Browser igra: Football identity

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la SiamoNoi » 02 avg 2016, 22:02

Ima li bot poteza?

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la SiamoNoi » 03 sep 2016, 13:04

Jos dvije i pol sezone i gasi se najveca igrica ikad.Mislim da ce zadnja biti spektakl.

Cijene slotova i suportera su skinuli za 50 posto.

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la arelinho » 20 sep 2016, 11:39

SiamoNoi je napisao/la:Jos dvije i pol sezone i gasi se najveca igrica ikad.Mislim da ce zadnja biti spektakl.

Cijene slotova i suportera su skinuli za 50 posto.
Nažalost gasi se igra, ali eto. :) Valjda uskoro izađe i fid 2. :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la SiamoNoi » 05 mar 2017, 11:48

Zadnja sezona u tijeku.Naslovom je pocelo u jesen 2010.,ide se probat naslovom i završit :thumbup:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la SiamoNoi » 08 dec 2017, 13:50

Tracy3McGrady je napisao/la:Auuu sjećam se kako se ne sjećam kad smo vas sa fidiotima redovno derali a bio si jedan od aktivnijih. Sa samketom sam igrao ali poslije u hrvatskoj a moja karijera u juveu nije baš dugo trajala. Kao izabrani najbolji igrač sredine terena i najbolji asistent napustio sam balkan i daffy me doveo u juve. Problem je bio u tome da sam se nekim levatima iz srpske lige nayebao majke jer su nas provocirali i postavljali slike ratnih zločinaca i ja nisam htjeo šutjeti i onda neki igrači iz juvea koji su bili srbi nisu htjeli da igraju samnom i tako da sam morao napustiti klub odigravši samo 1/2 tekme :D

Poslije sam igrao i za Slogu u hrvatskoj. A onaj Zaninović je moj pulena kojeg sam doveo u balkan
To nam je mislim bilo najmracnije doba :mrgreen:

I daffy je tu na forumu koliko znam.I jos neki.

Kako ti se karakter zvao?


Šteta što je ugašena najjaca igra ikad.Kad se sjetim koliko je oduševljenje bilo kad sam ju otkrio i ono napočetku uđeš,ne znaš ništa i javi mi se Diego,menadzer Jadrana,i pita hoces doc,posalje ponudu,potpišem i dalje je povijest.Originalni član Jadrana...u klubu od prve sezone do gašenja,20 nenadjebivih sezona kao krilo (pri kraju preuzeo i menadzersku funkciju),5 godina u stvarnom svijetu.5 naslova prvaka u najboljim danima hrvatske lige,epski rivalitet sa Hajdukom...nešto neviđeno u FIDu gdje bi se cijele sezone klali na forumu i onda dođe utakmica i trnci ti prolaze dok igraš ko da za pravo igraš u finalu LP ili nešto.Pita se čak bacio u muzičke vode za tu priliku:

:rol:

Šteta da nema više videa gdje smo u derbiju s njima dali gol u zadnjoj sekundi za pobjedu i vrte se zadnji trenuci utakmice,a u pozadini svira "što učinio si ti od života mog,od života mog,zašto dao si mi ti samo praznu bol,samo praznu bol..." :rol:

Ljudi su sa posla ranije odlazili,iz škole i sa faksa doma trčali da bi stizali na vrijeme na utakmice i bili uz ekipu.Onda prvi nastup ijednog hrvatskog kluba u LP kad je to natjecanje jos nesto znacilo u FIDu.Daleko najslabija (najmlađi karakteri) ekipa tamo bili i mislim prva utakmica protiv Vampira iz Srbije igramo i uvalimo ga s centra u zadnjoj sekundi za remi ili pobjedu ne sjecam se vise sta je bilo,al znam da je totalno ludilo na TSu nastalo.Il kad je jedini stranac u ekipi...Rus...dobio kćer,napio se i dođe pijan na utakmicu :urnebes: Koliko igrača je klub u tih 20 sezona odgojio i osposobio za kvalitetan FID...Nakon Jadrana jedino sam još u zadnjoj sezoni (sto se klubova tice) imao sličan filing oko ekipe.Igrao protiv svih najboljih FID igrača što sa ovih prostora što stranci,igrao uz dobar dio onih najboljih (i sa najboljim :kafa: ),sa ljudima od 10 do 70 godina,doživio Palića i Champa na TSu :rol: ,3 titule svjetskog prvaka sa reprezentacijom...Neke ljude upoznao i uživo,neke ću u narednom periodu,sa hrpom njih se i danas čujem.Nezaboravno.

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la arelinho » 08 dec 2017, 14:01

Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8119
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Tracy3McGrady » 08 dec 2017, 14:10

Poslao sam ti pp.

Definitivno najveća igrica ikad. Ako bi ponovo počela rado bih je igrao u aktivnoj ligi sa super aktivnim iskusnim igračima.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8119
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Tracy3McGrady » 08 dec 2017, 14:12

arelinho je napisao/la:Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:
Jel to definitivno? Siamo pravi nam ekipu

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la arelinho » 08 dec 2017, 14:14

Tracy3McGrady je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:
Jel to definitivno? Siamo pravi nam ekipu

Penny Hardaway #1
Ima već stranica na fb o igri. Super Club Soccer se zove i to će biti uskoro aktivno.

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Micron » 08 dec 2017, 20:43

Pik ja cf. :D

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 24 dec 2017, 11:59

arelinho je napisao/la:Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:
NISI ME ZVAO :o :o :o :(

Kerima u odbranu molim vas :pray:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la arelinho » 24 dec 2017, 12:08

Italia je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:
NISI ME ZVAO :o :o :o :(

Kerima u odbranu molim vas :pray:
Nisam još nikoga zvao. Tebe ću naravno zvati. :D

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Italia » 24 dec 2017, 13:07

arelinho je napisao/la:
Italia je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:
NISI ME ZVAO :o :o :o :(

Kerima u odbranu molim vas :pray:
Nisam još nikoga zvao. Tebe ću naravno zvati. :D
Sinoc ja otisao na onu stranicu, i vidim nekad u januaru pocinje beta verzija. Daj boze da zazivi :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la BelminM23 » 30 dec 2017, 23:32

arelinho je napisao/la:
Italia je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:
NISI ME ZVAO :o :o :o :(

Kerima u odbranu molim vas :pray:
Nisam još nikoga zvao. Tebe ću naravno zvati. :D
Hoćeš li i mene? he he he. :D

Super stvar, valjda se sakupi što god ljudi, pa da se igra lokalna liga.

Kako je ovo bolesna igra. Pred kraj igre, Pirlo dobio sina, pa počeo igrati, a dijete mu u rukama pomalo plače. Smeta nam, al ne govorimo mu da ugasi ton. :lol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la SiamoNoi » 01 jan 2018, 11:52

Jel Pirlo Mario? :mrgreen:
Tracy3McGrady je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Naredne godine izlazi novi i napredniji FID. Pa imate opet priliku da počnete igrati. Ja polako već okupljam svoju ekipu. :kafa: :kafa:
Jel to definitivno? Siamo pravi nam ekipu

Penny Hardaway #1
Mene su već rezervirali prije par mjeseci za ovo :P A vjerojatno ćemo u istoj ligi bit :D

Evo i fb stranice:
https://www.facebook.com/SuperClubSoccer/

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la BelminM23 » 01 jan 2018, 23:21

Marko.

Reprezentacije su šega, to je najjače bilo igrati pred kraj. Kakav merak protiv Srbije igrati, još se naložim da bolje odigram jer igram sa svojim Zvezdašima. :D

Atletico, okupi svoje Jadrance. :D

Spreman, ako bude zanimljiva igra. :kafa:
slika

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la SiamoNoi » 02 jan 2018, 11:14

Zar nije u igrici Marko,ali za pravo Mario? :D I napisao sam prvo Marko pa promijenio :mrgreen:

Vidjet ćemo za Jadran :D Ako ne Jadran onda će bit ekipa slična onoj sa kojom sam zavrsio zadnju sezonu.

Avatar
TupacShakur
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 jul 2015, 22:48
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la TupacShakur » 04 jan 2018, 00:34

Ovo je super igra bila, žao mi je što čitam da je nema više. Ja sam osvojio prvi naslov u historiji BiH lige sa Cartoonsima, pa se kasnije nismo mogli izboriti sa Daffyjem Pitom itd i onda sam pobjegao u Englesku ligi. Uglavnom, dok je trajalo bilo je haos zanimljivo :)

Avatar
xinxee
Postovi: 3397
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la xinxee » 04 jan 2018, 00:52

TupacShakur je napisao/la:Ovo je super igra bila, žao mi je što čitam da je nema više. Ja sam osvojio prvi naslov u historiji BiH lige sa Cartoonsima, pa se kasnije nismo mogli izboriti sa Daffyjem Pitom itd i onda sam pobjegao u Englesku ligi. Uglavnom, dok je trajalo bilo je haos zanimljivo :)
Kad je nasa ekipa s foruma harala ligom :lol: :lol: :lol: Udje nas 20 na Team Speak, cak i oni koji nisu ni u rotaciji za utakmicu :lol: :lol: , Belmin i arelinho najglasniji bili. Ostalo mi u sjecanju primanje gola u zadnjoj minuti i psovanje, i obavezno prije svakog meca motivacioni urlik Zdravka Mamica
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
Forster
Postovi: 3296
Pridružen/a: 12 jan 2013, 22:43
Kontakt:

Re: Browser igra: Football identity

Post Postao/la Forster » 04 jan 2018, 01:38

xinxee je napisao/la:
TupacShakur je napisao/la:Ovo je super igra bila, žao mi je što čitam da je nema više. Ja sam osvojio prvi naslov u historiji BiH lige sa Cartoonsima, pa se kasnije nismo mogli izboriti sa Daffyjem Pitom itd i onda sam pobjegao u Englesku ligi. Uglavnom, dok je trajalo bilo je haos zanimljivo :)
Kad je nasa ekipa s foruma harala ligom :lol: :lol: :lol: Udje nas 20 na Team Speak, cak i oni koji nisu ni u rotaciji za utakmicu :lol: :lol: , Belmin i arelinho najglasniji bili. Ostalo mi u sjecanju primanje gola u zadnjoj minuti i psovanje, i obavezno prije svakog meca motivacioni urlik Zdravka Mamica
Ako ova nova igra bude valjala, moglo bi se šta organizovat opet. Ima talenata uvijek :mrgreen:

Ko je bio stoper, nikako da mi padne ime napamet, čak si možda i ti? :lol:
R.I.P Grande campione - Michele Scarponi

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.