FIFA 12

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Adnel
Postovi: 909
Pridružen/a: 25 okt 2008, 16:34
Lokacija: D.O.G
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Adnel » 16 dec 2011, 23:29

Eh evo i ja sam malo poceo da frceram Fife igram Menegera vodim LIvorno mozete zakljuciti po avataru sto :lol: :lol: :lol: al mi ne ide bas od 22 kluba u serie B ja sam 16 al zanimljiva igrica pravo pogotov ovaj menager ima milion stvari ko u pravom svijetu nogometa svaka cas EA na ovom.
Samo jedan klub Velež Mostar

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la bazeni » 18 dec 2011, 23:07

Fifa12 je superrrrrr :D :D :D .Samo nikako da odbranim penale(molim ako može odgovor) i na nekom drugom forumu je jedan pitao mogu li se mijenjati pjesme(tj.ubacivat svoje).

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Han!$;Lfc » 05 jan 2012, 18:37

[youtube][/youtube]
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la barbarez » 05 jan 2012, 19:04

Da li se nekom desavaju problemi sa FIfom 12 ,da dok igra u manager modu,da mu igra zaledi ,da nestaju igraci iz rostera ,da se opcije same mijenjaju.VIdim po forumima ,doduse stranim ,da se dosta to desava raji,da li neko zna mozda rijesenje tog problema.Izlazili su neki pachevi ,ali ne znam da li su rijesili taj problem.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Pirke » 05 jan 2012, 19:12

barbarez je napisao/la:Da li se nekom desavaju problemi sa FIfom 12 ,da dok igra u manager modu,da mu igra zaledi ,da nestaju igraci iz rostera ,da se opcije same mijenjaju.VIdim po forumima ,doduse stranim ,da se dosta to desava raji,da li neko zna mozda rijesenje tog problema.Izlazili su neki pachevi ,ali ne znam da li su rijesili taj problem.
Inace je FIFA puna problema...

Sjecam se u FIFA 10, nisi mogao igrati drugu sezonu... Kad pokusas pokrenuti prvu utakmicu druge sezone, igrica zastopa.

Kod FIFA 11, u Player-manager modu, izgubis igraca kad pocne druga sezona...

Nije ni cudo sto ima nekih problema kod FIFA 12.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Hase10
Postovi: 409
Pridružen/a: 01 avg 2011, 13:30
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Hase10 » 10 jan 2012, 10:08

Raja potrosio sam 20 maraka i 4 sata vremena da napravim BIH kako treba za FIFU 12.
Imaju pravi igraci i sponsor na dresovima.

idi na http://www.ea.com/soccer/creation-centre" onclick="window.open(this.href);return false; i skini moju verziju zove se Jedo100
uzivajte.. :D :D
G BUSSA BUSS

enelinho
Postovi: 107
Pridružen/a: 08 maj 2009, 17:02
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la enelinho » 10 jan 2012, 11:46

Imam pitanje za sve vas koji igrate FIFA 12 preko PS3 a i neznam jel isti slucaj i s PC i XBOX. Igram Online head to head i igro sam otprilike vec 50tak meceva tj 5,6 sam level al jos igram UNRANKED utakmice, dali znate kad postajete RANKED tj kad igrate RANKED metcheve na kojem levelu ili sta vec i dali znate sta je najbolje preko ONLINE IGRATI po VAMA ko igra to :?:

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1384
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 11 jan 2012, 00:39

Moze jedno pitanje.Iako ne znam smijem li ovo pitat zbog zastite prava i sve.Da li neko zna jeli hackovana Fifa12 i pes12 za ps 3 da se mogu snimit na onaj program ?
svoj ti pos'o !

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 12 jan 2012, 21:26

trebas imati flashovan ps3, da ti moze ucitavati piratske igrice

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la BIHfan » 13 jan 2012, 20:55

Hase10 je napisao/la:Raja potrosio sam 20 maraka i 4 sata vremena da napravim BIH kako treba za FIFU 12.
Imaju pravi igraci i sponsor na dresovima.

idi na http://www.ea.com/soccer/creation-centre" onclick="window.open(this.href);return false; i skini moju verziju zove se Jedo100
uzivajte.. :D :D
Kako da je skinem? Kad udjem na FIFU meni ono napocetku nece da se konektuje na EA server. :(
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Senaid L.F.C
Postovi: 3494
Pridružen/a: 15 jul 2011, 10:37
Lokacija: Tu sam
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Senaid L.F.C » 13 jan 2012, 21:03

ljudi zna li ko kakav patch za fifu 09 posto ne mogu da vrtim novije verzije(mogu 10 ali mi se neda skidat) i kakav transfer update za novije transfere
Web,Heysel,Clattenburg say it Scums who else?
20 golova u ss.ba ligi.
Utakmnica 38.
Liverpool we love you

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la AÐ_Official » 13 jan 2012, 21:10

Pirke je napisao/la:
barbarez je napisao/la:Da li se nekom desavaju problemi sa FIfom 12 ,da dok igra u manager modu,da mu igra zaledi ,da nestaju igraci iz rostera ,da se opcije same mijenjaju.VIdim po forumima ,doduse stranim ,da se dosta to desava raji,da li neko zna mozda rijesenje tog problema.Izlazili su neki pachevi ,ali ne znam da li su rijesili taj problem.
Inace je FIFA puna problema...

Sjecam se u FIFA 10, nisi mogao igrati drugu sezonu... Kad pokusas pokrenuti prvu utakmicu druge sezone, igrica zastopa.

Kod FIFA 11, u Player-manager modu, izgubis igraca kad pocne druga sezona...

Nije ni cudo sto ima nekih problema kod FIFA 12.
Nebi se slozio da je FIFA puna problema, jer ja ih licno nisam imao. Naravno da ce ti biti problema ako probas da instaliras neke stvari sto vec nisu ugradjene u igru. Ubacaju ljudi nekakve programe kako bi igrali sa FKS, Zeljom, repkom...naravno da ce igra stopat i biti problema... :roll: :roll:

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 14 jan 2012, 00:32

Senaid L.F.C je napisao/la:ljudi zna li ko kakav patch za fifu 09 posto ne mogu da vrtim novije verzije(mogu 10 ali mi se neda skidat) i kakav transfer update za novije transfere
ostavis preko noci da se skida fifa 10, ujutro ustanes, gotov download

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Carlo » 20 jan 2012, 19:33

instalirao sam i ja fifu nakon par dana skidanja :mrgreen:
odlična igra, igrao sam i pes 12, ali fifa je fifa.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
ILoveLFC
Postovi: 1895
Pridružen/a: 31 okt 2010, 15:05
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la ILoveLFC » 20 jan 2012, 21:44

Ove godine sam sa pesa presao na fifu. :D

Sve mi je super, ali jedina stvar sto me strasno nervira je Suarezova faca....pao sam od smijeha sa stolice kad sam vidio....

Ima li neko neki patch, neki program nesto da se moze popraviti faca...nemam pojma sa fifom, jbg tek sam presao na fifu :)
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la barbarez » 20 jan 2012, 21:58

AÐ_Official je napisao/la:
Pirke je napisao/la:
barbarez je napisao/la:Da li se nekom desavaju problemi sa FIfom 12 ,da dok igra u manager modu,da mu igra zaledi ,da nestaju igraci iz rostera ,da se opcije same mijenjaju.VIdim po forumima ,doduse stranim ,da se dosta to desava raji,da li neko zna mozda rijesenje tog problema.Izlazili su neki pachevi ,ali ne znam da li su rijesili taj problem.
Inace je FIFA puna problema...

Sjecam se u FIFA 10, nisi mogao igrati drugu sezonu... Kad pokusas pokrenuti prvu utakmicu druge sezone, igrica zastopa.

Kod FIFA 11, u Player-manager modu, izgubis igraca kad pocne druga sezona...

Nije ni cudo sto ima nekih problema kod FIFA 12.
Nebi se slozio da je FIFA puna problema, jer ja ih licno nisam imao. Naravno da ce ti biti problema ako probas da instaliras neke stvari sto vec nisu ugradjene u igru. Ubacaju ljudi nekakve programe kako bi igrali sa FKS, Zeljom, repkom...naravno da ce igra stopat i biti problema... :roll: :roll:
To nema veze sa tim sto pricas.Ovo je problem koji se javljao kod mnogih korisnika.I zvanicno je EA sports priznao tu manu.Ja recimo ne radim ta sranja flesovanja i slicno,a imao sam problema ,pogotovo sa ps3 koju sam nedavno zamjenio za novu.U oba slucaja radilo se o 320 slim.Mada mi se i na novoj desavalo da mi se opcije mijenjaju same od sebe par sekundi ,da za trza igrica na sekundu i slicno.Ja sam nacuo da se trebao uraditi neki dodatak da bi se rijesio taj problem.Mada vidim da dosta nase raje nema pojma o tom problemu,i da se vise desava vani nego u regionu.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
hanniz
Postovi: 1125
Pridružen/a: 14 maj 2009, 11:59
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la hanniz » 25 jan 2012, 14:40

ILoveLFC je napisao/la:Ove godine sam sa pesa presao na fifu. :D

Sve mi je super, ali jedina stvar sto me strasno nervira je Suarezova faca....pao sam od smijeha sa stolice kad sam vidio....

Ima li neko neki patch, neki program nesto da se moze popraviti faca...nemam pojma sa fifom, jbg tek sam presao na fifu :)
:lol: :lol:

I Anfield su veoma ružno napravili, tako da mi se ne sviđa domaći stadion Liverpoola, zbog toga, manager mode, ne igram s Liverpoolom. Tribine su daleko udaljene od terena odnosno golova, no tako je i na ostalim stadionima, nadam se da će u slijedećem serijalu popraviti ovo.
you'll never walk alone!

NIHAD ĐEDOVIĆ!

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 29 jan 2012, 20:58

imali ko online da posutamo na ps3
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la Martex » 03 feb 2012, 19:02

Ko jos nije shvatio kako se brani penal na tastaturi brane se sa 8,6,4 i 2 i sad ti izaberes stranu... izvinjavam se ako je vec bilo...
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
bazeni
Postovi: 3814
Pridružen/a: 09 nov 2011, 18:19
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FIFA 12

Post Postao/la bazeni » 07 feb 2012, 16:13

Martex je napisao/la:Ko jos nije shvatio kako se brani penal na tastaturi brane se sa 8,6,4 i 2 i sad ti izaberes stranu... izvinjavam se ako je vec bilo...
hvala :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.