SP 2018 konacne prognoze i rezultati

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Mokes,arelinho

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5113
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 14 jun 2018, 09:53

big_amko

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 2:2 X
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 1:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4:2 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 X
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:0 X
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Svicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 0:0 X
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 X
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat..........(Par3) 2:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 3:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Svicarska........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ...............(Par A) 1:1 X
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija................ (Par C) 2:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 1:0 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Spanija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemačka ............ (Par F) 2:0 1

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Njemačka 3:2 1

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Spanija 0:1 2

Svjetski šampion će biti: Spanija

Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Neymar ( Bra)
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5113
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 14 jun 2018, 09:57

damir_82

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:1 X
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 0:0 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 X
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 1:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 X
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 X
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Svicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:3 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:1 X
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:3 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 3:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:3 2
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat..........(Par3) 2:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 3:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Svicarska........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ...............(Par A) 1:1 X
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:2 X
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 1:0 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Spanija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 2:1 1
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemačka ............ (Par F) 1:1 X

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Spanija 2:0 1

Osvajač 3. mjesta: Brazil

Finale:

15/07 .....Moskva ........Francuska - Njemačka 1:1 X

Svjetski šampion će biti: Francuska

Najviše golova će postići reprezentacija: Brazil
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Neymar (Brazil)
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5113
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 14 jun 2018, 10:00

Maestro^^

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2:1 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:0 X
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 X
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Svicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:0 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 3:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 3:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 2:0 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Svicarska........ (Par7) 3:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ...............(Par A) 0:1 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:0 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:1 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Spanija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemačka ............ (Par F) 2:1 1

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Njemačka 2:1 1

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Spanija 1:1 X

Svjetski šampion će biti: Spanija

Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Griezmann
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5113
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 14 jun 2018, 10:05

BarcaBoy

Grupna faza:
Grupa A.
Rusija - S.Arabija 2-0 1
Egipat - Urugvaj 1-1 X
Rusija - Egipat 1-1 X
Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
Urugvaj - Rusija 2-1 1
S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Egipat

Grupa B.
Maroko - Iran 0-0 X
Portugal - Španjolska 1-2 2
Portugal - Maroko 2-0 1
Iran - Španjolska 0-3 2
Španjolska - Maroko 3-0 1
Iran - Portugal 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Spanjolska
2.Portugal

Grupa C.
Francuska - Australija 3-0 1
Peru - Danska 0-1 2
Francuska - Peru 2-0 1
Danska - Australija 2-0 1
Danska - Francuska 0-2 2
Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska

Grupa D.
Argentina - Island 2-1 1
Hrvatska - Nigerija 1-0 1
Argentina - Hrvatska 2-1 1
Nigerija - Island 1-2 2
Island - Hrvatska 1-1 X
Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Island

Grupa E.
Kostarika - Srbija 1-1 X
Brazil - Švicarska 2-0 1
Brazil - Kostarika 4-0 1
Srbija - Švicarska 0-1 2
Srbija - Brazil 0-3 2
Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Švicarska

Grupa F.
Njemačka - Meksiko 3-1 1
Švedska - Južna Koreja 1-1 X
Njemačka - Švedska 2-0 1
Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
Meksiko - Švedska 1-1 X
Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko

Grupa G.
Belgija - Panama 4-0 1
Tunis - Engleska 0-3 2
Belgija - Tunis 4-0 1
Engleska - Panama 3-0 1
Engleska - Belgija 1-1 X
Panama - Tunis 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska


Grupa H.
Poljska - Senegal 1-0 1
Kolumbija - Japan 2-0 1
Japan - Senegal 1-1 X
Poljska - Kolumbija 1:1 X
Senegal - Kolumbija 0-2 2
Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska


================================================================================================


Osmina finala:

Francuska - Island 3-1 1
Urugvaj - Portugal 1:1 X
Španjolska - Egipat 2-0 1
Argentina - Danska 2-0 1
Brazil - Meksiko 2-0 1
Belgija - Poljska 2-1 1
Njemačka - Švicarska 2-0 1
Kolumbija - Engleska 1-1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2.Portugal
3.Španjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Engleska


Četvrtina finala:

Portugal - Francuska 0-1 2
Brazil - Belgija 2-1 1
Njemačka - Engleska 3-1 1
Španjolska - Argentina 1-1 X


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina

Polufinale:

Francuska - Brazil 1-2 2
Njemačka - Argentina 0-0 X

Utakmica za 3 mjesto:
Francuska - Njemačka 1-2 2
Osvajač 3 mjesta:
Njemačka
Finale:
Argentina - Brazil 1-1 X
Svjetski šampion će biti:
Brazil
Najviše golova će postići reprezentacija:Brazil
Najviše golova će primiti reprezentacija: Tunis
Najbolji strijelac će biti: Messi
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5113
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 14 jun 2018, 19:38

__Liedson__

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 X
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:3 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0:0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0:1 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:0 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 2:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 3:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 0:1 2


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod......... Portugal - Francuska ...............(Par A) 1:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:0 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:1 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Španija - Njemačka ............ (Par F) 0:1 2

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Španija 2:1 1

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemacka 2:1 1

Svjetski šampion će biti: Brazil

Najviše golova će postići reprezentacija: Brazil
Najviše golova će primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac će biti: Neymar
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000


Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.