Texas Holde`m Poker na FB-u

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 29 dec 2010, 03:55

Hebeno najzaraznija igra.Vjerujem da je vecina clanova ovog foruma barem jednom okusala ovu igru.Koliko sam ja tu zivaca pogubio,jadni kompjuter uvijek pretrpi posljedice,cak nekad i nogom "fasuje".Najvise sam imao 107 miliona i sljustio sam ih meni se cini u sekundi.
Chelsea F.C.

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la don_burza » 29 dec 2010, 12:22

Blue_He4rt je napisao/la:Hebeno najzaraznija igra.Vjerujem da je vecina clanova ovog foruma barem jednom okusala ovu igru.Koliko sam ja tu zivaca pogubio,jadni kompjuter uvijek pretrpi posljedice,cak nekad i nogom "fasuje".Najvise sam imao 107 miliona i sljustio sam ih meni se cini u sekundi.


cestitam ti
[youtube][/youtube]
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Adnel
Postovi: 909
Pridružen/a: 25 okt 2008, 16:34
Lokacija: D.O.G
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Adnel » 29 dec 2010, 12:27

A nema nista gore kad imas dva kralja u ruci i izgubis partiju jao tuge ccc ovaj ima dvicu i peticu i dobije na triling.
Samo jedan klub Velež Mostar

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la neutralan__ » 29 dec 2010, 12:37

Adnel je napisao/la:A nema nista gore kad imas dva kralja u ruci i izgubis partiju jao tuge ccc ovaj ima dvicu i peticu i dobije na triling.
il skala :D
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
aka_alfa
Postovi: 22
Pridružen/a: 29 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la aka_alfa » 29 dec 2010, 15:11

ne igram pokera :mrgreen: :mrgreen:

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la jasko_juve » 29 dec 2010, 15:20

najvise sam imao 260 miliona...banovali su me 5 put..sto zbog prebacivanja,sto zbog levela..jer sam napravio profil i prebacio na njeg 20 miliona i zaradio 220m al posto sam bio 13 level uzeli su mi sve..najgore kad dodje onaj list i pise DOH..puuuuuu :D :D sinoc imam 26 miliona i imam 10 miliona u ruci i dobio AA i covjek baca 50 miliona jer je bio iznerviran..to sam uocio :D :D :D :D i ja platim..on ima 8 J i dodje mu 88..strahota..sjetio sam se svih psovki na ovom svijetu.. :D :D zarazna igrica u 3 pm.. :D :D :D
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la neutralan__ » 29 dec 2010, 15:23

jasko_juve je napisao/la:najvise sam imao 260 miliona...banovali su me 5 put..sto zbog prebacivanja,sto zbog levela..jer sam napravio profil i prebacio na njeg 20 miliona i zaradio 220m al posto sam bio 13 level uzeli su mi sve..najgore kad dodje onaj list i pise DOH..puuuuuu :D :D sinoc imam 26 miliona i imam 10 miliona u ruci i dobio AA i covjek baca 50 miliona jer je bio iznerviran..to sam uocio :D :D :D :D i ja platim..on ima 8 J i dodje mu 88..strahota..sjetio sam se svih psovki na ovom svijetu.. :D :D zarazna igrica u 3 pm.. :D :D :D
ma poker ti je filijala džehenema :mrgreen:
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 30 dec 2010, 00:41

Adnel je napisao/la:A nema nista gore kad imas dva kralja u ruci i izgubis partiju jao tuge ccc ovaj ima dvicu i peticu i dobije na triling.

Na dva kralja nisam nikada dobio zaklet cu se cim hoces!Sistem igre ne znam kako je napravljen ali nekako je smijesno da zadnja karta vecinom ide u korist onom` ko ima vise cipova ili je veci level.Isto tako sam primijetio da jedan igrac nosi vecinu potova na stolu.Ne vjerujem da ona dijeljenja imaju veze sa srecom ili slucajnoscu jer se prethodno pomenuto vise nego cesto desaje.
Chelsea F.C.

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 30 dec 2010, 00:49

neutralan__ je napisao/la:
Adnel je napisao/la:A nema nista gore kad imas dva kralja u ruci i izgubis partiju jao tuge ccc ovaj ima dvicu i peticu i dobije na triling.
il skala :D

Imao sam jednom prilikom doziviti situaciju da na pokeru 2-ica izgubim.Protivnik je imao skalu u boji,od A-5.To se ne desava svakom` :mrgreen: Sta ja znam,cesto gubim i na bojama,tako juce se desi da imam boju sa kecom (imao sam keca lisku u ruci),na stolu izadjose 4 liske i hrk ALL IN,kad ono neki lojo full house ima.Tu sam 16 m sljustio.
Chelsea F.C.

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la EdinTM87 » 30 dec 2010, 00:52

Znaci totalno obratno, puno vece sanse ima manji level, igra je totalna namjestaljka, zato sad k'o lud pravim nove profile, dobijem 8 golda i idem shootout skip 1. rundu, drugu gotovo uvijek osvojim (posto sam najmanji level stalno) i trecu vecinom budem medju prvih 5! Igram ga vec dugo i nikad nisam imo preko 15 M :| .. Jednom imao Asa i Kralja, na onom stolu 100 k/200 k.. Lik 2 M ja 2 M, ode on all in, ja call, ima par dvica, izadje As, pa Kralj, pa Zandar, pa 9 i zadnja dvica, da vam ne pricam kakve sam majke ****.. Ako neko ima puno, nek me se sjeti :D
aka_alfa je napisao/la:ne igram pokera :mrgreen: :mrgreen:
Bogu hvala, barem ce ova tema bit postedjenja..
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 30 dec 2010, 00:59

EdinTM87 je napisao/la:Znaci totalno obratno, puno vece sanse ima manji level, igra je totalna namjestaljka, zato sad k'o lud pravim nove profile, dobijem 8 golda i idem shootout skip 1. rundu, drugu gotovo uvijek osvojim (posto sam najmanji level stalno) i trecu vecinom budem medju prvih 5! Igram ga vec dugo i nikad nisam imo preko 15 M.. :| Ako neko ima puno, nek me se sjeti :D
aka_alfa je napisao/la:ne igram pokera :mrgreen: :mrgreen:
Bogu hvala, barem ce ova tema bit postedjenja..

Ne znam kako tebe prati sreca,kod mene je ono sto sam prethodno naveo.Npr.ja(86 lvl trenutno) idem ALL IN na keca kralja a neki Kinez Chong Lee (101 lvl) ima A 6, kad ono na stolu ne samo da dobije jednu vec 2 sestice i tako milion primjera ima.Pocevsi od 1 levela pa do 86 mozda 90 % ruku su nosili preko 50 lvl-i!
Chelsea F.C.

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la DAVID VILLA » 22 jan 2011, 17:53

Blue_He4rt je napisao/la:Hebeno najzaraznija igra.Vjerujem da je vecina clanova ovog foruma barem jednom okusala ovu igru.Koliko sam ja tu zivaca pogubio,jadni kompjuter uvijek pretrpi posljedice,cak nekad i nogom "fasuje".Najvise sam imao 107 miliona i sljustio sam ih meni se cini u sekundi.

hahah,i moj komp nekad fasuje nogom :lol: :lol: ja najvise 81m i otislo i to za 2 sata :lol: :lol:
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la theboss_RD07 » 26 jan 2011, 20:55

I moj je fasovo par puta (uglavnom monitor :D) al sad je LCD tako da se moram suzdrzat :mrgreen: a i neigram vise pokera ionak', sljustio sam milione i milione sad evo vec mjesecima visi $0 xD

Avatar
Džoka_TM
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jan 2011, 16:44
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Džoka_TM » 26 jan 2011, 20:56

Blue_He4rt je napisao/la:Hebeno najzaraznija igra.Vjerujem da je vecina clanova ovog foruma barem jednom okusala ovu igru.Koliko sam ja tu zivaca pogubio,jadni kompjuter uvijek pretrpi posljedice,cak nekad i nogom "fasuje".Najvise sam imao 107 miliona i sljustio sam ih meni se cini u sekundi.

Igram poker na facebooku oko godinu i pol,zarazna itekako .. Najviše sam imao 183 milionaa i naravno toga više nema . :mrgreen:

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Los_Blanos2 » 05 feb 2011, 09:59

DAVID VILLA je napisao/la:
Blue_He4rt je napisao/la:Hebeno najzaraznija igra.Vjerujem da je vecina clanova ovog foruma barem jednom okusala ovu igru.Koliko sam ja tu zivaca pogubio,jadni kompjuter uvijek pretrpi posljedice,cak nekad i nogom "fasuje".Najvise sam imao 107 miliona i sljustio sam ih meni se cini u sekundi.

hahah,i moj komp nekad fasuje nogom :lol: :lol: ja najvise 81m i otislo i to za 2 sata :lol: :lol:
@Jasko dobar si imeni se desilo jedoc kad sam prebacio na jedan profil bio mali level 12,13..prebacio na njega 200 mill i digao se do 260 drugi dan Qurac BAN.. :shock:
Ali vratio sam se golemo, kad sam imao opet volje da igram..A dobijem isto od prijatelja koji igraju poker nekad neki posalje 2,3 mill kad ima puno tako ija njemu i tako..Ali uglavnom majkemi nikad nisam kupio, cak koliko sam puta znao sa 100k dici do 20 mil za 30tak min sa veceg na veci sto ides..

Dobri ste npr. imao sam ljetos oko 500 mill, na pocetku igrao polako i dosadi odes na sto 500k-1m pa malo 1-2mil, igrao sam i na 5-10mill sijedao taman gdje pocinje blind.Ljudi kupuju jbg prodo oko 350 mill, dosadilo vise..
Pa se posle opet pozelio malo, opet krenuo polako, pa na veci sto 500k-1m, 1-2, 2-4m, pa do kraja godine haman imao 850 mill, prodo oko 600 mil, sada imam oko 4 mill sprdam se kad udjem..


A na stolovima 2m-4m radi blef samo tako :lol: ali kad se upeca neki blefer samo dize polako ga pratis..
Najgore sto pamtim je je skoro jednom na stol 2-4mill, sijednem sa 40 mill i dignem se na njemu na 250 mill.Taman sam i htjeo da promijenim stol kad dobivam 88 88 (piano keys), uplatim 4 mill ispred mene dize lik na 16 placaju ga 2, ija uplatim jos 12 mill..
Bilo je odma preko 60 mill na stolu, izlazi flop ja dobivam 8,kec i broj mali, cekiram lik ispred mene ide all 40tak mill, drug baca se,3 lik placa 40 mill (ima oko 300 mill na stolu), ja mu duplam on placa dolazi Q (sijecam se turn) ja mu all, on uplati..Lik imao QQ :shock: ovaj prvi ima A samo..sok ebeni turn i river su najjogori..
Ali i zajebao sam par ih par, sijecam se kad sam imao Royal AJ kocka i dobijem na flopu odma, lik imao KK posle je dobijo na turnu poker , odnio sam tada oko 220 mill tom liku, haman je nulirao :lol:

"Drustvu" sam podijelio dzabe do sada preko 70tak mill sigurno + rodjaci , ebes ih zacas dignes nekad na blef pokupis 10 mill zavisi od stola kojeg igras...
Najvise mrzim sijedim na stolu npr gdje je uplata 1 mill krug citav ispred mene i dodje neko od prijatelj neki koji slabije igra o neka prijateljica bogami ima ih igraju :mrgreen: ?Bili 200k,300k zacas??Onda ispadas papak njima ako neustanes dzaba ti njima kazes vamo uplata 1 mill :mrgreen: Zato fino cim se popnem na svom ravom profilu preko 50 mill imam oko 2,3 na fb samo za poker, i imam samo odabrano drustvo 8-)
Zadnja izmjena: Los_Blanos2, dana/u 05 feb 2011, 10:38, ukupno mijenjano 2 puta.
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Ponos Torina » 05 feb 2011, 10:35

Neznam kako mozete gurati toliko ja sam najvise do 10 mill stigao i tu mije kapak sto se zivaca tice,prestao sam igrati,sad sam provrtim onaj slot jednom 2 puta i cao po kratkom postupku :)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Los_Blanos2 » 05 feb 2011, 10:47

@Ponos Torina tebi je idealno posto imas 10 mill da igras na stolu 40k-80k..

Dices se samo idi all na parove vece od 77 nema navlakuse samo deri, i druge jake karte uplati a posle vidi hoces li pratiti ako vidis da ih puno ide na stolu, bacis npr KJ vrlo **** ( naravno moze i da bude tvoje ali cesto bas tad neko mozda ima KK itdd)

Dignes se do 20 mill idealno igrati na 100k-200k, dodjes do 40 mill idealno sto 200k-400k..

Naravno tu se vrti gubis, nekad zalijepis odma + 15 tak mill , ustanes odes dalje malo..Kad dodjes do 100 mill e onda mozes na 500k-10 mil naravno nepropurucije se svima jer neki kad imaju 100 mill, pa npr nalete da izgube 4,5 puta zaredom neki All na dobre karte i onda olako gube glavu pa posle izgube i ostalo 50 mill idu na svasta naravno mozes imati rece pa i sa A9 srce kad ih ide puno da ubodes boju o trilling 9.
U pokeru treba biti strpljiv a zalijepi se na tom stolu i po +40 tak milll kad hoce.
Ovaj poker je smijesan isto Zynga baca nekad smijesne kombinacije,ali dobro tako moze i u realnosti da bude, sve je moguce.ali kad svaki "zuti" ide all na A2 i po 10 mill prvi deru, i kad je srecko dobije onu ebenu 2 na flopu, haman dzaba tebi onda AJ o AQ o AK, kiker ti mora veci izaci o neke duple npr na stolu 33, onda popizdis na takve igrace lik ti odnese na A2 :lol:
Zadnja izmjena: Los_Blanos2, dana/u 05 feb 2011, 10:58, ukupno mijenjano 1 put.
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Ponos Torina » 05 feb 2011, 10:56

Los_Blanos2 je napisao/la:@Ponos Torina tebi je idealno posto imas 10 mill da igras na stolu 40k-80k..

Dices se samo idi all na parove vece od 66 samo deri, i druge jake karte uplati a posle vidi hoces li pratiti ako vidis da ih puno ide na stolu, bacis npr KJ vrlo **** ( naravno moze i da bude tvoje ali cesto bas tad neko mozda ima KK itdd)

Dignes se do 20 mill idealno igrati na 100k-200k, dodjes do 40 mill idealno sto 200k-400k..

Naravno tu se vrti gubis, nekad zalijepis odma + 15 tak mill , ustanes odes dalje malo..Kad dodjes do 100 mill e onda mozes na 500k-10 mil naravno nepropurucije se svima jer neki kad imaju 100 mill, pa npr nalete da izgube 4,5 puta zaredom neki All na dobre karte i onda olako gube glavu pa posle izgube i ostalo 50 mill idu na svasta naravno mozes imati rece pa i sa A9 srce kad ih ide puno da ubodes boju o trilling 9.
U pokeru treba biti strpljiv a zalijepi se na tom stolu i po +40 tak milll kad hoce.
Ovaj poker je smijesan isto Zynga baca nekad smijesne kombinacije,ali dobro tako moze i u realnosti da bude, sve je moguce.ali kad svaki "zuti" ide all na A2 i po 10 mill prvi deru, i kad je srecko dobije onu ebenu 2 dzaba tebi AJ, onda popizdis na takve igrace :lol:
imao sam nekad davno 10 mill vise ne :lol: :lol: :lol:

inace max sto sam igrao 400k

eh da je sad 10 mill
:mrgreen:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Los_Blanos2 » 05 feb 2011, 11:11

EdinTM87 je napisao/la:Znaci totalno obratno, puno vece sanse ima manji level, igra je totalna namjestaljka, zato sad k'o lud pravim nove profile, dobijem 8 golda i idem shootout skip 1. rundu, drugu gotovo uvijek osvojim (posto sam najmanji level stalno) i trecu vecinom budem medju prvih 5! Igram ga vec dugo i nikad nisam imo preko 15 M :| .. Jednom imao Asa i Kralja, na onom stolu 100 k/200 k.. Lik 2 M ja 2 M, ode on all in, ja call, ima par dvica, izadje As, pa Kralj, pa Zandar, pa 9 i zadnja dvica, da vam ne pricam kakve sam majke ****.. Ako neko ima puno, nek me se sjeti :D
aka_alfa je napisao/la:ne igram pokera :mrgreen: :mrgreen:
Bogu hvala, barem ce ova tema bit postedjenja..
E druze nisam ni vidio ovu temu..Ovaj kad si postavio post ovaj imao sam veliki broj millll, ebg.
Sto se tice toga manji level itd ok, a isto ja sam premetio koliko sam samo puta dobio 500k, 1m od kolege i odem na stol i kad idem na parove JJ, QQ pusim samo tako lik koji ima 40tak mill igra na tom stolu uplati on mene all i dobiva A3,4 , bezbroj puta tako, Zynga i njihovi sistemi isto mislim oni kontaju sada ce ovaj lafo da kupi od nas 20 milll :mrgreen:
Naravno ima slucajeva i obratno, ali zna jer sam ja puno puta kad ima npr 50tak mill pa tako ti stolovi 100k-200k igram pa neko ide zadnje cipove 2mill ja, ja imam 10 J srce uplatim, dzaba liku AK meni dodje J na turno o riveru i, bezbroj puta o 22 merak uplatis on AK zadnje mu uzmes, merak ali bogami znam i kako je kad sam ja puco AK AQ ovaj sa 22,33 prati uzme sami brojevi izadju o neki nkarta najveca ebeni J :shock:

Negdje prije nove godine krenulo me lose zacas pao sa 600 mill na 500 mill..Odem na 5m-10m sijednem sa 200m, dobivam 66 odma, ispred mene uplacivaju ljudi bilo 60 tak mill ja gruhnem ALL prati me samo jedan od njih placa on mene 200 mill i to zadnjih 200 mill lik ide neki (Kinez) imao lik 89 srce oci su mi ispale :lol: ebo te gledam flop KJ u srcu, nemoguce kontam se gledam samo kad ce (srce) o 8,9..
Sreca ni jedno od te 3 kombinacije..Pokupio sam se odma sa stola :mrgreen:
Zadnja izmjena: Los_Blanos2, dana/u 05 feb 2011, 11:23, ukupno mijenjano 2 puta.
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la VolimLiverpool » 05 feb 2011, 11:15

Najviše imao 180M i izgubio za jedan dan.
U zadnje vrijeme i ne igram često,a trenutno imam 230K,ali uđem 2-3 u sedmici.
You'll never walk alone.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.