Fantasy Liga Prvaka

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 11 sep 2009, 10:16

Napokon za sve fanove Fantasya pocela je zvanicno danas na Uefa stranici Uefa Champions League Fantasy.
Prosle godine osim nas na ovoj nasoj najvecoj sportskoj stranici svi su u regionu imali svoje regionalne drzavne lige, pa mislim da je doslo vrijeme da i mi imamo svoju ligu za sve korisnike sportsport.ba foruma. Ja sam vec napravio nasu ligu koja se zove sportsport.ba Liga. Svi koji zele da se registruju ili ako imate vec account logujete mozete to uciniti na ovom linku http://en.uclfantasy.uefa.com/, na kojem mozete da napravite svoj tim sastavljen od igraca iz svih clubova. Imate sve objasnjeno kako napraviti tim, koliko igraca iz ekipe jedne mozete uzeti i koliko imate para na raspolaganju. Nakon sto napravite svoj tim mozete se pridruziti sportsport.ba ligi tako sto ce te ukucati u odredeno mjesto ovaj cod 9952-2801. Ja sam mislio ako pristanu moderatori stranice ove, da prvo plasiranom na kraju sezone dadnemo titulu moderatora, naravno ako ima sve osobine za to, a ako ne pristanu smislit ce mo nesto. Inace nagrade su, za svako kolo ko bude najbolji moze dobiti play station portal, a za svaku fazu play station 3. Na kraju sezone pobjednik dobiva Play Station 3 i Sony plazma TV. Valjda bude neko ako Bogda od nas Bosanaca i Hercegovaca.

Nadam se da ce nas ucestvovati sto vise, jer zanimljiva je igra i svako zeli da ima titulu najboljeg managera.
Napomena je da se morate, nije da morate ali bilo bi dobro da se prijavite u ligu do utorka i pocetka Lige Prvaka jer pojeni se u sportsport.ba Ligi broje od utorka. Da ne bi gubili korak za ostalim najbolje je da se prijavite do utorka.

Zamolio bih moderatore da ne brisu ovu temu, i ako je misle prebaciti iz ovog dijela foruma, iako po meni nema razloga jer se radi o Ligi Prvaka da je prebace onda u Medunarodni fudbal, jer tu moze imati isto tako puno posjeta. Ali najbolje bi bilo da ostane u ovom dijelu, jer svi tu idu da komentarisu Ligu Prvaka i svi ce je moci tu igrati. Isto tako ako smeta sto sam ja poceo ovu temu, nije problem mozete me izbrisati i staviti koga hocete, samo nemojte ukidati ovu temu jer nam je potrebna svima koji je volimo igrati a stalno smo na ovom forumu. Bice zabavno i natjecateljski.

Da ponovim jos jednom, ovo je link za pocetak igre i pravljena vaseg tima: http://en.uclfantasy.uefa.com/

A ovo je cod sportsport.ba Lige koji trebate ukucati u odredeni prostor : 9952-2801

cod za sportsport.ba Head to Head ligu je 9952-11129
Zadnja izmjena: marseille_unique, dana/u 12 sep 2009, 13:45, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
miky_hz
Postovi: 23124
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la miky_hz » 11 sep 2009, 14:11

Vjerujes da sam taman krenuo da otvorim ovo,jer sam vec sinoc napravio tim i ukljucio se u jos jednu ligu,ali evo usao sam i ovu ligu pa evo i moj tim

FK BORDO

---------------Julio Cesar----------------

------Maicon----Cannavaro---Pique---

--Fabregas---Diego--Pjanic--Robben--

-------Messi(c)--Lisandro---Rooney---


Klupa nije vrijedna spomena :)

Samo da te pitam kako si izabrao da igramo head to head ili ono klasicno
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 02:24

kalsicno ima tabela napravit cu malo kasniej i ligu za head to head, zasto ne stavis svoj tim ovdje na forum ja cu svoj stavit kasnije

i da te zamolim da mi pomognes da malo ovo proglasimo na forumu jer haman ovdje slabo ko zna za ovaj fantasy, mislim kako bi nas bilo vise kapis
hajd valjda mi pomognes, a mozemo i njih zamoliti da objave na webu vijest kao znas sta mislis,
hajd zovi raju koju znas sa foruma nek se prijavi
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
miky_hz
Postovi: 23124
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la miky_hz » 12 sep 2009, 03:04

Pa neznam kako da ti pomognem ,jedino da svakom forumasu pojedinacno saljem PP ,mislim vide svi temu evo 40 puta je tema pregledana,sad sto nece da se registruju to vec neznam fkt..ja sam prijavljen u jos jednoj ligi na drugom forumu za jedan sat nas se 20 skupilo,ako hoces dam ti na PP kod lige pa se prikljuci ako nas ovdje ne bude nesto puno ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 09:23

da nije na burek forumu, pa ne znam hajde da nekako ove nase forumase privucemo, ne znam kako nisu za ovo zainteresovani, nije valjda da su nepismeni i ne znaju napravit ekipu, jos necu da vjerujem u to, nista pisi ti na temio sarajeva samo im stavi link od teme sto sam ja stavio i ja cu na ostalim temama klubova reklamirat, da nas makar bude 10 ha ja, a poslacu mail i redakciji da objave vijest jer ja sam nekad piso za ovu stranicu znas, hajde de to tamo riejsi na temi sarajeva privuci te svoje horde znas, uradi to ja racunam da ces to uciniti

hajde da skupimo makar nas deset svega ti
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Facasplaca
Postovi: 187
Pridružen/a: 06 dec 2008, 08:19
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la Facasplaca » 12 sep 2009, 09:47

tu sam! ;)

moja trenutna ekipa:

--------------------Buffon---------------------
S.Ramos------T.Silva------O'Shea------Evra
Lampard-----Flamini-----Fabregas-----Diego
-------------R.V.Persie---L.Fabiano----------

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 09:50

tako treba hajde vidi ako imas kake raje sa foruma zovni da se pridruzi do utorka, i ako mozes da nam pomognes da privucemo sto vise igraca
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Facasplaca
Postovi: 187
Pridružen/a: 06 dec 2008, 08:19
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la Facasplaca » 12 sep 2009, 09:51

vidjecu sta mogu uraditi ;)

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 09:55

imamo cetiri prijavljena dobro je za sad
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la Nail for Real » 12 sep 2009, 10:07

Casillas

Maicon Ivanovic Vidic Clichy

Ronaldo.C Carrick Meireles Simao

Aguero Bendtner

Moj tim,samo ne znam kako da se prijavim u tu ligu,trazi kod :?
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

atko
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:38
Lokacija: Na bukvi
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la atko » 12 sep 2009, 10:12

evo moje ekipe, jutros sastavljene:

---------------------------Lioris---------------------

Moreno-----------Vidić----------------Terry--------Ramos

Pjanić----------Rahimić------------Misimović-------Roben

-------------------Ibrahimović---------Džeko-----------

Klupa: Morfis, Fabio Aurelio, Salihamidžić, Torres

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 10:16

drago mi je da se prijavljujemo u sto vedcem broju probajte pozvati svoju raju, a kod imas gore u mom prvom postu gdej ti je objasnjeno sve
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
bilalinho2
Postovi: 305
Pridružen/a: 31 maj 2009, 17:46
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la bilalinho2 » 12 sep 2009, 11:35

evo i ja se registrovao
moja ekipa
JULIO CESAR
MAICON TERRY PIQUE CARRAGHER

ROBBEN GOURCUFF MISIMOVIC

DZEKO BENZEMA LUIS FABIANO

KLUPA
BOLAT
DIAWARA
PJANIC
FELIPE MELO
A . C . A . B.
The Maniacs 1987
YNWA
Mes que un club

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la damir_82 » 12 sep 2009, 11:41

eh i ja sam u igri....

Cech

Pique Carragher Clichy

Salihamidzic Gerrard Misimovic Pjanic

Lisandro Dzeko Messi

Klupa: Akinfeev, Ujfalusi, O'Shea, Rahimic

to je sad za sad...Sretno svima, pa da neko fasuje i plejku...;)

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 11:45

hadj zovite sto vise raje da nas bude bice zanimljivije, hajd pomozite da nas bude sto vise pa da kazemo posliej utorka

sto nas ima masala, ako bogda
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 12 sep 2009, 11:53

IN sam : ))))

...............Frey...............
Rafael...Lucio...Pique...Clichy
Maxi R..Gerrard..Hleb..B Arfa
..........Etoo....Torres.........

Nuno , Chamakh , Vargas , Bruno Alves :arrow: :arrow: nadam se poenima hihih :geek:

...
...

...
...

:mrgreen: :mrgreen:

A mozete objasniti ? To ce se moci i transfer igraci - sa pojenima ? === moze neko explain ? :O Sva pravila igre i tako to .... ::confused::

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 12:16

ima pisu ti tamo sva pravila, uglavnom imas virjeme do kojeg moras naporaviti ekipu prije svakog kola, kad jednom napravis ekipu , psolije toga mozes samo jedan transfer praviti , moze3s i vise aliu onda imas minus 2 poena za svaki transfer koji prekoracis, kasniej kad se zavrsi grupna faza ponovo mozes praviti ekipu, i onda za razliku od sada mozes iz jedne ekipe ubacivati tri igraca umjesto sto sada mozes samo dva, i ima jos pravila otidi na rules i ima sve objasnjeno
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la A_d_0 » 12 sep 2009, 12:22

ev i ja sam uletiooo!!

sastav:

CECH

MAICON PIQUE FERDINAND LAHM



ROBBEN ESSIEN GOURCUFF KAKA'



AGUERO KONE


SUBUS:

MANDANDA
ARI
MASCHERANO
PUYOL

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la marseille_unique » 12 sep 2009, 12:34

n
Zadnja izmjena: marseille_unique, dana/u 12 sep 2009, 12:39, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Fantasy Liga Prvaka

Post Postao/la hammers » 12 sep 2009, 12:36

Eto i ja sam se rego.

Ekipa :

Buffon

Maicion Pique Gallas Evra

Ribery Gourcouf Misimovic Hleb

Del Piero Aguero

Sub : Helton,Bruno alvec,Pjanic,Bojan Krkic
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.