SP 2018 rasprava

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Sarmelino,Mokes

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5349
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 23 maj 2018, 12:12

Na ovoj temi ce se moci raspravljati o prognozama za SP 2018 i ujedno i postaviti svoje prognoze.Ja cu sve prognoze poslije kopirati i posaviti u zakljucanu temu.Nadam se sto veceme odzivu.Puno srece svima.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5349
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 23 maj 2018, 12:16

-Pravo da postavi svoju prognozu ima svaki forumas SportSport.ba foruma.



Vazno je sa se kopira ovaj raspored i da se tu samo dodaju rezultati viewtopic.php?f=52&t=6245


Evo postavit cu primjer od proslog EP kako bi se trebalo prognozirati.

Grupna faza:
Grupa A.
France - Romania 2:1 1
Albania – Switzerland 1:2 x
Romania – Switzerland 0:1 2
France – Albania 3:0 1
Switzerland - France 1:1 2
Romania - Albania 2:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. France
2. Switzerland
3.

Grupa B.
Wales - Slovakia 2:0 1
England – Russia 2:0 1
Russia - Slovakia 2:1 1
England – Wales 1:1 1
Slovakia – England 0:2 2
Russia – Wales 1:2 X
U 1/8 finala prolaze:
1. England
2. Wales
3.

Grupa C.
Poland - Northern Ireland 3:1 1
Germany – Ukraine 3:0 1
Ukraine - Northern Ireland 2:0 1
Germany – Poland 2:1 1
Northern Ireland – Germany 0:3 2
Ukraine – Poland 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Germany
2. Poland
3. Ukraine

Grupa D.
Turkey – Croatia 1:2 X
Spain - Czech Republic 3:0 1
Czech Republic – Croatia 1:2 2
Spain – Turkey 2:0 1
Croatia – Spain 0:1 2
Czech Republic – Turkey 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Spain
2. Croatia
3. Turkey

Grupa E.
Republic of Ireland – Sweden 1:3 2
Belgium – Italy 1:1 1
Italy – Sweden 1:1 x
Belgium - Republic of Ireland 2:0 1
Sweden – Belgium 1:1 1
Italy - Republic of Ireland 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgium
2. Sweden
3. Italy

Grupa F.
Austria – Hungary 2:1 1
Portugal – Iceland 2:0 1
Iceland - Hungary 1:0 1
Portugal - Austria 2:0 1
Iceland – Austria 1:1 x
Hungary – Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Portugal
2. Austria
3. Iceland



Osmina finala:


Switzerland - Poland 1:2 x
England - Ukraine 2:1 1
Spain - Italy 1:1 1
France - Turkey 2:0 1
Germany - Iceland 2:0 1
Portugal - Sweden 2:1 1
Belgium - Croatia 2:1 1
Wels - Austria 2:1 1

U 1/4 finala prolaze:

1.Poland
2.England
3.Spain
4.France
5.Germany
6.Portugal
7.Belgium
8.Wels

Četvrtina finala:

Poland - Spain 1:2 2
England - Portugal 1:1 x
France - Wels 2:1 1
Germany - Belgium 2:1 1

U 1/2 finala prolaze:

1.Spain
2.England
3.France
4.Germany

½ finale:

Spain - England 1:2 2
France - Germany 1:1 x

Finale:
England - Germany 1:1 x

Europski šampion će biti: England


Najviše golova će postići reprezentacija: Germany
Najviše golova će primiti reprezentacija: Northern Ireland
Najbolji strijelac će biti: Cristiano Ronaldo
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Blancos10
Postovi: 152
Pridružen/a: 03 okt 2013, 14:47
Kontakt:

PostPostao/la Blancos10 » 26 maj 2018, 19:57

Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
Rusija - S.Arabija 3:0 1
Egipat - Urugvaj 1:2 2
Rusija - Egipat 1:2 2
Urugvaj - S.Arabija 5:0 1
Urugvaj - Rusija 2:1 1
S.Arabija - Egipat 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Egipat

Grupa B.
Maroko - Iran 1:1 1
Portugal - Španjolska 0:0 x
Portugal - Maroko 3:0 1
Iran - Španjolska 0:4 2
Španjolska - Maroko 4:0 1
Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Spanjolska
2.Portugal

Grupa C.
Francuska - Australija 3:0 1
Peru - Danska 1:0 x
Francuska - Peru 2:0 1
Danska - Australija 2:1 1
Danska - Francuska 1:2 2
Australija - Peru 1:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Peru

Grupa D.
Argentina - Island 2:1 1
Hrvatska - Nigerija 2:1 1
Argentina - Hrvatska 1:0 1
Nigerija - Island 0:1 2
Island - Hrvatska 1:1 x
Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska

Grupa E.
Kostarika - Srbija 0:1 2
Brazil - Švicarska 3:1 1
Brazil - Kostarika 3:0 1
Srbija - Švicarska 1:2 2
Srbija - Brazil 0:2 2
Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Svicarska

Grupa F.
Njemačka - Meksiko 3:1 1
Švedska - Južna Koreja 2:1 1
Njemačka - Švedska 2:0 1
Južna Koreja - Meksiko 0:2 2
Meksiko - Švedska 2:1 1
Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemacka
2.Meksiko

Grupa G.
Belgija - Panama 3:0 1
Tunis - Engleska 0:2 2
Belgija - Tunis 4:1 1
Engleska - Panama 3:0 1
Engleska - Belgija 1:2 2
Panama - Tunis 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska


Grupa H.
Poljska - Senegal 2:1 1
Kolumbija - Japan 2:0 1
Japan - Senegal 2:1 1
Poljska - Kolumbija 1:1 2
Senegal - Kolumbija 0:2 2
Japan - Poljska 1:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska


================================================================================================


Osmina finala:

Francuska - Hrvatska 2:1 1
Urugvaj - Portugal 1:1 2
Spanjolska - Egipat 2:1 1
Argentina - Peru 3:1 1
Brazil - Meksiko 2:0 1
Belgija - Poljska 2:1 1
Njemacka - Svicarska 2:0 1
Kolumbija - Engleska 1:1 2


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2.Portugal
3.Spanjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemacka
8.Engleska


Cetvrtina finala:

Portugal - Francuska 0:0 2
Brazil - Belgija 2:1 1
Njemacka - Engleska 2:1 1
Spanjolska - Argentina 2:1 1


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemacka
4. Spanjolska

Polufinale:

Francuska - Brazil 1:3 2
Njemacka - Spanjolska 1:2 2

Utakmica za 3 mjesto:
Francuska - Njemacka 1:2 2
Osvajac 3 mjesta:
Njemacka
Finale:
Spanjolska - Brazil 1:2 2
Svjetski sampion ce biti:
Brazil
Najvise golova ce postici reprezentacija:Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: S.Arabija
Najbolji strijelac ce biti: Neymar

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4060
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

PostPostao/la Patrice_Evra_3 » 27 maj 2018, 21:43

Datum........Grad.......... Učesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:

Grupa A

14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 (1)
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 (2)
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 (x)
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 (1)
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:0 (1)
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 (2)

U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B

15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 (x)
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:2 (2)
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3:1 (1)
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:2 (2)
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 (1)
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:1 (2)

U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C

16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 (1)
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:2 (2)
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 (1)
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 (1)
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 (2)
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 x

U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D

16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 (1)
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:0 (1)
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 (1)
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 (x)
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 (2)
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 (2)

U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E

17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 (2)
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 (1)
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2:0 (1)
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 (x)
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 (2)
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 x

U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija

Grupa F

17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 (1)
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 (x)
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:0 (1)
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:1 (x)
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 (x)
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 (2)

U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G

18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 (1)
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 (2)
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 (1)
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 1:0 (1)
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 (2)
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:1 (2)

U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska

Grupa H

19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:0 (1)
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 (1)
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 (x)
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 (x)
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 (2)
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 (2)

U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:0 (1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 (x)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:0 (1)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 (1)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:0 (1)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ (Par6) 2:1 (1)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 (1)
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska .........(Par8) 0:1 (2)


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:1 (2)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 1:1 (x)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:0 (1)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 1:1 (x)

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 2:1 (1)
11/07.....Moskva........................Španija - Njemačka ............ (Par F) 2:0 (1)

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Njemačka 1:1 (x)

Osvajač 3. mjesta: Brazil

Finale:

15/07 .....Moskva ........Francuska - Španija 1:0 (1)

Svjetski šampion će biti: Francuska

Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Maroko
Najbolji strijelac će biti: L. Messi
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 3683
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 28 maj 2018, 11:56

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2:2 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:2 X
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Peru

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0:1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:1 X
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 2:2 X
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0:0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:1 X
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:1 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Peru........ (Par4) 3:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ (Par6) 1:1 X
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Kolumbija
7. Njemačka
8. Poljska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:1 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Kolumbija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Poljska................ (Par C) 2:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:2 X

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka ............ (Par F) 2:0 1

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Njemačka 1:1 X

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Argentina 0:2 2

Svjetski šampion će biti: Argentina

Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: L. Messi
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 5297
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 28 maj 2018, 15:30

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2-1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 0-0 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španjolska
2.Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0-1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1-1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0-1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-3 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 4-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-3 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-1 x
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Rusija 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 1-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-1 x
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 0-2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija 3-0 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 3-1 1


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 2-2 x
11/07.....Moskva........................Španjolska - Njemačka 1-2 2
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Španjolska 0-1 2

Osvajac 3 mjesta:

Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemačka 0-2 2

Svjetski sampion ce biti: Njemačka

Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemačka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Belgija
Najbolji strijelac ce biti: T. Muller
41.21.1.

#WengerIn!

Hantraga
Postovi: 551
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

PostPostao/la Hantraga » 29 maj 2018, 09:21

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-1 x
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-1 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 1-1 x
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-2 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Maroko

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 0-1 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1-0 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0-1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 x
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 x
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 1-0 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Maroko 1-0 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Rusija 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 2-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal 2-0 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-1 x
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod......... Urugvaj - Francuska 0-1 2
06/07 ......Kazanj.................... Brazil - Belgija 2-1 1
07/07 ......Samara. ................. Njemačka - Engleska 1-0 1
07/07 ... ..Soči ...................... Španjolska - Argentina 2-1 1


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska

Polufinale:

10/07 .....St. Peterburg................. Francuska - Brazil 1-1
11/07.....Moskva........................ Španjolska - Njemačka 1-0

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........ Brazil - Njemačka 1-2

Osvajač 3. mjesta:
Njemačka

Finale:
15/07 .....Moskva ........ Francuska - Španjolska 0-1

Svjetski sampion ce biti:
Španjolska

Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 4374
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 30 maj 2018, 14:09

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 3-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-2 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-3 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3-2 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2-2 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 3-2 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 2-2 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-3 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3-2 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2-1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2-2 X
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-2 X
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 2-2 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 2-0 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Egipat 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 1-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-2 2
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska 1-2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 3-2 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 2-1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 2-2 X


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska

Polufinale:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 1-2 2
11/07.....Moskva.........................Španjolska - Njemačka 1-0 1

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Njemačka 2-2 X

Osvajac 3 mjesta:
Francuska

Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Španjolska 1-2 2

Svjetski sampion ce biti:
Španjolska

Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: S. Arabija
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Avatar
belosevic28
Postovi: 7196
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 30 maj 2018, 21:43

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:2 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Portugal
2. Španija

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:1 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:1 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj Francuska - Hrvatska 2:1 1 (Par1)
30/06 ......Soči Urugvaj-Španija 1:2 2 (Par2)
01/07 .. . .Moskva Portugal-Egipat 3:0 1 (Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod Argentina- Danska 2:0 1 (Par4)
02/07 .....Samara Brazil-Mexiko 3:1 1 (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu Belgija-Poljska 1:0 1 (Par6)
03/07 .....St. Peterburg Njemačka-Švicarska 2:0 1(Par7)
03/07.....Moskva Kolumbija-Engleska 0:1 2(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Španija
3. Portugal
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod Francuska-Španija 1:2 2(Par A)
06/07 ......Kazanj Portugal-Argentina 1:2 2 (Par B)
07/07 ......Samara Brazil-Belgija 2:1 1(Par C)
07/07 ... ..Soči Njemačka-Engleska 2:0 1(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1. Španija
2. Argentina
3. Brazil
4. Njemačka

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg Španija-Argentina 1:0 1 (Par E)
11/07.....Moskva Brazil-Njemačka 0:2 2(Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Argentina-Brazil 1:0 1

Osvajac 3 mjesta: ARGENTINA

Finale:
15/07 .....Moskva ....... Španija- Njemačka 1:2

Svjetski sampion ce biti: NJEMAČKA

Najvise golova ce postici reprezentacija: NJEMAČKA
Najvise golova ce primiti reprezentacija: J.KOREJA
Najbolji strijelac ce biti: T. MULER (Njemačka)
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Suki46
Postovi: 1626
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

PostPostao/la Suki46 » 31 maj 2018, 20:02

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:2 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španija
2.Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 3:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 3:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj Francuska - Hrvatska 3:1 1 (Par1)
30/06 ......Soči Urugvaj-Portugal 1:2 2 (Par2)
01/07 .. . .Moskva Španija-Egipat 2:0 1 (Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod Argentina- Danska 3:0 1 (Par4)
02/07 .....Samara Brazil-Mexiko 3:1 1 (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu Belgija-Senegal 2:1 1 (Par6)
03/07 .....St. Peterburg Njemačka-Švicarska 3:0 1(Par7)
03/07.....Moskva Kolumbija-Engleska 2:1 1(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod Francuska-Portugal 3:1 2(Par A)
06/07 ......Kazanj Španija-Argentina 1:2 2 (Par B)
07/07 ......Samara Brazil-Belgija 3:2 1(Par C)
07/07 ... ..Soči Njemačka-Kolumbija 2:1 1(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Argentina
3. Brazil
4. Njemačka

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg Francuska-Argentina 2:1 1 (Par E)
11/07.....Moskva Brazil-Njemačka 3:1 1(Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Argentina-Njemačka 2:1 1

Osvajac 3 mjesta: ARGENTINA

Finale:
15/07 .....Moskva ....... Francuska- Brazil 2:0

Svjetski sampion ce biti: FRANCUSKA

Najvise golova ce postici reprezentacija: FRANCUSKA
Najvise golova ce primiti reprezentacija: PANAMA
Najbolji strijelac ce biti: ANTOINE GRIEZMANN (Francuska)
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Sheyi
Postovi: 8206
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 01 jun 2018, 11:31

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 3:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2:1 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2:1 1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .............Francuska - Island 3:1 1
30/06 ......Soči..................Urugvaj - Portugal 2:1 1
01/07 .. . .Moskva............Španjolska - Rusija 3:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod..Argentina - Danska 3:1 1
02/07 .....Samara.................Brazil - Meksiko 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ..Belgija - Kolumbija 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg........Njemačka - Srbija 3:1 1
03/07.....Moskva..................Poljska - Engleska 1:1 X
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod...Urugvaj - Francuska 1:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2:1 1
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Engleska 3:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 2:2 X


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg...............Francuska - Brazil 1:1 X
11/07.....Moskva.....Njemačka - Španjolska 1:2 2

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg....... Brazil - Njemačka 1:3 2

Osvajac 3 mjesta: Njemačka

Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Španjolska 2:2 X

Svjetski sampion ce biti: Španjolska

Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Ronaldo
Zadnja izmjena: Sheyi, dana/u 02 jun 2018, 19:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bihuzur
Postovi: 2616
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14

PostPostao/la bihuzur » 02 jun 2018, 04:30

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 2:1 1
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Egipat
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Spanija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 x
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 0:1 2
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0:1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Hrvatska
2. Argentina

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 x
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:1 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Svedska

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:1 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:0 x
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:2 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:1 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:


30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Argentina 2-1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Egipat - Portugal 0-2 .........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Spanija - Rusija 3-1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Hrvatska - Danska 2-2........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Svedska 3-0......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal 2-0........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemacka - Svicarska 3-1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 .........(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Spanija
4. Danska
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemacka
8. Kolumbija


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 1-1 ...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-3............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemacka - Kolumbija 2-0................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Spanija - Danska 2-0................(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1. Portugal
2. Belgija
3. Njemacka
4. Spanija

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Portugal - Belgija 1-2............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemacka 3-2............ (Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Portugal - Njemacka 0-3

Osvajac 3 mjesta: Njemacka

Finale:
15/07 .....Moskva ........Belgija - Spanija 1-0

Svjetski sampion ce biti: Belgija

Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemacka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Romeo Lukaku

Avatar
Mokes
Postovi: 8068
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Lokacija: Tarcin
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 02 jun 2018, 20:49

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 0-0 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-1 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 4-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 4-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 4-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-1 1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 2-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0-0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 4-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0-0 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 2-2 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0-2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Island 3-0 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-1 X.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija 3-1 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 2-0 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 1-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 2-1 1........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 3-0 1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 1 .........(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 0-2 2...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-1 1............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija 2-0 1................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 1-1 X................(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 1-0 1 ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka 0-0 X ............ (Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Njemačka 0-2 2

Osvajac 3 mjesta:

Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Argentina 0-1 2

Svjetski sampion ce biti: Argentina

Najvise golova ce postici reprezentacija: Francuska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Maroko
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★


London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Viper
Postovi: 3770
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

PostPostao/la Viper » 03 jun 2018, 17:26

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2:1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 X
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala

Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 3:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:1 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 3:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska........ (Par7) 2:1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X


U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Četvrtina finala:

Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 3:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:1 1

U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija

Polufinale:

Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Njemačka - Španija............ (Par F) 1:1 X

Utakmica za 3. mjesto:

14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Španija 1:1 X

Osvajač 3. mjesta: Francuska

Finale:

15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemačka 2:2 X

Svjetski šampion će biti: Brazil

Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Neymar
SAMO ČELIK !

Avatar
arelinho
Član IO SS.ba lige
Postovi: 15005
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

PostPostao/la arelinho » 04 jun 2018, 13:29

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2-1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-1 X
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 3-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2-1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0-1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0-2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj ..................... Francuska - Hrvatska 2-0 1 ......... (Par1)
30/06 ......Soči......................... Urugvaj - Portugal 1-1 X .........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ............... Španija - Rusija 3-0 1 ..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............ Argentina - Danska 2-0 1 ........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 3-1 1 ......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 2-0 1 ........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-0 1 ........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 1 .........(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Portugal
3.Španija
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Kolumbija


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod......... Portugal - Francuska 0-2 2 ...............(Par A)
06/07 ......Kazanj................... Brazil - Belgija 2-1 1 ............... (Par B)
07/07 ......Samara. ................ Njemačka - Kolumbija 2-0 1 ................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ...................... Španija - Argentina 1-1 X ................(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg................. Francuska - Brazil 1-2 2 ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................ Španija - Njemačka 2-1 1 ............ (Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........ Francuska - Njemačka 1-2 2

Osvajac 3 mjesta: Njemačka

Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Španija 2-1 1

Svjetski sampion ce biti: Brazil

Najvise golova ce postici reprezentacija: Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Neymar

Avatar
MysticAladin
Postovi: 730
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

PostPostao/la MysticAladin » 05 jun 2018, 15:44

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1-1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-1
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-0
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-1
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2-0
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-1
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1-0
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 1-0
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1-1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0-1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-1
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-0
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0-0
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 0-0
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-3
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Švedska

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 2-0
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-1
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 1-1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1-0
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0-1
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-0
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Island......... 2-0
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal ......... 1-1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat.......... 2-0
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ 1-0
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska......... 3-1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal........ 2-0
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska........ 2-1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska ......... 1-0
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............1-2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... 1-1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija................ 2-0
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................ 1-1


U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Belgija
3. Njemačka
4. Argentina

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Belgija............. 1-1
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka ............ 1-1

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Belgija - Argentina 1-1

Osvajac 3 mjesta:

Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Njemačka 1-1

Svjetski sampion ce biti: Francuska

Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemačka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Tunis
Najbolji strijelac ce biti: Griezmann
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21210
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

PostPostao/la Monolog » 08 jun 2018, 14:54

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 0-1 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 4-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-2 2

U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat


Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-2 2

U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal


Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 4-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2-2 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 0-2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-2 2

U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska


Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-0 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-2 x
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2

U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska


Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1-3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-1 1

U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska


Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 4-1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-2 2

U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko


Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 X

U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska



Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2

U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska



================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 2-1 1.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat 2-0 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod...........Argentina - Danska 2-0 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-2 1........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg...............Njemačka - Švicarska 2-0 1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-2 x .........(Par8)


U 1/4 finala prolaze:

1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska



Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska 1-2 2...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-2 x............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 3-1 1................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 2-2 x................(Par D)


U 1/2 finala prolaze:

1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina


Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 2-2 x ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka 2-1 1............ (Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Njemačka 1-2 2

Osvajac 3 mjesta:

Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Argentina 1-1 x

Svjetski šampion ce biti: Argentina

Najvise golova ce postici reprezentacija: Belgija
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Meksiko
Najbolji strijelac ce biti: Griezmann
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2028
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

PostPostao/la kumkalesic » 08 jun 2018, 17:29

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-1 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 3-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 2-2 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-0 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-1 x
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2-0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1-1 x
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 2-2 x
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-3 2
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Švedska

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-3 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 3-0 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-2 2.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija 4-1 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 3-1 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska 2-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 1-1 x........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 1-1 x........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-2 2 .........(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 1-1 x...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 1-2 2............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 2-2 x................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 2-1 1................(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1. Portugal
2. Belgija
3. Engleska
4. Španija

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Portugal - Belgija 1-1 x............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Engleska - Španija 1-2 2 ............ (Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Belgija - Engleska 1-1 x

Osvajac 3 mjesta: Engleska

Finale:
15/07 .....Moskva ........Portugal - Španija 0-0 x

Svjetski sampion ce biti: Portugal

Najvise golova ce postici reprezentacija: Španija
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac ce biti: Diego Costa

Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
Postovi: 5349
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 09 jun 2018, 15:31

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:1 x
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:0 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:1 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 0:0 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Rusija
2.Urugvaj

Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španjolska
2.Portugal

Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska

Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 1:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 x
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 0:0 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 2:1 1
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska

Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Srbija

Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 2:2 x
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko

Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:1 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1:1 x
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska


Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:0 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Poljska
2.Kolumbija


================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... 1:1 x(Par1)
30/06 ......Soči.........................Rusija - Portugal .........1:3 2(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Urugvaj.........2:0 1(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ 2:0 1(Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... 2:1 1(Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ 3:1 1(Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........4:1 1 (Par7)
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska ......... 1:1 x(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Portugal
3.Španjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Poljska


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ............1:1 x(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... 1:2 2(Par B)
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Poljska................2:0 1 (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina..............2:1 1(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1.Francuska
2.Belgija
3.Njemačka
4.Španjolska

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Belgija............. 1:2 2(Par E)
11/07.....Moskva........................Španjolska - Njemačka ............ 1:1 x(Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Španjolska 0:1 2

Osvajac 3 mjesta:Španjolska

Finale:
15/07 .....Moskva ........Belgija - Njemačka 1:2 2

Svjetski sampion ce biti: Njemačka

Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti:Antoine Griezmann (Španija)
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Tritolone
Postovi: 9062
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Knin, Croatia
Kontakt:

PostPostao/la Tritolone » 09 jun 2018, 20:09

Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:

Grupna faza:

Grupa A.

14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2

U 1/8 finala prolaze:

1.Urugvaj
2.Rusija


Grupa B.

15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 2:1 1
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2

U 1/8 finala prolaze:

1.Portugal
2.Španjolska


Grupa C.

16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1:1 x
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0:2 1

U 1/8 finala prolaze:

1.Francuska
2.Peru


Grupa D.

16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 2:1 1
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:2 2

U 1/8 finala prolaze:

1.Hrvatska
2.Argentina


Grupa E.

17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 5:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:0 1

U 1/8 finala prolaze:

1.Brazil
2.Srbija


Grupa F.

17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 x
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2

U 1/8 finala prolaze:

1.Njemačka
2.Švedska

Grupa G.

18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 2:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1:3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2:1 1
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 x

U 1/8 finala prolaze:

1.Engleska
2.Belgija



Grupa H.

19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:2 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2

U 1/8 finala prolaze:

1.Kolumbija
2.Poljska



================================================================================================


Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:

30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Argentina......... 2:1 1(Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj- Španjolska.........1:3 2(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Rusija- Portugal.........1:2 2(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Hrvatska- Peru........ 2:0 1(Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska......... 3:0 1(Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Engleska- Poljska........ 3:1 1(Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........3:2 1 (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija- Belgija......... 2:2 x(Par8)
[/color]

U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Španjolska
3.Portugal
4.Hrvatska
5.Brazil
6.Engleska
7.Njemačka
8.Kolumbija


Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

06/07 ......Nižnji Novgorod.........Španjolska- Francuska ............1:2 2(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Engleska............... 1:2 2(Par B)
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Kolumbija................2:0 1 (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Portugal- Hrvatska..............1:1 x(Par D)


U 1/2 finala prolaze:
1.Francuska
2.Engleska
3.Njemačka
4.Hrvatska

Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:

10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Engleska............. 1:2 2(Par E)
11/07.....Moskva........................Njemačka- Hrvatska............ 3:1 1(Par F)

Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Hrvatska 2:0 1

Osvajac 3 mjesta:Francuska

Finale:
15/07 .....Moskva ........Engleska- Njemačka 2:1 1

Svjetski sampion ce biti: Engleska

Najvise golova ce postici reprezentacija: Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Južna Koreja
Najbolji strijelac ce biti: Harry Kane (Engleska)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Rise above the mountains
light a fire in the sky
for the blood is running still
from the roots of Yggdrasil

Urlando contro il cielo


Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.