan 2019, 19:39

Ove godine PES ima bolji gameplay.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
CROtorious
Postovi: 1534
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la CROtorious » 16 jan 2019, 21:51

TonySosa je napisao/la:Ove godine PES ima bolji gameplay.
Sta vrijedi kad im je online uzas iako se ni ne slazem da ima bolji gameplay. U fifi imas weekend ligu, divizije u futu i jos divizije u seasons.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
TonySosa
Postovi: 7204
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 16 jan 2019, 22:27

A mene zabole
zabole zabole

što Fifa ima online bolji
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la SoulEclipsee » 17 jan 2019, 01:58

PES je nekad imao dobru Master Ligu,sad nema ni to.Igram ja i pomalo PES ali sta su uradili od modova tuga ,atmosfera kao u pozoristu nema nikakvog ugodjaja, dozivljaja.. itd sve to zarad Online Modova koji su jedna velika fula a sve to da bi parirali fifi.Slabo igram online, furam samo Carrer Mode I ML što se tice online moda tu je fifa najbolja statistike su na njenoj strani.Ono cemu se nadam je da ce KONAMI vratiti PES-u stari sjaj.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 17 jan 2019, 09:31

TonySosa je napisao/la:Ove godine PES ima bolji gameplay.
Progledo momak :clap:
slika
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Azpi » 17 jan 2019, 12:52

Ma nema bolji gameplay, nevazno za Online i ostalo gdje su svjetlosnu godinu ispred, za ovako odigrati 1 na 1 bolja fifa :D
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10117
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la invincible1921 » 21 jan 2019, 14:51

Ma kakav PES, to je vec nekoliko godina MINICLIP igrica u poredjenju sa FIFOM,,,,ali jbg realno treba uputit kritiku.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7204
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 24 jan 2019, 06:49

Na legendaryu na FIFI možeš kruzirati i doći do pobjede od 3:0, 4:0.

Dok na ovom PESU se treba dobro pomučiti na superstar, još imaju onaj ultimate difficulty kad nekoliko puta pobjediš superstar AI.

Maloprije igrao 1 na 1, tri utakmice zaredom završile 0:0. To se zove fudbal.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la KEC » 25 jan 2019, 11:01

TonySosa je napisao/la:Na legendaryu na FIFI možeš kruzirati i doći do pobjede od 3:0, 4:0.

Dok na ovom PESU se treba dobro pomučiti na superstar, još imaju onaj ultimate difficulty kad nekoliko puta pobjediš superstar AI.

Maloprije igrao 1 na 1, tri utakmice zaredom završile 0:0. To se zove fudbal.
Opleteš master ligu sa monpeljeom a staviš neki jak level pa do zadnjih par kola vrtiš se od 15-19 pozicije i na kraju gutavo izboriš 17 mjesto i ostaneš u ligi....
Nmg vjerovati da sam prije uživao igrajući sa Realom pa liga prvaka derem u dvomeču Bayern 14-0
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la mirgerr » 25 jan 2019, 16:16

KEC je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:Na legendaryu na FIFI možeš kruzirati i doći do pobjede od 3:0, 4:0.

Dok na ovom PESU se treba dobro pomučiti na superstar, još imaju onaj ultimate difficulty kad nekoliko puta pobjediš superstar AI.

Maloprije igrao 1 na 1, tri utakmice zaredom završile 0:0. To se zove fudbal.
Opleteš master ligu sa monpeljeom a staviš neki jak level pa do zadnjih par kola vrtiš se od 15-19 pozicije i na kraju gutavo izboriš 17 mjesto i ostaneš u ligi....
Nmg vjerovati da sam prije uživao igrajući sa Realom pa liga prvaka derem u dvomeču Bayern 14-0
Pa zasto se cudis, to je sve normalno.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
TonySosa
Postovi: 7204
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la TonySosa » 25 jan 2019, 16:21

mirgerr je napisao/la:
KEC je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:Na legendaryu na FIFI možeš kruzirati i doći do pobjede od 3:0, 4:0.

Dok na ovom PESU se treba dobro pomučiti na superstar, još imaju onaj ultimate difficulty kad nekoliko puta pobjediš superstar AI.

Maloprije igrao 1 na 1, tri utakmice zaredom završile 0:0. To se zove fudbal.
Opleteš master ligu sa monpeljeom a staviš neki jak level pa do zadnjih par kola vrtiš se od 15-19 pozicije i na kraju gutavo izboriš 17 mjesto i ostaneš u ligi....
Nmg vjerovati da sam prije uživao igrajući sa Realom pa liga prvaka derem u dvomeču Bayern 14-0
Pa zasto se cudis, to je sve normalno.
Da, ovo je vjerojatno najrealnija stvar koju sam čuo o fusbalskim simulacijama.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10117
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la invincible1921 » 25 jan 2019, 17:48

Dobar update na fifi...ko da su me culi. Gameplay znqtno bolji i nema ovih gluposti oko suta.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la SoulEclipsee » 25 jan 2019, 20:14

To mozda na proslim fifama na Legendary mozes 3:0 4:0 dobijati,sada i nije bas tako i tebe mogu nategnuti 3:0 a o ULTIMATE da ne pricam.

Na PES-u ti kompjuter pomogne, sve je kompjuterski msm na igranje odobrane,golmane osim ako igras na FULL MANUAL ...Uglavnom sve je stvar ukusa,igrat ces ono sto tebi pase :)

@invincible1921

Odlican je sada gameplay nadam se da nece cackati nesto u buducim TITLE update-ima.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10117
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la invincible1921 » 28 jan 2019, 17:18

SoulEclipsee je napisao/la:To mozda na proslim fifama na Legendary mozes 3:0 4:0 dobijati,sada i nije bas tako i tebe mogu nategnuti 3:0 a o ULTIMATE da ne pricam.

Na PES-u ti kompjuter pomogne, sve je kompjuterski msm na igranje odobrane,golmane osim ako igras na FULL MANUAL ...Uglavnom sve je stvar ukusa,igrat ces ono sto tebi pase :)

@invincible1921

Odlican je sada gameplay nadam se da nece cackati nesto u buducim TITLE update-ima.
Da hoce jos rijesit ovo udaranje bez lopte...dodaas igracu i taj bez lopte krene u prostor da bi se odigro dupli pas, ovaj ga ubije skoro i nista... :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Azpi » 28 jan 2019, 22:29

invincible1921 je napisao/la:Dobar update na fifi...ko da su me culi. Gameplay znqtno bolji i nema ovih gluposti oko suta.
Cekam ga na ps4 jos nije bio :mrgreen:
Mene ono sto najvise nervira su golovi suprotnom nogom :crazy: nema mi nista gore :thumbdown:

Ostalo ok, iz prve suteva/golova ima dosta to mi je isto mana znaju ko iz topa ili tako precizno sa finese pucati da je nemoguce i one zbrke yebene kad se izodbija lopta su mana, ali eto ostalo ok

Valjda nesto od ovog popravlja :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la SoulEclipsee » 29 jan 2019, 12:56

invincible1921 je napisao/la:
SoulEclipsee je napisao/la:To mozda na proslim fifama na Legendary mozes 3:0 4:0 dobijati,sada i nije bas tako i tebe mogu nategnuti 3:0 a o ULTIMATE da ne pricam.

Na PES-u ti kompjuter pomogne, sve je kompjuterski msm na igranje odobrane,golmane osim ako igras na FULL MANUAL ...Uglavnom sve je stvar ukusa,igrat ces ono sto tebi pase :)

@invincible1921

Odlican je sada gameplay nadam se da nece cackati nesto u buducim TITLE update-ima.
Da hoce jos rijesit ovo udaranje bez lopte...dodaas igracu i taj bez lopte krene u prostor da bi se odigro dupli pas, ovaj ga ubije skoro i nista... :crazy:
Mislim da ce rijesiti u sledecim title update,samo da puno ne cackaju gameplay pa da ga ne shebu :)

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 04 feb 2019, 19:29

Jel bio update sa novim transferima na ps4 ?
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FIFA 19

Post Postao/la Azpi » 04 feb 2019, 20:22

osobaodpovjerenja je napisao/la:Jel bio update sa novim transferima na ps4 ?
jeste prije 7-10 dana, znam da je Higuain u chelsea, Piatek u Milanu, KPB u Barsi i sl., ali ovaj novi nije sa npr. Denisom u Arsenalu i sl.
pretpostavljam da ce ovih dana :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.