FIFA 14

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la AjsKjub » 22 okt 2014, 22:12

slika
Pomoć
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la JoseMourinho » 15 nov 2014, 22:11

skino instaliro reko da probam, al ocigledno da nesta ne valja jer kad udjem u mec igraci samo padaju ko da ih snajper gadja u noge i povrijedjeni, krek je onaj v5 3dm, koji onda radi?

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la Toxicity » 20 nov 2014, 15:11

Je li još netko ima problema sa crashanjem? Svako malo mi izbaci crash, skinuo sam 4.1 patch, stavio odgovarajući crack i opet isto, plus što mi svako malo kad uđem u pause menu zamrzne joy i ne mogu ništa, moram izaći iz igre, zna li netko kako to riješiti?

Nek pomogne tko zna..
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la gaston » 04 jan 2015, 15:03

Okoreli PES fan sam, medjutim 15-ka me nesto ebe pa reko da skinem prvi put Fifu ovu da vidim kakva je..

https://kickass.so/fifa-14-ultimiate-ed ... 00663.html" onclick="window.open(this.href);return false;

skidam sa ovog linka igru, pa vas pitam kakvi su patchevi na fifama jer meni trebaju samo transferi :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la Otelo » 04 jan 2015, 15:17

gaston je napisao/la:Okoreli PES fan sam, medjutim 15-ka me nesto ebe pa reko da skinem prvi put Fifu ovu da vidim kakva je..

https://kickass.so/fifa-14-ultimiate-ed ... 00663.html" onclick="window.open(this.href);return false;

skidam sa ovog linka igru, pa vas pitam kakvi su patchevi na fifama jer meni trebaju samo transferi :mrgreen:
Prvo skidas pogresnu verziju igre, treba ti ona nosteam. Radi najbolje a kao drugo patcheve za FIFU radi samo moddingway i to ti je najbolje da skines jer su uradili sve moguce, cak su i ocjene sa FIFE 15 prebacili na 14 :tokralju: :tokralju:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: FIFA 14

Post Postao/la JoseMourinho » 04 jan 2015, 15:27

Ja sam skino jednom fifu i kad krene tekma igrači padaju ko kruške i povrijedjuju se, nisam mnogo sredit nikako :(

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Odg: FIFA 14

Post Postao/la Head » 04 jan 2015, 15:46

JoseMourinho je napisao/la:Ja sam skino jednom fifu i kad krene tekma igrači padaju ko kruške i povrijedjuju se, nisam mnogo sredit nikako :(
[youtube][/youtube]
1946

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la gaston » 04 jan 2015, 15:53

Otelo je napisao/la:
gaston je napisao/la:Okoreli PES fan sam, medjutim 15-ka me nesto ebe pa reko da skinem prvi put Fifu ovu da vidim kakva je..

https://kickass.so/fifa-14-ultimiate-ed ... 00663.html" onclick="window.open(this.href);return false;

skidam sa ovog linka igru, pa vas pitam kakvi su patchevi na fifama jer meni trebaju samo transferi :mrgreen:
Prvo skidas pogresnu verziju igre, treba ti ona nosteam. Radi najbolje a kao drugo patcheve za FIFU radi samo moddingway i to ti je najbolje da skines jer su uradili sve moguce, cak su i ocjene sa FIFE 15 prebacili na 14 :tokralju: :tokralju:
pa de burazeru baci linkove u pp ljubim te :cry:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Persie
Postovi: 199
Pridružen/a: 29 dec 2014, 00:03
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la Persie » 04 jan 2015, 15:57

http://www.moddingway.com/forums/thread-22680.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo drug idi po tome najbolje.. Skini 4.8.0 all in one, i zatim 4.9.0 update.. Sve je uradjeno perfektno i detaljno, instalacija je jednostavna, nemas sta pogrijesiti.

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la Otelo » 04 jan 2015, 16:01

@gaston onda nemoj od 3.0 skidati posto sam ja previdio ovaj 4.8 all in one :crazy:


Edit: Ako ti torrent ne bude radio odmah, obrisi ga (desni klik pa delete torrent+date ) i onda ga opet dodaj :salut:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
orbit
Postovi: 2246
Pridružen/a: 07 avg 2014, 12:07
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la orbit » 04 jan 2015, 17:34

Persie je napisao/la:http://www.moddingway.com/forums/thread-22680.html

Evo drug idi po tome najbolje.. Skini 4.8.0 all in one, i zatim 4.9.0 update.. Sve je uradjeno perfektno i detaljno, instalacija je jednostavna, nemas sta pogrijesiti.
Hvala drug sve radi kako treba :clap:
Edit: ipak ne radi, udjem u igricu sve ide kako treba, odaberem tim da pocnem novu karijeru, i kad sve zavrsim kad pokaze onu "vijest" da sam novi trener napuni se loading i odmah me poslije izbaci iz igre... :crazy:

lev77
Postovi: 208
Pridružen/a: 01 apr 2012, 19:59
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la lev77 » 04 jan 2015, 17:48

moze li neko u pp link za dowload fife

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la Unofficialpage » 04 jan 2015, 18:28

orbit je napisao/la:
Persie je napisao/la:http://www.moddingway.com/forums/thread-22680.html

Evo drug idi po tome najbolje.. Skini 4.8.0 all in one, i zatim 4.9.0 update.. Sve je uradjeno perfektno i detaljno, instalacija je jednostavna, nemas sta pogrijesiti.
Hvala drug sve radi kako treba :clap:
Edit: ipak ne radi, udjem u igricu sve ide kako treba, odaberem tim da pocnem novu karijeru, i kad sve zavrsim kad pokaze onu "vijest" da sam novi trener napuni se loading i odmah me poslije izbaci iz igre... :crazy:
Bojim se da ćeš morati reinstalirati FIFU, imao sam i ja taj problem i mislim da sam tako riješio. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
orbit
Postovi: 2246
Pridružen/a: 07 avg 2014, 12:07
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la orbit » 05 jan 2015, 17:34

Unofficialpage je napisao/la:
orbit je napisao/la:
Persie je napisao/la:http://www.moddingway.com/forums/thread-22680.html

Evo drug idi po tome najbolje.. Skini 4.8.0 all in one, i zatim 4.9.0 update.. Sve je uradjeno perfektno i detaljno, instalacija je jednostavna, nemas sta pogrijesiti.
Hvala drug sve radi kako treba :clap:
Edit: ipak ne radi, udjem u igricu sve ide kako treba, odaberem tim da pocnem novu karijeru, i kad sve zavrsim kad pokaze onu "vijest" da sam novi trener napuni se loading i odmah me poslije izbaci iz igre... :crazy:
Bojim se da ćeš morati reinstalirati FIFU, imao sam i ja taj problem i mislim da sam tako riješio. :D
Ma i ovako sam se napatio dok sam je instalirao, pa sredio one komande da budu kako treba, krekovao...Jel moze 3dm v5 crack za ovaj patch ili mora neki drugi? Ili to nema nikakve veze jedno s drugim? :lol:

Avatar
vtdgeca
Postovi: 316
Pridružen/a: 15 jan 2012, 01:59
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la vtdgeca » 05 jan 2015, 18:00

Probaj ovako, idi u folder fife 14 i udji u mwm selector. Odaberi career mode natjecanja i saveaj

Avatar
orbit
Postovi: 2246
Pridružen/a: 07 avg 2014, 12:07
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la orbit » 05 jan 2015, 18:25

vtdgeca je napisao/la:Probaj ovako, idi u folder fife 14 i udji u mwm selector. Odaberi career mode natjecanja i saveaj
Ništa, opet me samo direktno izbaci iz igre :crazy:

ADISON1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14 jan 2015, 22:24
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la ADISON1 » 15 jan 2015, 20:20

orbit je napisao/la:
Persie je napisao/la:http://www.moddingway.com/forums/thread-22680.html

Evo drug idi po tome najbolje.. Skini 4.8.0 all in one, i zatim 4.9.0 update.. Sve je uradjeno perfektno i detaljno, instalacija je jednostavna, nemas sta pogrijesiti.
Hvala drug sve radi kako treba :clap:
Edit: ipak ne radi, udjem u igricu sve ide kako treba, odaberem tim da pocnem novu karijeru, i kad sve zavrsim kad pokaze onu "vijest" da sam novi trener napuni se loading i odmah me poslije izbaci iz igre... :crazy:
Bukvalno isti problem, znači nemoguće riješit ni reinstalacijom, obrisao skroz fifu i moddingway, ponovo poskidao i po upustvima radio, i udjem u karijeru i crasha kad dodje ova vijest kao novi trener, a prijateljske mečeve normalno igram.Jel iko riješio ovaj problem? evo sad sam ponovo obrisao moddingway pa skidam ovaj 3.0.0 a ne ovaj 4.8.0 da vidim dal je do toga mada čisto sumnjam, ali eto ako je neko riješio nek kaže svega vam, nije mi bitan nikakav world cup i ta sranja samo mi je bitno da imaju ovi novi igrači i da su igrači prebačeni u klubove u koje sad igraju

ADISON1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14 jan 2015, 22:24
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la ADISON1 » 15 jan 2015, 22:04

još jedna stvar koju sam primjetio, kad instaliram ovaj mod moddingway i hoću da startam karijeru sa arsenalom bayernom i tako tim klubovima, kreša se, kad startam karijeru sa klubovima naprimjer iz kolumbije, argentine i to normalno prodje loading.. ima li iko rješenje??

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 26 jan 2015, 14:38

ADISON1 je napisao/la:još jedna stvar koju sam primjetio, kad instaliram ovaj mod moddingway i hoću da startam karijeru sa arsenalom bayernom i tako tim klubovima, kreša se, kad startam karijeru sa klubovima naprimjer iz kolumbije, argentine i to normalno prodje loading.. ima li iko rješenje??
Ja ne znam fakat, ali ti mogu jedino mozda preporuciti da skines onaj 3.0.0 all in one, pa nadalje sve do verzije 4.0.0 u kojoj su odradjene sve ocjene iz FIFE 15. Kod mene je instalirana ta 4.0.0 zadnja, nakon nje nisam vise skidao nijednu a igrica pici super. Igram redovno s Unitedom karijeru i sve sto imam problema je to sto ne mogu igrati Capital One Cup, ali to idem samo na Sim Match i rijesim problem, FA Kup radi normalno.
1946

ADISON1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14 jan 2015, 22:24
Kontakt:

Re: FIFA 14

Post Postao/la ADISON1 » 26 jan 2015, 20:06

BitiSrcemVezan je napisao/la:
ADISON1 je napisao/la:još jedna stvar koju sam primjetio, kad instaliram ovaj mod moddingway i hoću da startam karijeru sa arsenalom bayernom i tako tim klubovima, kreša se, kad startam karijeru sa klubovima naprimjer iz kolumbije, argentine i to normalno prodje loading.. ima li iko rješenje??
Ja ne znam fakat, ali ti mogu jedino mozda preporuciti da skines onaj 3.0.0 all in one, pa nadalje sve do verzije 4.0.0 u kojoj su odradjene sve ocjene iz FIFE 15. Kod mene je instalirana ta 4.0.0 zadnja, nakon nje nisam vise skidao nijednu a igrica pici super. Igram redovno s Unitedom karijeru i sve sto imam problema je to sto ne mogu igrati Capital One Cup, ali to idem samo na Sim Match i rijesim problem, FA Kup radi normalno.
Ma probao sam to i ranije, sve sam isprobavao, na kraju i odustao.. samo me čudi kako prolaze normalno klubovi iz južne amerike, a ovi evropski nikako, ali eto, ne da mi se više pokušavat.. hvala u svakom slučaju :)

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.