Football Manager 2012

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Heller » 01 mar 2013, 02:12

Mart 2021, Sloboda druga u PL, igrali uglavnom mlađi momci, kaskamo bod za Sarajevom.

Vrijednost 60M€, transferi samo ove sezone kupovine 4M€, prodaje oko 25M€, prodo prvog golmana jer mu je ugovor isticao za 8M€ te nekolicinu igrača koji su imali zamjenu, ili su bili u rezervama, ili nisu bili u planovima oko 20 igrača sve ukupno, napravio čistku.

igram ovako

..........GK..........
DR...DC.....DC...DL
.........DM..........
.......................
AMR....AMC.....AML
.....ST.......ST.....
Imam sad malih problema dok mi se novi golman ne razvije fino, tu je i Divkovic ko rezerva. Zadnja linija je jako kvalitetna al malo škripi na lijevoj strani, međutim dva momka su tu od 20 i 21 godine za 2-3 godine jedan ce bit prava klasa. Te dok se dodatno desni bek, i stoperi razviju malkice imacu za visoke domete zadnju liniju.
DM je reprezentativac BiH, doso prije 7 godina iz Podgoričke Budućnosti besplatno sad mi nude oko 10M za njega a ide najvjerovatnije na ljeto jer mu ističe ugovor.

AMR; AMC;AML najslabiji dio tima, jedini koji nesto moze je AMC, ostale moram pod hitno nova pojacanja trazit.

ST Dva vrlo kvalitetna igraca, nadam se da ce jedan produzit ugovor obojici isticu sljedece godine

Ove godine dogurao do 3 mjesta u grupi lige pravaka sa Interom, Seviljom (braniteljem LP), i Olympiakosom, imo dvije pobjede (OLY i Inter kod kuce) te rami sa Sevillom, zanimljivo je da je moj napadac Kassoma, u konkurenciji za najboljeg strijelaca LP, sa 11 golova od cega cak 7 Santa Juliji u pretkolu.

Dosta para sam ulupo u omladinski pogon i trening centar, nadam se uskoro prosirenju stadiona.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 mar 2013, 13:17

Et što me iznerviraše za sekundu :?
Prva sezona. Malaga. Daju mi 28M transfer budget kao season exp. da se plasiram u LP, i hladno se plasiram u LP.

Pocinje druga sezona, daju mi pisljivih 7M za isti cilj i ove sezone. Logicno ne mogu se boriti s Realom i Barcom za titulu :?

Bem ti ovo, morao sam editovat budget, igrači će igrati za minimalac ubuduce :mrgreen:

Ako neko zna ukoliko bi interact s boardom, dal' bi mi dodali još koju forintu ?
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

klasik
Postovi: 3979
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la klasik » 01 mar 2013, 14:33

Heller je napisao/la:Mart 2021, Sloboda druga u PL, igrali uglavnom mlađi momci, kaskamo bod za Sarajevom.

Vrijednost 60M€, transferi samo ove sezone kupovine 4M€, prodaje oko 25M€, prodo prvog golmana jer mu je ugovor isticao za 8M€ te nekolicinu igrača koji su imali zamjenu, ili su bili u rezervama, ili nisu bili u planovima oko 20 igrača sve ukupno, napravio čistku.

igram ovako

..........GK..........
DR...DC.....DC...DL
.........DM..........
.......................
AMR....AMC.....AML
.....ST.......ST.....
Imam sad malih problema dok mi se novi golman ne razvije fino, tu je i Divkovic ko rezerva. Zadnja linija je jako kvalitetna al malo škripi na lijevoj strani, međutim dva momka su tu od 20 i 21 godine za 2-3 godine jedan ce bit prava klasa. Te dok se dodatno desni bek, i stoperi razviju malkice imacu za visoke domete zadnju liniju.
DM je reprezentativac BiH, doso prije 7 godina iz Podgoričke Budućnosti besplatno sad mi nude oko 10M za njega a ide najvjerovatnije na ljeto jer mu ističe ugovor.

AMR; AMC;AML najslabiji dio tima, jedini koji nesto moze je AMC, ostale moram pod hitno nova pojacanja trazit.

ST Dva vrlo kvalitetna igraca, nadam se da ce jedan produzit ugovor obojici isticu sljedece godine

Ove godine dogurao do 3 mjesta u grupi lige pravaka sa Interom, Seviljom (braniteljem LP), i Olympiakosom, imo dvije pobjede (OLY i Inter kod kuce) te rami sa Sevillom, zanimljivo je da je moj napadac Kassoma, u konkurenciji za najboljeg strijelaca LP, sa 11 golova od cega cak 7 Santa Juliji u pretkolu.

Dosta para sam ulupo u omladinski pogon i trening centar, nadam se uskoro prosirenju stadiona.
Ja sam sa Slobodom prekuco ovaj FM 12, igro sam do neke 2028-2029 mozda i 3 sezone za redom osvajo LP u prvenstvu razvaljivo, jedino sto me Sarajevo do negdje pratilo, al ni to nije ni blizu...
Nisam neke velike transfere pravio, najveci mi je bio sto sam jednog DM reprezentativac Brazila prodo ga Barceloni za 50-60 mil KM al ono na rate jedno 4-5 godina.
Jedino sto me nerviralo sto nikako mi nisu htjeli ni prosirit ni napravit novi stadion, pa sam vjecno igro pred 12k ljudi. :D
A taktika mi je bila slicna ko i tvoja u LP a u prvenstvu sam zadnjih 7 sezona igro
DR DC DL
DM
MC MC
AMR AML
FC FC

I razvaljivo 8-)
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 mar 2013, 19:08

Počela je i druga sezona.
Na ljeto sam doveo Javi Garciu iz Benfice za neke smijesne pare, takodjer sam doveo i Didaca na kao back upa na lijevom beku Monrealu i još sam ugrabio strašnog Lacinu Traorea za 5 miliona.

Što se posudbi tiče, produzio sam na jos jednu godinu sa Walkerom iz Tottenhama. Sturridge smradonja nije htio da ostane iako je bio glavna karika u prvoj sezoni :?
Još sam doveo i svog Jack Wilsherea i Chamberlaina na posudbu za ovu sezonu iz Arsenala 8-) Perverzija.

Trenutno ovako igram :

---Kameni---
Walker-Mbiwa-Alderwaid-Monreal
-----Toulalan---Garcia-------
-------------Strootman-------------
Willian ----------------- Cazorla
------------Rondon-----------------
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Dex » 01 mar 2013, 23:20

Daje board pare, ja im izmuzo 10 miliona
Trenutna formacija
Gomes
K.Walker(Š.Vrsaljko) T.Silva M.Dawson V.Ćorluka

J.Martinez S.Parker Sandro
Neymar G.Bale
S.Jovetić
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Gusar1995 » 02 mar 2013, 09:17

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:Et što me iznerviraše za sekundu :?
Prva sezona. Malaga. Daju mi 28M transfer budget kao season exp. da se plasiram u LP, i hladno se plasiram u LP.

Pocinje druga sezona, daju mi pisljivih 7M za isti cilj i ove sezone. Logicno ne mogu se boriti s Realom i Barcom za titulu :?

Bem ti ovo, morao sam editovat budget, igrači će igrati za minimalac ubuduce :mrgreen:

Ako neko zna ukoliko bi interact s boardom, dal' bi mi dodali još koju forintu ?
trazi nemas sta izgubiti , meni vecinom daju, kada vodim veci klub :D

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Dex » 02 mar 2013, 09:34

Daju i sa slabijim, meni su dali 5 miliona još kad sam igro sa Sotonom, al sam spamo da mi ekipa ne valja ničemu
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Gusar1995 » 02 mar 2013, 10:00

ako igras sa updatom za ovu sezonu, onda je i Soton "veci" klub, igraju ljudi u EPL

xiLfer
Postovi: 21
Pridružen/a: 08 dec 2012, 14:30
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la xiLfer » 02 mar 2013, 11:35

Može li mi iko poslati link za update zimskih transfera??

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 02 mar 2013, 15:12

trazi nemas sta izgubiti , meni vecinom daju, kada vodim veci klub
Kontam otjerat ce me odma u 3 lijepe :lol:
Jbg,ako titulu ne doneses onaj job security ti ostane ne 50% maximalno povecanje na 55% moze biti ako baš daleko doguraš u kupovima i tako to.

Ma evo sklopio sam finu ekipicu za ovu sezonu,ako šta zatreba na zimu, morat cu traziti Boga mi,ionako me zivciraju drama :? Rekao im da nadograde youth facilities, kazu dovoljno je sve to dobro, ne treba nista, nece da pricaju, a morat cu im srati u vezi transfer budgeta, planiram kakvo pojacanje na krilu dovest, u vidu Oscara :mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Otelo » 02 mar 2013, 15:18

Ja ne podnosim poraz na FM,nit imam zivaca da budem bez trofeja.
Vjerovatno patnje iz real lifea ne zelim prolazit i u igrici.

Igrao sa nekim farskim amaterima i zivcirao se kad sam gubio u Europi od Ziline i sl.
To sam obrisao nakon 2-3 sezone jer je bilo nerealno da dobijam 5-6 miliona po sezoni za osvojen kup i prvenstvo,pa ako moze ovaj sta igra da posalje farsku ligu na pp il ovdje da stavi.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 02 mar 2013, 15:33

Al kad pričam s ovim jaranima, pa ovaj jedan kaže ''Ma ne mogu ja, čim izgubim pošto save-am prije svake tekme, ja to loadujem i ponavljam dok ne pobjedim '' :lol:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

2343
Postovi: 151
Pridružen/a: 08 nov 2011, 13:59

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la 2343 » 02 mar 2013, 15:40

Trenutno igram sa Laziom (početak 3. sezone)
U prvoj osvojio ligu, super kup u drugoj ... Ekipa izgleda ovako:

slika

Do nedavno sam igrao sa Evertonom (preuzeo me neki tajkun, pa sam mogao dovoditi koga sam htio), pa mi ubrzo dosadili ...

slika

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 02 mar 2013, 16:08

Jak si dramaaa
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Otelo » 02 mar 2013, 17:39

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:Al kad pričam s ovim jaranima, pa ovaj jedan kaže ''Ma ne mogu ja, čim izgubim pošto save-am prije svake tekme, ja to loadujem i ponavljam dok ne pobjedim '' :lol:
ja sevam prije svake tekme jer mi se cesto zna ugasiti racunar pa da mi ne propadne 5-6 tekmi a nekad se i desi load
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la meho-medo » 02 mar 2013, 18:10

Ja igram s Milanom sezona 2017-2018
Trenutno imam najacu ekipu u ligi ,ali josnisam osvoji CL,tako da se ove godine zelim bazirati na CL .

Sezona 2011-2012
Prvu sezonu 2011-2012 cini mi se da sam zavrsio treci ,i nisam siguran da li sam uspio izboriti Cl kroz play off ,mislim da sam ispao :mrgreen: ,no ne bitno , i na kraju sezone 2011-2012 napustili su me Inzaghi,Seedorf,van Bommel ,T.Silva za 30 miliona eura u Chelsea ,Nesta ,Gatusso,Zambrota,Ibrahimovic za 15 miliona u Totenhem, Robinho za 15 miliona u Juventus,i Cassano za 3 miliona u Valenciu

Dosli su Constant za 1.9 m eura,te De Jong za 6,75 m ,te Montoliovo za 20 m,Diaby za 5.5 m,Wilfried za 14 m,te Yanga
Mbiwa za 15 m te Guerron za 2.6 m

Sezona 2012-2013
Te predpostavljate sezona 2012-2013 nije bila uspjesna zavrsio sam cak 6. na tabeli na kraju sezone otisli su Diaby za 7 m u Benficu,Emanuelson za 4 m u Stutgart i Didac za oko 4 m u Udinese
A dosli su 18-to godisnji Serrano iz Malage za 7 m ,te Armero za 8 m ,Kvadwo Asamoah za 10,25 m iz Udinesea,Camporese iz Fiorentine za 6 m,te Felipe Anderson iz Santosa za 22 m ,Zeljko brkic je stiago takodje iz Udinesea za oko 750 k ,i Stefan Savic je dosao iz Citya za 5 m

Ocekivao sam da cu se uspjeti kvalifikovati za CL

Sezona 2013-2014
Sezonu sam zavrsio na 4.mjestu ,ne sjecam se sada da li sam sledece sezone igrao CL posto ne znam da li su te ili naredne sezone opet Italijani dobili 4 mjesta u CL ;)
Na kraju sezone klub su napustili Abate za 19,5 m otisao u PSG ,te Camprese otisao na posudbu u Porto te Constant je za 2 m otisao u Bresciu .
Dosli su Alex Teixeira iz Sportinga za 17,5 m ,te Vicente Guaita za 2,3 m

Sezona 2014-2015

Ovu sezonu sam zavrsio na 3 mjestu u ligi ,te se napokon uspio plasirati u CL,ali CL nisam daleko dosao,dapace takmicenje sam napustio u osmini finala :D
Na kraju ove sezone klub je napustio Serrano i Zeljko Brkic ,Serrano nije uspunio ocekivanja te je otisao za 3.5mu Stutgart ,u klub su dosli :
Mladi stoper iz Arsenala Eduardo za 7.5 m ,Eriksen iz Udinesea za 32 m,te Odlicno i vrlo jeftino pojacanje Leandro Damiao za samo 10 m iz Real Madrida ,takoje u klub je stigla mlada nada Carlos Fierro za 16m iz Chivasa ,dosao je Mussachio za 8 m ,Verrati iz Udinesea za oko 10 m ,i desni bek aurier za 10 m ,na posudbu s pravom otkupa (koju nisam iskoristio) dosao je Balotelli ,takodje dosao je Ogbonna za oko 7,5 m .
Vazno je napomenuti ove sezone ,ili slijedece ne sjecam se tacno klub je preuzeo bokat Katarski tajkun te je ulozio ogromne novce u klub i u naredne dvije sezone Milan je postao 3. najbogatiji klub na svijetu :D

Sezona 2015-2016

U ovoj Sezoni sam postao prvak ,zavrsio sam na 1. mjestu u ligi u Cl kao sto sam ranije rekao nisam daleko dogurao ispao sam u osmini finala .
Na kraju sezone klub su napustili De Jong,Nocerino i Montolivo otisli su kao slobodni igraci ,wilfried je otisao na posudbu u Dortmund ,a Teixeiru sam prodao za 15 m u Sporting :D
Dosli su veliko pojacanje za 100m je dosao Neymar iz Santosa ,jos je dosao lijevi bek Emerson iz Atletiko Madrida za 22 m ,takodje veliki talenat Damian Ledesma je dosao za 12 m ,i odlican igrac sredine terena Bonnet je dosao iz Juveta za 47 m i mladi Karim Keita je pojacao klub za 6 m je dosao iz Arsenala

Sezona 2016-2017
Na veliko iznenadjenje fudbalske javnosti u Italiji sampion je postao Udinese ,moj Milan je bio drugi ;) takodje ni ove sezone u CL nisam uradio nista posebno ,nisam uoppste ni dosao ni do polfinala a ne sjecam se da li sam dosao do cetvrtfinala :D
Na kraju sezone klub su napustili Wilfried za 7,5 m je otisao u Fiorentinu ,Kwadvo Asamoah je otisao u Man Utd za 17,5 m
Klub su pojacali odlican perspektivan mladi golman Ilitinho ,Mbaye Niang je stigao iz Barcelone za 30m ,stoper Kyriakos Papadopoulos za nevjerovatnih 100 m je stigao iz Juventusa ,takodje je stigao Lucas Moura iz Sao Paula za 35 m ,i mladii veznjak Romero za 15 m

Sezona 2017-2018
Ova sezona je tek na pocetku ,TO BE CONTINUED ......

Jos je vazno napomenuti da sam u sezoni 2012-2013 cini mi se bio otpusten ,ali ja sam isao ono add new player i sa onim starim idem retire i ostanem igrati s novim :mrgreen:,i nemojte da vam bude mrsko ovo procitat
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 02 mar 2013, 18:27

Ja sam sve procitao.
Pa dobro, problem ti je prvi što dovodiš relativno polovne igrače. Onda probaj da mjenjas team instructions u ligi prvaka, nemoguce je da sa ovakvim timom ne mozes da dodjes barem do 1/4, nije to neki kvalitet, al kakvi su ostali, ovi su zlatni.

Vidim opeljusio te Monpelje u prvoj sezoni za M'biwu :mrgreen:
Ja ga doveo u istoj sezoni u Malagu za 7.75M ja mislim :)
Koristi one add-ons conditional, lakse je dovesti igrače.

Staviš gore npr initial fee 6 milki, a dole staviš nakon 20 nastupa u ligi da ces im dati jos 1.2 miliona, i gore stavi procenat od prodaja iducih i lakse ces dovesti igrača, za manje pare svakako.

To za slucaj da to nisi znao.
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la meho-medo » 02 mar 2013, 18:36

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:Ja sam sve procitao.
Pa dobro, problem ti je prvi što dovodiš relativno polovne igrače. Onda probaj da mjenjas team instructions u ligi prvaka, nemoguce je da sa ovakvim timom ne mozes da dodjes barem do 1/4, nije to neki kvalitet, al kakvi su ostali, ovi su zlatni.

Vidim opeljusio te Monpelje u prvoj sezoni za M'biwu :mrgreen:
Ja ga doveo u istoj sezoni u Malagu za 7.75M ja mislim :)
Koristi one add-ons conditional, lakse je dovesti igrače.

Staviš gore npr initial fee 6 milki, a dole staviš nakon 20 nastupa u ligi da ces im dati jos 1.2 miliona, i gore stavi procenat od prodaja iducih i lakse ces dovesti igrača, za manje pare svakako.

To za slucaj da to nisi znao.
znao sam to ,ono rate ,pa kada daju npr 10 golova za klub jos npr jedno 5 m ,ali ne znam kako dovodim polovne igrace ,vec je sezona 2018-ta i vise ne znam koji su top igraic pod broje jedan gledam im ocjene i ne znam kako su ovo po tebi polovni igraci evo ti npr moja prva postava :
------------------------Ilitinho--------------------
-Aurier---Yanga Mbiwa-Papadopoulos---Emerson-
------------------------Verrati--------------------------
--------Felipe Anderson----Bonnet----------------------
----------------------Lucas Moura-------------------------
-----------Leandro Damiao--Neymar--------------------

Kada tu jos dodas Eriksena ,Pata,Nianga,Fierra,Savica i Camporesa koji imaju odlicne ocjene za svoje pozicije ,npr ovaj Bonnet ima passing 19,plus mu je rating worlwide , ;) ,eh sada ne znam vise ni koga da dovedem ,ako znas kojeg' top playera preporuci ,i nastavi pisati kako ti ide s Malagom u LP
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la GoRaN » 02 mar 2013, 18:54

@Otelo

Ne znam odakle sam skinuo ove lige, davno je to bilo.Uglavnom, mislim da ih nije teško naći.Kucaj nešto kao "Aditional leagues MegaPack".Smiješne je veličine, pa i ako ne bude radilo, izgubio si samo par sekundi.

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 02 mar 2013, 19:00

Ma vise sam mislio na ove igrace koji su se pokazali kao promasaji.
I moram ti reci da preplacujes igrače dosta.
Yebat ga, napravi enquiry i lakše će ti biti ;)
Ne mogu te nikako zayebat, cjenkaj se jbt ga :mrgreen:
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.