Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

XXI Zimske olimpijske igre

Moderatori/ce: ribery,insider,doci

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 22 feb 2010, 11:42

ljubav je napisao/la:Samo mi je zao sto je Kostelic uzeo medalju, nije zasluzio.


dosljedan sebi,uvijek navija protiv hrvatskih sportista,čuj nije zaslužio,a da mu nisu sudije možda pomogle

Avatar
ljubav
Postovi: 1307
Pridružen/a: 25 nov 2009, 17:46
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la ljubav » 22 feb 2010, 12:51

Tacno, gdje to ima da tajo postalja stazu?!
Blue is the color!

Turbofolk je moja furka!

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la wade » 22 feb 2010, 13:36

pa da ista znas strucnjak znao bi da treneri postavljaju staze,a sad to sto su njemu trener i otac ista osoba,sta ces...haj ti engleze svoje prati,ili ono bi velika britanija?island? :mrgreen:
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Neutral » 22 feb 2010, 14:44

Neutral je napisao/la:Miller može sve uzeti ako bude normalno a ne suicidno skijao. Nadam se nekoj medalji za Ivicu.

PostPostao/la Neutral dana 08 feb 2010, 16:57

Hajde dobro, moje pretpostavke su bili dobri.


Čestitam Milleru, ali prije svega Ivici Kosteliću, koji je osvojio srebo iako je imao toliko problema sa leđima, i sa mnogim drugim stvarima. Zaista sam navijao za njega, kao što to i radim na svim ostalim stazama. Navijao sam za Janicu dok je vozila, sada za Anu Jelušić.

Još jedna bajka je napisana u kojoj je Ivica opet glavna uloga, bravo majstore, pokazao si kvalitet, znanje, i da si među najboljima . Kapa dolje za Hrvatsku koja se trudi u svim sportovima da nešto postigne, a ne da samo krade novce.


Još jednom, čestitam i bravo.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la The Game » 22 feb 2010, 15:33

KING!!!
Iako inace navijam za Ivicu, sinoc sam svim srcem zelio da Bode uzme zlato, prije svega jer je nesretno izgubio isto u ranije dvije utrke, pogotovo u spustu.
Jos je Ivica upotpunio moje slavlje tako da sam zadovoljan konacnim poretkom ;) ;) ;) ;)

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la harishp » 22 feb 2010, 17:30

ljubav je napisao/la:Samo mi je zao sto je Kostelic uzeo medalju, nije zasluzio.
Sta se sekiras to ce sve Englezi da pokupe medalje.Curling im ''ide najbolje'' a ni u bobu ''nisu''losi :mrgreen:
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 22 feb 2010, 17:38, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Offside » 22 feb 2010, 17:32

I ja sam presretan što je Bode uzeo zlato, bilo bi zaista tragično da takav skijaš zaključi karijeru bez olimpijskog zlata. Ivica odbranio srebro iz Torina, takođe kapa dolje. Žao mi je što Natko pogriješi, kako je vozio prvi dio slaloma mogao je čak do medalje. Sve u svemu poredak je realan, mada je bilo preočito da slalomaši imaju prednost jer je staza bila užasno teška u Antinom stilu.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la wade » 22 feb 2010, 18:20

Offside je napisao/la:I ja sam presretan što je Bode uzeo zlato, bilo bi zaista tragično da takav skijaš zaključi karijeru bez olimpijskog zlata. Ivica odbranio srebro iz Torina, takođe kapa dolje. Žao mi je što Natko pogriješi, kako je vozio prvi dio slaloma mogao je čak do medalje. Sve u svemu poredak je realan, mada je bilo preočito da slalomaši imaju prednost jer je staza bila užasno teška u Antinom stilu.
istu tu prednost imaju spustasi u drugom najduzem spustu u sezoni...meni se cini samo je u wengenu duzi spust...tako da to na kraju sve dodje isto...
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Admir_Sa » 22 feb 2010, 18:27

Offside je napisao/la:I ja sam presretan što je Bode uzeo zlato, bilo bi zaista tragično da takav skijaš zaključi karijeru bez olimpijskog zlata. Ivica odbranio srebro iz Torina, takođe kapa dolje. Žao mi je što Natko pogriješi, kako je vozio prvi dio slaloma mogao je čak do medalje. Sve u svemu poredak je realan, mada je bilo preočito da slalomaši imaju prednost jer je staza bila užasno teška u Antinom stilu.
I treba da bude, jer uvodjenjem samo jedne voznje slaloma (prije je bilo dvije), slalomashi su malo hendikepirani
nema potpisa

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la reds_forever » 23 feb 2010, 19:58

Jel veceras veleslalom :? Ako nekom od vas nije problem da postavi rezultate poslije zavrsetka utrke...imam ucit pa nisam u mogucnosti da pregledam.... unaprijed hvala :!: :D
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 23 feb 2010, 20:03

Bode Miller, Ted Ligety, Lindsey Vonn <3

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la KK_Bosna » 23 feb 2010, 20:15

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Bode Miller, Ted Ligety, Lindsey Vonn <3
reds, eto ti poretka utrke :lol:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la The Game » 23 feb 2010, 22:59

1. Janka
2. Jansrud
3. Svindal
Ope interesantna utrka, ovaj Jansrud sa 11. mjesta dosao do srebra uz fenomenalnu drugu voznju

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Devil » 24 feb 2010, 18:20

Kajmanski Otočanin Travers odličan 69., Senegalac Seck 73...pa 78. Hubertus, 79. Abbas iz Pakistana, 80. San Marinac i posljednji 81. Indijac Namgial.
Ex YU - 53. Makedonac, 58. Bosanac i Hercegovac, 61. Crnogorac.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Neutral » 27 feb 2010, 01:17

Bravo Maria Riesch ;)

Meni naravno najdraža skijašica. Nijemci su mi dragi u svakom sportu.

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la reds_forever » 27 feb 2010, 15:03

Neutral je napisao/la:Bravo Maria Riesch ;)

Meni naravno najdraža skijašica. Nijemci su mi dragi u svakom sportu.
al joj je sestra peh... :roll:

draze bi mi bilo da je schildova uzela zlato,al et,uzela je srebro...kad nece onog njenog nesretnika sto u svakoj utrci napravi gresku zbog koje ne ostvari bas najbolji plasman....nek barem medalje zakace
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Johnyx95 » 27 feb 2010, 19:52

Prvi lauf slaloma:
1.Razzoli(fantastican)
2.Valencic(vidi pod:Razzoli :D )
3.Raich
4.Kostelic
itd.
Razzoli predstavlja malo iznenadjenje,ipak ove godine jako dobro skija i to uopce nije toliko cudno.Mitja je vec dobro zajebo ove favorite(Herbst,Raich,Kostelic,Lizeroux...) i u drugoj voznji ce biti zanimljivo vidjeti da li ce Razzoli i Valencic ostati na mjestima za medalje.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la reds_forever » 27 feb 2010, 20:04

ja se nadam da ce raich nakon svog nastupa biti 1. i da ce se onda odjednom spustiti velika magla i da ova preostala dvojica zavrse na 21.,22. mjestu :D ali realno,razzoli bi mogao uzeti medalju,dok je ovaj valencic upitan...
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Johnyx95 » 27 feb 2010, 20:10

Benni nije u nekoj formi ove godine,al ovo je Olimpijada i on brani zlato,motiv je sigurno jos i veci.Ako odbrani postace prvi koji je to uradio u slalomu. ;) Mada,ja bih volio da uzme Mitja il Razzoli,a Ivica nek bude treci. :D
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la reds_forever » 27 feb 2010, 20:17

Johnyx95 je napisao/la:Benni nije u nekoj formi ove godine,al ovo je Olimpijada i on brani zlato,motiv je sigurno jos i veci.Ako odbrani postace prvi koji je to uradio u slalomu. ;) Mada,ja bih volio da uzme Mitja il Razzoli,a Ivica nek bude treci. :D

lik je stvarno dosta toga u karijeri napravio,al on ima taj problem da prvu voznju zavrsi relativno dobro,a onda u drugoj ili mu padne koncentracija pa napravi neku gresku koja ga kosta pozicije,ili odustane...tako da mislim da je tesko da ce odbraniti titulu,iako bi mi fakat bilo drago da to ucini....bas je nekako extra skijas a i gotivim ga zbog njegovih humanitarnih akcija za BiH....
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Zaključano

Natrag na “VANCOUVER 2010”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.