NBA 2K14

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
GabrielBatistuta
Postovi: 1698
Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la GabrielBatistuta » 05 dec 2015, 01:35

Imal ko kakvo dobro rijesenje da se rijesim stopanja ? Jedno vrijeme mi nije nikako,ali sad u mecu svako malo stopa i zastaje...imal kakav fix ?
Spaha,pratiš li me ?

Fuck Society

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K14

Post Postao/la JoseMourinho » 05 dec 2015, 02:02

GabrielBatistuta je napisao/la:Imal ko kakvo dobro rijesenje da se rijesim stopanja ? Jedno vrijeme mi nije nikako,ali sad u mecu svako malo stopa i zastaje...imal kakav fix ?
Razor cortex probaj
Provaj dići priority proces sa u task manageru nba2k14.exe na high

Ili jbg smanji rezoluciju i detalje :mrgreen:

Avatar
GabrielBatistuta
Postovi: 1698
Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la GabrielBatistuta » 05 dec 2015, 02:05

smanjio sve al ne vjerujem da mi je do toga,jer sam jedno vrijeme sasvim normalno igrao dok je sad nepodnosljivo. Probat cu ovo prvo sutra,hvala t.
Spaha,pratiš li me ?

Fuck Society

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la JoseMourinho » 05 dec 2015, 02:08

Probaj Razor cortex ja njega +ovo high koristim na svim igrama i pomaže mi, jbg provjeri još temperaturu grafičke kada pokrenes igru, skeniranja antivirusom ne znam sta da ti još predlozim :D obaraj sistem :mrgreen:

Da nisi kakve HD terene/lopte ili upgrade grafike ubacivo možda to zayebaje :D

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la arelinho » 05 dec 2015, 02:10

JoseMourinho je napisao/la:Probaj Razor cortex ja njega +ovo high koristim na svim igrama i pomaže mi, jbg provjeri još temperaturu grafičke kada pokrenes igru, skeniranja antivirusom ne znam sta da ti još predlozim :D obaraj sistem :mrgreen:

Da nisi kakve HD terene/lopte ili upgrade grafike ubacivo možda to zayebaje :D
Kad si vec kod tih dodataka za nba. Ima li kakav dodatak za kosarkaske lopte ? Mozda je glupo pitanje,ali eto. :) :)

Avatar
GabrielBatistuta
Postovi: 1698
Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la GabrielBatistuta » 05 dec 2015, 02:11

Nista nisam ubacivao,cak igram sa ovim starim rosterima,ne smeta mi :D
a ovo priority proces jel to radim dok sam vec u igrici ??
Spaha,pratiš li me ?

Fuck Society

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K14

Post Postao/la JoseMourinho » 05 dec 2015, 10:28

arelinho je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:Probaj Razor cortex ja njega +ovo high koristim na svim igrama i pomaže mi, jbg provjeri još temperaturu grafičke kada pokrenes igru, skeniranja antivirusom ne znam sta da ti još predlozim :D obaraj sistem :mrgreen:

Da nisi kakve HD terene/lopte ili upgrade grafike ubacivo možda to zayebaje :D
Kad si vec kod tih dodataka za nba. Ima li kakav dodatak za kosarkaske lopte ? Mozda je glupo pitanje,ali eto. :) :)
Ima vjeruj potrazi na googlu bio je jedan bas sajt sa tim dodacima ja skido one scoreboarde TNT-a i sl. Ako se sjetim adrese napisat cu, al ima i na onom.forumu gdje je medaov roster
GabrielBatistuta je napisao/la:Nista nisam ubacivao,cak igram sa ovim starim rosterima,ne smeta mi :D
a ovo priority proces jel to radim dok sam vec u igrici ??
Da pokrenes igru pa idi u task manager u process i desni klik na nba2k14.exe i vidjet ćeš ;)

Avatar
GabrielBatistuta
Postovi: 1698
Pridružen/a: 30 sep 2015, 02:57
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NBA 2K14

Post Postao/la GabrielBatistuta » 06 dec 2015, 21:24

JoseMourinho je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
"JoseMourinho" je napisao/la:Probaj Razor cortex ja njega +ovo high koristim na svim igrama i pomaže mi, jbg provjeri još temperaturu grafičke kada pokrenes igru, skeniranja antivirusom ne znam sta da ti još predlozim :D obaraj sistem :mrgreen:

Da nisi kakve HD terene/lopte ili upgrade grafike ubacivo možda to zayebaje :D
Kad si vec kod tih dodataka za nba. Ima li kakav dodatak za kosarkaske lopte ? Mozda je glupo pitanje,ali eto. :) :)
Ima vjeruj potrazi na googlu bio je jedan bas sajt sa tim dodacima ja skido one scoreboarde TNT-a i sl. Ako se sjetim adrese napisat cu, al ima i na onom.forumu gdje je medaov roster
GabrielBatistuta je napisao/la:Nista nisam ubacivao,cak igram sa ovim starim rosterima,ne smeta mi :D
a ovo priority proces jel to radim dok sam vec u igrici ??
Da pokrenes igru pa idi u task manager u process i desni klik na nba2k14.exe i vidjet ćeš ;)
Skino ovaj razor odradio ovaj priority process na high ali nista brze. Cak mi se laptop tri puta ugasio dok sam igrao i to mi je unistilo karijeru koju sam igrao pet sezona. Nece vise da mi otvori save.
Spaha,pratiš li me ?

Fuck Society

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la arelinho » 07 dec 2015, 16:55

Igram karijeru i kad kliknem play next game ili play next key game ono me samo izbaci iz igre. :oops: :oops: sta uraditi da mi se to ne desava ?

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 17 jan 2016, 19:00

novi rosteri?

neki patch sa našim ili regionalnim ekipama?
1946

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la kovacic » 22 jan 2016, 19:24

Mislim da je ovo neki prelazni fajl, imaju 4 tima, ne mogu da nađem onaj sa svim klubovima, ako nađem poslat ću :)
http://speedy.sh/PxydD/bh-liga.ROS

Također, možda doradim još koji klub iz A1, Burch, Lukavac ili neki, ako nađem slike igrača pa da mogu ubaciti facu od nekog sličnog :D

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la gaston » 16 mar 2016, 00:34

Raja skinuo sam ovaj patch, al' nmg nigdje da nađem appdata od NBA da ubacim update od rostera..ako neko moze pomoc bio bih zahvalan
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K14

Post Postao/la JoseeMourinho » 16 mar 2016, 01:01

gaston je napisao/la:Raja skinuo sam ovaj patch, al' nmg nigdje da nađem appdata od NBA da ubacim update od rostera..ako neko moze pomoc bio bih zahvalan
Start onda run (ili Windows + r) pa kucaj
%appdata%

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K14

Post Postao/la gaston » 16 mar 2016, 02:47

JoseeMourinho je napisao/la:
gaston je napisao/la:Raja skinuo sam ovaj patch, al' nmg nigdje da nađem appdata od NBA da ubacim update od rostera..ako neko moze pomoc bio bih zahvalan
Start onda run (ili Windows + r) pa kucaj
%appdata%
ma znam ba buraz to..al' problem je kad ukucam to sve..nema nigdje 2k sports a ni nba 2k14 :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la JoseeMourinho » 16 mar 2016, 08:28

Mora biti folder 2k sport 100% pa u njemu NBA :D

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la gaston » 16 mar 2016, 12:33

JoseeMourinho je napisao/la:Mora biti folder 2k sport 100% pa u njemu NBA :D
slika

Ne znam da li ima veze sa tim koji mi je NBA skinut. Kod mene je NBA2k14 REPACK MULTI6.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la miki_92 » 16 mar 2016, 12:42

jesil uopste pokretao nba kako bi igra kreirala taj folder :mrgreen:

mora biti u appdata, provjeri da nije mozda skriven folder u opcijama
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la gaston » 16 mar 2016, 13:09

Ma jašta sam nego pokretao :D Šesta mi je sezona u NBA a od toga treća u Portlandu gdje sam prošle godine uzeo i prsten a bio i MVP lige :D
Ove sezone brojke još jače..32.4 ppg, 6.1 a; 4 reb; 3 stl, 1 blk :D 52% šut, a za 3pts nešto manje od 50 :D Inače sam pg/sg :D

Hvala obojici, uspio sam naći nekako pa sad da vidimo kakva je situacija i da li radi sve :D

Da ne zna neko zašto se ne može zakucati kad igraš ovako karijeru ? Ili je to do mene nešto :roll: Imam tamo sve predispozicije popunjene za dunk rubriku al' neće, dok kad igram normalno 1vs1 sa nekim klubom radi bez problema :roll:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la gojzerica » 28 mar 2016, 02:15

Ja kucam.. tomahawk :D

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la MElloo » 25 maj 2016, 16:14

Imam SF 2.08 Atletic jos ga napucao sa cheat eingine. Ubacio mu sve tomahawk i windmill zakucavanja u dunk packages. I opet lik ne moze zakucat normalno jedino kad je potpuno sam u kontri. Nijedan ulaz ako me neko dira ne moze pogodit :facepalm: Posto je visok ne mogu ni crossover uradit samo se zabija u igraca ispred :facepalm: A moze bit da ni ja ne znam igrat :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.