Playstation 5

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

bavaria91
Postovi: 51
Pridružen/a: 22 avg 2019, 09:30
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la bavaria91 » 07 okt 2020, 14:31

Gdje mogu uzeti fifu 21 za ps4, a da nisu g2a i offgamers.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 07 okt 2020, 14:37

@Denchi, da, gdje na kraju clanka opet kazu da 90 % tih ekskluziva nece izlaziti na PC vec da ce se fokusirat na njihov hardware kao i do sada. Takodjer kazu da su izbacili Horizon upravo da bi se ljudi navukli na konzolu.

Glupo je uopste razmisljati da ce Sonyeve igre biti dostupne na PC, bar se to nece desiti u skorijoj bucucnosti.
27.10.2020

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 14:39

leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 14:20
, ali ne treba ocekivati u bucucnosti citao sam da se vecina igara zbog novog SSD u buducnosti uopste nece moci instalirati na PC
100 put je lakse svuc igricu sa ssd-a , nativne pc tehnologije nego sa diska(cd/dvd)

Ne znam ko ti lupa te teorije?

Bit ce i lakse za hakovat..
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 14:42

leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 14:37
@Denchi, da, gdje na kraju clanka opet kazu da 90 % tih ekskluziva nece izlaziti na PC vec da ce se fokusirat na njihov hardware kao i do sada. Takodjer kazu da su izbacili Horizon upravo da bi se ljudi navukli na konzolu.

Glupo je uopste razmisljati da ce Sonyeve igre biti dostupne na PC, bar se to nece desiti u skorijoj bucucnosti.
? Pa zasto bi potvrdili to?

Kako ces navuci nekog sa PC-a na konzolu? Koja je slabija manje fr, rama i rezolucije???

Ne mogu se nacudit sta pricas :D

Sta ce rec Sony? Ne mi ne zelimo vise novca? Definitivno ne zelimo da ometamo monopol Xboxa???
:D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 07 okt 2020, 14:46

Denchi je napisao/la:
07 okt 2020, 14:39
leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 14:20
, ali ne treba ocekivati u bucucnosti citao sam da se vecina igara zbog novog SSD u buducnosti uopste nece moci instalirati na PC
100 put je lakse svuc igricu sa ssd-a , nativne pc tehnologije nego sa diska(cd/dvd)

Ne znam ko ti lupa te teorije?

Bit ce i lakse za hakovat..
Ne znam, znam da sam citao na dosta stranica, govorilo se i o tome na twitteru da ce se upravo tim i zastititi, da njihove igre i ako izadju da se nece moci instalirati na obicni SSD od PC.

Zvuci cudno, ko zna
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 07 okt 2020, 14:49

Denchi je napisao/la:
07 okt 2020, 14:42
leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 14:37
@Denchi, da, gdje na kraju clanka opet kazu da 90 % tih ekskluziva nece izlaziti na PC vec da ce se fokusirat na njihov hardware kao i do sada. Takodjer kazu da su izbacili Horizon upravo da bi se ljudi navukli na konzolu.

Glupo je uopste razmisljati da ce Sonyeve igre biti dostupne na PC, bar se to nece desiti u skorijoj bucucnosti.
? Pa zasto bi potvrdili to?

Kako ces navuci nekog sa PC-a na konzolu? Koja je slabija manje fr, rama i rezolucije???

Ne mogu se nacudit sta pricas :D

Sta ce rec Sony? Ne mi ne zelimo vise novca? Definitivno ne zelimo da ometamo monopol Xboxa???
:D
Kakav monopol, Sony nastavlja da ser.e po Xboxu, pogledaj samo broj prodanih konzola, dok ne izdaju svoje ekskluzive nemaju sanse.

Usr.ali su ih cak i cijenom. Pazi Xbox X series koji je najbolji kosta cak 499 dolara, dok imas digitalnu verziju PS5 koja je ista kao i CD a kosta 100 dolara manje.

Xbox One se prodao jedna u 50M primjeraka, dok recimo PS4 vec 112M komada :rol:
27.10.2020

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 15:03

leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 14:49
Denchi je napisao/la:
07 okt 2020, 14:42
leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 14:37
@Denchi, da, gdje na kraju clanka opet kazu da 90 % tih ekskluziva nece izlaziti na PC vec da ce se fokusirat na njihov hardware kao i do sada. Takodjer kazu da su izbacili Horizon upravo da bi se ljudi navukli na konzolu.

Glupo je uopste razmisljati da ce Sonyeve igre biti dostupne na PC, bar se to nece desiti u skorijoj bucucnosti.
? Pa zasto bi potvrdili to?

Kako ces navuci nekog sa PC-a na konzolu? Koja je slabija manje fr, rama i rezolucije???

Ne mogu se nacudit sta pricas :D

Sta ce rec Sony? Ne mi ne zelimo vise novca? Definitivno ne zelimo da ometamo monopol Xboxa???
:D
Kakav monopol, Sony nastavlja da ser.e po Xboxu, pogledaj samo broj prodanih konzola, dok ne izdaju svoje ekskluzive nemaju sanse.

Usr.ali su ih cak i cijenom. Pazi Xbox X series koji je najbolji kosta cak 499 dolara, dok imas digitalnu verziju PS5 koja je ista kao i CD a kosta 100 dolara manje.

Xbox One se prodao jedna u 50M primjeraka, dok recimo PS4 vec 112M komada :rol:
Ne slazem se apsolutno, prvo Xbox series X je bolja konzola od PS5, a kostaju isto, a series S je najjeftinija konzola sa cjenom 300$ kojoj ne mozes sklopiti pc za 300$ da joj pridje blizu performansom...
Dodatno ces imati gamepass prvi dan 160 igrica na njoj, sa ekskluzivama....backwards compatibility ti je gratis od prvog xboxa ukljucen....dodatno gamepass mozes koristit i na pc-u i mobitelu i mozes streamat igrice na mobitel(android)

Price o Xone i 4ci su daleka proslost....

Dramaticno bolja ponuda Microsofta....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 07 okt 2020, 15:09

Ali cekaj, Series S je dosta losija od Series X, jel tako?

Dok s druge strane razlike izmedju Ps5 Digital i obicne jednostavno nema, jel tako? A jeftinija za 100 dolara. A rijec je o Sonyu.

Kako to nije bolje i jeftinije? Sony je jedino usr.ao sa PS3 i naucili su tu lekciju. To je jednostavno cinjenica sto pokazuje broj prodatih konzola.

PC je druga stvar, PC od 1200 KM ce gurati vecinu igara bolje i na vise fps neko svaka konzola. Vecini ljudi recimo 60 fps i 90 nema neke velike razlike ako nisi bas teski hardcore gejmer.

Samo sto PC konstantno moras nadogradjivat a ovdje si miran cca 7 godina.

PS se kupuje zbog ekskluziva vecinom, nema drugog razloga jer vecina tih igara koje kupis u 2 godine mozes sastavit dobar PC
27.10.2020

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Neutral » 07 okt 2020, 15:24

Ne bi kupio PS5 digital i da je razlika 500KM. Kupio sam konzolu da imam okvire igara i da ih slažem kao i knjige.

Pa na steamu imam igara(kupljene) čija je vrijednost kao ps5, a ne PC kojeg sam polovnog prodao za 1600KM. Iako sam uzeo 4 i za 2 godine planiram 5, odlučio sam opet uzeti neki PC do 3k. Isto kao što sam imao 10k knjiga u pdfu, nije to to.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 15:24

leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 15:09
Ali cekaj, Series S je dosta losija od Series X, jel tako?

Dok s druge strane razlike izmedju Ps5 Digital i obicne jednostavno nema, jel tako? A jeftinija za 100 dolara. A rijec je o Sonyu.

Kako to nije bolje i jeftinije? Sony je jedino usr.ao sa PS3 i naucili su tu lekciju. To je jednostavno cinjenica sto pokazuje broj prodatih konzola.

PC je druga stvar, PC od 1200 KM ce gurati vecinu igara bolje i na vise fps neko svaka konzola. Vecini ljudi recimo 60 fps i 90 nema neke velike razlike ako nisi bas teski hardcore gejmer.

Samo sto PC konstantno moras nadogradjivat a ovdje si miran cca 7 godina.

PS se kupuje zbog ekskluziva vecinom, nema drugog razloga jer vecina tih igara koje kupis u 2 godine mozes sastavit dobar PC
Da i puno jeftinija(s)

Ali PS5 je slabija konzola i sa 100$ manje, zasto bi uzeo slabiju konzolu uopste? Ako vec uzimas :D
A dodatno imas na jacoj konzoli svega da igras, ekskluzive + stotine igrica prvi dan launcha, pa dodatno si pokriven i za PC i mobitel...gamepass je ogromna prednost xboxa, plus ti je i ea play ukljucen u cijenu....

I jos nisu zavrsili sa akvizicijama studija, kako sam Microsoft kaze, dakle vjerovatno ce uzeti jos neki big name studio, spominjao se Warner Brothers,Sega i Bungie...vidjet cemo sta bude na kraju.....svakako ova strategija xboxa je vise orijentirana na gamere i na duge staze...

Po meni ako nisi okorjeli fanboy pleyke jasno je...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 07 okt 2020, 15:34

Denchi je napisao/la:
07 okt 2020, 15:24
leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 15:09
Ali cekaj, Series S je dosta losija od Series X, jel tako?

Dok s druge strane razlike izmedju Ps5 Digital i obicne jednostavno nema, jel tako? A jeftinija za 100 dolara. A rijec je o Sonyu.

Kako to nije bolje i jeftinije? Sony je jedino usr.ao sa PS3 i naucili su tu lekciju. To je jednostavno cinjenica sto pokazuje broj prodatih konzola.

PC je druga stvar, PC od 1200 KM ce gurati vecinu igara bolje i na vise fps neko svaka konzola. Vecini ljudi recimo 60 fps i 90 nema neke velike razlike ako nisi bas teski hardcore gejmer.

Samo sto PC konstantno moras nadogradjivat a ovdje si miran cca 7 godina.

PS se kupuje zbog ekskluziva vecinom, nema drugog razloga jer vecina tih igara koje kupis u 2 godine mozes sastavit dobar PC
Da i puno jeftinija(s)

Ali PS5 je slabija konzola i sa 100$ manje, zasto bi uzeo slabiju konzolu uopste? Ako vec uzimas :D
A dodatno imas na jacoj konzoli svega da igras, ekskluzive + stotine igrica prvi dan launcha, pa dodatno si pokriven i za PC i mobitel...gamepass je ogromna prednost xboxa, plus ti je i ea play ukljucen u cijenu....

I jos nisu zavrsili sa akvizicijama studija, kako sam Microsoft kaze, dakle vjerovatno ce uzeti jos neki big name studio, spominjao se Warner Brothers,Sega i Bungie...vidjet cemo sta bude na kraju.....svakako ova strategija xboxa je vise orijentirana na gamere i na duge staze...

Po meni ako nisi okorjeli fanboy pleyke jasno je...
Ali kako je slabija ako neke od najboljih igara ne mogu igrati ni na Xbox ni na PC :urnebes: Meni to nije ni bolje ni zanimljivije onda, kad nesto dobro ne mogu da igram.

Pa imat ce i novi korisnici PS5 kad uzmes PS plus odmah besplatne igre kao sto su Last of Us remastered, God of War, Uncharted 4.

Mislim ova diskusija je svakako nepotrebna, Xbox uzme vecinom lik koji nema za dobar PC i to je to. Mada dadne opet te pare u 2 godine kupujuci igre. Xbox se svakako najvise prodaje u Americi a znamo i zasto.

nisam ja nikakav fanboy PS vjeruj mi, imao sam PS2 davno kad je izasao a PS4 imam tek par godina i vecinom igram na PC jer imam dobar, samo kazem realno.

Znaci:

Xbox kupuje covjek koji nema za dobar PC.
Plejku uzima covjek koji hoce da igra ekskluzive- jer ako si gejmer you are really missing out na vise od par veoma dobrih naslova koji nikad nece izaci nigdje drugo.

Navedi mi jednu samo igru koju mozes igrati samo na Xbox, pa 99 % njih imas i krekovane za PC, potpuno DZABA. :urnebes:
27.10.2020

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 15:51

leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 15:34
Denchi je napisao/la:
07 okt 2020, 15:24
leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 15:09
Ali cekaj, Series S je dosta losija od Series X, jel tako?

Dok s druge strane razlike izmedju Ps5 Digital i obicne jednostavno nema, jel tako? A jeftinija za 100 dolara. A rijec je o Sonyu.

Kako to nije bolje i jeftinije? Sony je jedino usr.ao sa PS3 i naucili su tu lekciju. To je jednostavno cinjenica sto pokazuje broj prodatih konzola.

PC je druga stvar, PC od 1200 KM ce gurati vecinu igara bolje i na vise fps neko svaka konzola. Vecini ljudi recimo 60 fps i 90 nema neke velike razlike ako nisi bas teski hardcore gejmer.

Samo sto PC konstantno moras nadogradjivat a ovdje si miran cca 7 godina.

PS se kupuje zbog ekskluziva vecinom, nema drugog razloga jer vecina tih igara koje kupis u 2 godine mozes sastavit dobar PC
Da i puno jeftinija(s)

Ali PS5 je slabija konzola i sa 100$ manje, zasto bi uzeo slabiju konzolu uopste? Ako vec uzimas :D
A dodatno imas na jacoj konzoli svega da igras, ekskluzive + stotine igrica prvi dan launcha, pa dodatno si pokriven i za PC i mobitel...gamepass je ogromna prednost xboxa, plus ti je i ea play ukljucen u cijenu....

I jos nisu zavrsili sa akvizicijama studija, kako sam Microsoft kaze, dakle vjerovatno ce uzeti jos neki big name studio, spominjao se Warner Brothers,Sega i Bungie...vidjet cemo sta bude na kraju.....svakako ova strategija xboxa je vise orijentirana na gamere i na duge staze...

Po meni ako nisi okorjeli fanboy pleyke jasno je...
Ali kako je slabija ako neke od najboljih igara ne mogu igrati ni na Xbox ni na PC :urnebes: Meni to nije ni bolje ni zanimljivije onda, kad nesto dobro ne mogu da igram.

Pa imat ce i novi korisnici PS5 kad uzmes PS plus odmah besplatne igre kao sto su Last of Us remastered, God of War, Uncharted 4.

Mislim ova diskusija je svakako nepotrebna, Xbox uzme vecinom lik koji nema za dobar PC i to je to. Mada dadne opet te pare u 2 godine kupujuci igre. Xbox se svakako najvise prodaje u Americi a znamo i zasto.

nisam ja nikakav fanboy PS vjeruj mi, imao sam PS2 davno kad je izasao a PS4 imam tek par godina i vecinom igram na PC jer imam dobar, samo kazem realno.

Znaci:

Xbox kupuje covjek koji nema za dobar PC.
Plejku uzima covjek koji hoce da igra ekskluzive- jer ako si gejmer you are really missing out na vise od par veoma dobrih naslova koji nikad nece izaci nigdje drugo.

Navedi mi jednu samo igru koju mozes igrati samo na Xbox, pa 99 % njih imas i krekovane za PC, potpuno DZABA. :urnebes:
Pa ne znam druze Sony ti reko da ce ti pustat first party dakle sonyjeve excluzive na pc...

Konzola ps5 je performansama slabija od xboxa series x, a kostaju isto...

To sto ps plus nudi po par starih igara besplatno za pretplatu je kopija xbox live gold pretplate koju nisam ni spominjao a daje ti 4 gratis igrice mjesecno.....dakle to nije prednost, nego pokusaj pracenja Xboxa, los pokusaj jer je ps plus skuplji od golda....

Ne potpuno si fulio opet i trubis jedno te isto...dakle xbox ce uzeti lik koji hoce najjacu konzolu, koji moze i imati opasan PC, jer onda moze koristiti gamepass i na pc-u ali i mobilnom.....dakle Xbox uzima lik i sa pc-om jer bolje pase zajedno....

Sigurno ne dadne pare za ekskluzive u 2 godine jer ima ekskluzive na gamepassu prvi dan ili mjesec ranije od sviju za 5$ mjesecno....dakle daleko isplatnije za gejmere.....

Dakle posto je sony potvrdio izlazak svojih ekskluziva na pc(kojih ima svega par), zaista nema razloga da iko kupi pleyku vise....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Barcod » 07 okt 2020, 16:02

Exkluzive my ass radi se o par igrica i to je to ....ko je rekao da ce Death Stranding,Horizon Dawn biti na PC niko
Po meni to sa exkluzivama je beze sto bi meni igra donjela 3 miliona kad moze 33 tako da ocekujem u buducnosti sve više naslova sa PS na PC-u

Para buši tamo dje burgija nece
Arsenal All The Way !

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 16:18

Barcod je napisao/la:
07 okt 2020, 16:02
Exkluzive my ass radi se o par igrica i to je to ....ko je rekao da ce Death Stranding,Horizon Dawn biti na PC niko
Po meni to sa exkluzivama je beze sto bi meni igra donjela 3 miliona kad moze 33 tako da ocekujem u buducnosti sve više naslova sa PS na PC-u

Para buši tamo dje burgija nece
Pa ako ce novi spidermen mm i hzero dawn 2 biti na ps4, mislim da prakticno sigurno da ce biti na pc-u

I onda se moras zapitat zasto bi kupio novu pleyku???

Osim toga PS dizu cjene igrica na 70$ na us storeu a cjelih 80 eura na evropskim storeovima(95$) sto je za mene kraj price, uzmes 5 igrica uzeo si jos jednu konzolu....

Ne kazem da se nece odlicno prodavat hoce sigurno, apple glupi se prodaje, ali kazem za mene tu podvlacim crtu, imas pc, imas xbox i mobitel i gejmas ko kralj...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 07 okt 2020, 16:46

Kad ce biti Horizon 2 i Spiderman? Mozda za 3-4 godine i to u najboljem slucaju

Pa sto kupujes sam igre za PS, mozes podijeliti fino s nekim, platis u pola i igrate obojica i to na 2 konzole.

PS se prodaje zbog ekskluziva. A pogotovo ce novi korisnici sad moci igrati sve igre s PS4 sto je mnogo i zbog toga ce se uzimati.
Respected Japanese analyst has predicted that the PlayStation 5 could sell more than 200 million units over the course of its lifetime, making it the most successful home console of all time. The next-gen console is not even in stores yet but already analysts have begun to speculate over who will be more successful over the coming years, with Sony seen as a frontrunner due to the incredible success of the PlayStation 4.
Dakle predvidjaju im 200M prodatih konzola, ovo i nije mozda cudno kad skontas da je preorder otisao u vrlo kratkom roku.

Primjera radi. 10M konzola otislo odmah, sto je PS4 trebalo mnogo duze vremena.
27.10.2020

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 17:05

leorey je napisao/la:
07 okt 2020, 16:46
Kad ce biti Horizon 2 i Spiderman? Mozda za 3-4 godine i to u najboljem slucaju

Pa sto kupujes sam igre za PS, mozes podijeliti fino s nekim, platis u pola i igrate obojica i to na 2 konzole.

PS se prodaje zbog ekskluziva. A pogotovo ce novi korisnici sad moci igrati sve igre s PS4 sto je mnogo i zbog toga ce se uzimati.
Respected Japanese analyst has predicted that the PlayStation 5 could sell more than 200 million units over the course of its lifetime, making it the most successful home console of all time. The next-gen console is not even in stores yet but already analysts have begun to speculate over who will be more successful over the coming years, with Sony seen as a frontrunner due to the incredible success of the PlayStation 4.
Dakle predvidjaju im 200M prodatih konzola, ovo i nije mozda cudno kad skontas da je preorder otisao u vrlo kratkom roku.

Primjera radi. 10M konzola otislo odmah, sto je PS4 trebalo mnogo duze vremena.
?bit ce ti odmah na pc i ps4 i nisu gratis uopce kupujes dvaput igricu za ps4 i ps5, jer ps ne podrzava pravi backwards compatibility....nego kupujes prelaz na novu konzolu...te ponovo za pc? Dakle ne kao xbox gdje kupis jednom i vuces je na novu konzolu gratis i na pc-u je imas....da ne spominjem da je imas za 5$ na gamepass uz jos 160 igrica....umjesto samo jedne , na pleyci....

Dakle da bi igrali igrice sa ps4 ce morati doplatiti...na novoj konzoli....

Ne znam sto quotas lika koji predvidja prodaju pleyke, vjerujem da ce sony zaradit para, to niko ne spori, meni je stalo do mene i drugih kao gejmera i kako mogu najbolje proci a to nije pleyka uopce...koja nije gamer-friendly...

Razlog sto je preorder puko je prica sonyja da ce biti ogranicen broj konzola....sto se i vidi...da nema ni pleyke a ni xboxa vise dostupnih....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 07 okt 2020, 17:11

Pa dobro, kad u jednoj Bosni nema konzola vise, nije ih bilo ni prije 20 dana, onda znas koliko je sati.

Pa normalno da ces kupiti igre za PS4, govorim za nove korisnike koji ce da uzmu PS5 pa ce da kupe te igre koje nisu imali priliku da igraju na PS4, zar to nije super? Jer ima prejakih naslova u zadnjih 6 godina.

Xbox mi je jednostavno neprivlacan jer igram 99 % toga sto valja na PC, i to zaista ti nije potreban neki posebno jak i skup PC, mozes vrtit normala na 40 fps i bit ce bolje nego na konzoli.

Da Sony nema ekskluzive, da mozes fino igrat to na PC, onda ne bi ni bilo ove diskusije, uzmes PC i deri. Ovako stvar je drugacija.
27.10.2020

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 07 okt 2020, 17:23

Pa moze ti konzola eto hajmo rec biti neprivlacna, iako je jaca , bolja i imat ce ekskluzive, ali xbox gamepass ti nije neprivlacan ako si na pc-u, dobijes za pc gomilu igara za budzasta + ea play + xcloud streaming na mobitel....

Nista na 40fps nece bit bolje od nativnog 4K 60 fps+ gaminga jace konzole od pleyke....to je masta :D

Na dugom stapu Microsoft ima Sony u saci, osim ekskluziva koje ce doc na xbox, imaju i primat na pc-u sa gamepassom i mobilnom gamingu....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la leorey » 08 okt 2020, 13:47

Denchi je napisao/la:
07 okt 2020, 17:23
Pa moze ti konzola eto hajmo rec biti neprivlacna, iako je jaca , bolja i imat ce ekskluzive, ali xbox gamepass ti nije neprivlacan ako si na pc-u, dobijes za pc gomilu igara za budzasta + ea play + xcloud streaming na mobitel....

Nista na 40fps nece bit bolje od nativnog 4K 60 fps+ gaminga jace konzole od pleyke....to je masta :D

Na dugom stapu Microsoft ima Sony u saci, osim ekskluziva koje ce doc na xbox, imaju i primat na pc-u sa gamepassom i mobilnom gamingu....
Drugo je gamepass, a meni licno nije privlacan jer sam vecinu igrao vec a i nije neka ponuda iako ih ima dosta. Izbjegavam EA igre kad god mogu svakako jer ne zasluzuju 70 eura svake godine za istu popeglanu igru.

Ne znam kakve ce ekskluzive imati Xbox ali znam da cu ih svakako vrtit na PC :rol:
27.10.2020

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Playstation 5

Post Postao/la Denchi » 08 okt 2020, 14:00

Starfield, Elder scrolls 6

Ce biti exkluzive na xboxu, gamepass first
Znaci da ces placat Papa Philu kako god okrenes :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.