F1 Challenge SS.BA

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: Donnie Darko,Padovan

Koju sezonu bi trebali igrati?

99
1
8%
99
1
8%
00
0
Nema glasova.
00
0
Nema glasova.
01
7
54%
02
4
31%

Ukupno glasova: 13

Stivi_Dzi
Kontakt:

Re: F1 Challenge SS.BA 2012

Post Postao/la Stivi_Dzi » 30 mar 2012, 19:31

Pa kliknem JOIN, piše mi game closed :/ Sinoć mi nestalo konekcije i ja htio ponovo da uđem, vidio si kolko sam ti piso preko msna, reko da neš čut možda pa da me pustiš :lol:
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Keenan.-
Kontakt:

Post Postao/la Keenan.- » 30 mar 2012, 19:32

Stivi_Dzi je napisao/la:Pa kliknem JOIN, piše mi game closed :/ Sinoć mi nestalo konekcije i ja htio ponovo da uđem, vidio si kolko sam ti piso preko msna, reko da neš čut možda pa da me pustiš :lol:

To znaci da je trka pocela jer ne mozes uc u server u pola trke :D
FK Željezničar
Chelsea FC

Stivi_Dzi
Kontakt:

Post Postao/la Stivi_Dzi » 30 mar 2012, 19:36

Ma to je Soni nešto zajebo garant :lol: :lol:
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 30 mar 2012, 19:50

i da, sta su neki od vas radili pa im se ne podudaraju neki fajlovi sa nasim? Neznam ko je ono sinoc bio, al svake sekunde izbacuje mismatch.
No homo

Evolution87
Kontakt:

Post Postao/la Evolution87 » 30 mar 2012, 19:52

U koliko veceras? :D
Sabrina na dick then out

Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Stivi_Dzi
Kontakt:

Post Postao/la Stivi_Dzi » 30 mar 2012, 20:01

Donnie, možda je to zbog sistema, neko ima XP a neko WIN 7 ;)

Soni
Kontakt:

Post Postao/la Soni » 30 mar 2012, 20:05

Stivi_Dzi je napisao/la:Ma to je Soni nešto zajebo garant :lol: :lol:

:mrgreen:
Ovo shvatam kao rukavicu u lice, veceras cu da te pometem.

Donnie Darko je napisao/la:i da, sta su neki od vas radili pa im se ne podudaraju neki fajlovi sa nasim? Neznam ko je ono sinoc bio, al svake sekunde izbacuje mismatch.

Moguce je da nam nisu isti fajlovi, tj. da neko ima patch. Hajde nek se javi ako neko ima patch, da ga banujemo odma :mrgreen:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 30 mar 2012, 20:07

kome se u ligaskim trkama ne bude podudaralo bit ce izbacen iz lige. okacit cu ovdje season data folder koji cemo svi koristit.
No homo

Soni
Kontakt:

Post Postao/la Soni » 30 mar 2012, 20:11

Donnie Darko je napisao/la:kome se u ligaskim trkama ne bude podudaralo bit ce izbacen iz lige. okacit cu ovdje season data folder koji cemo svi koristit.

Koja ce se pomagala koristit ?
Zanimljivije bi bilo bez npr onog automatskog kocenja u krivini, bilo bi vise ispadanja, ali i realnije. Ne znam bez kojih se pomagala ne moze, jer nisam nesto igrao ovu igricu :mrgreen: al' ovo vala nije toliko bitno, ako cemo vec igrati, daj da igramo kako treba i da igramo "na osjecaj" :mrgreen:
Nemoj samo da nam sve iskljucis, pa da igramo brzog klizanja, ne mozes ga upravit nema sanse.
Ale Del Piero aleee

Tracy3McGrady
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 mar 2012, 20:17

Soni je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:kome se u ligaskim trkama ne bude podudaralo bit ce izbacen iz lige. okacit cu ovdje season data folder koji cemo svi koristit.

Koja ce se pomagala koristit ?
Zanimljivije bi bilo bez npr onog automatskog kocenja u krivini, bilo bi vise ispadanja, ali i realnije. Ne znam bez kojih se pomagala ne moze, jer nisam nesto igrao ovu igricu :mrgreen: al' ovo vala nije toliko bitno, ako cemo vec igrati, daj da igramo kako treba i da igramo "na osjecaj" :mrgreen:
Nemoj samo da nam sve iskljucis, pa da igramo brzog klizanja, ne mozes ga upravit nema sanse.

Sad bi igrao na osjecaj, sto sinoc nisi igrao na sojecaj vec pustili ste nas trojicu da letimo ko da smo popili Bure Red Bull-a :D ovo sa pomagalom ide lakse 8-)
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Keenan.-
Kontakt:

Post Postao/la Keenan.- » 30 mar 2012, 20:22

Hocemol' sad jednu? :)
FK Željezničar
Chelsea FC

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 30 mar 2012, 20:23

Zasto ih zovete pomagalima? isto da su u pitanju cheatovi koji te cine neunistivim. meni nije problem isljucit sva pa cemo vidjet koliko ce vas uopste izaci iz prvog zavoja bez masovnih ostecenja, da ne govorim o dolazenju do drugog ili treceg sektora ili nedaj boze zavrsavanja kruga. Iskljuceni ce biti samo invulnerability i automatsko okretanje. Sto se tice kocenja u krivinama, nek svako vozi kako hoce. Meni je uvjek na low ili off, pa u krivinama uglavnom nemam problema, ali zato imam skoro 8 godina iskustva na ovoj igrici.
No homo

Keenan.-
Kontakt:

Post Postao/la Keenan.- » 30 mar 2012, 20:30

Donnie Darko je napisao/la:Zasto ih zovete pomagalima? isto da su u pitanju cheatovi koji te cine neunistivim. meni nije problem isljucit sva pa cemo vidjet koliko ce vas uopste izaci iz prvog zavoja bez masovnih ostecenja, da ne govorim o dolazenju do drugog ili treceg sektora ili nedaj boze zavrsavanja kruga. Iskljuceni ce biti samo invulnerability i automatsko okretanje. Sto se tice kocenja u krivinama, nek svako vozi kako hoce. Meni je uvjek na low ili off, pa u krivinama uglavnom nemam problema, ali zato imam skoro 8 godina iskustva na ovoj igrici.

Sto se toga tice, kod mene su Braking i Steering asisstance off te naravno nemam nikakvog problema jer kako si i sam rekao treba puno iskustva za to. Dalje, ovi koji hoce nek voze sa navedenim "pomagalima" ali neka se ne pitaju zasto su sporiji 5-6 sekundi od nas, jednostavno nek sjednu 3-4h i nek nauce voziti bez "pomagala" a ako nece neka ih pozadi :D .
FK Željezničar
Chelsea FC

FiDPlayer
Kontakt:

Post Postao/la FiDPlayer » 30 mar 2012, 20:33

Pa hocetel igrati veceras i oko koliko?
Za bordo bijele za bordo bijele samo za nasu ljubav najvecu...
VISCA EL BARCA!!!
GO CAVS GO!!! Kyrie Irving Rookie of the Year!

Soni
Kontakt:

Post Postao/la Soni » 30 mar 2012, 20:35

Kako cu ih drugacije zvat osim pomagala, kad to i jesu.
Nisam ja jedan od tih sto misli da mozes da ukljucis letenje, ali eto nema veze.
Ostavi onda sve uplaljeno osim ova 2, pa nek bira ko sta hoce :D
Ale Del Piero aleee

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 30 mar 2012, 20:37

Uostalom, tzv 'pomagala', prije svega braking assitance drasticno usporavaju svakoga ko ih koristi, ukradu ti barem dvije sekunde po krugu.
No homo

mdss
Kontakt:

Post Postao/la mdss » 30 mar 2012, 20:40

nek igra kako ko hoce bez ili sa pomagalima neki su bolji vozaci sa pomagalima neki ne vazno je da se druzimo i vozimo ostalo manje vise jer ono sinoc druzenje i chat naravno i voznja bilo je genijalno proveli smo 2 odlicna sata :D :D

Soni
Kontakt:

Post Postao/la Soni » 30 mar 2012, 20:41

Eto onda dogovoreno da svako sebi stima. :mrgreen:
Kad tek pravis sobu, jesu l' nam svima po defaultu isto namjestena pomagala, ili je kako je ko ranije postavio ?
Ale Del Piero aleee

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 30 mar 2012, 20:59

kad pravim sobu samo mogu zabranit odredjena pomagala. neam pojma kako je kod koga namjesteno, mada 10 sekundi treba da se podesi.

hocel ko sad igrat?
No homo

Invincibles
Kontakt:

Post Postao/la Invincibles » 30 mar 2012, 21:05

Donnie Darko je napisao/la:kad pravim sobu samo mogu zabranit odredjena pomagala. neam pojma kako je kod koga namjesteno, mada 10 sekundi treba da se podesi.

hocel ko sad igrat?

ajde za jedno 5-6min...i de matere ti kako se stavi pass za sobu,...Kod mene stoji samo ono "enter a game name" i kad ukucam i kliknem dalje,odmah mi prebaci da biram trku...xD

Ajde "navij" nam Monzu ili Spaniju... ;)
__VICTORIA CONCORDIA CRESCIT__

Odgovori

Natrag na “eSports”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.