Raspored prvenstva i rezultati za 1. 2. i 3. ligu

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Mokes,arelinho

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2173
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 08 nov 2009, 19:47

slika

Raspored prvenstva SportSport.ba lige za 20. sezonu

slika


Klubovi koji se takmice u 1. ligi:


1.FK Delfin
2.Red Bavarian
3.FK Topnici
4.Mislish United
5.Green Dragons
6.FK Kockari
7.Jedinstvo Manchester
8.Gongashi
9.FK Bilder
10.FK Formula


Raspored

1.kolo 18.08.2018.

FK Formula – FK Delfin 3:3
FK Bilder – Red Bavarian 2:0
Gongashi – FK Topnici 3:0
Jedinstvo Manchester – Mislish United 4:2
FK Kockari – Green Dragons 2:2

2.kolo 25.08.2018.

FK Delfin – Green Dragons 1:1
Mislish United – FK Kockari 2:3
FK Topnici – Jedinstvo Manchester 1:3
Red Bavarian – Gongashi 0:2
FK Formula - FK Bilder 1:2

3.kolo 01.09.2018.

FK Bilder – FK Delfin 2:1
Gongashi – FK Formula 2:2
Jedinstvo Manchester – Red Bavarian 3:2
FK Kockari – FK Topnici 2:3
Green Dragons – Mislish United 2:0

4.kolo 08.09.2018.*

FK Delfin – Mislish United 0:4
FK Topnici – Green Dragons 1:3
Red Bavarian – FK Kockari 0:4
FK Formula – Jedinstvo Manchester 2:3
FK Bilder – Gongashim 2:6

5.kolo 15.08.2018.

Gongashi – FK Delfin 3:2
Jedinstvo Manchester – FK Bilder 4:2
FK Kockari –FK Formula 4:2
Green Dragons – Red Bavarian 3:2
Mislish United – FK Topnici 5:1

6.kolo 22.08.2018.

FK Delfin – FK Topnici 5:3
Red Bavarian – Mislish United 2:2
FK Formula – Green Dragons 3:0
FK Bilder – FK Kockari 5:1
Gongashi – Jedinstvo Manchester 5:2

7.kolo 29.08.2018.

Jedinstvo Manchester – FK Delfin 0:1
FK Kockari – Gongashi 1:1
Green Dragons – FK Bilder 3:1
Mislish United – FK Formula 1:0
FK Topnici – Red Bavarian 2:2

8.kolo 06.10.2018.

FK Delfin– Red Bavarian 4:1
FK Formula – FK Topnici 2:1
FK Bilder – Mislish United 4:1
Gongashi – Green Dragons 2:3
Jedinstvo Manchester – FK Kockari 4:1

9.kolo 13.10.2018.*

FK Kockari – FK Delfin 0:1
Green Dragons – Jedinstvo Manchester 2:1
Mislish United – Gongashi 2:2
FK Topnici – FK Bilder 2:0
Red Bavarian – FK Formula 4:3

10.kolo 20.10.2018.

FK Delfin – FK Formula 3:0
Red Bavarian – FK Bilder 0:0
FK Topnici – Gongashi 2:1
Mislish United – Jedinstvo Manchester 1:0
Green Dragons – FK Kockari 1:1

11.kolo 27.10.2018.

Green Dragons – FK Delfin 3:2
FK Kockari – Mislish United 1:2
Jedinstvo Manchester – FK Topnici 2:2
Gongashi – Red Bavarian 2:3
FK Bilder – FK Formula 2:3

12.kolo 03.11.2018.

FK Delfin – FK Bilder 1:1
FK Formula – Gongashi 2:3
Red Bavarian – Jedinstvo Manchester 2:2
FK Topnici – FK Kockari 3:1
Mislish United – Green Dragons 1:1

13.kolo 10.11.2018.

Mislish United – FK Delfin 2:1
Green Dragons – FK Topnici 1:1
FK Kockari – Red Bavarian 1:1
Jedinstvo Manchester – FK Formula 4:1
Gongashi – FK Bilder 1:1

14.kolo 17.11.2018.*

FK Delfin – Gongashi 2:1
FK Bilder – Jedinstvo Manchester 3:1
FK Formula – FK Kockari 1:1
Red Bavarian – Green Dragons 0:1
FK Topnici – Mislish United 1:1

15.kolo 24.11.2018.

FK Topnici – FK Delfin
Mislish United – Red Bavarian
Green Dragons – FK Formula
FK Kockari – FK Bilder
Jedinstvo Manchester – Gongashi

16.kolo 01.12.2018.

FK Delfin – Jedinstvo Manchester
Gongashi – FK Kockari
FK Bilder – Green Dragons
FK Formula – Mislish United
Red Bavarian – FK Topnici

17.kolo 08.12.2018.

Red Bavarian – FK Delfin
FK Topnici – FK Formula
Mislish United - FK Bilder
Green Dragons – Gongashi
FK Kockari – Jedinstvo Manchester

18.kolo 15.12.2018.

FK Delfin – FK Kockari
Jedinstvo Manchester – Green Dragons
Gongashi – Mislish United
FK Bilder – FK Topnici
FK Formula – Red Bavarian

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacijaLiga Nacija.



slika

Klubovi koji se takmice u 2. ligi:


1.FC Ljuta Krajina
2.FK Pjetlovi
3.BackSpace United
4.BH fanaticos
5.Spamm
6.Pivopije
7.FC Grizzlies
8.Čekićari
9.FC Premier
10.FC Hollywood


Raspored

1.kolo 18.08.2018.

FC Hollywood – FC Ljuta Krajina 3:1
FC Premier – FK Pjetlovi 3:0
Čekićari – BackSpace United 2:2
FC Grizzlies – BH fanaticos 4:1
Pivopije – Spamm 1:1

2.kolo 25.08.2018.

FC Ljuta Krajina – Spamm 2:0
BH fanaticos – Pivopije 4:1
BackSpace United – FC Grizzlies 3:3
FK Pjetlovi – Čekićari 1:1
FC Hollywood - FC Premier 3:1

3.kolo 01.09.2018.

FC Premier – FC Ljuta Krajina 1:4
Čekićari – FC Hollywood 2:3
FC Grizzlies – FK Pjetlovi 2:2
Pivopije – BackSpace United 0:3 SLUZBENO
Spamm – BH fanaticos 2:2

4.kolo 08.09.2018.*

FC Ljuta Krajina – BH fanaticos 1:2
BackSpace United – Spamm 3:0 SLUZBENO
FK Pjetlovi – Pivopije 1:6
FC Hollywood – FC Grizzlies 3:3
FC Premier – Čekićari 1:3

5.kolo 15.08.2018.

Čekićari – FC Ljuta Krajina 5:2
FC Grizzlies – FC Premier 2:2
Pivopije –FC Hollywood 0:3 SLUZBENO
Spamm – FK Pjetlovi 4:2
BH fanaticos – BackSpace United 4:2

6.kolo 22.08.2018.

FC Ljuta Krajina – BackSpace United 2:2
FK Pjetlovi – BH fanaticos 4:1
FC Hollywood – Spamm 5:0
FC Premier – Pivopije 2:0
Čekićari – FC Grizzlies 4:1

7.kolo 29.08.2018.

FC Grizzlies – FC Ljuta Krajina 0:0
Pivopije – Čekićari 0:0
Spamm – FC Premier 1:0
BH fanaticos – FC Hollywood 1:1
BackSpace United – FK Pjetlovi 1:1

8.kolo 06.10.2018.

FC Ljuta Krajina– FK Pjetlovi 2:2
FC Hollywood – BackSpace United 2:1
FC Premier – BH fanaticos 3:1
Čekićari – Spamm 4:2
FC Grizzlies – Pivopije 3:0 SLUZBENO

9.kolo 13.10.2018.*

Pivopije – FC Ljuta Krajina 2:2
Spamm – FC Grizzlies 0:1
BH fanaticos – Čekićari 1:2
BackSpace United – FC Premier 1:1
FK Pjetlovi – FC Hollywood 3:2

10.kolo 20.10.2018.

FC Ljuta Krajina – FC Hollywood 2:0
FK Pjetlovi – FC Premier 2:0
BackSpace United – Čekićari 2:1
BH fanaticos – FC Grizzlies 2:1
Spamm – Pivopije 1:0

11.kolo 27.10.2018.

Spamm – FC Ljuta Krajina 1:2
Pivopije – BH fanaticos 1:2
FC Grizzlies – BackSpace United 2:2
Čekićari – FK Pjetlovi 2:2
FC Premier – FC Hollywood 2:2

12.kolo 03.11.2018.

FC Ljuta Krajina – FC Premier 2:1
FC Hollywood – Čekićari 4:2
FK Pjetlovi – FC Grizzlies 1:1
BackSpace United – Pivopije 4:1
BH fanaticos – Spamm 3:0

13.kolo 10.11.2018.

BH fanaticos – FC Ljuta Krajina 3:1
Spamm – BackSpace United 5:1
Pivopije – FK Pjetlovi 4:1
FC Grizzlies – FC Hollywood 4:1
Čekićari – FC Premier 4:1

14.kolo 17.11.2018.*

FC Ljuta Krajina – Čekićari 2:2
FC Premier – FC Grizzlies 4:3
FC Hollywood – Pivopije 3:0
FK Pjetlovi – Spamm 1:2
BackSpace United – BH fanaticos 3:3

15.kolo 24.11.2018.

BackSpace United – FC Ljuta Krajina
BH fanaticos – FK Pjetlovi
Spamm – FC Hollywood
Pivopije – FC Premier
FC Grizzlies – Čekićari

16.kolo 01.12.2018.

FC Ljuta Krajina – FC Grizzlies
Čekićari – Pivopije
FC Premier – Spamm
FC Hollywood – BH fanaticos
FK Pjetlovi – BackSpace United

17.kolo 08.12.2018.

FK Pjetlovi – FC Ljuta Krajina
BackSpace United – FC Hollywood
BH fanaticos - FC Premier
Spamm – Čekićari
Pivopije – FC Grizzlies

18.kolo 15.12.2018.

FC Ljuta Krajina – Pivopije
FC Grizzlies – Spamm
Čekićari – BH fanaticos
FC Premier – BackSpace United
FC Hollywood – FK Pjetlovi

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacijaLiga Nacija.


slika


Klubovi koji se takmice u 3. ligi:

1.Blue Train
2.Spartans FC
3.FK Gromovi
4.Crazy Legs
5.Joint_fc
6.Zadnja klupa
7.FK Primitivci
8.FK Garaže
9.SK Stolac Hercegovina
10.La Vecchia Signora


Raspored

1.kolo 13.01.2018.

La Vecchia Signora – Blue Train 3:3
SK Stolac Hercegovina – Spartans FC 1:2
FK Garaže – FK Gromovi 1:2
Zadnja klupa – Crazy Legs 2:0
FK Primitivci – Joint_fc 3:3

2.kolo 20.01.2018.

Blue Train – Joint_fc 1:1
Crazy Legs – FK Primitivci 3:0
FK Gromovi – Zadnja klupa 2:1
Spartans FC – FK Garaže 3:0
La Vecchia Signora - SK Stolac Hercegovina 1:1

3.kolo 27.01.2018.

SK Stolac Hercegovina – Blue Train 1:2
FK Garaže – La Vecchia Signora 1:0
Zadnja klupa – Spartans FC 1:1
FK Primitivci – FK Gromovi 2:3
Joint_fc – Crazy Legs 4:2

4.kolo 03.02.2018.

Blue Train – Crazy Legs 0:4
FK Gromovi – Joint_fc 3:4
Spartans FC – FK Primitivci 2:4
La Vecchia Signora – Zadnja klupa 0:3 SLUZBENO
SK Stolac Hercegovina – FK Garaže 0:0

5.kolo 10.02.2018.

FK Garaže – Blue Train 0:2
Zadnja klupa – SK Stolac Hercegovina 3:2
FK Primitivci –La Vecchia Signora 2:2
Joint_fc – Spartans FC 5:2
Crazy Legs – FK Gromovi 3:1

6.kolo 15.02.2018.

Blue Train – FK Gromovi 6:2
Spartans FC – Crazy Legs 5:3
La Vecchia Signora – Joint_fc 5:1
SK Stolac Hercegovina – FK Primitivci 4:2
FK Garaže – Zadnja klupa 5:1

7.kolo 17.02.2018.

Zadnja klupa – Blue Train 0:1
FK Primitivci – FK Garaže 0:0
Joint_fc – SK Stolac Hercegovina 0:1
Crazy Legs – La Vecchia Signora 0:0
FK Gromovi – Spartans FC 2:0

8.kolo 24.02.2018.

Blue Train– Spartans FC 2:1
La Vecchia Signora – FK Gromovi 3:1
SK Stolac Hercegovina – Crazy Legs 2:1
FK Garaže – Joint_fc 4:1
Zadnja klupa – FK Primitivci 2:2

9.kolo 03.03.2018.

FK Primitivci – Blue Train 0:1
Joint_fc – Zadnja klupa 2:1
Crazy Legs – FK Garaže 1:0
FK Gromovi – SK Stolac Hercegovina 2:2
Spartans FC – La Vecchia Signora 2:1

10.kolo 10.03.2018.

Blue Train – La Vecchia Signora 1:0
Spartans FC – SK Stolac Hercegovina 1:1
FK Gromovi – FK Garaže 1:0
Crazy Legs – Zadnja klupa 2:0
Joint_fc – FK Primitivci 1:0

11.kolo 17.03.2018.

Joint_fc – Blue Train 1:0
FK Primitivci – Crazy Legs 0:3 SLUZBENO
Zadnja klupa – FK Gromovi 0:1
FK Garaže – Spartans FC 0:2
SK Stolac Hercegovina – La Vecchia Signora 0:2

12.kolo 31.03.2018.

Blue Train – SK Stolac Hercegovina 1:2
La Vecchia Signora – FK Garaže 2:1
Spartans FC – Zadnja klupa 1:0
FK Gromovi – FK Primitivci 0:1
Crazy Legs – Joint_fc 1:1

13.kolo 07.04.2018.

Crazy Legs – Blue Train 1:2
Joint_fc – FK Gromovi 2:2
FK Primitivci – Spartans FC 0:3 SLUZBENO
Zadnja klupa – La Vecchia Signora 5:0
FK Garaže – SK Stolac Hercegovina 3:1

14.kolo 14.04.2018.

Blue Train – FK Garaže 4:3
SK Stolac Hercegovina – Zadnja klupa 2:2
La Vecchia Signora – FK Primitivci 3:0 SLUZBENO
Spartans FC – Joint_fc 3:3
FK Gromovi – Crazy Legs 2:2

15.kolo 21.04.2018.

FK Gromovi – Blue Train
Crazy Legs – Spartans FC
Joint_fc – La Vecchia Signora
FK Primitivci – SK Stolac Hercegovina
Zadnja klupa – FK Garaže

16.kolo 28.04.2018.

Blue Train – Zadnja klupa
FK Garaže – FK Primitivci
SK Stolac Hercegovina – Joint_fc
La Vecchia Signora – Crazy Legs
Spartans FC – FK Gromovi

17.kolo 05.05.2018.

Spartans FC – Blue Train
FK Gromovi – La Vecchia Signora
Crazy Legs - SK Stolac Hercegovina
Joint_fc – FK Garaže
FK Primitivci – Zadnja klupa

18.kolo 12.05.2018.

Blue Train – FK Primitivci
Zadnja klupa – Joint_fc
FK Garaže – Crazy Legs
SK Stolac Hercegovina – FK Gromovi
La Vecchia Signora – Spartans FC

Napomena:

* - kolo se igra u Cetvrtak.Tipuje se na LE.
010 ISN'T JUST A CODE

Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.