Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

XXI Zimske olimpijske igre

Moderatori/ce: ribery,insider,doci

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la The Game » 16 feb 2010, 16:09

Jbm ti vise vremenske uslove, otkazana i kombinacija :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Admir_Sa » 16 feb 2010, 16:23

KK_Bosna je napisao/la:
The Game je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
ma nije se ni imalo sta vidjeti... ja sam prebacio kanal kad je cuche podbacio... bolje da se nije ni pojavljivao nego ovako povrijedjen :roll:
Sinoc se nije imalo sta vidjeti il ukupno na Olimpijadi.
Ako je ovo drugo onda se slazemo, ali samo jer se to jos zahuktava.
A ako je prvo onda ne znam sta si ti gledao
pa vise se imalo vidjeti na maloj skakonici nego sinoc...
Ne slazem se, sinocnji spust je bio jedan od najdramaticnijih ikada. Ne kontam sta si ti ocekivao, da prvih 10 bude u pola sekunde :roll:
nema potpisa

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la KK_Bosna » 16 feb 2010, 16:24

da cuche pobijedi a da miller zavrsi negdje u ogradi :)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Trasimaco » 16 feb 2010, 16:52

Opet ponavljam, na olimpijskom spustu, prvi favorit NIKAD ne uzima zlato.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la The Game » 16 feb 2010, 16:55

KK_Bosna je napisao/la:da cuche pobijedi a da miller zavrsi negdje u ogradi :)
Aha sad kontam :D :D :D :D :D
A slazem se da je mala skakaonica bila isto interesantna.
@trasimaco
Sinoc sve trojica sto su uzeli medalje su bili medju favoritima, po meni Cuche nije bio nista veci favorit od Defaga

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Trasimaco » 16 feb 2010, 17:03

Cuche je bio glavni favorit za zlato. Ovi jesu dobri, ali on je najbolji ove sezone. To prokletstvo favorita je mislim samo jednom prekinuto u historiji ZOI.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la reds_forever » 16 feb 2010, 20:55

Admir_Sa je napisao/la:
reds_forever je napisao/la:
Bogami,kako ova olimpijada odmice ja sve manje vremena imam da je pratim.....sinoc ne uspjedoh bacit ni mili pogled na spust :(
Onda za 4 godine neces nishta uspjet pratit, kad budu termini od 10-18 :mrgreen:

Ne kvari mi nade ;) Bice vikenda valjda :D
The Game je napisao/la:Jbm ti vise vremenske uslove, otkazana i
kombinacija :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ako ovako nastave otkazivati,kad ce ovo sve nadoknaditi.... :roll:
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la bistrikboy » 16 feb 2010, 22:26

Cini mi se u Naganu je bila veca frka pa je sve odrzano sto je trebalo biti odrzano,ima jos vremena do kraja...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la The Game » 16 feb 2010, 22:44

reds_forever je napisao/la:
The Game je napisao/la:Jbm ti vise vremenske uslove, otkazana i
kombinacija :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ako ovako nastave otkazivati,kad ce ovo sve nadoknaditi.... :roll:
U petak Super G, u nedjelju kombinacija, a u utorak veleslalom koji je bio planiran u nedjelju.
Ovako su najavili, sad hocel se ovo uspjeti ispuniti vidjecemo, uglavnom od utorka opet ostaje do slaloma dovoljno vremena ako se desi neka nova odgoda

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Isnar » 17 feb 2010, 02:07

Sutra u osam navece ima spust za zene, i zna se ko je favoritkinja broj jedan, ali favoritkinja u pravom smislu te rijeci. U cetvrtak je superkombinacija za dame, a u petak super-G za muske... valjda ce nas vrijeme konacno posluziti... ;)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Admir_Sa » 17 feb 2010, 20:40

Ova staza za zenski spust niej humana

Samo da neko bash ne izgubi glavu :cry:
nema potpisa

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la The Game » 17 feb 2010, 21:42

Jbt belaj pa kakva je ono staza.
Paerson kad je poletila ja sam mislio gotovo, nema je vise.
Ovi organizatori su se definitivno precijenili s ovakvim stazama u dosta disciplina

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Isnar » 17 feb 2010, 23:22

Ma Lindsay je cudo, ona bi se komotno trebala takmicit sa muskarcima, sa nateklom nogom je bila najbrza na apsolutno svakom sektoru i, po obicaju, deklasirala konkurenciju... steta sto ne radi vise tehnicke discipline, mogla bi komotno i to uzimati... ocekujem sutra zlato u superkombinaciji, samo da smanji gas na slalomu i ne izleti... Maria Riesch je ocito danas promasila utrku, vidjecemo sutra jel u pitanju los dan ili losa forma... ;)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Admir_Sa » 18 feb 2010, 00:22

Isnar je napisao/la:Ma Lindsay je cudo, ona bi se komotno trebala takmicit sa muskarcima, sa nateklom nogom je bila najbrza na apsolutno svakom sektoru i, po obicaju, deklasirala konkurenciju... steta sto ne radi vise tehnicke discipline, mogla bi komotno i to uzimati... ocekujem sutra zlato u superkombinaciji, samo da smanji gas na slalomu i ne izleti... Maria Riesch je ocito danas promasila utrku, vidjecemo sutra jel u pitanju los dan ili losa forma... ;)
a realno danas je konkurencija u brzim disciplinama daleko loshija nego prije 3-4 godine. Al opet ne umanjuje to uspjeh sjajne Lindsey
nema potpisa

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Isnar » 18 feb 2010, 00:31

Admir_Sa je napisao/la:
Isnar je napisao/la:Ma Lindsay je cudo, ona bi se komotno trebala takmicit sa muskarcima, sa nateklom nogom je bila najbrza na apsolutno svakom sektoru i, po obicaju, deklasirala konkurenciju... steta sto ne radi vise tehnicke discipline, mogla bi komotno i to uzimati... ocekujem sutra zlato u superkombinaciji, samo da smanji gas na slalomu i ne izleti... Maria Riesch je ocito danas promasila utrku, vidjecemo sutra jel u pitanju los dan ili losa forma... ;)
a realno danas je konkurencija u brzim disciplinama daleko loshija nego prije 3-4 godine. Al opet ne umanjuje to uspjeh sjajne Lindsey
Evo bas sad gledam reprizu, ovaj spust vise podsjeca na super-G, dosta promjena ritma, medjutim, staza je jako strma, tako da je ovo bio jedan jako selektivan spust, samo za najbolje... istina da je prije 5-10 godina bila mnogo jaca konkurencija, ali mislim da bi ovakva Linsday Vonn i tu vodila kolo... ;)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la biskitt » 18 feb 2010, 00:54

Ja ne znam sta je ovim kanadjanima, sve su napravili tako zajebano da i ja dok gledam na TV-u se najezim, pogledaj ba ove strmine, ja se ne bi ni pjeske spustao :)

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Admir_Sa » 18 feb 2010, 00:56

hem je zaledjeno, hem je grbavo bilo :(
nema potpisa

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la biskitt » 18 feb 2010, 01:17

Uuuu evo tek sad vidim kako se paerson polomila

slika

slika


A Swedish team official said the Olympic slalom champion had a bruised left calf but nothing broken.
Zadnja izmjena: biskitt, dana/u 18 feb 2010, 01:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la Isnar » 18 feb 2010, 01:19

Ovo je vise licilo na "jedva sam prezivio" nego na skijanje... i dalje mi nije jasno kako se Lindsey spustila onako, na noz, ocito da je nju strah samo za druge, a njoj nije nikakva frka... :)
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

Post Postao/la KK_Bosna » 18 feb 2010, 11:10

Trasimaco je napisao/la:Opet ponavljam, na olimpijskom spustu, prvi favorit NIKAD ne uzima zlato.
vonn ga nije uzela :lol:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Zaključano

Natrag na “VANCOUVER 2010”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.