Buzzerbeater

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la elninho_resTO » 03 okt 2012, 17:25

dziza_23 je napisao/la:Hvala na pomoci, samo jos da mi neko kaze kako da nadjem BB Srbija forum :) Ono sto mene najvise zanima, jel odredite 2,3 dobra trenirca i samo za njih pravite trening svake sedmice, ili mijenjate stalno pozicije koje trenirate. Ja sam se upoznao vec sa tim osnovama, trener je lvl 4, smanjio sam broj igraca na 12,13, kupio sam 5 stranaca, arenu sam malo prosirio, konstantno je popunjena. Sve utakmice sam dobio, drugo mjesto, ispred mene samo neko ko igra od pocetka. Jel pametnije sad ostat u ovoj 4 ligi dok se jos malo ne pojacam ili ako se otvori prilika jurisati na trecu?
Drug kad god imas priliku idi naprijed , pusti se ovih stekera sto ce uraditi nesto za 26 sezona nakon sto mu se 3 puta zgadi igra , ustvari nece ni tad ali eto , sad misli da hoce :D

Znaci dok si u nizim ligama najbolje ti je drzati 3 trenirca , 3 tekme sedmicno , svaki odigra po jednu cjelu i u jednoj je zamjena i to je to. Na poziciji na kojoj se trenira naravno . Ta pozicija se moze mjenjati tipa vanjski sut se trenira na Beku a odbrana na Pleyu , pa prema tome ih saltas u igri . Mozes ti trenirati i skok sut i 1 na 1 i u tome teoretski mozes uspjeti sa 6 igraca ali moj ti je savjet treniraj trojicu , i nadogradjuj ostatak tima.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la DejaNMG » 03 okt 2012, 18:26

@elnino Cuo sam ja za tebe, opasan si ti :lol:

@dziza_23 Kako hoces, do tebe je, kada udjes u III ligu dobijas 300k, pa mozes i ispasti iz iste i na draftu izvuci dobrog trenirca za kojeg mozes dobiti dobar novas, samo malo srece, jos prihod tokom sezone u III ligi, i onda mozes praviti neku ekipu za III ligu kad se vratis u IV ligu, ili cekati jos, ne treba neka extra ekipa da se uzme III liga, ali treba praviti ekipu za II ligu, ali kazem ponovo kako ti odlucis. :)

Evo ti za forum http://www.buzzerbeater.com/community/f ... 190132&m=1 , prirucnik, a pored imas ostale teme, a forum mozes pronaci i tako sto odes na stranicu BB Srbija http://www.buzzerbeater.com/country/29/overview.aspx
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
dziza_23
Postovi: 1128
Pridružen/a: 08 avg 2010, 19:54
Lokacija: izmedju krajnosti
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la dziza_23 » 03 okt 2012, 18:54

Hvala obojici na pomoci i savjetima ;)
Ne daj se Ines, ni mama ti se nije dala! - Rade Serbedzija

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la elninho_resTO » 03 okt 2012, 23:46

DejaNMG je napisao/la:@elnino Cuo sam ja za tebe, opasan si ti :lol:

@dziza_23 Kako hoces, do tebe je, kada udjes u III ligu dobijas 300k, pa mozes i ispasti iz iste i na draftu izvuci dobrog trenirca za kojeg mozes dobiti dobar novas, samo malo srece, jos prihod tokom sezone u III ligi, i onda mozes praviti neku ekipu za III ligu kad se vratis u IV ligu, ili cekati jos, ne treba neka extra ekipa da se uzme III liga, ali treba praviti ekipu za II ligu, ali kazem ponovo kako ti odlucis. :)

Evo ti za forum http://www.buzzerbeater.com/community/f ... 190132&m=1 , prirucnik, a pored imas ostale teme, a forum mozes pronaci i tako sto odes na stranicu BB Srbija http://www.buzzerbeater.com/country/29/overview.aspx
Momak obrati malo paznju , ipak razgovaras sa prvoligasem a ne nekim botovima na koje si dobio asocijaciju .
Opaska da netreba neka ekipa da se osvoji 3.liga nestoji jer je ti nisi nikad osvojio a igras podugo , da jesi moglo bi se raspravljati. Al eto ti si selektor iz dobre namjere !! Ti tankiras , ti ces izdominirati konkurenciju za 19 sezona kad se svi povuku , bravo !!
Al ako vec ti nisi odabrao dobru taktiku nemoj novajlije savjetovat , jedini nacin da napredujes i da ti pritom igra bude zanimljiva je da ides korak po korak , IV sigurno osvajas jer je uvjek full bot , dok u skoro svakoj III mozes u PO za dalje od toga ipak zavisi koliko ti je tim napredovao , poboljsavaj pozicijiu po poziciju a ispasti sigurno nebi trebao.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la DejaNMG » 04 okt 2012, 00:06

elninho_resTO je napisao/la:Momak obrati malo paznju , ipak razgovaras sa prvoligasem a ne nekim botovima na koje si dobio asocijaciju .
Opaska da netreba neka ekipa da se osvoji 3.liga nestoji jer je ti nisi nikad osvojio a igras podugo , da jesi moglo bi se raspravljati. Al eto ti si selektor iz dobre namjere !! Ti tankiras , ti ces izdominirati konkurenciju za 19 sezona kad se svi povuku , bravo !!
Al ako vec ti nisi odabrao dobru taktiku nemoj novajlije savjetovat , jedini nacin da napredujes i da ti pritom igra bude zanimljiva je da ides korak po korak , IV sigurno osvajas jer je uvjek full bot , dok u skoro svakoj III mozes u PO za dalje od toga ipak zavisi koliko ti je tim napredovao , poboljsavaj pozicijiu po poziciju a ispasti sigurno nebi trebao.
A koji je to prvoligas ako se smije znati?
Ja sam njemu objasnio neke osnovne stvari u vezi treninga i drafta, i rekao mu samo da ce dobiti 300k za ulazak u III ligu, i rekao sam mu da on odluci sta ce i kako ce igrati, nemoj mi stavljati rjeci usta.
Kako ja igram to je moja stvar, a kakva je moja taktika ce se tek vidjeti, jer nisam ni pokusao da se domognem II lige. ;)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la elninho_resTO » 04 okt 2012, 12:00

DejaNMG je napisao/la:
elninho_resTO je napisao/la:Momak obrati malo paznju , ipak razgovaras sa prvoligasem a ne nekim botovima na koje si dobio asocijaciju .
Opaska da netreba neka ekipa da se osvoji 3.liga nestoji jer je ti nisi nikad osvojio a igras podugo , da jesi moglo bi se raspravljati. Al eto ti si selektor iz dobre namjere !! Ti tankiras , ti ces izdominirati konkurenciju za 19 sezona kad se svi povuku , bravo !!
Al ako vec ti nisi odabrao dobru taktiku nemoj novajlije savjetovat , jedini nacin da napredujes i da ti pritom igra bude zanimljiva je da ides korak po korak , IV sigurno osvajas jer je uvjek full bot , dok u skoro svakoj III mozes u PO za dalje od toga ipak zavisi koliko ti je tim napredovao , poboljsavaj pozicijiu po poziciju a ispasti sigurno nebi trebao.
A koji je to prvoligas ako se smije znati?
Ja sam njemu objasnio neke osnovne stvari u vezi treninga i drafta, i rekao mu samo da ce dobiti 300k za ulazak u III ligu, i rekao sam mu da on odluci sta ce i kako ce igrati, nemoj mi stavljati rjeci usta.
Kako ja igram to je moja stvar, a kakva je moja taktika ce se tek vidjeti, jer nisam ni pokusao da se domognem II lige. ;)
Prvoligas u vrhu , to ti je dovoljno za pocetak.
Inace pokusao sam da posavjetujem i tebe i njega ali cistom matematikom sumnjam da cu uspjeti . Evo npr sta mislis koliko timova steka lovu od predprosle sezone , koliko od prosle , koliko od ove a koliko od sljedece ?
Ja ti garantujem da se svake godine broj takvih klubova dupla a vjeruj mi da nije ni blizu mali. I iz godine u godinu broj takvih pametnjakovica raste i rast ce i kada dodje vrijeme da idu naprijed prvo ce proci 6 mjeseci dok dodju do 2.lige i onda ce ih se skupiti po par u 2.ligi , i sta onda raditi ? Skrsiti svu lovu i pobiti se medjusobno ( ako su samo dvojica tankera ) ili pustiti jednog cekati jos 3 mjeseca i dozvoliti sebi jos 2 protivnika ovaj put prvoligas+tanker iz nize lige i sve to neuzimajuci u obzir ove normalne klubove koji grade svoj tim lagano i koji opet imaju svojih sansi, i tako iz godine u godinu i onda se cudi zasto neko prestade igrati ovu igru ? 2 godine neigra igricu nikako i onda kada napokon pocne i ponada to mu se desi... ima li smisla ova moja teorija reci ti meni ?
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la samir_tm87 » 04 okt 2012, 15:09

ma mesa je najgori od najboljih :D



i ja sam takodjer pocetnik :D al sam izucio igru :D pozdravlja vas marota :D

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la elninho_resTO » 04 okt 2012, 20:28

samir_tm87 je napisao/la:ma mesa je najgori od najboljih :D



i ja sam takodjer pocetnik :D al sam izucio igru :D pozdravlja vas marota :D
S marottom do trona ! :lol:
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
dziza_23
Postovi: 1128
Pridružen/a: 08 avg 2010, 19:54
Lokacija: izmedju krajnosti
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la dziza_23 » 05 okt 2012, 03:23

Ako se ovako kuha u vrhu, ne mrdam ja iz ovih nizih liga :lol:
Ne daj se Ines, ni mama ti se nije dala! - Rade Serbedzija

Avatar
tarikz
Postovi: 480
Pridružen/a: 17 avg 2009, 11:36
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la tarikz » 08 okt 2012, 15:20

I Marota bi u drugu da nije na mene naletio. :P
Imate pozdrav od selektora Egipta, najvjerovatnijeg prvaka Afrike.
Ako ima pitanja, samo pucajte. :)
Someone's mouth said paint them all red.

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la samir_tm87 » 08 okt 2012, 17:32

tarikz je napisao/la:I Marota bi u drugu da nije na mene naletio. :P
Imate pozdrav od selektora Egipta, najvjerovatnijeg prvaka Afrike.
Ako ima pitanja, samo pucajte. :)

bolje mi sacuvat pare nego na tebe bacati :D

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la Carlo » 08 okt 2012, 19:52

evo i ja sam se registrovao, dajte kakvih para da kupim par igrača :mrgreen: :mrgreen:
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la azTer » 09 okt 2012, 01:36

evo i ja se registrovao, čekam da mi potvrde registraciju. molio bih da mi kažete sve što trebam znat na samom početku, pošto prvi put igram :)

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la samir_tm87 » 09 okt 2012, 04:20

azTer je napisao/la:evo i ja se registrovao, čekam da mi potvrde registraciju. molio bih da mi kažete sve što trebam znat na samom početku, pošto prvi put igram :)

samo odi na forum i napisi leonida je kralj i to je to ;D

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la DejaNMG » 09 okt 2012, 10:43

samir_tm87 je napisao/la:
azTer je napisao/la:evo i ja se registrovao, čekam da mi potvrde registraciju. molio bih da mi kažete sve što trebam znat na samom početku, pošto prvi put igram :)

samo odi na forum i napisi leonida je kralj i to je to ;D
Ja ti toplo preporucujem da ne ides na nas forum. :lol:
Kad dobijes tim, malo sam gledaj i sta ti ja znam citaj pomoc o osnovama igre pa onda pitaj sve sta te zanima jer je tako lakse objasniti :)

@Carlo, nick? :D
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
Kroos39
Postovi: 15
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:40
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la Kroos39 » 10 feb 2013, 16:09

Evo sad se registriro i pocinjem :D
Mia San Mia...

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4979
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 07 mar 2013, 13:14

Uđoh ja u drugu ligu ipak. :D I to na prilično dominantan način. 8-) Sad vjerovatno predstoji borba za opstanak.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la elninho_resTO » 08 mar 2013, 22:33

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Uđoh ja u drugu ligu ipak. :D I to na prilično dominantan način. 8-) Sad vjerovatno predstoji borba za opstanak.
ciji si ti ?
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la samir_tm87 » 12 mar 2013, 21:08

elninho_resTO je napisao/la:
Patrice_Evra_3 je napisao/la:Uđoh ja u drugu ligu ipak. :D I to na prilično dominantan način. 8-) Sad vjerovatno predstoji borba za opstanak.
ciji si ti ?

ja mislim da nije nas

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4979
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Buzzerbeater

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 12 mar 2013, 21:46

samir_tm87 je napisao/la:
elninho_resTO je napisao/la:
Patrice_Evra_3 je napisao/la:Uđoh ja u drugu ligu ipak. :D I to na prilično dominantan način. 8-) Sad vjerovatno predstoji borba za opstanak.
ciji si ti ?

ja mislim da nije nas
Čiji bi to bio ? :P
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.