SportSport.ba liga

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: insider,KonjicBOY,deyo,__Liedson__,Mig_Mig,defender

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Mig_Mig » 04 apr 2021, 17:04

defender je napisao/la:
04 apr 2021, 16:33
Ne kontam ovo za Bergera. Ako ste ozbiljni i zanima vas oko rasporeda, objasnit cu kako se radi i postavit vam ovdje dokument sa rasporedom.
Ako je legendina neka sprdancija onda ok :D
Ma nema tu sta da se prica dalje. Ovo je nevidjen upgrade na sve do sada,igraci imaju live izvlačenje parova i nema niko pravo na bilo kakvu sumnju. Samo nastavi i objasni i kako smo vec rekli slobodno sutra za 20:00 zakazi izvlačenje parova za 14.kolo.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la BaDa12 » 04 apr 2021, 17:08

Mig_Mig je napisao/la:
04 apr 2021, 13:11
BaDa12 je napisao/la:
04 apr 2021, 12:53
:wave:


:thumbup:
Prijedlog: kad se kolo igra dva dana da date HT nakon prvog. Prije je tako bilo, pa je lakše pratiti. Znam da i sad nekad uradite tako, ali nije svaki put.

Kapi, idemo :opaopa:
Evo ne znam kako da odbranim savez a da ne bude napadom?! :D Ovo kolo se igralo samo jedan dan, svako drugo kolo koje se igralo dva dana bio je HT nakon prvog dana,cak smo optuženi da zbunjujemo igrace sa tim.
A ja ne znam zašto vi sve vidite kao napad, pa se morate braniti. :hmmmmm:

Prošlo kolo kad su igrale reprezentacije na dva dana, bio je HT, to sam 100% sigurna. Ali, kolo prije toga sam 99% sigurna da nije bilo. Znam da sam ulazila i provjeravala više puta navečer, pa i sljedeći dan prije kraja cijelog kola. (Možda je HT urađen pred kraj samog kola, ako i tad, ne sjećam se)
To uopće nije zbunjujuće, ne znam da se neko žali. Mislim da je i vama tako lakše kad je pola posla obavljeno, lakši je pregled i praćenje je uzbudljivije.

Možda bi komunikacija između 'vas' i 'nas' bila lakša da se odmah ne osjećate/mo kao optuženi za nešto. Ovo je samo bio prijedlog da nešto što vam je ponekad praksa postane konstanta, a ne neki napad kako sve vidite.

Živjeli.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Justin » 04 apr 2021, 17:11

legenda reala je napisao/la:
04 apr 2021, 16:13
Padovan je napisao/la:
04 apr 2021, 15:06
Ali poznavajuci njih sto kazu zeznuo Bergera, bice da je zeznuo i random stranicu :mrgreen:

previse olako vi shvacate Mig Miga, al neka obice vam se o glavu kad tad :mrgreen:
Mizavom Migu sigurno nije u interesu da takmicenje bude postano jer bi to znacilo da mu se ekipa vraca tamo gdje je bila prije nego je usao u savez. Smislit ce on vec opet nacin da vara.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Mig_Mig » 04 apr 2021, 17:22

BaDa12 je napisao/la:
04 apr 2021, 17:08
Mig_Mig je napisao/la:
04 apr 2021, 13:11
BaDa12 je napisao/la:
04 apr 2021, 12:53
:wave:


:thumbup:
Prijedlog: kad se kolo igra dva dana da date HT nakon prvog. Prije je tako bilo, pa je lakše pratiti. Znam da i sad nekad uradite tako, ali nije svaki put.

Kapi, idemo :opaopa:
Evo ne znam kako da odbranim savez a da ne bude napadom?! :D Ovo kolo se igralo samo jedan dan, svako drugo kolo koje se igralo dva dana bio je HT nakon prvog dana,cak smo optuženi da zbunjujemo igrace sa tim.
A ja ne znam zašto vi sve vidite kao napad, pa se morate braniti. :hmmmmm:

Prošlo kolo kad su igrale reprezentacije na dva dana, bio je HT, to sam 100% sigurna. Ali, kolo prije toga sam 99% sigurna da nije bilo. Znam da sam ulazila i provjeravala više puta navečer, pa i sljedeći dan prije kraja cijelog kola. (Možda je HT urađen pred kraj samog kola, ako i tad, ne sjećam se)
To uopće nije zbunjujuće, ne znam da se neko žali. Mislim da je i vama tako lakše kad je pola posla obavljeno, lakši je pregled i praćenje je uzbudljivije.

Možda bi komunikacija između 'vas' i 'nas' bila lakša da se odmah ne osjećate/mo kao optuženi za nešto. Ovo je samo bio prijedlog da nešto što vam je ponekad praksa postane konstanta, a ne neki napad kako sve vidite.

Živjeli.
Nisi upravu. Svaki put smo radili HT i zbog toga smo optuženi jer zbunjujemo pojedine igrace.
Svako dobro :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la defender » 04 apr 2021, 17:26

BaDa12 je napisao/la:
04 apr 2021, 17:08
Mig_Mig je napisao/la:
04 apr 2021, 13:11
BaDa12 je napisao/la:
04 apr 2021, 12:53
:wave:


:thumbup:
Prijedlog: kad se kolo igra dva dana da date HT nakon prvog. Prije je tako bilo, pa je lakše pratiti. Znam da i sad nekad uradite tako, ali nije svaki put.

Kapi, idemo :opaopa:
Evo ne znam kako da odbranim savez a da ne bude napadom?! :D Ovo kolo se igralo samo jedan dan, svako drugo kolo koje se igralo dva dana bio je HT nakon prvog dana,cak smo optuženi da zbunjujemo igrace sa tim.
A ja ne znam zašto vi sve vidite kao napad, pa se morate braniti. :hmmmmm:

Prošlo kolo kad su igrale reprezentacije na dva dana, bio je HT, to sam 100% sigurna. Ali, kolo prije toga sam 99% sigurna da nije bilo. Znam da sam ulazila i provjeravala više puta navečer, pa i sljedeći dan prije kraja cijelog kola. (Možda je HT urađen pred kraj samog kola, ako i tad, ne sjećam se)
To uopće nije zbunjujuće, ne znam da se neko žali. Mislim da je i vama tako lakše kad je pola posla obavljeno, lakši je pregled i praćenje je uzbudljivije.

Možda bi komunikacija između 'vas' i 'nas' bila lakša da se odmah ne osjećate/mo kao optuženi za nešto. Ovo je samo bio prijedlog da nešto što vam je ponekad praksa postane konstanta, a ne neki napad kako sve vidite.

Živjeli.
Ta oznaka obicno bude kad imamo prognoze podijeljene na dva dana pa onda nakon prvog dana se pregledaju i upise trenutni rezultat.
To moze biti cak i ako se sve utakmice igraju u jednom danu. Onaj koji pregleda rezultate, to uradi kad se zavrse 3,4 utakmice i postavi trenutni rezultat. Prije sam ja nekad radio i real time rezultate. Cim zavrsi utakmica ja sam znao ispravljati sve teme i pisati rezultat.

Ovo ti sve ovisi koliko onaj koji pregleda ima vremena i zivaca. Nije bas realno ocekivati da onaj koji pregleda cijeli vikend sjedi za racunarom i ispravlja tamo neke rezultate na nekom forumu. Kad zavrse sve utakmice tog dana, pregledaju se rezultati i upisu. Sve ostalo je bonus.

Avatar
deyo
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1919
Pridružen/a: 19 jun 2008, 16:10
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la deyo » 04 apr 2021, 18:35

Mig ce ubuduce govoriti u svoje ime kad komunicira, a ne u ime Saveza, jer niti Defender a bome ni ja se ne ložimo na to spinovanje pojedinaca, tako da se ne može govoriti kako se Savez nešta uvrijedio.
® GONGASHI POWERHOUSE ® Founder & Capitano ©
Šampioni SS Lige 🏆🏆
SS Kup 🏆
Super Kup 🏆🏆
Strijelac Lige -★★★
Strijelac Kupa-★★★
U sezoni 16★20★21★22★23★24 No1 po broju datih golova u ss.ba ligi★
Prvi član Kluba ⚽ 100, 200,300

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la BaDa12 » 04 apr 2021, 18:57

defender je napisao/la:
04 apr 2021, 17:26


Ta oznaka obicno bude kad imamo prognoze podijeljene na dva dana pa onda nakon prvog dana se pregledaju i upise trenutni rezultat.
To moze biti cak i ako se sve utakmice igraju u jednom danu. Onaj koji pregleda rezultate, to uradi kad se zavrse 3,4 utakmice i postavi trenutni rezultat. Prije sam ja nekad radio i real time rezultate. Cim zavrsi utakmica ja sam znao ispravljati sve teme i pisati rezultat.

Ovo ti sve ovisi koliko onaj koji pregleda ima vremena i zivaca. Nije bas realno ocekivati da onaj koji pregleda cijeli vikend sjedi za racunarom i ispravlja tamo neke rezultate na nekom forumu. Kad zavrse sve utakmice tog dana, pregledaju se rezultati i upisu. Sve ostalo je bonus.
Pozdrav defender.

Naravno da ne smatram da neko treba sjediti i čekati kad će biti kakva promjena da dopiše na forumu.

To gore što pišeš, shvatam koncept HT/FT, zato sam to i spomenula. Kažem, 99% sam sigurna da ne bude svaki put, kako ovdje govore; a vjerujem da bi koristilo i onome ko uređuje rezultate (jer je bukvalno posao podijeljen na dva dijela i dana), a i igračima bi bilo uzbudljivije. Recimo, 1:1 je u subotu, a sutra ima još par utakmica za odigrati, pa čekaš sa žarom. A ne onako, ne uđem da vidim rezultat do utorka i onda je svejedno kako smo prošli.

Ovo nije bio ni napad niti pametovanje, samo prijedlog, ako su već kola razbijena na dva dana, onda da to budu nama dva poluvremena. Kažem, znam da se to ponekad radi, predlažem da to bude pravilo. Ovdje sad pišu da je to uvijek tako, a ja sam ubijeđena da ne bude svaki put. No asd se već to ne može provjeriti, pa će stati na ovome. Samo sam predložila da i uz pomoć toga malo podgriju atmosferu u kolima. Ali nejse...

@deyo,
pozdrav i tebi. Ako u spinovanje ubrajaš i ovo moje, griješiš. Dublju komunikaciju ovih prepucavanja ne pratim, pa ne bih dalje. :)
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Derdiyok » 04 apr 2021, 19:10

Na katalonski pogon :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Mig_Mig » 04 apr 2021, 19:11

BaDa12 je napisao/la:
04 apr 2021, 18:57
defender je napisao/la:
04 apr 2021, 17:26


Ta oznaka obicno bude kad imamo prognoze podijeljene na dva dana pa onda nakon prvog dana se pregledaju i upise trenutni rezultat.
To moze biti cak i ako se sve utakmice igraju u jednom danu. Onaj koji pregleda rezultate, to uradi kad se zavrse 3,4 utakmice i postavi trenutni rezultat. Prije sam ja nekad radio i real time rezultate. Cim zavrsi utakmica ja sam znao ispravljati sve teme i pisati rezultat.

Ovo ti sve ovisi koliko onaj koji pregleda ima vremena i zivaca. Nije bas realno ocekivati da onaj koji pregleda cijeli vikend sjedi za racunarom i ispravlja tamo neke rezultate na nekom forumu. Kad zavrse sve utakmice tog dana, pregledaju se rezultati i upisu. Sve ostalo je bonus.
Pozdrav defender.

Naravno da ne smatram da neko treba sjediti i čekati kad će biti kakva promjena da dopiše na forumu.

To gore što pišeš, shvatam koncept HT/FT, zato sam to i spomenula. Kažem, 99% sam sigurna da ne bude svaki put, kako ovdje govore; a vjerujem da bi koristilo i onome ko uređuje rezultate (jer je bukvalno posao podijeljen na dva dijela i dana), a i igračima bi bilo uzbudljivije. Recimo, 1:1 je u subotu, a sutra ima još par utakmica za odigrati, pa čekaš sa žarom. A ne onako, ne uđem da vidim rezultat do utorka i onda je svejedno kako smo prošli.

Ovo nije bio ni napad niti pametovanje, samo prijedlog, ako su već kola razbijena na dva dana, onda da to budu nama dva poluvremena. Kažem, znam da se to ponekad radi, predlažem da to bude pravilo. Ovdje sad pišu da je to uvijek tako, a ja sam ubijeđena da ne bude svaki put. No asd se već to ne može provjeriti, pa će stati na ovome. Samo sam predložila da i uz pomoć toga malo podgriju atmosferu u kolima. Ali nejse...

@deyo,
pozdrav i tebi. Ako u spinovanje ubrajaš i ovo moje, griješiš. Dublju komunikaciju ovih prepucavanja ne pratim, pa ne bih dalje. :)
Sve fino napisano. Reci cu da ja radim rezultate i nastojao sam da to uvijek bude kako si ti napisala i nastojat cu da tako ostane.Isto smatram da mi je puno lakše a i daje dodatnu draz tokom prscenja rezultata. Hvala na sugestiji,bice bas kako si napisala. Sretno :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la defender » 04 apr 2021, 19:16

BaDa12 je napisao/la:
04 apr 2021, 18:57
defender je napisao/la:
04 apr 2021, 17:26


Ta oznaka obicno bude kad imamo prognoze podijeljene na dva dana pa onda nakon prvog dana se pregledaju i upise trenutni rezultat.
To moze biti cak i ako se sve utakmice igraju u jednom danu. Onaj koji pregleda rezultate, to uradi kad se zavrse 3,4 utakmice i postavi trenutni rezultat. Prije sam ja nekad radio i real time rezultate. Cim zavrsi utakmica ja sam znao ispravljati sve teme i pisati rezultat.

Ovo ti sve ovisi koliko onaj koji pregleda ima vremena i zivaca. Nije bas realno ocekivati da onaj koji pregleda cijeli vikend sjedi za racunarom i ispravlja tamo neke rezultate na nekom forumu. Kad zavrse sve utakmice tog dana, pregledaju se rezultati i upisu. Sve ostalo je bonus.
Pozdrav defender.

Naravno da ne smatram da neko treba sjediti i čekati kad će biti kakva promjena da dopiše na forumu.

To gore što pišeš, shvatam koncept HT/FT, zato sam to i spomenula. Kažem, 99% sam sigurna da ne bude svaki put, kako ovdje govore; a vjerujem da bi koristilo i onome ko uređuje rezultate (jer je bukvalno posao podijeljen na dva dijela i dana), a i igračima bi bilo uzbudljivije. Recimo, 1:1 je u subotu, a sutra ima još par utakmica za odigrati, pa čekaš sa žarom. A ne onako, ne uđem da vidim rezultat do utorka i onda je svejedno kako smo prošli.

Ovo nije bio ni napad niti pametovanje, samo prijedlog, ako su već kola razbijena na dva dana, onda da to budu nama dva poluvremena. Kažem, znam da se to ponekad radi, predlažem da to bude pravilo. Ovdje sad pišu da je to uvijek tako, a ja sam ubijeđena da ne bude svaki put. No asd se već to ne može provjeriti, pa će stati na ovome. Samo sam predložila da i uz pomoć toga malo podgriju atmosferu u kolima. Ali nejse...

@deyo,
pozdrav i tebi. Ako u spinovanje ubrajaš i ovo moje, griješiš. Dublju komunikaciju ovih prepucavanja ne pratim, pa ne bih dalje. :)
Uvijek se gleda da se sve ako moze zavrsi za jedan dan i da taj dan bude subota. Savez onda moze sve ostale stvari zavrsiti u nedjelju i postaviti nove parove u pon.
Ako se bas ne mogu naci parovi za jedan dan onda se igra i drugi dan. To se ove sezone desilo 4 puta: 1, 8, 10 i 12 kolo. Slazem se da bi bilo dobro ako igramo 2 dana da bude ta praksa sa rezultatima nakon prvog dana i oznaka HT kao sto si i predlozila. Iskreno ne sjecam se kako je to bilo u ova 4 kola ali i ja sam za to da bude HT.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Pivopija » 04 apr 2021, 19:25

defender je napisao/la:
04 apr 2021, 19:16
Da li postoji negdje tabela sa medjusobnim omjerima izmedju timova?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la defender » 04 apr 2021, 19:32

Pivopija je napisao/la:
04 apr 2021, 19:25
defender je napisao/la:
04 apr 2021, 19:16
Da li postoji negdje tabela sa medjusobnim omjerima izmedju timova?
Koliko znam, nema. Nemamo uopste rezultate u tabelama osim prosle sezone i ove i odnedavno 1. sezone. Jedino mozda da vidis u arhivi da li je neko nekad nesto prije postavljao ali sumljam.

Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la defender » 04 apr 2021, 19:46


Avatar
defender
Član IO SS.ba lige
Postovi: 2000
Pridružen/a: 24 dec 2008, 15:48
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la defender » 04 apr 2021, 20:01

Domacin:
place #1: 21:00 Marseille - Dijon
place #2: 13:00 Southampton - Burnley
place #3: 15:05 Newcastle - Tottenham
place #4: 16:15 Elche - Betis
place #5: 14:00 Alaves - Celta Vigo
place #6: 15:00 Nantes - Nice

Gost
place #7: 18:00 Union Berlin - Hertha Berlin
place #8: 15:00 Lorient - Brest
place #9: 15:30 Stuttgart - Werder Bremen
place #10: 15:00 Reims - Rennes
place #11: 13:00 Angers - Montpellier

Bonus par:
place #12: 18:30 Cadiz CF - Valencia

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Justin » 04 apr 2021, 20:08

Nije to dobro jer eto gosti nemaju Engleze da tipuju, a imaju cak tri puta Francuze.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Sviuodbranu » 04 apr 2021, 20:20

Kakve veze to ima mislim da se pretjeruje malo sa tim parovima sta ti potrefi tipujes i to je to.
Najbolje bi bilo da savez pusti da sami izaberemo svaku utakmicu izgleda.
Ne moze se svakom udovoljiti nikako.
Neka se kapiteni izjasne na glasanju i to je to.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la delinjo » 04 apr 2021, 21:17

**** majku jel moguce ko neke tetke,svemu manu nalazite,nek izvlaci evo ovako komp i to je to,jbg pa kako se potrefi sta sad ,ne razumijem sta neki hoce i kako hoce da se biraju parovi ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Sviuodbranu » 04 apr 2021, 21:52

Ako je savez, neka se tako i ponasa...
Neka uredjuju ligu kako smatraju da treba, ako je nesto bas sto bi voljeli cuti misljenje neka stave anketu na kojoj mogu KAPITENI da se izjasne i to je to.
I to kritikovanje i kukanje na svaku odluku ide na zivce vec. Nase je da tipujemo i pokusamo pobjediti tamam bili parovi iz lige Tajlanda.
Morale bi postojati sankcije i za to kukanje non stop.
Sta ces ti namjestiti ovdje gdje pogadjas rezultat tacan bolan, ne tipujes fiks.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la 123456 » 04 apr 2021, 22:27

Pivopija je napisao/la:
04 apr 2021, 19:25
defender je napisao/la:
04 apr 2021, 19:16
Da li postoji negdje tabela sa medjusobnim omjerima izmedju timova?
Ne.Imao sam tu ideju davno.No nikako da uhvatim vremena dok sam jos bio u Savezu.Sad na zalost nemam vremena zbog neki drugi stvari.No ako me zdravlje posluzi pokusat cu to urediti.Bilo bi tu puno posla ipak je to 22-23 sezone plus kup,superkup,baraz.

Obecavam da cu pokusati samo da malo dodjem sebi.Ipak je zdravlje na prvom mjestu.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: SportSport.ba liga

Post Postao/la Derdiyok » 05 apr 2021, 00:07

delinjo je napisao/la:
04 apr 2021, 21:17
**** majku jel moguce ko neke tetke,svemu manu nalazite,nek izvlaci evo ovako komp i to je to,jbg pa kako se potrefi sta sad ,ne razumijem sta neki hoce i kako hoce da se biraju parovi ?
Hrđavom qrcu i dlaka smeta :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.