SportSport.ba liga

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Mokes,arelinho

Najbolji igrač u historiji ove lige je:

Nerminovic
2
7%
Marsal
7
24%
Goraždanski Don Kihot
5
17%
Kurtman
3
10%
Emir iz Zen'ce
1
3%
EdinTM87
2
7%
Goalgetter
5
17%
Virto
4
14%

Ukupno glasova: 29

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 10 dec 2017, 07:08

Edin TM87 WroteColon
Marsal WroteColonAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahahahahahaha yebem ti pogaču vrelu, gledam tamo oko 21h rezultate kontam vidi jbt ako ostane sve ovako šampioni smo :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: nisam mog'o ništa ni napisat ovdje nit dalje pratiti :lol: :lol: :lol:

Oooooooooole leodoskjlbgk **** dan ovo se treba zalit :lol: :lol: :lol:

Legendo đe su ti te Dragonsice hahahahahahahahahahahahahahahah kakav goraždanski luzer :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

MA-FI-JA-ŠI MA-FI-JA-ŠI MA-FI-JA-ŠI

:kralj: :kralj: :kralj:
:salut: :salut: :salut:

:bih:
:opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

EdinTM87 WroteColon...

Gledaj legende levata, 100 god se takmiči i mi opet osvojimo titulu prije njega :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Hahahah cestitam kralju, samo tlaci nejac utlacenu, Backspace dominira i dan danas :tokralju:

A legenda, to je luzer da veceg nema :lol: :lol: svake godine najave neke, ulaganje, trazenja igraca pojacanja a nikad nista, davno sam ja njemu reko da se ostavi ovog i uhvati njive :rol:

Pa bolan da sad krenem igrat u nekom treceligasu uzeo bi titulu opet prije njega :urnebes:

Hvala ti edo mislio sam da smo mi jarani, a sjeti se ko te ostavio u ligi

Cestitke Mafijasima na tituli nezasluzenoj al tituli :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

123456
Sekretar SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 10 dec 2017, 08:03

slika

18. sezona SportSport.ba lige

slika

Tabela poslije 18. KOLA

slika

slika

Tabela poslije 18. KOLA

slika

slika

Tabela poslije 18. KOLA

slika
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

123456
Sekretar SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 10 dec 2017, 08:08

Cestitam BackSpace United na osvojenoj tituli 18.sezone.

Cestitam Delfinima na osvojenoj 2.ligi a FC Ljuta Krajina na ulasku u 1.ligu.

Cestitam Gongashi na osvajanju 3.lige a FK Formula na ulasku u 2.ligu.

Baraz za 1.ligu ce igrati Čekićari-FK Kockari

Baraz za 2.ligu ce igrati Blue Train-FK Garaže

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

deyo
Kontakt:

PostPostao/la deyo » 10 dec 2017, 10:22

slika

Upravni odbor SS GONGASHA čestita igračima ispred cijelog kolektiva na osvojenoj tituli 3 lige.

Fantastičnom serijom od 7 uzastopnih pobjeda, te sa 13 postignutih golova Mig_Mig-a, i 10 ackeeya,redovnim tipovanjem i malim doprinosom kapitena od 7 golova,možemo sa sigurnošću reći da konačno imamo ekipu za velike domete i konkurentnu u svakom smislu.

Čestitke i staroj franšizi i velikim rivalima Delfinima na tituli 2 lige,Backspace-u na prvoj kruni,Ljutoj Krajini i Formuli na promociji,a ekipama koje igraju baraž puno sreće.

Na proljeće SS GONGASHI očekuju Željinu(Željenu) formu zadržati i ljetni raspust dočekati u najjačem rangu.

Do tada Sretna Nova i Sve Naj.
✠ SS GONGASHI ✠ Osnivač i Kapiten ✠
Šampioni SS Lige ★★
Super Kup ★★
Strijelac Lige -★★
Strijelac Kupa-★★
U sezoni 16★No1 po broju datih golova u ss.ba ligi★
Prvi član Kluba 200

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 10 dec 2017, 10:25

Čuj sa remijem ostali 3. :rol:
Veliki fan Aluminija,Lantana i Vodika.

deyo
Kontakt:

PostPostao/la deyo » 10 dec 2017, 10:34

Pehar za sezonu 18,najboljeg strijelca svih liga sa postignutih 17 golova ide igraču Maestro (Kockari)

slika

Čestitke!
✠ SS GONGASHI ✠ Osnivač i Kapiten ✠
Šampioni SS Lige ★★
Super Kup ★★
Strijelac Lige -★★
Strijelac Kupa-★★
U sezoni 16★No1 po broju datih golova u ss.ba ligi★
Prvi član Kluba 200

Cartman
Kontakt:

PostPostao/la Cartman » 10 dec 2017, 12:37

Cestitke ekipi Backspacea. Pogotovo Nerminu kojem sam bio mentor u ovoj igri i naucio sve sto zna.

Dragonsi su mogli do titule, ali vrlo slabe partije potrosenog kapitena legende reala su nas skupo kostale.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 10 dec 2017, 13:21

Idemo ipak u 2. ligu. Ova sezona je bila vrlo loša za Spratance bila, ali vračamo se vrlo brzo u prvu ligu to jest odmah naredne sezone.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 10 dec 2017, 14:41

Cartman WroteColonCestitke ekipi Backspacea. Pogotovo Nerminu kojem sam bio mentor u ovoj igri i naucio sve sto zna.

Dragonsi su mogli do titule, ali vrlo slabe partije potrosenog kapitena legende reala su nas skupo kostale.

Sram te i stid bilo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 10 dec 2017, 14:56

legenda reala WroteColon
Sram te i stid bilo

I tvoji igrači ti okreću leđa :rol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Viper
Kontakt:

PostPostao/la Viper » 10 dec 2017, 14:58

deyo WroteColonPehar za sezonu 18,najboljeg strijelca svih liga sa postignutih 17 golova ide igraču Maestro (Kockari)

slika

Čestitke!

Čestitke drugu mom :clap: :clap:

Vitrina FK Kockara sve veća i veća :opaopa:
SAMO ČELIK !

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 10 dec 2017, 15:00

Sarmelino WroteColonČuj sa remijem ostali 3. :rol:

Smotano odigrano od nas, a skoro pa gostujuće kolo bilo.

Zera falila sa šestog na treće.

Maestro^^
Kontakt:

PostPostao/la Maestro^^ » 10 dec 2017, 17:29

Hvala @deyo , hvala @Viper , još da pobijedimo utakmicu u baražu i ispunit će se svi ciljevi za ovu sezonu. :ljepota:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 10 dec 2017, 18:21

Cartman WroteColonCestitke ekipi Backspacea. Pogotovo Nerminu kojem sam bio mentor u ovoj igri i naucio sve sto zna.

Ne znam čemu više da se smijem, prvom ili drugom pasusu :rol: :rol: :bow:
AMARE VRATI SE !

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 10 dec 2017, 19:02

Virto nemoj da.ja.opet lobiram za tebe :mrgreen:

bavariapivo
Kontakt:

PostPostao/la bavariapivo » 12 dec 2017, 11:22

Sarmelino WroteColonČuj sa remijem ostali 3. :rol:

sa iskustvom obranili trece mjesto :urnebes:

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la arelinho » 13 dec 2017, 14:57

Strijelci nakon 18.kola će biti sutra ili u petak.

Nerminovic
Kontakt:

PostPostao/la Nerminovic » 14 dec 2017, 07:12

Jos se slavi :njanjanja: :njanjanja: :opaopa: :njanjanja: :njanjanja:
Champions of SportSport liga, we know who we are!

Backspace United ✓

123456
Sekretar SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la 123456 » 14 dec 2017, 15:28

Vjecna tabela SportSport 1.lige poslije 18.sezone.

slika

Vjecna tabela SportSport 2.lige poslije 18.sezone.

slika

Vjecna tabela SportSport 3.lige poslije 18.sezone.

slika

Tabela 1,2 i 3 lige od 1 do 18 sezone.Ukupan zbir bodova.

slika

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Marsal
Kontakt:

PostPostao/la Marsal » 14 dec 2017, 17:35

Maršal: Drago mi je što sam napokon na tronu

U najneizvjesnijem finišu sezone kakav se dugo ne pamti u ss.ba ligi dobili smo nove prvake ekipu BackSpacea. Iako na vrhu tabele nisu proveli nijedan dan sudbina je ipak htjela da se titulom prvaka Prve lige okiti ekipa popularnih Mafijaša. O historijskom uspjehu ove ekipe koja je donedavno bila pod istragom Saveza zbog koruptivnih radnji razgovarali smo sa kapitenom i jednom od arhitekata velikog uspjeha, Maršalom.

Maršale, kakav je osjećaj napokon osvojiti Prvu ligu?
Uh šta da kažem, neizmjerno mi je drago što sam na tronu nakon toliko sezona. Protekle sezone smo također bili u konkurenciji, ali naši rivali su bili za dlaku iskusniji i prisebniji i morali smo se zadovoljiti sa činjenicom da im gledamo u leđa.

Upravo tvojim pogocima osvojena su velika 3 boda?
Da, velika čast mi je što sam upravo ja postigao dva pogotka i tako postao heroj i legenda među našim navijačima. Moram priznati da u životu nema ljepšeg osjećajha nego zabiti vječitim rivalima za pobjedu, ali i za titulu. Dan koji ću definitivno pamtiti godinama i koji ću prepričavati sestrinim unucima jer kako sam kreno svoje neću imati. Ali o tome drugom prilikom.

Zanimljivo je da ste za titulu igrali protiv ljutih rivala, ekipe Green Dragonsa, ekipe u kojoj ste napravili prve nogometne korake?
Sudbina je nažalost htjela da igram protiv matičnog kluba gdje sam nekada obnašao i dužnost kapitena. Dobar je to klub i moram priznati da mi je žao zbog situacije u kojoj se nalaze, ali sve dok @legenda reala obavlja neke funkcije u tom klubu, neće to izaći na dobro.

Dragonse ste napustili upravo zbog sukoba sa saigračem?
Da, nažalost to je istina. U to vrijeme ja sam bio kapiten ekipe, a saigrači su mi bili legenda reala i EdinTM87. Činili smo zaista jedan strašan tim i izgledalo je da imamo potencijala da postanemo supermoćni, ali sujeta legende reala nije nam to dozvolila tako da smo zbog raznih ucjena i pritisaka EdinTM87 i ja odlučili potražiti novi tim.

Skok iz prve u treću ligu i obrnuto

BackSpace se tada nalazio u nižim rangovima?
Kada smo Edin i ja došli u ekipu tu nije bio niko, nažalost zbog namještanja utakmica bili su izbačeni u posljednji rang i oduzeta im je polovica bodova, ali uskoro smo zbili redove i započeli naše putovanje ka Cvajti, a potom i Prvoj ligi.

Nadimak ekipe je Mafijaši?
Da, moram priznati malo neobičan nadimak, ali odličan. Naime, tim je optužen za neka namještanja i slične stvari, ali to nikada nije dokazano. Klasična nepravda!

Prošle sezone ste optuženi za namještanje?
Da, ali kao i uvijek oni koji upere prstom u nas nisu imali nikakvih dokaza. Desilo se to da sam nakon burne noći u jednoj zeničkoj kafani ušao da tipujem i malo pobrkao rezultate tako da smo izgubili utakmicu službenim rezultatom. Moj suigrač Nerminović je ako se ne varam tu noć bio pretučen od strane danskih huligana tako da se i nije pojavio na utakmici.

Bez suigrača uspjeh bi bio nemoguć.

Recite nam malo više o svojim suigračima Sheyiu i Nerminoviću?
Ma šta tu ima da se priča, momci su znači na hadžu nema onakvih. Sheyi je motor naše ekipe, izuzetan strijelac, igra nam u najvećoj mjeri ovisi o njemu. Nismo one man team ali kada Sheyi nije u formi, sve je to dosta slabije. Mladi Nerminovic je veliki potencijal koji se još traži, prružio je neke izvanredne igre, a u pretposljednjem kolu bodove smo ubilježili zbog njegovih pogodaka. Kada se konačno ostavi snusa vjerujem da će biti još bolji i da će ispuniti svoj raskošni potencijal.

Kako se proslavila titula?
Pa hajmo reć' burno. Otišli smo u jednu poznatu zeničku kafanu gdje smo u društvu nekih Dankinja sumnjivog morala ostali do ranih jutarnjih sati. Sheyi je popio gajbu Premingera, dok su Nerminovic i njegove kur.ve udarali samo po jegeru. Moje se zna: 15 jelena i oval mesa sa uštipcima. Kasnije smo preselili u jedan hotel gdje je sve bilo dosta intimnije pa ne bih iznosio specifične detalje, samo ću reći da se nadam da dijete koje nosi Maria iz Kopenhagena nije moje nego Nerminovicevo.

Čestitke su stizale sa svih strana?
Da, da. Čestitao nam je Cartman, član ljutih rivala Dragonsa. Momak je svjestan da uspjeh njegove ekipe koče elementi koji nemaju veze sa sportom. Inače telefon je čitav dan kao užaren, prije 10-ak minuta zvao me i Gianni Infantino da čestita na velikom uspjehu.

Pohvalili ste ekipu Topnika?
Da, vidjevši da ondje igra @arelinho kojem uvijek fali šoldi za rakije mislio sam da pobjeda Pijetlova neće doći u pitanje, ali vjerovatno dobro mahmuran arelinho je zaboravio namjerno staviti rezultat na 3 ista para. Kakva ljudina! Imam neke lozovače i prvom prilikom ću mu da pošaljem makar 2-3 boce.

Da li ste zadovoljni Savezom?
Ma naravno da jesam, kave su to ljudine. Dabogda svaki imo pichke ko slate u životu, ja ovo ne bi radio ni za pare, a kamoli iz ljubavi. Momci nastavite sjajan posao i halalite nama ako vam nekad uzmemo nešto za zlo. Sve je to u žaru borbe i sportskog nadmetanja.

Kakve su ambicije za iduću sezonu?
Pa ambicije su da i dalje karamo Dragonsice i da pokušamo odbraniti titulu. Rekli smo da ćemo pokušat manje ovih prelaza, ipak ne trebaju nam pare više od kladionice, sad su tu neki sponzori i ubrat će se fina pinka.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Natrag na “SportSport.ba liga”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.