Football Manager 2012

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 26 nov 2011, 12:29

drugim rijecima urucis otkaz papetu, i onda ako te izaberu ti si selektor bh repke :mrgreen:
Za zivot cijeli!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la raul-zakon » 26 nov 2011, 12:33

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:drugim rijecima urucis otkaz papetu, i onda ako te izaberu ti si selektor bh repke :mrgreen:
E, to :mrgreen: Ali možeš ti to malo i pogurat', namjestiš na početku da si bivša igračka legenda, ono international footballer, i onda si, kada Pape dobije otkaz, uglavnom ti prva alternativa... :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 26 nov 2011, 13:24

i sto se tice te repke puno toga ti ovisi o reputaciji i klubu koji vodis...ja jos uvijek nisam uspio uzet neku repku, a najcesce ponude budu Svicarska, Ceska i Belgija...a igram stalno s nizeligasima, sad igram sa Sao Paulom, to mi je najjaci klub na ovom manageru s kojim igram i sad samo cekam priliku da se negdje prijavim za reprezentaciju...a buraz mi igra s Liverpoolom i na polusezoni je vec izbornik Italije ;)

i mozes pocet new game i odmah uzet reprezentaciju, da budes bez kluba i onda ganjat klub kojem treba manager :D

Avatar
adi89r
Postovi: 182
Pridružen/a: 20 nov 2010, 12:32
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la adi89r » 26 nov 2011, 16:02

" onclick="window.open(this.href);return false;
Prva sezona u Bundes Ligi
" onclick="window.open(this.href);return false;
Druga sezona :D zakucao heh
" onclick="window.open(this.href);return false;
I sad treca propast prava...... :(

" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;

Par mladih igraca koje sam doveo uglvanom sve napadaci i ofanzivni centri ali iako imaju ocjene dobre nikako da pocnu igrati dobro da li je to sto su mladi pa se nisu jos uhodali ko ce im znati.Ove sezone sam dosta prodao i doveo nove i mislim da je zbog toga ova 14 pozicija igraci nisu uigrani treba im vremena.....

harqe
Postovi: 45
Pridružen/a: 30 okt 2011, 18:50
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la harqe » 26 nov 2011, 16:09

igra li itko bih ligu?

lion
Postovi: 5
Pridružen/a: 06 dec 2010, 17:55
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la lion » 26 nov 2011, 16:20

Dobar dan. Zamolio bih nekoga od vas da ako moze stavi mi link za skidanje igre i cracka. Kasno sam se ukljucio u temu pa nisam sve uspio pohvatati. Igram FM od 07, pa sve do ove godine. Pa ako nije problem da dobijem linkove :)

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 26 nov 2011, 17:06

harqe je napisao/la:igra li itko bih ligu?
igrao sam ja sa Zeljom, rasturio sve u jednoj sezoni i vise nije napeto :mrgreen:


lion je napisao/la:Dobar dan. Zamolio bih nekoga od vas da ako moze stavi mi link za skidanje igre i cracka. Kasno sam se ukljucio u temu pa nisam sve uspio pohvatati. Igram FM od 07, pa sve do ove godine. Pa ako nije problem da dobijem linkove :)
otidji na ovoj temi na stranicu 37 i citaj onaj veliki post od pintol_TM87...on je tu postavio sve moguce linkove i sve sto ti i treba i ne treba za igricu ;)

Avatar
tarikhordas
Postovi: 425
Pridružen/a: 04 jul 2011, 22:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la tarikhordas » 27 nov 2011, 10:28

Nije da se hvalim ali sam sa Sarajevom osvojio proslu sezonu. Inace da se zna :D zelju sam u prvoj polusezoni na kosevu razvalio 4:0 (Skoro dao 2 gola), a na grbavici 0:3 (skoro dao samo 1). U kupu sam ispao u osminifinala od Leotara. U novu sezonu sam otvorio porazom na kosevu u 2. pretkolu LP od Maccabia iz Tel Aviva (0:1). U revansu sam im'o rezultat 2:1 za Sarajevo koji nas je vodio dalje sve do 94. minute kada je Maccabi izjednacio a sudija produzio samo dvije minute. Od pojacanja sam doveo kao slobodnog igraca Vedrana Ivankovica, te sam Celiku platio za Daria Purica.
I svako jutro kad se probudim, uv'jek na tebe prvo pomislim...

Avatar
harebianconero
Postovi: 5093
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la harebianconero » 27 nov 2011, 10:45

Aj ako nije problem da date taj link od nase lige, al cuo sam da imaju 2 od fmbosnia i jos neki.. Dajte mi taj sto je kompletniji i bolji !
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3991
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la pintol_TM87 » 27 nov 2011, 10:56

tarikhordas je napisao/la:Nije da se hvalim ali sam sa Sarajevom osvojio proslu sezonu. Inace da se zna :D zelju sam u prvoj polusezoni na kosevu razvalio 4:0 (Skoro dao 2 gola), a na grbavici 0:3 (skoro dao samo 1). U kupu sam ispao u osminifinala od Leotara. U novu sezonu sam otvorio porazom na kosevu u 2. pretkolu LP od Maccabia iz Tel Aviva (0:1). U revansu sam im'o rezultat 2:1 za Sarajevo koji nas je vodio dalje sve do 94. minute kada je Maccabi izjednacio a sudija produzio samo dvije minute. Od pojacanja sam doveo kao slobodnog igraca Vedrana Ivankovica, te sam Celiku platio za Daria Purica.
postavim ti ja SS-ove za koji dan :D
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

lion
Postovi: 5
Pridružen/a: 06 dec 2010, 17:55
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la lion » 27 nov 2011, 14:57

gospodin Seljakovic je napisao/la:
harqe je napisao/la:igra li itko bih ligu?
igrao sam ja sa Zeljom, rasturio sve u jednoj sezoni i vise nije napeto :mrgreen:


lion je napisao/la:Dobar dan. Zamolio bih nekoga od vas da ako moze stavi mi link za skidanje igre i cracka. Kasno sam se ukljucio u temu pa nisam sve uspio pohvatati. Igram FM od 07, pa sve do ove godine. Pa ako nije problem da dobijem linkove :)
otidji na ovoj temi na stranicu 37 i citaj onaj veliki post od pintol_TM87...on je tu postavio sve moguce linkove i sve sto ti i treba i ne treba za igricu ;)

Hvala ti! Skinuo sam sa ovih linkova al mi nije jasno kako cu raspakovati ove datoteke. Imam winrar inst. al mi svejedno nije jasno pa ako mozes da u kratkim crtama objasnis ;)

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la KB-TM87 » 27 nov 2011, 17:38

Da li vas ima zainteresovanih da počnemo igrati online neku od liga petice ili već koju želite, a ako vas nema mnogo, onda neko samnom ko bi igrao nešto u tom stilu :mrgreen:
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

schmecker
Postovi: 269
Pridružen/a: 13 apr 2011, 16:30
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la schmecker » 27 nov 2011, 17:42

Hmm, kako si zamislio da se to igra??

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la raul-zakon » 27 nov 2011, 18:12

KB-TM87 je napisao/la:Da li vas ima zainteresovanih da počnemo igrati online neku od liga petice ili već koju želite, a ako vas nema mnogo, onda neko samnom ko bi igrao nešto u tom stilu :mrgreen:
Ja sam za, samo nisam baš upućen u to online igranje, može li se bez originala igrat online ili je to k'o i sa PES 2012, i ako se može kako? Može li mi to neko sve lijepo pojasniti? Može i na pp...A baš bi volio poigrati s nekim... ;)
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la KB-TM87 » 27 nov 2011, 18:50

svaki se serijal igro online bez originalna, ne vidm razlog da se i ovaj ne bi mogao. Igra se isto kao i offline, kreira se igra odaberes ligu, i onda das ip onom ko zeli da igra, on udje izabere tim i igramo :mrgreen:
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
tarikhordas
Postovi: 425
Pridružen/a: 04 jul 2011, 22:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la tarikhordas » 27 nov 2011, 19:31

Ja mislim da sam cit'o negdje na fm-bosnia da se mora igrati online sa originalom preko steama. I ja bi volio da vidim malo svoje pulene :D protiv vasih :D

P.S. U novoj sezoni sa Sarajevom sam u finalu rasturio Slobodu u obje tekme. U ligi sam zavrsio kao viceprvak sa jednim bodom manje od Zrinjskog. U prijelznom roku sam doveo Raspudica.
I svako jutro kad se probudim, uv'jek na tebe prvo pomislim...

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 27 nov 2011, 21:45

lion je napisao/la: Hvala ti! Skinuo sam sa ovih linkova al mi nije jasno kako cu raspakovati ove datoteke. Imam winrar inst. al mi svejedno nije jasno pa ako mozes da u kratkim crtama objasnis ;)
ne znam sta tocno trebas raspakovat...al ciljam na nesto, ima nesto sto se skine i bude kamaru fajlova u rar-u...raspakujes samo jedan i s njim se raspakuju i ostali, ne moras svaki ;)...ako ne znas kako se to radi...desni klik --> raspakiraj ovdje i raspakirat ce ti u tu mapu te fajlove...ako ti jos nesto treba pitaj ;)

lion
Postovi: 5
Pridružen/a: 06 dec 2010, 17:55
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la lion » 27 nov 2011, 22:13

ne znam sta tocno trebas raspakovat...al ciljam na nesto, ima nesto sto se skine i bude kamaru fajlova u rar-u...raspakujes samo jedan i s njim se raspakuju i ostali, ne moras svaki ;)...ako ne znas kako se to radi...desni klik --> raspakiraj ovdje i raspakirat ce ti u tu mapu te fajlove...ako ti jos nesto treba pitaj ;)[/quote]

e uradio sam to kao sto si rekao i stvorila mi se nova mapa sa svim istim rar-ovima. I kad kliknem na jednu otvori mi se ucitavanje isto kao maloprije i onda mi se ukljuci program Nero. Stvarno mi nije jasno hhh, nisam jos nikada radio sa ovim. A citav dan pokusavam. Poludit cu ako ne upalim igru ubrzo :P Pa eto ako mozes, pomozi :)

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la alacious » 27 nov 2011, 22:14

Pomagajte!

Instaliro sam FM,crackovo..pokrenem igru,dodje do onog dijela gdje pokazuje grbove onih liga i izbaci me iz igre :cry:

Sta da radim?

Avatar
Arsenalisation
Postovi: 1548
Pridružen/a: 06 jul 2010, 21:43
Lokacija: Highbury Square
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Arsenalisation » 27 nov 2011, 22:21

alacious je napisao/la:Pomagajte!

Instaliro sam FM,crackovo..pokrenem igru,dodje do onog dijela gdje pokazuje grbove onih liga i izbaci me iz igre :cry:

Sta da radim?
ne znam stvarno...Probaj delete steam i skinut ove patcheve i fixeve sto smo kacili ovdje....

Good luck! :roll:
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.