SP 2018 rasprava

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Mokes,arelinho

Avatar
Jericho
Postovi: 3699
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: ""
Kontakt:

PostPostao/la Jericho » 09 jun 2018, 23:39

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:2 2
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 0:2 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Egipat


Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 2:1 1
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 1:1 X
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:2 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 1:1 X
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Portugal
2.Maroko


Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 1:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska


Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 3:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:2 2
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 4:2 1
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 2:2 X
U 1/8 finala prolaze:
1.Hrvatska
2.Argentina


Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:3 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 4:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:1 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Srbija


Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:4 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko


Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 1:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2:2 X
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Engleska
2.Belgija



Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:2 X
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 2:1 1
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 3:1 1
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Senegal
2.Poljska



================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Argentina......... 2:1 1(Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Maroko.........0:1 2(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Portugal - Egipat.........2:1 1(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Hrvatska - Danska........ 2:1 1(Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... 3:0 1(Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Engleska - Poljska........ 3:1 1(Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........2:0 1(Par7)
03/07.....Moskva.......................Senegal - Belgija......... 1:2 2(Par8)


U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Maroko
3.Portugal
4.Hrvatska
5.Brazil
6.Engleska
7.Njemačka
8.Belgija



Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Maroko - Francuska ............1:2 2(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Engleska............... 3:2 1(Par B)
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Belgija................1:1 X(Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Portugal - Hrvatska..............1:1 X(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1.Francuska
2.Brazil
3.Belgija
4.Portugal


Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. 2:2 X(Par E)
11/07.....Moskva........................Belgija - Portugal............ 0:1 2(Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Belgija 2:1 1

Osvajac 3 mjesta: Francuska

Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Portugal 1:1 X

Svjetski sampion ce biti: Portugal

Najvise golova ce postici reprezentacija: Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Juzna Koreja
Najbolji strijelac ce biti: Cristiano Ronaldo (Portugal)
Ljudi kažu da sam lud jer sam propustio tolike milione, ali to me nikad nije činilo sretnim.
Ja sam momak iz favele, sirotinja, mogao sam postati jedan od najboljih, ali nije mi se dalo.
Sada sam spokojan, miran i sretan. To je najvažnije u životu.

Avatar
big_amko
Postovi: 189
Pridružen/a: 21 avg 2008, 19:02
Kontakt:

PostPostao/la big_amko » 11 jun 2018, 17:54

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 2:2 X
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 1:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4:2 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 X
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:0 X
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Svicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 0:0 X
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 X
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat..........(Par3) 2:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 3:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Svicarska........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ...............(Par A) 1:1 X
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija................ (Par C) 2:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 1:0 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Spanija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemačka ............ (Par F) 2:0 1

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Njemačka 3:2 1

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Spanija 0:1 2

Svjetski šampion će biti: Spanija

Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Neymar ( Bra)

damir_82
Postovi: 730
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

PostPostao/la damir_82 » 13 jun 2018, 22:26

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:1 X
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 0:0 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 X
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 1:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 X
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 X
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Svicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:3 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:1 X
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:3 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 3:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:3 2
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat..........(Par3) 2:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 3:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Svicarska........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ...............(Par A) 1:1 X
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:2 X
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 1:0 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Spanija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 2:1 1
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemačka ............ (Par F) 1:1 X

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Spanija 2:0 1

Osvajač 3. mjesta: Brazil

Finale:

15/07 .....Moskva ........Francuska - Njemačka 1:1 X

Svjetski šampion će biti: Francuska

Najviše golova će postići reprezentacija: Brazil
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Neymar (Brazil)
Tebi pjevam domovino, zemljo mojih snova, zakletvu na vjernost tvojih kceri i sinova.. ..Na usnama pjesma jedna jedina, ruku na srce, glavu gore, zivjela Bosna i Hercegovina!!

Avatar
Maestro^^
Postovi: 5616
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

PostPostao/la Maestro^^ » 14 jun 2018, 04:28

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2:1 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:0 X
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 X
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Svicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:0 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 3:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 3:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 2:0 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Svicarska........ (Par7) 3:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ...............(Par A) 0:1 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:0 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:1 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Spanija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemačka ............ (Par F) 2:1 1

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Njemačka 2:1 1

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Spanija 1:1 X

Svjetski šampion će biti: Spanija

Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Griezmann
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
BarcaBoy
Postovi: 20
Pridružen/a: 09 avg 2012, 20:19
Kontakt:

PostPostao/la BarcaBoy » 14 jun 2018, 07:22

Grupna faza:
Grupa A.
Rusija - S.Arabija 2-0 1
Egipat - Urugvaj 1-1 X
Rusija - Egipat 1-1 X
Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
Urugvaj - Rusija 2-1 1
S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Egipat

Grupa B.
Maroko - Iran 0-0 X
Portugal - Španjolska 1-2 2
Portugal - Maroko 2-0 1
Iran - Španjolska 0-3 2
Španjolska - Maroko 3-0 1
Iran - Portugal 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Spanjolska
2.Portugal

Grupa C.
Francuska - Australija 3-0 1
Peru - Danska 0-1 2
Francuska - Peru 2-0 1
Danska - Australija 2-0 1
Danska - Francuska 0-2 2
Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska

Grupa D.
Argentina - Island 2-1 1
Hrvatska - Nigerija 1-0 1
Argentina - Hrvatska 2-1 1
Nigerija - Island 1-2 2
Island - Hrvatska 1-1 X
Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Island

Grupa E.
Kostarika - Srbija 1-1 X
Brazil - Švicarska 2-0 1
Brazil - Kostarika 4-0 1
Srbija - Švicarska 0-1 2
Srbija - Brazil 0-3 2
Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Švicarska

Grupa F.
Njemačka - Meksiko 3-1 1
Švedska - Južna Koreja 1-1 X
Njemačka - Švedska 2-0 1
Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
Meksiko - Švedska 1-1 X
Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko

Grupa G.
Belgija - Panama 4-0 1
Tunis - Engleska 0-3 2
Belgija - Tunis 4-0 1
Engleska - Panama 3-0 1
Engleska - Belgija 1-1 X
Panama - Tunis 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska


Grupa H.
Poljska - Senegal 1-0 1
Kolumbija - Japan 2-0 1
Japan - Senegal 1-1 X
Poljska - Kolumbija 1:1 X
Senegal - Kolumbija 0-2 2
Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska


================================================================================================


Osmina finala:

Francuska - Island 3-1 1
Urugvaj - Portugal 1:1 X
Španjolska - Egipat 2-0 1
Argentina - Danska 2-0 1
Brazil - Meksiko 2-0 1
Belgija - Poljska 2-1 1
Njemačka - Švicarska 2-0 1
Kolumbija - Engleska 1-1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2.Portugal
3.Španjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Engleska


Četvrtina finala:

Portugal - Francuska 0-1 2
Brazil - Belgija 2-1 1
Njemačka - Engleska 3-1 1
Španjolska - Argentina 1-1 X


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina

Polufinale:

Francuska - Brazil 1-2 2
Njemačka - Argentina 0-0 X

Utakmica za 3 mjesto:
Francuska - Njemačka 1-2 2
Osvajač 3 mjesta:
Njemačka
Finale:
Argentina - Brazil 1-1 X
Svjetski šampion će biti:
Brazil
Najviše golova će postići reprezentacija:Brazil
Najviše golova će primiti reprezentacija: Tunis
Najbolji strijelac će biti: Messi
Mes Que Un Club

Avatar
__Liedson__
Postovi: 1145
Pridružen/a: 26 nov 2009, 22:18
Kontakt:

PostPostao/la __Liedson__ » 14 jun 2018, 14:36

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 X
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:3 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0:0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0:1 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:0 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 2:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 3:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 0:1 2


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod......... Portugal - Francuska ...............(Par A) 1:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:0 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:1 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka ............ (Par F) 0:1 2

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Argentina 2:1 1

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemacka 2:1 1

Svjetski šampion će biti: Brazil

Najviše golova će postići reprezentacija: Brazil
Najviše golova će primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac će biti: Neymar

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 18 jun 2018, 07:38

Poredak poslije 17.06. 2018

1. belosevic28-------3+6+19+13=41
2.Maestro^^--------3+6+16+13=38
3.123456-----------3+0+26+3=32
4.Blancos10--------3+6+6+13=28
4.Patrice_Evra_3--3+3+9+13=28
4.S-Y-L-A-R--------3+3+19+3=28
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 20 jun 2018, 08:06

Poredak poslije 19.06. 2018

1. belosevic28-------3+6+19+13+19+0=60
2.Blancos10--------3+6+6+13+19+0=47
3. arelinho----------3+3+19+0+19+3=47
4.Maestro^^--------3+6+16+13+9+0=47
5.Patrice_Evra_3--3+3+9+13+16+0=44
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 3853
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

PostPostao/la Patrice_Evra_3 » 20 jun 2018, 10:11

Što se jučer pokupi bodova. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 20 jun 2018, 11:37

Niko nije pogodio tacan rezultat ali je cudnije da je samo par igrača pogodilo tip na Ruse.Senegal i Japan niko nije ni tip pogodio.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 23 jun 2018, 08:13

Poredak poslije 22.06. 2018

1.belosevic28-------3+6+19+13+19+0+9+3+16=88
2.Blancos10--------3+6+6+13+19+0+9+3+16=75
3. arelinho----------3+3+19+0+19+3+9+3+16=75
4.Maestro^^--------3+6+16+13+9+0+9+3+16=75
5.Jericho-----------0+3+19+3+9+0+6+16+16=72
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 23 jun 2018, 23:14

Poredak poslije 23.06. 2018

1.belosevic28-------3+6+19+13+19+0+9+3+16+9=97
2.arelinho----------3+3+19+0+19+3+9+3+16+19=94
3.Maestro^^--------3+6+16+13+9+0+9+3+16+19=94
4.Viper-------------3+3+9+3+19+3+9+3+16+19=87
5.Blancos10--------3+6+6+13+19+0+9+3+16+9=84
Tritolone---------3+3+6+13+9+0+9+16+6+19=84
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 26 jun 2018, 09:16

Poredak poslije 25.6.+pr.A i B

1.Maestro^^--------3+6+16+13+9+0+9+3+16+19+9+3+20=126
2.arelinho----------3+3+19+0+19+3+9+3+16+19+6+3+20=123
3.belosevic28-------3+6+19+13+19+0+9+3+16+9+3+3+15=118
4.Viper-------------3+3+9+3+19+3+9+3+16+19+6+3+20=116
5.Tritolone---------3+3+6+13+9+0+9+16+6+19+6+0+20=110
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 27 jun 2018, 09:20

26.6.+pr.C i D

1.Maestro^^--------3+6+16+13+9+0+9+3+16+19+9+3+20+19+20=165
2.belosevic28-------3+6+19+13+19+0+9+3+16+9+3+3+15+19+20=157
3.Tritolone---------3+3+6+13+9+0+9+16+6+19+6+0+20+26+15=151
4.arelinho----------3+3+19+0+19+3+9+3+16+19+6+3+20+3+20=146
5.Viper-------------3+3+9+3+19+3+9+3+16+19+6+3+20+19+20=145
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
bihuzur
Postovi: 1926
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 27 jun 2018, 17:59

ja sam se nesto malo predomislio, mogul promjeniti neke rezultate?

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 28 jun 2018, 09:19

bihuzur WroteColonja sam se nesto malo predomislio, mogul promjeniti neke rezultate?



Nazalost NE.I ja bi promjeno vecinu svoji prognoza da moze :mrgreen:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
belosevic28
Postovi: 4520
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 28 jun 2018, 10:25

Yebo me babo koji me kao klinca naucio da navijam za svabe :(
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
bihuzur
Postovi: 1926
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

PostPostao/la bihuzur » 28 jun 2018, 13:31

belosevic28 WroteColonYebo me babo koji me kao klinca naucio da navijam za svabe :(

:rol: :rol:

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 28 jun 2018, 22:26

28.6.+pr.G i H

1. belosevic28-------3+6+19+13+19+0+9+3+16+9+3+3+15+19+20+13+15+29+15=229
2.Maestro^^--------3+6+16+13+9+0+9+3+16+19+9+3+20+19+20+13+15+12+15=220
3.arelinho----------3+3+19+0+19+3+9+3+16+19+6+3+20+3+20+13+15+9+15=198
4.__Liedson__------3+6+6+0+16+0+9+3+16+19+6+0+20+6+20+13+15+29+15=192
5.BoixosNois1899--3+3+16+3+6+0+9+3+16+19+3+3+15+12+20+13+15+16+15=190
6.Viper-------------3+3+9+3+19+3+9+3+16+19+6+3+20+19+20+3+15+12+15=190
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5134
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 02 jul 2018, 09:34

1.7

1.belosevic28-------3+6+19+13+19+0+9+3+16+9+3+3+15+19+20+13+15+29+15+5+0=234
2.Maestro^^--------3+6+16+13+9+0+9+3+16+19+9+3+20+19+20+13+15+12+15+5+0=225
3.BoixosNois1899--3+3+16+3+6+0+9+3+16+19+3+3+15+12+20+13+15+16+15+13+0=203
3.Viper-------------3+3+9+3+19+3+9+3+16+19+6+3+20+19+20+3+15+12+15+13+0=203
3.arelinho----------3+3+19+0+19+3+9+3+16+19+6+3+20+3+20+13+15+9+15+5+0=203
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000


Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.