SP 2018 rasprava
Moderatori/ce: insider,KonjicBOY,deyo,Mig_Mig,defender
SP 2018 rasprava
Na ovoj temi ce se moci raspravljati o prognozama za SP 2018 i ujedno i postaviti svoje prognoze.Ja cu sve prognoze poslije kopirati i posaviti u zakljucanu temu.Nadam se sto veceme odzivu.Puno srece svima.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
Re: SP 2018 rasprava
-Pravo da postavi svoju prognozu ima svaki forumas SportSport.ba foruma.
Vazno je sa se kopira ovaj raspored i da se tu samo dodaju rezultati viewtopic.php?f=52&t=6245
Evo postavit cu primjer od proslog EP kako bi se trebalo prognozirati.
Grupna faza:
Grupa A.
France - Romania 2:1 1
Albania – Switzerland 1:2 x
Romania – Switzerland 0:1 2
France – Albania 3:0 1
Switzerland - France 1:1 2
Romania - Albania 2:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. France
2. Switzerland
3.
Grupa B.
Wales - Slovakia 2:0 1
England – Russia 2:0 1
Russia - Slovakia 2:1 1
England – Wales 1:1 1
Slovakia – England 0:2 2
Russia – Wales 1:2 X
U 1/8 finala prolaze:
1. England
2. Wales
3.
Grupa C.
Poland - Northern Ireland 3:1 1
Germany – Ukraine 3:0 1
Ukraine - Northern Ireland 2:0 1
Germany – Poland 2:1 1
Northern Ireland – Germany 0:3 2
Ukraine – Poland 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Germany
2. Poland
3. Ukraine
Grupa D.
Turkey – Croatia 1:2 X
Spain - Czech Republic 3:0 1
Czech Republic – Croatia 1:2 2
Spain – Turkey 2:0 1
Croatia – Spain 0:1 2
Czech Republic – Turkey 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Spain
2. Croatia
3. Turkey
Grupa E.
Republic of Ireland – Sweden 1:3 2
Belgium – Italy 1:1 1
Italy – Sweden 1:1 x
Belgium - Republic of Ireland 2:0 1
Sweden – Belgium 1:1 1
Italy - Republic of Ireland 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgium
2. Sweden
3. Italy
Grupa F.
Austria – Hungary 2:1 1
Portugal – Iceland 2:0 1
Iceland - Hungary 1:0 1
Portugal - Austria 2:0 1
Iceland – Austria 1:1 x
Hungary – Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Portugal
2. Austria
3. Iceland
Osmina finala:
Switzerland - Poland 1:2 x
England - Ukraine 2:1 1
Spain - Italy 1:1 1
France - Turkey 2:0 1
Germany - Iceland 2:0 1
Portugal - Sweden 2:1 1
Belgium - Croatia 2:1 1
Wels - Austria 2:1 1
U 1/4 finala prolaze:
1.Poland
2.England
3.Spain
4.France
5.Germany
6.Portugal
7.Belgium
8.Wels
Četvrtina finala:
Poland - Spain 1:2 2
England - Portugal 1:1 x
France - Wels 2:1 1
Germany - Belgium 2:1 1
U 1/2 finala prolaze:
1.Spain
2.England
3.France
4.Germany
½ finale:
Spain - England 1:2 2
France - Germany 1:1 x
Finale:
England - Germany 1:1 x
Europski šampion će biti: England
Najviše golova će postići reprezentacija: Germany
Najviše golova će primiti reprezentacija: Northern Ireland
Najbolji strijelac će biti: Cristiano Ronaldo
Vazno je sa se kopira ovaj raspored i da se tu samo dodaju rezultati viewtopic.php?f=52&t=6245
Evo postavit cu primjer od proslog EP kako bi se trebalo prognozirati.
Grupna faza:
Grupa A.
France - Romania 2:1 1
Albania – Switzerland 1:2 x
Romania – Switzerland 0:1 2
France – Albania 3:0 1
Switzerland - France 1:1 2
Romania - Albania 2:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. France
2. Switzerland
3.
Grupa B.
Wales - Slovakia 2:0 1
England – Russia 2:0 1
Russia - Slovakia 2:1 1
England – Wales 1:1 1
Slovakia – England 0:2 2
Russia – Wales 1:2 X
U 1/8 finala prolaze:
1. England
2. Wales
3.
Grupa C.
Poland - Northern Ireland 3:1 1
Germany – Ukraine 3:0 1
Ukraine - Northern Ireland 2:0 1
Germany – Poland 2:1 1
Northern Ireland – Germany 0:3 2
Ukraine – Poland 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Germany
2. Poland
3. Ukraine
Grupa D.
Turkey – Croatia 1:2 X
Spain - Czech Republic 3:0 1
Czech Republic – Croatia 1:2 2
Spain – Turkey 2:0 1
Croatia – Spain 0:1 2
Czech Republic – Turkey 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Spain
2. Croatia
3. Turkey
Grupa E.
Republic of Ireland – Sweden 1:3 2
Belgium – Italy 1:1 1
Italy – Sweden 1:1 x
Belgium - Republic of Ireland 2:0 1
Sweden – Belgium 1:1 1
Italy - Republic of Ireland 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgium
2. Sweden
3. Italy
Grupa F.
Austria – Hungary 2:1 1
Portugal – Iceland 2:0 1
Iceland - Hungary 1:0 1
Portugal - Austria 2:0 1
Iceland – Austria 1:1 x
Hungary – Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Portugal
2. Austria
3. Iceland
Osmina finala:
Switzerland - Poland 1:2 x
England - Ukraine 2:1 1
Spain - Italy 1:1 1
France - Turkey 2:0 1
Germany - Iceland 2:0 1
Portugal - Sweden 2:1 1
Belgium - Croatia 2:1 1
Wels - Austria 2:1 1
U 1/4 finala prolaze:
1.Poland
2.England
3.Spain
4.France
5.Germany
6.Portugal
7.Belgium
8.Wels
Četvrtina finala:
Poland - Spain 1:2 2
England - Portugal 1:1 x
France - Wels 2:1 1
Germany - Belgium 2:1 1
U 1/2 finala prolaze:
1.Spain
2.England
3.France
4.Germany
½ finale:
Spain - England 1:2 2
France - Germany 1:1 x
Finale:
England - Germany 1:1 x
Europski šampion će biti: England
Najviše golova će postići reprezentacija: Germany
Najviše golova će primiti reprezentacija: Northern Ireland
Najbolji strijelac će biti: Cristiano Ronaldo
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
Re: SP 2018 rasprava
Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
Rusija - S.Arabija 3:0 1
Egipat - Urugvaj 1:2 2
Rusija - Egipat 1:2 2
Urugvaj - S.Arabija 5:0 1
Urugvaj - Rusija 2:1 1
S.Arabija - Egipat 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Egipat
Grupa B.
Maroko - Iran 1:1 1
Portugal - Španjolska 0:0 x
Portugal - Maroko 3:0 1
Iran - Španjolska 0:4 2
Španjolska - Maroko 4:0 1
Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Spanjolska
2.Portugal
Grupa C.
Francuska - Australija 3:0 1
Peru - Danska 1:0 x
Francuska - Peru 2:0 1
Danska - Australija 2:1 1
Danska - Francuska 1:2 2
Australija - Peru 1:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Peru
Grupa D.
Argentina - Island 2:1 1
Hrvatska - Nigerija 2:1 1
Argentina - Hrvatska 1:0 1
Nigerija - Island 0:1 2
Island - Hrvatska 1:1 x
Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska
Grupa E.
Kostarika - Srbija 0:1 2
Brazil - Švicarska 3:1 1
Brazil - Kostarika 3:0 1
Srbija - Švicarska 1:2 2
Srbija - Brazil 0:2 2
Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Svicarska
Grupa F.
Njemačka - Meksiko 3:1 1
Švedska - Južna Koreja 2:1 1
Njemačka - Švedska 2:0 1
Južna Koreja - Meksiko 0:2 2
Meksiko - Švedska 2:1 1
Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemacka
2.Meksiko
Grupa G.
Belgija - Panama 3:0 1
Tunis - Engleska 0:2 2
Belgija - Tunis 4:1 1
Engleska - Panama 3:0 1
Engleska - Belgija 1:2 2
Panama - Tunis 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska
Grupa H.
Poljska - Senegal 2:1 1
Kolumbija - Japan 2:0 1
Japan - Senegal 2:1 1
Poljska - Kolumbija 1:1 2
Senegal - Kolumbija 0:2 2
Japan - Poljska 1:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Francuska - Hrvatska 2:1 1
Urugvaj - Portugal 1:1 2
Spanjolska - Egipat 2:1 1
Argentina - Peru 3:1 1
Brazil - Meksiko 2:0 1
Belgija - Poljska 2:1 1
Njemacka - Svicarska 2:0 1
Kolumbija - Engleska 1:1 2
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2.Portugal
3.Spanjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemacka
8.Engleska
Cetvrtina finala:
Portugal - Francuska 0:0 2
Brazil - Belgija 2:1 1
Njemacka - Engleska 2:1 1
Spanjolska - Argentina 2:1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemacka
4. Spanjolska
Polufinale:
Francuska - Brazil 1:3 2
Njemacka - Spanjolska 1:2 2
Utakmica za 3 mjesto:
Francuska - Njemacka 1:2 2
Osvajac 3 mjesta:
Njemacka
Finale:
Spanjolska - Brazil 1:2 2
Svjetski sampion ce biti:
Brazil
Najvise golova ce postici reprezentacija:Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: S.Arabija
Najbolji strijelac ce biti: Neymar
Grupna faza:
Grupa A.
Rusija - S.Arabija 3:0 1
Egipat - Urugvaj 1:2 2
Rusija - Egipat 1:2 2
Urugvaj - S.Arabija 5:0 1
Urugvaj - Rusija 2:1 1
S.Arabija - Egipat 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Egipat
Grupa B.
Maroko - Iran 1:1 1
Portugal - Španjolska 0:0 x
Portugal - Maroko 3:0 1
Iran - Španjolska 0:4 2
Španjolska - Maroko 4:0 1
Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Spanjolska
2.Portugal
Grupa C.
Francuska - Australija 3:0 1
Peru - Danska 1:0 x
Francuska - Peru 2:0 1
Danska - Australija 2:1 1
Danska - Francuska 1:2 2
Australija - Peru 1:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Peru
Grupa D.
Argentina - Island 2:1 1
Hrvatska - Nigerija 2:1 1
Argentina - Hrvatska 1:0 1
Nigerija - Island 0:1 2
Island - Hrvatska 1:1 x
Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska
Grupa E.
Kostarika - Srbija 0:1 2
Brazil - Švicarska 3:1 1
Brazil - Kostarika 3:0 1
Srbija - Švicarska 1:2 2
Srbija - Brazil 0:2 2
Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Svicarska
Grupa F.
Njemačka - Meksiko 3:1 1
Švedska - Južna Koreja 2:1 1
Njemačka - Švedska 2:0 1
Južna Koreja - Meksiko 0:2 2
Meksiko - Švedska 2:1 1
Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemacka
2.Meksiko
Grupa G.
Belgija - Panama 3:0 1
Tunis - Engleska 0:2 2
Belgija - Tunis 4:1 1
Engleska - Panama 3:0 1
Engleska - Belgija 1:2 2
Panama - Tunis 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska
Grupa H.
Poljska - Senegal 2:1 1
Kolumbija - Japan 2:0 1
Japan - Senegal 2:1 1
Poljska - Kolumbija 1:1 2
Senegal - Kolumbija 0:2 2
Japan - Poljska 1:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Francuska - Hrvatska 2:1 1
Urugvaj - Portugal 1:1 2
Spanjolska - Egipat 2:1 1
Argentina - Peru 3:1 1
Brazil - Meksiko 2:0 1
Belgija - Poljska 2:1 1
Njemacka - Svicarska 2:0 1
Kolumbija - Engleska 1:1 2
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2.Portugal
3.Spanjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemacka
8.Engleska
Cetvrtina finala:
Portugal - Francuska 0:0 2
Brazil - Belgija 2:1 1
Njemacka - Engleska 2:1 1
Spanjolska - Argentina 2:1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemacka
4. Spanjolska
Polufinale:
Francuska - Brazil 1:3 2
Njemacka - Spanjolska 1:2 2
Utakmica za 3 mjesto:
Francuska - Njemacka 1:2 2
Osvajac 3 mjesta:
Njemacka
Finale:
Spanjolska - Brazil 1:2 2
Svjetski sampion ce biti:
Brazil
Najvise golova ce postici reprezentacija:Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: S.Arabija
Najbolji strijelac ce biti: Neymar
- Patrice_Evra_3
- Postovi: 4981
- Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
- Lokacija: Destination unknown
- Kontakt:
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Učesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 (1)
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 (2)
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 (x)
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 (1)
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:0 (1)
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 (x)
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:2 (2)
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3:1 (1)
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:2 (2)
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 (1)
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:1 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 (1)
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:2 (2)
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 (1)
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 (1)
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 (2)
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 (1)
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:0 (1)
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 (1)
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 (x)
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 (2)
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 (2)
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 (1)
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2:0 (1)
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 (x)
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 (2)
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija
Grupa F
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 (1)
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 (x)
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:0 (1)
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:1 (x)
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 (x)
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 (1)
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 (2)
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 (1)
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 1:0 (1)
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 (2)
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:1 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:0 (1)
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 (1)
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 (x)
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 (x)
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 (2)
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala
Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:0 (1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 (x)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:0 (1)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 (1)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:0 (1)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ (Par6) 2:1 (1)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 (1)
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska .........(Par8) 0:1 (2)
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Četvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:1 (2)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 1:1 (x)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:0 (1)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 1:1 (x)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 2:1 (1)
11/07.....Moskva........................Španija - Njemačka ............ (Par F) 2:0 (1)
Utakmica za 3. mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Njemačka 1:1 (x)
Osvajač 3. mjesta: Brazil
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Španija 1:0 (1)
Svjetski šampion će biti: Francuska
Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Maroko
Najbolji strijelac će biti: L. Messi
Grupna faza:
Grupa A
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 (1)
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 (2)
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 (x)
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 (1)
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:0 (1)
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 (x)
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:2 (2)
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3:1 (1)
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:2 (2)
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 (1)
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:1 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 (1)
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:2 (2)
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 (1)
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 (1)
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 (2)
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 (1)
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:0 (1)
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 (1)
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 (x)
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 (2)
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 (2)
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 (1)
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2:0 (1)
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 (x)
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 (2)
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija
Grupa F
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 (1)
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 (x)
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:0 (1)
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:1 (x)
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 (x)
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 (1)
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 (2)
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 (1)
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 1:0 (1)
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 (2)
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:1 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:0 (1)
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 (1)
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 (x)
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 (x)
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 (2)
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 (2)
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala
Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:0 (1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 (x)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:0 (1)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 (1)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:0 (1)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ (Par6) 2:1 (1)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 (1)
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska .........(Par8) 0:1 (2)
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Četvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:1 (2)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 1:1 (x)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 2:0 (1)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 1:1 (x)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 2:1 (1)
11/07.....Moskva........................Španija - Njemačka ............ (Par F) 2:0 (1)
Utakmica za 3. mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Njemačka 1:1 (x)
Osvajač 3. mjesta: Brazil
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Španija 1:0 (1)
Svjetski šampion će biti: Francuska
Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Maroko
Najbolji strijelac će biti: L. Messi
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.
SS.ba liga | Jedinstvo Manchester
SS.ba liga | Jedinstvo Manchester
- JohnCleese
- Postovi: 5743
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2:2 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:2 X
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Peru
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0:1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:1 X
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 2:2 X
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0:0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:1 X
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala
Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:1 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Peru........ (Par4) 3:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ (Par6) 1:1 X
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska .........(Par8) 1:1 X
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Kolumbija
7. Njemačka
8. Poljska
Četvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:1 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Kolumbija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Poljska................ (Par C) 2:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:2 X
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka ............ (Par F) 2:0 1
Utakmica za 3. mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Njemačka 1:1 X
Osvajač 3. mjesta: Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Argentina 0:2 2
Svjetski šampion će biti: Argentina
Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: L. Messi
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2:2 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:2 X
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Peru
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0:1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:1 X
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 2:2 X
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0:0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:1 X
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala
Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 2:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 X
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:1 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Peru........ (Par4) 3:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ (Par6) 1:1 X
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........ (Par7) 2:0 1
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska .........(Par8) 1:1 X
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Kolumbija
7. Njemačka
8. Poljska
Četvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:1 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Kolumbija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Poljska................ (Par C) 2:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:2 X
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka ............ (Par F) 2:0 1
Utakmica za 3. mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Njemačka 1:1 X
Osvajač 3. mjesta: Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Argentina 0:2 2
Svjetski šampion će biti: Argentina
Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: L. Messi
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
Re: SP 2018 rasprava
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2-1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 0-0 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španjolska
2.Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0-1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1-1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0-1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-3 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 4-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-3 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-1 x
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Rusija 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 1-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-1 x
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 0-2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija 3-0 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 3-1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 2-2 x
11/07.....Moskva........................Španjolska - Njemačka 1-2 2
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Španjolska 0-1 2
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemačka 0-2 2
Svjetski sampion ce biti: Njemačka
Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemačka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Belgija
Najbolji strijelac ce biti: T. Muller
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2-1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 0-0 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španjolska
2.Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0-1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1-1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0-1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-3 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 4-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-3 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-1 x
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Rusija 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 1-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-1 x
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 0-2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija 3-0 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 3-1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 2-2 x
11/07.....Moskva........................Španjolska - Njemačka 1-2 2
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Španjolska 0-1 2
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemačka 0-2 2
Svjetski sampion ce biti: Njemačka
Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemačka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Belgija
Najbolji strijelac ce biti: T. Muller
41.21.1.
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick
Re: SP 2018 rasprava
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-1 x
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-1 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 1-1 x
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-2 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Maroko
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 0-1 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1-0 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0-1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 x
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 x
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 1-0 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Maroko 1-0 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Rusija 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 2-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal 2-0 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-1 x
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod......... Urugvaj - Francuska 0-1 2
06/07 ......Kazanj.................... Brazil - Belgija 2-1 1
07/07 ......Samara. ................. Njemačka - Engleska 1-0 1
07/07 ... ..Soči ...................... Španjolska - Argentina 2-1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
10/07 .....St. Peterburg................. Francuska - Brazil 1-1
11/07.....Moskva........................ Španjolska - Njemačka 1-0
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........ Brazil - Njemačka 1-2
Osvajač 3. mjesta:
Njemačka
Finale:
15/07 .....Moskva ........ Francuska - Španjolska 0-1
Svjetski sampion ce biti:
Španjolska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-1 x
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-1 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 1-1 x
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-2 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Maroko
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 0-1 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1-0 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0-1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 x
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 x
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 1-0 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Maroko 1-0 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Rusija 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 2-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal 2-0 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-1 x
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod......... Urugvaj - Francuska 0-1 2
06/07 ......Kazanj.................... Brazil - Belgija 2-1 1
07/07 ......Samara. ................. Njemačka - Engleska 1-0 1
07/07 ... ..Soči ...................... Španjolska - Argentina 2-1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
10/07 .....St. Peterburg................. Francuska - Brazil 1-1
11/07.....Moskva........................ Španjolska - Njemačka 1-0
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........ Brazil - Njemačka 1-2
Osvajač 3. mjesta:
Njemačka
Finale:
15/07 .....Moskva ........ Francuska - Španjolska 0-1
Svjetski sampion ce biti:
Španjolska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
- BoixosNois1899
- Postovi: 12029
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: SP 2018 rasprava
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 3-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-2 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-3 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3-2 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2-2 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 3-2 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 2-2 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-3 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3-2 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2-1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2-2 X
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-2 X
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 2-2 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 2-0 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Egipat 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 1-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-2 2
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Četvrtina finala:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska 1-2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 3-2 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 2-1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 2-2 X
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 1-2 2
11/07.....Moskva.........................Španjolska - Njemačka 1-0 1
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Njemačka 2-2 X
Osvajac 3 mjesta:
Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Španjolska 1-2 2
Svjetski sampion ce biti:
Španjolska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: S. Arabija
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 3-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-2 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-3 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3-2 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2-2 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 3-2 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 2-2 X
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-3 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3-2 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2-1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2-2 X
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-2 X
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 2-2 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 2-0 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Egipat 2-0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 1-0 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-0 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-2 2
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Četvrtina finala:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska 1-2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 3-2 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 2-1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 2-2 X
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 1-2 2
11/07.....Moskva.........................Španjolska - Njemačka 1-0 1
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Njemačka 2-2 X
Osvajac 3 mjesta:
Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Španjolska 1-2 2
Svjetski sampion ce biti:
Španjolska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: S. Arabija
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
-
- Postovi: 9888
- Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
- Lokacija: trEbina
- Kontakt:
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:2 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Portugal
2. Španija
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:1 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:1 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj Francuska - Hrvatska 2:1 1 (Par1)
30/06 ......Soči Urugvaj-Španija 1:2 2 (Par2)
01/07 .. . .Moskva Portugal-Egipat 3:0 1 (Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod Argentina- Danska 2:0 1 (Par4)
02/07 .....Samara Brazil-Mexiko 3:1 1 (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu Belgija-Poljska 1:0 1 (Par6)
03/07 .....St. Peterburg Njemačka-Švicarska 2:0 1(Par7)
03/07.....Moskva Kolumbija-Engleska 0:1 2(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Španija
3. Portugal
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod Francuska-Španija 1:2 2(Par A)
06/07 ......Kazanj Portugal-Argentina 1:2 2 (Par B)
07/07 ......Samara Brazil-Belgija 2:1 1(Par C)
07/07 ... ..Soči Njemačka-Engleska 2:0 1(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Španija
2. Argentina
3. Brazil
4. Njemačka
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg Španija-Argentina 1:0 1 (Par E)
11/07.....Moskva Brazil-Njemačka 0:2 2(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Argentina-Brazil 1:0 1
Osvajac 3 mjesta: ARGENTINA
Finale:
15/07 .....Moskva ....... Španija- Njemačka 1:2
Svjetski sampion ce biti: NJEMAČKA
Najvise golova ce postici reprezentacija: NJEMAČKA
Najvise golova ce primiti reprezentacija: J.KOREJA
Najbolji strijelac ce biti: T. MULER (Njemačka)
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:2 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Portugal
2. Španija
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 2:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:1 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:1 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:1 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj Francuska - Hrvatska 2:1 1 (Par1)
30/06 ......Soči Urugvaj-Španija 1:2 2 (Par2)
01/07 .. . .Moskva Portugal-Egipat 3:0 1 (Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod Argentina- Danska 2:0 1 (Par4)
02/07 .....Samara Brazil-Mexiko 3:1 1 (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu Belgija-Poljska 1:0 1 (Par6)
03/07 .....St. Peterburg Njemačka-Švicarska 2:0 1(Par7)
03/07.....Moskva Kolumbija-Engleska 0:1 2(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Španija
3. Portugal
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod Francuska-Španija 1:2 2(Par A)
06/07 ......Kazanj Portugal-Argentina 1:2 2 (Par B)
07/07 ......Samara Brazil-Belgija 2:1 1(Par C)
07/07 ... ..Soči Njemačka-Engleska 2:0 1(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Španija
2. Argentina
3. Brazil
4. Njemačka
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg Španija-Argentina 1:0 1 (Par E)
11/07.....Moskva Brazil-Njemačka 0:2 2(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Argentina-Brazil 1:0 1
Osvajac 3 mjesta: ARGENTINA
Finale:
15/07 .....Moskva ....... Španija- Njemačka 1:2
Svjetski sampion ce biti: NJEMAČKA
Najvise golova ce postici reprezentacija: NJEMAČKA
Najvise golova ce primiti reprezentacija: J.KOREJA
Najbolji strijelac ce biti: T. MULER (Njemačka)
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:2 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španija
2.Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 3:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 3:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj Francuska - Hrvatska 3:1 1 (Par1)
30/06 ......Soči Urugvaj-Portugal 1:2 2 (Par2)
01/07 .. . .Moskva Španija-Egipat 2:0 1 (Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod Argentina- Danska 3:0 1 (Par4)
02/07 .....Samara Brazil-Mexiko 3:1 1 (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu Belgija-Senegal 2:1 1 (Par6)
03/07 .....St. Peterburg Njemačka-Švicarska 3:0 1(Par7)
03/07.....Moskva Kolumbija-Engleska 2:1 1(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod Francuska-Portugal 3:1 2(Par A)
06/07 ......Kazanj Španija-Argentina 1:2 2 (Par B)
07/07 ......Samara Brazil-Belgija 3:2 1(Par C)
07/07 ... ..Soči Njemačka-Kolumbija 2:1 1(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Argentina
3. Brazil
4. Njemačka
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg Francuska-Argentina 2:1 1 (Par E)
11/07.....Moskva Brazil-Njemačka 3:1 1(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Argentina-Njemačka 2:1 1
Osvajac 3 mjesta: ARGENTINA
Finale:
15/07 .....Moskva ....... Francuska- Brazil 2:0
Svjetski sampion ce biti: FRANCUSKA
Najvise golova ce postici reprezentacija: FRANCUSKA
Najvise golova ce primiti reprezentacija: PANAMA
Najbolji strijelac ce biti: ANTOINE GRIEZMANN (Francuska)
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:2 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španija
2.Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 3:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 3:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 0:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:1 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj Francuska - Hrvatska 3:1 1 (Par1)
30/06 ......Soči Urugvaj-Portugal 1:2 2 (Par2)
01/07 .. . .Moskva Španija-Egipat 2:0 1 (Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod Argentina- Danska 3:0 1 (Par4)
02/07 .....Samara Brazil-Mexiko 3:1 1 (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu Belgija-Senegal 2:1 1 (Par6)
03/07 .....St. Peterburg Njemačka-Švicarska 3:0 1(Par7)
03/07.....Moskva Kolumbija-Engleska 2:1 1(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod Francuska-Portugal 3:1 2(Par A)
06/07 ......Kazanj Španija-Argentina 1:2 2 (Par B)
07/07 ......Samara Brazil-Belgija 3:2 1(Par C)
07/07 ... ..Soči Njemačka-Kolumbija 2:1 1(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Argentina
3. Brazil
4. Njemačka
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg Francuska-Argentina 2:1 1 (Par E)
11/07.....Moskva Brazil-Njemačka 3:1 1(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Argentina-Njemačka 2:1 1
Osvajac 3 mjesta: ARGENTINA
Finale:
15/07 .....Moskva ....... Francuska- Brazil 2:0
Svjetski sampion ce biti: FRANCUSKA
Najvise golova ce postici reprezentacija: FRANCUSKA
Najvise golova ce primiti reprezentacija: PANAMA
Najbolji strijelac ce biti: ANTOINE GRIEZMANN (Francuska)
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 3:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2:1 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2:1 1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .............Francuska - Island 3:1 1
30/06 ......Soči..................Urugvaj - Portugal 2:1 1
01/07 .. . .Moskva............Španjolska - Rusija 3:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod..Argentina - Danska 3:1 1
02/07 .....Samara.................Brazil - Meksiko 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ..Belgija - Kolumbija 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg........Njemačka - Srbija 3:1 1
03/07.....Moskva..................Poljska - Engleska 1:1 X
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod...Urugvaj - Francuska 1:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2:1 1
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Engleska 3:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 2:2 X
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg...............Francuska - Brazil 1:1 X
11/07.....Moskva.....Njemačka - Španjolska 1:2 2
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg....... Brazil - Njemačka 1:3 2
Osvajac 3 mjesta: Njemačka
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Španjolska 2:2 X
Svjetski sampion ce biti: Španjolska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Ronaldo
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 3:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2:1 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španjolska
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 X
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2:1 1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3:1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Poljska
2. Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .............Francuska - Island 3:1 1
30/06 ......Soči..................Urugvaj - Portugal 2:1 1
01/07 .. . .Moskva............Španjolska - Rusija 3:0 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod..Argentina - Danska 3:1 1
02/07 .....Samara.................Brazil - Meksiko 2:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ..Belgija - Kolumbija 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg........Njemačka - Srbija 3:1 1
03/07.....Moskva..................Poljska - Engleska 1:1 X
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španjolska
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod...Urugvaj - Francuska 1:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2:1 1
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Engleska 3:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina 2:2 X
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španjolska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg...............Francuska - Brazil 1:1 X
11/07.....Moskva.....Njemačka - Španjolska 1:2 2
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg....... Brazil - Njemačka 1:3 2
Osvajac 3 mjesta: Njemačka
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Španjolska 2:2 X
Svjetski sampion ce biti: Španjolska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Ronaldo
Zadnja izmjena: Sheyi, dana/u 02 jun 2018, 19:05, ukupno mijenjano 1 put.
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 2:1 1
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Egipat
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Spanija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 x
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 0:1 2
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0:1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Hrvatska
2. Argentina
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 x
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:1 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Svedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:1 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:0 x
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:2 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:1 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Argentina 2-1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Egipat - Portugal 0-2 .........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Spanija - Rusija 3-1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Hrvatska - Danska 2-2........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Svedska 3-0......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal 2-0........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemacka - Svicarska 3-1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Spanija
4. Danska
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemacka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 1-1 ...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-3............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemacka - Kolumbija 2-0................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Spanija - Danska 2-0................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Portugal
2. Belgija
3. Njemacka
4. Spanija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Portugal - Belgija 1-2............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemacka 3-2............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Portugal - Njemacka 0-3
Osvajac 3 mjesta: Njemacka
Finale:
15/07 .....Moskva ........Belgija - Spanija 1-0
Svjetski sampion ce biti: Belgija
Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemacka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Romeo Lukaku
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 2:1 1
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Egipat
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:1 x
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Spanija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 x
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 0:1 2
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0:1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Hrvatska
2. Argentina
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 x
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0:1 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Svedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4:1 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:0 x
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:2 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0:1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:1 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Argentina 2-1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Egipat - Portugal 0-2 .........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Spanija - Rusija 3-1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Hrvatska - Danska 2-2........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Svedska 3-0......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal 2-0........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemacka - Svicarska 3-1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Spanija
4. Danska
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemacka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 1-1 ...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-3............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemacka - Kolumbija 2-0................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Spanija - Danska 2-0................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Portugal
2. Belgija
3. Njemacka
4. Spanija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Portugal - Belgija 1-2............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Spanija - Njemacka 3-2............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Portugal - Njemacka 0-3
Osvajac 3 mjesta: Njemacka
Finale:
15/07 .....Moskva ........Belgija - Spanija 1-0
Svjetski sampion ce biti: Belgija
Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemacka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Romeo Lukaku
Re: SP 2018 rasprava
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 0-0 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-1 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 4-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 4-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 4-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-1 1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 2-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0-0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 4-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0-0 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 2-2 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0-2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Island 3-0 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-1 X.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija 3-1 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 2-0 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 1-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 2-1 1........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 3-0 1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 1 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 0-2 2...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-1 1............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija 2-0 1................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 1-1 X................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 1-0 1 ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka 0-0 X ............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Njemačka 0-2 2
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Argentina 0-1 2
Svjetski sampion ce biti: Argentina
Najvise golova ce postici reprezentacija: Francuska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Maroko
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 X
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-1 X
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 0-0 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-1 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 4-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 4-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 4-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-1 1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 2-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 0-0 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-3 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 2-2 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 4-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0-0 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 2-2 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0-2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Island 3-0 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-1 X.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija 3-1 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 2-0 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 1-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 2-1 1........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 3-0 1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 1 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 0-2 2...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-1 1............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija 2-0 1................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 1-1 X................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 1-0 1 ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka 0-0 X ............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Brazil - Njemačka 0-2 2
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Argentina 0-1 2
Svjetski sampion ce biti: Argentina
Najvise golova ce postici reprezentacija: Francuska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Maroko
Najbolji strijelac ce biti: Antoine Griezmann
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2:1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 X
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala
Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 3:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:1 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 3:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska........ (Par7) 2:1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Četvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 3:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Njemačka - Španija............ (Par F) 1:1 X
Utakmica za 3. mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Španija 1:1 X
Osvajač 3. mjesta: Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemačka 2:2 X
Svjetski šampion će biti: Brazil
Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Neymar
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2:1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2:1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:3 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2:1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1:1 X
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:1 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 3:1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0:2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:1 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:1 X
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala
Datum:....Grad: ............................. Učesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... (Par1) 3:1 1
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal .........(Par2) 1:1 1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija..........(Par3) 3:1 1
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ (Par4) 2:1 1
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... (Par5) 3:1 1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska........ (Par6) 2:1 1
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska........ (Par7) 2:1 1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska .........(Par8) 1:1 X
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Četvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............(Par A) 0:2 2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... (Par B) 2:1 1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska................ (Par C) 3:1 1
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................(Par D) 2:1 1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Učesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil............. (Par E) 1:1 X
11/07.....Moskva........................Njemačka - Španija............ (Par F) 1:1 X
Utakmica za 3. mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska- Španija 1:1 X
Osvajač 3. mjesta: Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Njemačka 2:2 X
Svjetski šampion će biti: Brazil
Najviše golova će postići reprezentacija: Španija
Najviše golova će primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac će biti: Neymar
SAMO ČELIK !
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2-1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-1 X
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 3-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2-1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0-1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0-2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj ..................... Francuska - Hrvatska 2-0 1 ......... (Par1)
30/06 ......Soči......................... Urugvaj - Portugal 1-1 X .........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ............... Španija - Rusija 3-0 1 ..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............ Argentina - Danska 2-0 1 ........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 3-1 1 ......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 2-0 1 ........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-0 1 ........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 1 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Portugal
3.Španija
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod......... Portugal - Francuska 0-2 2 ...............(Par A)
06/07 ......Kazanj................... Brazil - Belgija 2-1 1 ............... (Par B)
07/07 ......Samara. ................ Njemačka - Kolumbija 2-0 1 ................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ...................... Španija - Argentina 1-1 X ................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg................. Francuska - Brazil 1-2 2 ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................ Španija - Njemačka 2-1 1 ............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........ Francuska - Njemačka 1-2 2
Osvajac 3 mjesta: Njemačka
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Španija 2-1 1
Svjetski sampion ce biti: Brazil
Najvise golova ce postici reprezentacija: Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Neymar
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 2-1 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1 X
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-1 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 2-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-0 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-1 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-1 X
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1 X
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-2 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 3-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2-1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0-1 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0-2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj ..................... Francuska - Hrvatska 2-0 1 ......... (Par1)
30/06 ......Soči......................... Urugvaj - Portugal 1-1 X .........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ............... Španija - Rusija 3-0 1 ..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............ Argentina - Danska 2-0 1 ........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 3-1 1 ......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 2-0 1 ........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 2-0 1 ........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-1 1 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Portugal
3.Španija
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod......... Portugal - Francuska 0-2 2 ...............(Par A)
06/07 ......Kazanj................... Brazil - Belgija 2-1 1 ............... (Par B)
07/07 ......Samara. ................ Njemačka - Kolumbija 2-0 1 ................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ...................... Španija - Argentina 1-1 X ................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg................. Francuska - Brazil 1-2 2 ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................ Španija - Njemačka 2-1 1 ............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........ Francuska - Njemačka 1-2 2
Osvajac 3 mjesta: Njemačka
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Španija 2-1 1
Svjetski sampion ce biti: Brazil
Najvise golova ce postici reprezentacija: Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti: Neymar
- MysticAladin
- Postovi: 824
- Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
- Kontakt:
Re: SP 2018 rasprava
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1-1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-1
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-0
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-1
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2-0
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-1
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1-0
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 1-0
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1-1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0-1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-1
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-0
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0-0
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 0-0
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-3
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Švedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 2-0
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-1
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 1-1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1-0
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0-1
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-0
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Island......... 2-0
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal ......... 1-1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat.......... 2-0
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ 1-0
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska......... 3-1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal........ 2-0
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska........ 2-1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska ......... 1-0
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............1-2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... 1-1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija................ 2-0
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................ 1-1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Belgija
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Belgija............. 1-1
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka ............ 1-1
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Belgija - Argentina 1-1
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Njemačka 1-1
Svjetski sampion ce biti: Francuska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemačka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Tunis
Najbolji strijelac ce biti: Griezmann
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1-1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1-1
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2-0
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-0
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-1
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-0
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2-0
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2-0
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-1
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1-0
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1-2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 1-0
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1-1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-1
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0-2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Island
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-1
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-0
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 0-1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-1
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1-0
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-0
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2-0
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 0-0
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 0-0
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-3
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Švedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 2-0
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-1
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 1-1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1-1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1-0
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 0-1
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-1
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-0
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Senegal
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Island......... 2-0
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal ......... 1-1
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat.......... 2-0
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ 1-0
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska......... 3-1
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Senegal........ 2-0
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska........ 2-1
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska ......... 1-0
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska ...............1-2
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... 1-1
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Kolumbija................ 2-0
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina................ 1-1
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Belgija
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Belgija............. 1-1
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka ............ 1-1
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Belgija - Argentina 1-1
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Francuska - Njemačka 1-1
Svjetski sampion ce biti: Francuska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Njemačka
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Tunis
Najbolji strijelac ce biti: Griezmann
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 21296
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: SP 2018 rasprava
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 0-1 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 4-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 4-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2-2 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 0-2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-0 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-2 x
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1-3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 4-1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 2-1 1.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat 2-0 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod...........Argentina - Danska 2-0 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-2 1........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg...............Njemačka - Švicarska 2-0 1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-2 x .........(Par8)
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska 1-2 2...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-2 x............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 3-1 1................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 2-2 x................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 2-2 x ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka 2-1 1............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Njemačka 1-2 2
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Argentina 1-1 x
Svjetski šampion ce biti: Argentina
Najvise golova ce postici reprezentacija: Belgija
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Meksiko
Najbolji strijelac ce biti: Griezmann
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1-0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 0-1 2
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 4-0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 2-1 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Egipat
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 0-2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 3-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 4-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 2-2 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2-0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 0-2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 3-1 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 0-0 x
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 2-2 x
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3-0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-2 2
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1-3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-1 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2-0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1-1 X
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 4-1 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1-2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-1 X
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 4-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 0-2 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 3-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-1 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-2 2
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-1 X
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-1 X
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-1 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 2-1 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 2-1 1.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Egipat 2-0 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod...........Argentina - Danska 2-0 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko 2-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 3-2 1........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg...............Njemačka - Švicarska 2-0 1........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 2-2 x .........(Par8)
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Urugvaj
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Urugvaj - Francuska 1-2 2...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 2-2 x............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 3-1 1................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 2-2 x................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Francuska
2. Brazil
3. Njemačka
4. Argentina
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Brazil 2-2 x ............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Argentina - Njemačka 2-1 1............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Njemačka 1-2 2
Osvajac 3 mjesta:
Finale:
15/07 .....Moskva ........Brazil - Argentina 1-1 x
Svjetski šampion ce biti: Argentina
Najvise golova ce postici reprezentacija: Belgija
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Meksiko
Najbolji strijelac ce biti: Griezmann
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”
- kumkalesic
- Postovi: 2124
- Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
- Kontakt:
Re: SP 2018 rasprava
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-1 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 3-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 2-2 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-0 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-1 x
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2-0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1-1 x
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 2-2 x
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-3 2
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Švedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-3 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 3-0 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-2 2.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija 4-1 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 3-1 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska 2-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 1-1 x........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 1-1 x........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-2 2 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 1-1 x...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 1-2 2............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 2-2 x................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 2-1 1................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Portugal
2. Belgija
3. Engleska
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Portugal - Belgija 1-1 x............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Engleska - Španija 1-2 2 ............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Belgija - Engleska 1-1 x
Osvajac 3 mjesta: Engleska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Portugal - Španija 0-0 x
Svjetski sampion ce biti: Portugal
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španija
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac ce biti: Diego Costa
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2-1 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 0-3 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1-1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3-1 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1-0 1
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Urugvaj
2. Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 2-0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1-1 x
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2-1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0-4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 3-0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Španija
2. Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 3-0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1-2 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 3-1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 2-0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 2-2 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 1-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Francuska
2. Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3-0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2-1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 2-0 1
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 1-2 2
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1-1 x
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1-1 x
U 1/8 finala prolaze:
1. Argentina
2. Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0-2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2-1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 4-0 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1-1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0-3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 2-0 1
U 1/8 finala prolaze:
1. Brazil
2. Švicarska
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3-1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2-0 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1-1 x
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 2-2 x
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1-3 2
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 1-4 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Njemačka
2. Švedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 5-0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1-3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2-0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 3-0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1-1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1-2 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Belgija
2. Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2-1 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 3-0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1-2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1-2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1-3 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 0-3 2
U 1/8 finala prolaze:
1. Kolumbija
2. Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska 3-0 1......... (Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj - Portugal 1-2 2.........(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španija - Rusija 4-1 1..........(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska 3-1 1........ (Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska 2-0 1......... (Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Poljska 1-1 x........ (Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Švicarska 1-1 x........ (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija - Engleska 1-2 2 .........(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1. Francuska
2. Portugal
3. Španija
4. Argentina
5. Brazil
6. Belgija
7. Njemačka
8. Engleska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska 1-1 x...............(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija 1-2 2............... (Par B)
07/07 ......Samara. .................Njemačka - Engleska 2-2 x................ (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španija - Argentina 2-1 1................(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1. Portugal
2. Belgija
3. Engleska
4. Španija
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Portugal - Belgija 1-1 x............. (Par E)
11/07.....Moskva........................Engleska - Španija 1-2 2 ............ (Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Belgija - Engleska 1-1 x
Osvajac 3 mjesta: Engleska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Portugal - Španija 0-0 x
Svjetski sampion ce biti: Portugal
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španija
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Panama
Najbolji strijelac ce biti: Diego Costa
Joint_fc
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:1 x
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:0 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:1 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 0:0 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Rusija
2.Urugvaj
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španjolska
2.Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 1:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 x
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 0:0 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 2:1 1
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 2:2 x
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:1 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1:1 x
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:0 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Poljska
2.Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... 1:1 x(Par1)
30/06 ......Soči.........................Rusija - Portugal .........1:3 2(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Urugvaj.........2:0 1(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ 2:0 1(Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... 2:1 1(Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ 3:1 1(Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........4:1 1 (Par7)
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska ......... 1:1 x(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Portugal
3.Španjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Poljska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ............1:1 x(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... 1:2 2(Par B)
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Poljska................2:0 1 (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina..............2:1 1(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1.Francuska
2.Belgija
3.Njemačka
4.Španjolska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Belgija............. 1:2 2(Par E)
11/07.....Moskva........................Španjolska - Njemačka ............ 1:1 x(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Španjolska 0:1 2
Osvajac 3 mjesta:Španjolska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Belgija - Njemačka 1:2 2
Svjetski sampion ce biti: Njemačka
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti:Antoine Griezmann (Španija)
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 2:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:1 x
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:0 1
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 3:1 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 0:0 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Rusija
2.Urugvaj
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 1:2 2
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:1 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:3 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:4 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Španjolska
2.Portugal
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:1 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 0:1 2
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:0 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1:0 1
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:1 x
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 2:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Danska
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 1:0 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 1:1 x
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 0:0 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 2:1 1
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 1:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Argentina
2.Hrvatska
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 1:2 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 2:0 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 3:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 1:1 x
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 1:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 0:0 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 2:0 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 1:1 x
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 1:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 2:2 x
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:0 1
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Meksiko
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 3:1 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1:1 x
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 1:1 x
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Belgija
2.Engleska
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 1:0 1
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 1:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 1:1 x
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Poljska
2.Kolumbija
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Hrvatska......... 1:1 x(Par1)
30/06 ......Soči.........................Rusija - Portugal .........1:3 2(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Španjolska - Urugvaj.........2:0 1(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Argentina - Danska........ 2:0 1(Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Meksiko......... 2:1 1(Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Belgija - Kolumbija........ 3:1 1(Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........4:1 1 (Par7)
03/07.....Moskva.......................Poljska - Engleska ......... 1:1 x(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Portugal
3.Španjolska
4.Argentina
5.Brazil
6.Belgija
7.Njemačka
8.Poljska
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Portugal - Francuska ............1:1 x(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Belgija............... 1:2 2(Par B)
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Poljska................2:0 1 (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Španjolska - Argentina..............2:1 1(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1.Francuska
2.Belgija
3.Njemačka
4.Španjolska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Belgija............. 1:2 2(Par E)
11/07.....Moskva........................Španjolska - Njemačka ............ 1:1 x(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Španjolska 0:1 2
Osvajac 3 mjesta:Španjolska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Belgija - Njemačka 1:2 2
Svjetski sampion ce biti: Njemačka
Najvise golova ce postici reprezentacija: Španjolska
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Iran
Najbolji strijelac ce biti:Antoine Griezmann (Španija)
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
Re: SP 2018 rasprava
Datum........Grad.......... Ucesnici: .......... Moja prognoza:
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 2:1 1
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Portugal
2.Španjolska
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1:1 x
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0:2 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Peru
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 2:1 1
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Hrvatska
2.Argentina
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 5:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 x
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Švedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 2:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1:3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2:1 1
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Engleska
2.Belgija
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:2 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Argentina......... 2:1 1(Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj- Španjolska.........1:3 2(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Rusija- Portugal.........1:2 2(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Hrvatska- Peru........ 2:0 1(Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska......... 3:0 1(Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Engleska- Poljska........ 3:1 1(Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........3:2 1 (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija- Belgija......... 2:2 x(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Španjolska
3.Portugal
4.Hrvatska
5.Brazil
6.Engleska
7.Njemačka
8.Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Španjolska- Francuska ............1:2 2(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Engleska............... 1:2 2(Par B)
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Kolumbija................2:0 1 (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Portugal- Hrvatska..............1:1 x(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1.Francuska
2.Engleska
3.Njemačka
4.Hrvatska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Engleska............. 1:2 2(Par E)
11/07.....Moskva........................Njemačka- Hrvatska............ 3:1 1(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Hrvatska 2:0 1
Osvajac 3 mjesta:Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Engleska- Njemačka 2:1 1
Svjetski sampion ce biti: Engleska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Južna Koreja
Najbolji strijelac ce biti: Harry Kane (Engleska)
Grupna faza:
Grupa A.
14/06 ... . Moskva..........Rusija - S.Arabija 1:0 1
15/06 .....Jekaterinburg...Egipat - Urugvaj 1:2 2
19/06 ....St. Peterburg.....Rusija - Egipat 1:1 x
20/06 .... Rostov na Donu..Urugvaj - S.Arabija 2:0 1
25/06 .... Samara...........Urugvaj - Rusija 1:1 x
25/06 .....Volgograd.......S.Arabija - Egipat 0:1 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Urugvaj
2.Rusija
Grupa B.
15/06 .....St. Peterburg.....Maroko - Iran 1:0 1
15/06 ... ..Soči .............Portugal - Španjolska 2:1 1
20/06 ... . Moskva .........Portugal - Maroko 2:0 1
20/06 .... Kazanj..........Iran - Španjolska 0:4 2
25/06 ... Kalinjingrad.....Španjolska - Maroko 2:0 1
25/06 ... Saransk..........Iran - Portugal 0:3 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Portugal
2.Španjolska
Grupa C.
16/06 .....Kazanj .........Francuska - Australija 2:0 1
16/06 ....Saransk..........Peru - Danska 1:1 x
21/06 ....Jekaterinburg...Francuska - Peru 2:1 1
21/06 ... .Samara.........Danska - Australija 1:1 x
26/06 .... Moskva..........Danska - Francuska 1:2 2
26/06 ... Soči..............Australija - Peru 0:2 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Francuska
2.Peru
Grupa D.
16/06 .... Moskva...............Argentina - Island 3:1 1
16/06 ....Kalinjingrad..........Hrvatska - Nigerija 2:1 1
21/06 ....Nižnji Novgorod......Argentina - Hrvatska 1:1 x
22/06 ....Volgograd ...........Nigerija - Island 2:1 1
26/06 ....Rostov na Donu......Island - Hrvatska 0:2 2
26/06.... St. Peterburg........Nigerija - Argentina 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Hrvatska
2.Argentina
Grupa E.
17/06 ....Samara..............Kostarika - Srbija 0:1 2
17/06 ....Rostov na Donu.....Brazil - Švicarska 3:1 1
22/06 ....St. Peterburg.......Brazil - Kostarika 5:1 1
22/06 ....Kalinjingrad.........Srbija - Švicarska 2:1 1
27/06 ....Moskva..............Srbija - Brazil 0:3 2
27/06 ...Nižnji Novgorod.....Švicarska - Kostarika 1:0 1
U 1/8 finala prolaze:
1.Brazil
2.Srbija
Grupa F.
17/06 ...Moskva...............Njemačka - Meksiko 3:1 1
18/06 ...Nižnji Novgorod.....Švedska - Južna Koreja 2:1 1
23/06 ..Soči ...................Njemačka - Švedska 2:0 1
23/06 ..Rostov na Donu.......Južna Koreja - Meksiko 1:2 2
27/06 .. Jekaterinburg ........Meksiko - Švedska 1:1 x
27/06 ...Kazan................Južna Koreja - Njemačka 0:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Njemačka
2.Švedska
Grupa G.
18/06 ...Soči..............Belgija - Panama 2:0 1
18/06 ...Volgograd.......Tunis - Engleska 1:3 2
23/06 ..Moskva ...........Belgija - Tunis 2:0 1
24/06 ...Nižnji Novgorod..Engleska - Panama 2:0 1
28/06 ..Kalinjingrad .......Engleska - Belgija 2:1 1
28/06 ..Saransk............Panama - Tunis 1:1 x
U 1/8 finala prolaze:
1.Engleska
2.Belgija
Grupa H.
19/06 ...Moskva...............Poljska - Senegal 2:2 x
19/06 ...Saransk..............Kolumbija - Japan 2:0 1
24/06 ..Jekaterinburg .......Japan - Senegal 1:2 2
24/06 ...Kazan................Poljska - Kolumbija 1:2 2
28/06 ...Samara ..............Senegal - Kolumbija 0:2 2
28/06 ...Volgograd............Japan - Poljska 1:2 2
U 1/8 finala prolaze:
1.Kolumbija
2.Poljska
================================================================================================
Osmina finala:
Datum:....Grad: ............................. Ucesnici: ......... Moja prognoza:
30/06 ..... Kazanj .....................Francuska - Argentina......... 2:1 1(Par1)
30/06 ......Soči.........................Urugvaj- Španjolska.........1:3 2(Par2)
01/07 .. . .Moskva...... ...............Rusija- Portugal.........1:2 2(Par3)
01/07 .. . .Nižnji Novgorod............Hrvatska- Peru........ 2:0 1(Par4)
02/07 .....Samara......................Brazil - Švedska......... 3:0 1(Par5)
02/07 .....Rostov na Donu ............Engleska- Poljska........ 3:1 1(Par6)
03/07 .....St. Peterburg................Njemačka - Srbija........3:2 1 (Par7)
03/07.....Moskva.......................Kolumbija- Belgija......... 2:2 x(Par8)
[/color]
U 1/4 finala prolaze:
1.Francuska
2.Španjolska
3.Portugal
4.Hrvatska
5.Brazil
6.Engleska
7.Njemačka
8.Kolumbija
Cetvrtina finala:
Datum:... Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
06/07 ......Nižnji Novgorod.........Španjolska- Francuska ............1:2 2(Par A)
06/07 ......Kazanj...................Brazil - Engleska............... 1:2 2(Par B)
07/07 ......Samara. ................Njemačka - Kolumbija................2:0 1 (Par C)
07/07 ... ..Soči ......................Portugal- Hrvatska..............1:1 x(Par D)
U 1/2 finala prolaze:
1.Francuska
2.Engleska
3.Njemačka
4.Hrvatska
Polufinale:
Datum:......Grad: ............... Ucesnici: ........... Moja prognoza:
10/07 .....St. Peterburg.................Francuska - Engleska............. 1:2 2(Par E)
11/07.....Moskva........................Njemačka- Hrvatska............ 3:1 1(Par F)
Utakmica za 3 mjesto:
14/07 ....St. Peterburg........Francuska - Hrvatska 2:0 1
Osvajac 3 mjesta:Francuska
Finale:
15/07 .....Moskva ........Engleska- Njemačka 2:1 1
Svjetski sampion ce biti: Engleska
Najvise golova ce postici reprezentacija: Brazil
Najvise golova ce primiti reprezentacija: Južna Koreja
Najbolji strijelac ce biti: Harry Kane (Engleska)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.