NBA 2K12

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la bear grylls » 14 jul 2012, 00:44

http://nba-2k.com/nba-2k12-roster-update-07-05/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la kokuz » 15 jul 2012, 00:44

prijavite se na bpl forum da igrate online asocijaciju, stvarno je fenomenalno, ja tamo igram...

p.s. sad je pauza, nova sezona kreće za mjesec - mjesec i pol
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la raul-zakon » 16 jul 2012, 02:23

Instalirao je večeras, počeo igrati my player i u uvodnoj utakmici sam imao 42 poena, 3 ukradene, 4 skoka, 2 asistencije i 2 izgubljene lopte, Onda sam imao neke intervjue sa Rocketsima, Sunsima i GS Warriorsima.

Uzeli su me Rocketsi. :D

Inače, igram Point Guarda, nosim broj 7(razlog očit :mrgreen: ).
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la raul-zakon » 16 jul 2012, 15:22

Napravio sam svoj tim na onoj opciji "Create team"(logično :D ), ali imam problem, kada hoću da započnem sezonu, nema ih nigdje. Kako da ih ubacim među ostale timove, tako da s njima mogu igrati Ligu?

Hvala ! :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la delpiero20 » 16 jul 2012, 15:56

Ja sam skinuo nove rostere i u njima imaju i rookie igraci sa ovog drafta...ocjene su im solidne i pristojno uradjene, a i imate cyberface patch za njih pa i face su im sve odradjene kako treba...

http://nbaspot.com/viewtopic.php?f=29&t=28754" onclick="window.open(this.href);return false;

Skinete Rookies Cyberface i otpakujete, otpakovat ce vam se jedan folder i sve sto ima u njemu ikona kopirajte u glavni folder od NBA2K12...znaci svaki od njih. Program files/2k/nba2k12 i samo tu svaku kopirati, ne folder sam nego ikone iz foldera.

Onda skiete ovaj roster od 16.jula i raspakujete ga u documents-app data-roaming-2ksports-nba2k12-saves

Ako nemate saves folder, sami ga napravite i u njemu otpakujte. Udjite u igru idite na LOAD/SAVE i ucitajte roster i mozete igrati.

Gotivnije je igrati sa novim rosterima...bolje :)

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la delpiero20 » 16 jul 2012, 16:06

raul-zakon je napisao/la:Napravio sam svoj tim na onoj opciji "Create team"(logično :D ), ali imam problem, kada hoću da započnem sezonu, nema ih nigdje. Kako da ih ubacim među ostale timove, tako da s njima mogu igrati Ligu?

Hvala ! :D
I ja sam to jednom probao pa nisam mogao...Mada sad mislim probaj ono udjes u sezonu i imas opcije za sezonu prije uzimanje kluba, pogledaj imal gdje customize league ili tako nesto. Da mozes mijenjati klubove koji ce nastupati. Izbacis neki i ubacis svoj

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la raul-zakon » 16 jul 2012, 17:17

delpiero20 je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:Napravio sam svoj tim na onoj opciji "Create team"(logično :D ), ali imam problem, kada hoću da započnem sezonu, nema ih nigdje. Kako da ih ubacim među ostale timove, tako da s njima mogu igrati Ligu?

Hvala ! :D
I ja sam to jednom probao pa nisam mogao...Mada sad mislim probaj ono udjes u sezonu i imas opcije za sezonu prije uzimanje kluba, pogledaj imal gdje customize league ili tako nesto. Da mozes mijenjati klubove koji ce nastupati. Izbacis neki i ubacis svoj
Probaću to sad, pa ti javim. :D

Hvala puno !
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la raul-zakon » 16 jul 2012, 17:25

Jeste, to je to. Uspio sam ! Hvala puno još jednom ! 8-) :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la bear grylls » 16 jul 2012, 18:50

Preporucio bih da skinete jedan od mnogih grafickih patcheva. Daleko bolje izgleda sjene igraca, misici, arene, svjetlo odsjaj bukvalno sve bolja rezolucija navijaci ja trenutno ne mogu da zamislim 2k bez toga :D .

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la arelinho » 16 jul 2012, 18:56

delpiero20 je napisao/la:Ja sam skinuo nove rostere i u njima imaju i rookie igraci sa ovog drafta...ocjene su im solidne i pristojno uradjene, a i imate cyberface patch za njih pa i face su im sve odradjene kako treba...

http://nbaspot.com/viewtopic.php?f=29&t=28754" onclick="window.open(this.href);return false;

Skinete Rookies Cyberface i otpakujete, otpakovat ce vam se jedan folder i sve sto ima u njemu ikona kopirajte u glavni folder od NBA2K12...znaci svaki od njih. Program files/2k/nba2k12 i samo tu svaku kopirati, ne folder sam nego ikone iz foldera.

Onda skiete ovaj roster od 16.jula i raspakujete ga u documents-app data-roaming-2ksports-nba2k12-saves

Ako nemate saves folder, sami ga napravite i u njemu otpakujte. Udjite u igru idite na LOAD/SAVE i ucitajte roster i mozete igrati.

Gotivnije je igrati sa novim rosterima...bolje :)
imal mirza u brooklin netsima ??

Avatar
golden
Postovi: 841
Pridružen/a: 30 apr 2012, 19:18
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la golden » 16 jul 2012, 19:02

E ljudi,možel' pomoć???...instalirao sam igru,krekovao i sad kad pokusam da uđem izbaci mi ovo...

The dynamic library "rld.dll" failed to load. Please confirm that
1) The file was copied over the same folder as the cracked executable
2) The antivirus software is not false-detecting the file (in wich case white-list the folder/file)

Nisam neki expert,pa eto ako neko zna šta i kako bio bi mu puno zahvalan. :|
☆ JUVENTUS ☆ 32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ☆

☀ PHOENIX SUNS ☀

Avatar
golden
Postovi: 841
Pridružen/a: 30 apr 2012, 19:18
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la golden » 16 jul 2012, 19:20

Napravio sam :D samo mi presporoooooooo..
☆ JUVENTUS ☆ 32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ☆

☀ PHOENIX SUNS ☀

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la raul-zakon » 19 jul 2012, 01:21

Počeo sam igrati association i doveo sam Pedju Stojakovića u NY Netse. :D

Šta mislite, dobar potez? :mrgreen:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la Martex » 24 jul 2012, 09:52

Imam jedan problem kada igram association normalno igram i sve to i na time-outu izmedju cetvrtine me obicno izbaci , ne svaku utakmicu nego ponekad i u zadnje vrijeme se pcelo cesto desavati... Jel' neko imao taj problem?
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la Martex » 24 jul 2012, 09:54

raul-zakon je napisao/la:Počeo sam igrati association i doveo sam Pedju Stojakovića u NY Netse. :D

Šta mislite, dobar potez? :mrgreen:
Zavisi kolika mu je plata ali eto za jednu sezonu izgurati nije los...
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la raul-zakon » 24 jul 2012, 12:07

Martex je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:Počeo sam igrati association i doveo sam Pedju Stojakovića u NY Netse. :D

Šta mislite, dobar potez? :mrgreen:
Zavisi kolika mu je plata ali eto za jednu sezonu izgurati nije los...
Ma malo nešto, doveo sam ga kao free agenta.

Pa i mislio sam ga tako, za jednu sezonu, dvije plafon. ;) :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

junioR
Postovi: 752
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la junioR » 24 jul 2012, 12:29

arelinho je napisao/la:
delpiero20 je napisao/la:Ja sam skinuo nove rostere i u njima imaju i rookie igraci sa ovog drafta...ocjene su im solidne i pristojno uradjene, a i imate cyberface patch za njih pa i face su im sve odradjene kako treba...

http://nbaspot.com/viewtopic.php?f=29&t=28754" onclick="window.open(this.href);return false;

Skinete Rookies Cyberface i otpakujete, otpakovat ce vam se jedan folder i sve sto ima u njemu ikona kopirajte u glavni folder od NBA2K12...znaci svaki od njih. Program files/2k/nba2k12 i samo tu svaku kopirati, ne folder sam nego ikone iz foldera.

Onda skiete ovaj roster od 16.jula i raspakujete ga u documents-app data-roaming-2ksports-nba2k12-saves

Ako nemate saves folder, sami ga napravite i u njemu otpakujte. Udjite u igru idite na LOAD/SAVE i ucitajte roster i mozete igrati.

Gotivnije je igrati sa novim rosterima...bolje :)
imal mirza u brooklin netsima ??

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la Martex » 24 jul 2012, 21:50

@raul-zakon cisti salary cap time sto se rijesavas igraca sa velikim ugovorima i "trpas" ih u klubove koji ti nude igrace sa manjim ugovorom, te kad ti bude trade deadline pogledaj na power ranking ekipu koja ima najlosiji omjer i trejduj njihov prvi pik ;)
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la raul-zakon » 24 jul 2012, 21:56

Martex je napisao/la:@raul-zakon cisti salary cap time sto se rijesavas igraca sa velikim ugovorima i "trpas" ih u klubove koji ti nude igrace sa manjim ugovorom, te kad ti bude trade deadline pogledaj na power ranking ekipu koja ima najlosiji omjer i trejduj njihov prvi pik ;)
hvala na savjetu, pokušaću. :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la MElloo » 25 jul 2012, 12:22

Meni kad se instalira 2k12 dodje skoro do kraja i izbaci mi Please insert the disk : Nba 2k12 data disk
sta da radim :?: :roll:

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.