PES 2015

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la xinxee » 26 nov 2014, 06:04

Pesgalaxy PATCH !!

- Complete Bundesliga added with correct kits, logos, squads
- Premier League team names corrected and logos and kits added
- Skybet Championship team names corrected and logos and kits added (except Rotherham)
- Serie B team names corrected and logos added
- Liga ZON Sagres team names corrected and logos and kits added
- All fake national and classic teams corrected and lots of kits for almost all fake national teams
- League and Cup logos and names corrected
- All correct coaches in EPL, Championship, Bundesliga and Serie B
- Correct Rivalries in Bundesliga
- Correct stadiumnames for Bundesliga
- New Bootpack (100 boots)
- Unlock 41 Balls in Exhibition
- Lots of faces for Bundesliga added (more to come for all leagues)
- Camp Nou added
- Few new adboards added
- PesMonkey Pitch and Weather Mod included
- DLC 1.00 included
- 1.01 exe included
- Online compatible
- New Switch(de/activate faces, switch between no steam and steam exe).

Download i screenshoot mozete pronaci ovdje:
http://gamers.ba/forum/43/219220/1/pes- ... st-2066779" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la akisarajevo92 » 26 nov 2014, 17:53

Na ovom pesu golman ne shvata da smije uhvatit loptu u ruke kad mu vratis glavom, takodje me nerviraju golmanska karate istrcavanja i ispucavanja. Jos su minus sudije koje lako daju crvene i zute, i to sto se nekad lopta krece kao pak po ledu.
Inace :thumbup:.
Don't believe the hype.

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la __EmIr__ » 26 nov 2014, 19:44

Je li ko skidao ovaj pesgalaxy patch ? Ja skinuo i nema mi neki igraca nikako i ne mogu se ni naci uopste. Pomagajte ako ko zna sta :crazy:
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
belson
Postovi: 67
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:28
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la belson » 26 nov 2014, 19:45

__EmIr__ je napisao/la:Je li ko skidao ovaj pesgalaxy patch ? Ja skinuo i nema mi neki igraca nikako i ne mogu se ni naci uopste. Pomagajte ako ko zna sta :crazy:
Promjeni u switcheru da igras offline ukoliko nemas orginal verziju..

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la __EmIr__ » 26 nov 2014, 19:54

belson je napisao/la:
__EmIr__ je napisao/la:Je li ko skidao ovaj pesgalaxy patch ? Ja skinuo i nema mi neki igraca nikako i ne mogu se ni naci uopste. Pomagajte ako ko zna sta :crazy:
Promjeni u switcheru da igras offline ukoliko nemas orginal verziju..
Gdje to mijenjam ? :)
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
belson
Postovi: 67
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:28
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la belson » 26 nov 2014, 20:11

Imas onaj switcher u folderu gdje si instalirao igricu, samo stavio no steam exe - enable.. Nisi jedina koji ima taj problem..

Do duse meni ovaj patch nece nikako, izbaci mi neki error nebitno jesam li stavio enable ili disable..

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la __EmIr__ » 26 nov 2014, 20:20

belson je napisao/la:Imas onaj switcher u folderu gdje si instalirao igricu, samo stavio no steam exe - enable.. Nisi jedina koji ima taj problem..

Do duse meni ovaj patch nece nikako, izbaci mi neki error nebitno jesam li stavio enable ili disable..
Haj probacu hvala drug ! :D
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la Lampard8 » 26 nov 2014, 20:20

1. extraktirati - Pesgalaxy.com Patch 2015 1.00 Installer.exe
2. pokrenuti taj exe file i odabrati folder di vam je PES instaliran - (ostavite ukljucene sve kvacice i za "main data" i za "option file")
3. nakon instalacije odete u folder di je PES instaliran i pokrenete - "PESGalaxySwitch.exe"
4. odaberite karticu (gore) General i kliknite na ONLINE ako igrate igru online ili na Disable (ispod No Steam Exe) ako igrate samo offline!
5. vratite se na Home karticu i kliknete Play (nakon ovoga mozete normalno pokretati igricu preko glavne ikonice ili shortcuta na desktopu)
6. i to je to, uzivajte u stvarno jako dobro odrađenom patchu!
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
undefined007
Postovi: 350
Pridružen/a: 13 maj 2014, 16:32
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la undefined007 » 26 nov 2014, 21:24

undefined007 je napisao/la:
Lampard8 je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la:Nakon 10ak tekmi na ps4 mogu reci da su ponovo podbacili.
Fizika lopte je ocajna ,preocajna :facepalm: i to je ono sto najvise **** ovu igru.
Druga stvar je nerealnost , ne moze iz okreta nabit loptu s gola na gol i to tik na svog napadaca da **** rak raka.
Nedostaju animacije suteva kao sto je to na fifi.
Jednostavno ne mogu ovako losu igru napravit u drugoj dekada 21-og. vijeka.
I dalje je ovo polu proizvod, ali ima dobre osnove da ovaj PES sa par popravaka prede i taj famozni PES 6 i postane najbolji u serijalu :)
Što se tice fizike lopte, nekad bude odlična, dok nekad imaš osjećaj da s kuglom igraju :D (nadam se da će taj segment popravit )

Meni najviše ova trava muči, pa to je patnja za gledati :cry:


Najsmješnije je što su oni tek danas pustili demo :lol:



[youtube][/youtube]


Promijeni dilera. :lol: :lol: :lol:
For this reason, I AM LEGEND, predestined for greatness, built for the final hour.

http://www.youtube.com/watch?v=frhgT5CMpjo&hd=1 ;)

SS.23

FK SARAJEVO !
HZ 1987

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la Adnan89 » 27 nov 2014, 02:12

viKK je napisao/la:
Adnan89 je napisao/la:Evo citam komentare mislio sam da ce ova igra imati pozitivne rijec o njoj, vidim da nema.

Mislio sam kupiti igru, mozel mi neko reci jeli je iko igrao na ps4?..zelim da kupim na ps4 i igrao sam demo i nije los, pitam jer vidim da ovdje dosta naroda igra na PC.

Fifa je odlicna za grafike ali stil igre mi je stvarno dojadio, stanlo neki obicni igraci sa 90+ brzine te yebu. Previse se Fifa vrti oko brzine i dosadlo je brate.
na PS4 je grafika dosta bolja, za gameplay ne znam ali koliko sam pročitao isto je kao na PC-u.
valjda si igrao i demo fife i demo pesa pa možeš zaključiti koja ti se više sviđa. realno, fifa ima ogroman online community, daleko veći nego PES, a za mene ima i daleko bolji gameplay/grafiku nego pes.
Grafika mi nije toliko vazna iz blizine jer svakako nevidis igraca toliko iz blizine, samo iz daleka da on meni trci kao messi ili ronaldo i izgleda slican dovoljno je, samo mi se na PESu nesvidzaju ove strelice kad pucas kornere i slobodnjake. Fifu imam i dobra je za Ultimate Team i Pro Clubs koje mogu igrati sa jaranima.

Stvar koja mi ide najvise na zivce je da nemogu igrati career mode na Fifi jer osjecam da je dosta nerealan kad stavis tezi nivo igre, nesmetami sada ako Barca,Bayern igraju dobro protiv mene kompjuter jer mi smeta kad je neki yebeni deseti klub iz englezske iz 3 divizije i igraju sa loptom ko da su Barca e tu poludi hahha :lol:
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
belson
Postovi: 67
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:28
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la belson » 27 nov 2014, 12:57

stvarno ne kontam kako svima osim meni se desava to da protivnik konstantno pegla loptu.. pa brate napadnite malo pa vidite :D

Kenion89
Postovi: 6
Pridružen/a: 18 nov 2014, 18:10
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la Kenion89 » 27 nov 2014, 12:59

Je li iko od vas imao problema na kraju instalacije da javlja erorr 11 dvije verzije sam skinuo i isto i realoded i sa mega upload ali isto ??? zna li neko rijesenje problemaa ??

Avatar
belson
Postovi: 67
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:28
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la belson » 27 nov 2014, 14:30

koji error, sta tacno napise?

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la Omerbavarac » 27 nov 2014, 17:18

Ja uspio instalirati ali nece da otvori.
Ustvari, ono kao krene i odmah izbaci, pa ako je neko imao slican problem da cujem kako ga je rijesio? :)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!


Avatar
belson
Postovi: 67
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:28
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la belson » 28 nov 2014, 11:46

zna li neko gdje mogu vidjeti koji su mi zadani ciljevi u master ligi? ako uopste ima to..

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la __EmIr__ » 28 nov 2014, 17:15

plavipatriota je napisao/la:slika

I meni isto bilo i ja ponovo krekovo i radi. Sad imam drugi problem , pogresna imena igraca opet i klubova iako sam namjestio patch zna li ko sta bi moglo biti ???
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
belson
Postovi: 67
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:28
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la belson » 28 nov 2014, 19:08

Probaj obrisati edit file iz my documenta, imao sam slican problem, do duse samo sa jednom ekipom a ne sa svim na sokeru.. U svakom slucaju napravi backup file i probaj, nemas sta izgubiti.

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la __EmIr__ » 28 nov 2014, 19:33

belson je napisao/la:Probaj obrisati edit file iz my documenta, imao sam slican problem, do duse samo sa jednom ekipom a ne sa svim na sokeru.. U svakom slucaju napravi backup file i probaj, nemas sta izgubiti.
Obrisao sam brate evo, i udjem opet neki igraci nemaju ime lice je ok i broj ali nema ocjena i pise ono dummy a u formaciji samo tacka :x :x
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Pistol
Postovi: 711
Pridružen/a: 08 mar 2013, 19:06
Kontakt:

Re: PES 2015

Post Postao/la Pistol » 28 nov 2014, 19:44

moj savjet za sve ... instalirajte cist PES 2015 , sa stranice pes-serbia.com skinite galaxy patch 1.00 i 1.01 i instalirajte (dobit cete sve dresove , grbove , imena klubova , bundesligu , camp nou , travu itd...) i onda instalirajte nesa24Gameplay (sa iste stranice) koji popravlja pasivnost protivnika koji se manje dodaje bez veze u odbrani ... uglavnom onda igra dobiva sasvim novi izgled (uz gamespeed -1 i camera wide zoom 5 , height 3 , angle 0)

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.