Browser igra: Football identity

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
addebisi
Postovi: 470
Pridružen/a: 09 nov 2009, 17:36
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la addebisi » 19 jun 2010, 22:35

polako za reprezentaciju, nije jos ni sigurno da ce brzo doci ali ce biti tako da se nista ne zna... a sto se tice stranica tih na kojim s emoze promovisati i ja sam na dva foruma promovisao a jos je neko na sarajevo - x... bitno je po meni da se malo bolje popune ovi timovi iz prve lige jer fkt je dosta neaktivnih igraca..

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la daffy » 19 jun 2010, 22:54

samir je postao na sarajevo-x, ali nisam gledao kako je to uradio.. sad cu.. :mrgreen: treba malo promocije da se cuje za igru.. 90% sadasnjeg fid-a su svi vidjeli na sportsport.ba..

sto se tice repke vjerovatno ce biti prvih 11 i na klupu par igraca.. i ako je nekad neko los, ili ako neko ne dodje da se ima zamjena.. ne znam kad ce, ali imajte na umu da nisu samo u bih ovi igraci koji igraju u nasoj ligi, vec i oni sto igraju u ino ligama, pogotovo u srbiji koji su puno prije nas poceli.. ja bas to pratim i sto se tice sve ukupno defanzivaca 5. sam po ratingu, a 3. side defender.. ali najbolji bosanski defanzivac, isto side defender, je inaktivan vec mjesec dana i vise, ostao bez kluba.. tako da ja vec sad bi imao mjesto u repki :)
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 19 jun 2010, 23:25

daffy je napisao/la:samir je postao na --- SPAM ---, ali nisam gledao kako je to uradio.. sad cu.. :mrgreen: treba malo promocije da se cuje za igru.. 90% sadasnjeg fid-a su svi vidjeli na sportsport.ba..

sto se tice repke vjerovatno ce biti prvih 11 i na klupu par igraca.. i ako je nekad neko los, ili ako neko ne dodje da se ima zamjena.. ne znam kad ce, ali imajte na umu da nisu samo u bih ovi igraci koji igraju u nasoj ligi, vec i oni sto igraju u ino ligama, pogotovo u srbiji koji su puno prije nas poceli.. ja bas to pratim i sto se tice sve ukupno defanzivaca 5. sam po ratingu, a 3. side defender.. ali najbolji bosanski defanzivac, isto side defender, je inaktivan vec mjesec dana i vise, ostao bez kluba.. tako da ja vec sad bi imao mjesto u repki :)
ja sam vidio i da ima na buzzerbeateru tema,pola moje ekipe je odatle,vidjecu ja na ovim kosarkaskim sajtovima,a kako se zove taj side defender,nama treba jedan(Natjeracemo ga na kativnost ;) )
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la A_d_0 » 19 jun 2010, 23:29

daffy je napisao/la:samir je postao na --- SPAM ---, ali nisam gledao kako je to uradio.. sad cu.. :mrgreen: treba malo promocije da se cuje za igru.. 90% sadasnjeg fid-a su svi vidjeli na sportsport.ba..

sto se tice repke vjerovatno ce biti prvih 11 i na klupu par igraca.. i ako je nekad neko los, ili ako neko ne dodje da se ima zamjena.. ne znam kad ce, ali imajte na umu da nisu samo u bih ovi igraci koji igraju u nasoj ligi, vec i oni sto igraju u ino ligama, pogotovo u srbiji koji su puno prije nas poceli.. ja bas to pratim i sto se tice sve ukupno defanzivaca 5. sam po ratingu, a 3. side defender.. ali najbolji bosanski defanzivac, isto side defender, je inaktivan vec mjesec dana i vise, ostao bez kluba.. tako da ja vec sad bi imao mjesto u repki :)
Ako se gleda kao sto ti kazes onda sam ja glavni venjak u reprezentaciji. :lol:

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la daffy » 20 jun 2010, 01:13

pa da, tako je.. to je sve ukupno sto ima igraca iz bih.. samo sto je razlika jer ce manager vjerovatno biti neki iz nase lige i sigurno cemo mi ligasi imati veliku prednost u odnosu na ove iz ino..

koji bek? taj sto nema kluba? pa lik je imao klub dok nije postao 1-2 inaktivan.. uredu kad je neko inaktivan 7 dana, nije imao vremena, ali mjesec-dva vec pokazuju da je prestao igrati :) ado, mi vec u repki osigurali mjesto :mrgreen:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Dino_TM
Postovi: 673
Pridružen/a: 20 maj 2010, 13:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Dino_TM » 20 jun 2010, 01:25

Eto ja se registrovao, beka igram. Sad da mi neko objasni kako da udjem u tim ili da me neko uzme u tim. :D

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la daffy » 20 jun 2010, 01:38

javi se na forumu, dosta ekipa trazi bekove..

uglavnom! mozda tim ne nadjes 1-2-3-4-10 dana.. maximalno 10 dana, ali to samo ako bas srece nemas.. nemoj odustajati jer igra je odlicna! i bitno, nemoj prihvatati ponude od stranaca!! svako od nas je na pocetku dobio ponudu od stranaca i oni koji su otisli, pravo su se zaebali..

ugl. javi se na forumu pod temom "Pijaca Igraca"..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la samir_tm87 » 20 jun 2010, 11:39

daffy je napisao/la:samir je postao na --- SPAM ---, ali nisam gledao kako je to uradio.. sad cu.. :mrgreen: treba malo promocije da se cuje za igru.. 90% sadasnjeg fid-a su svi vidjeli na sportsport.ba..

sto se tice repke vjerovatno ce biti prvih 11 i na klupu par igraca.. i ako je nekad neko los, ili ako neko ne dodje da se ima zamjena.. ne znam kad ce, ali imajte na umu da nisu samo u bih ovi igraci koji igraju u nasoj ligi, vec i oni sto igraju u ino ligama, pogotovo u srbiji koji su puno prije nas poceli.. ja bas to pratim i sto se tice sve ukupno defanzivaca 5. sam po ratingu, a 3. side defender.. ali najbolji bosanski defanzivac, isto side defender, je inaktivan vec mjesec dana i vise, ostao bez kluba.. tako da ja vec sad bi imao mjesto u repki :)


al ti se opasno priblizavam :D

evo link teme i zaspamajte malo , treba je malo aktivirat da raja vidi , onako kad prodje nista od toga
http://tinyurl.com/2drt472

kirba
Postovi: 233
Pridružen/a: 23 maj 2009, 18:39
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la kirba » 20 jun 2010, 11:45

A_d_0 je napisao/la:
Ako se gleda kao sto ti kazes onda sam ja glavni venjak u reprezentaciji. :lol:
eno glavni, a jedva se ugurao kao cetvrti :lol: :lol:

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la daffy » 20 jun 2010, 12:00

najbolji je prednji vezni :mrgreen:


@samire brate vama je puno lakse :mrgreen: .. tebi i adwaleu.. u mojoj ekipi treba odigrati drama da bi dobio bolju ocjenu od Ade, Hamzinja, Krleta i ekipe.. :D
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 20 jun 2010, 12:03

evo opalio sam malo suplje na ovoj temi sarajevo X ..de ivi malo,da proradimo ko zemlja ;)
evo sacu napravit temu na gamersima,a neko bi trebo na derneku,imal zainteresiranih
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la A_d_0 » 20 jun 2010, 13:15

@kirba

to sam se jedva ugurao mozda za tvoje neiskusno oko :lol: :lol: . 10 je sasvim dovoljna za tim kola mada ja to negledam jer mi je malo cudno da smo pobjedili 5-0 i menadzer kola onaj neki tamo, i nasa odbrana nije primila gola a nijedan u timu kola. A inace Fidbal je strahovit bgm.

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la samir_tm87 » 20 jun 2010, 13:35

A_d_0 je napisao/la:@kirba

to sam se jedva ugurao mozda za tvoje neiskusno oko :lol: :lol: . 10 je sasvim dovoljna za tim kola mada ja to negledam jer mi je malo cudno da smo pobjedili 5-0 i menadzer kola onaj neki tamo, i nasa odbrana nije primila gola a nijedan u timu kola. A inace Fidbal je strahovit bgm.

treba se malo gledat jel odbranbeni ima koju asistenciju mozda ili sut po golu , protiv kakvog protivnika je igrao i to
onaj je ja mislim zato sto je napravio preokret na poluvremenu :P

Divljak
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 maj 2010, 12:46
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Divljak » 20 jun 2010, 13:57

pa šta vi to očekujete da kirba svakog igrača pregleda kako je igrao i koliko je ovg i koliko je onog imao...ako mislite da možete pomoći pomozite čovjeku tako što ćete i vi pogledati sve igrače i poslati mu neke informacije...poslije onako lijepe izvedbe i dobrih ingormacija i vjerujem puno posla oko sastvaljanja samog članka još i da traži iglu u plastu sijena nema smisla...ja sam bio ubijeđen da će onaj Nedim Rahić kao i svi ostali koji su počinjali prije njega napustiti novinarstvo brže nego je i počeo i zato kirbi nema ko da pomogne oko svih detalja....zato primite se posla ako mislite da možete pomoći i onda neka taj tim od 11 najboljih bude realan kako vi to zamišljate..
Za sve one koji misle pristupiti FID-u neka prvo naprave profil i onda neka posjete ovu stranicu:

http://forum.footballidentity.com/defau ... ics&f=1034

da se dogovore ostalim koja pozicija treba i onda neka prave profil igrača.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la A_d_0 » 20 jun 2010, 14:02

Divljak je napisao/la:pa šta vi to očekujete da kirba svakog igrača pregleda kako je igrao i koliko je ovg i koliko je onog imao...ako mislite da možete pomoći pomozite čovjeku tako što ćete i vi pogledati sve igrače i poslati mu neke informacije...poslije onako lijepe izvedbe i dobrih ingormacija i vjerujem puno posla oko sastvaljanja samog članka još i da traži iglu u plastu sijena nema smisla...ja sam bio ubijeđen da će onaj Nedim Rahić kao i svi ostali koji su počinjali prije njega napustiti novinarstvo brže nego je i počeo i zato kirbi nema ko da pomogne oko svih detalja....zato primite se posla ako mislite da možete pomoći i onda neka taj tim od 11 najboljih bude realan kako vi to zamišljate..
Svaka kirbi cast ne kazem ja nista.

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 20 jun 2010, 14:16

evo napiso sam temu na gamersima,ima preko 120 pogleda zasad ;) makar 5 ih je napisalo da se regalo,de malo ko ima profil tamo nahvalite ;) :D
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Divljak
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 maj 2010, 12:46
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Divljak » 20 jun 2010, 14:34

heh kada sam ja nju tu reklamirao još i prije nego što je buraz ovdje na ss.ba http://www.gamers.ba/forum/30/107153/br ... -identity/
Za sve one koji misle pristupiti FID-u neka prvo naprave profil i onda neka posjete ovu stranicu:

http://forum.footballidentity.com/defau ... ics&f=1034

da se dogovore ostalim koja pozicija treba i onda neka prave profil igrača.

Avatar
Barcelona_1899
Postovi: 276
Pridružen/a: 14 jun 2009, 22:44
Lokacija: Zenica & HAMAS
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Barcelona_1899 » 20 jun 2010, 14:36

Ja sam se jucer registrovo evo danas vec imam tim :)
2:6 prepoznatljiv rezultat :)
0:2 još uvijek frišak rezultat ;)
David Villa #7

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la elninho_resTO » 20 jun 2010, 14:39

Divljak je napisao/la:heh kada sam ja nju tu reklamirao još i prije nego što je buraz ovdje na ss.ba http://www.gamers.ba/forum/30/107153/br ... -identity/
vidio sam imaju 3,4 teme,al ja napravio jos jednu ,jbg treba sto vise ,da vise raje vidi
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la bavarian_bk » 20 jun 2010, 14:40

samir_tm87 je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:@kirba

to sam se jedva ugurao mozda za tvoje neiskusno oko :lol: :lol: . 10 je sasvim dovoljna za tim kola mada ja to negledam jer mi je malo cudno da smo pobjedili 5-0 i menadzer kola onaj neki tamo, i nasa odbrana nije primila gola a nijedan u timu kola. A inace Fidbal je strahovit bgm.

treba se malo gledat jel odbranbeni ima koju asistenciju mozda ili sut po golu , protiv kakvog protivnika je igrao i to
onaj je ja mislim zato sto je napravio preokret na poluvremenu :P
Svaki cigo svoga konja hvali :D

Znaci ti si napravio 2 assistencije i gol ,a po tvojoj strani bio propuh i ti trebas biti u timu kola. Pazi : Igras u odbrani ;)

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.