SP - Grupa D

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Njemačka
241
44%
Srbija
136
25%
Gana
129
24%
Australija
37
7%
 
Ukupno glasova: 543

Avatar
suntu jeu
Postovi: 695
Pridružen/a: 14 apr 2010, 15:01
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la suntu jeu » 24 jun 2010, 19:17

Wolverine je napisao/la:bolje ovdje nabijat postove nego na temi srbije. neko ce me vidit da tamo pisem.

Plakat će Srbija za tobom.

A ovi što kolektivno svršavaju zbog toga što je Srbija ispala, neka se samo malo vrate u realnost i prisjete da BiH NIKADA nije VIDJELA prvenstva. Valjda se samo mazohistički naguzite ovdje Srbima.

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Mladen » 24 jun 2010, 19:21

damir_82 je napisao/la:
Mladen je napisao/la:Ma sad ce kvalifikacije opet jel tako Bosnjaci,sta nas briga :)
A ti idi pred skupstinu da docekas svoje orlove...samo spremi licnu na granici... ;)
Licna spremna , i to ova BiH na koju sam ponosan a i licna Republike Srbije na koju sam takodje ponosan. :D
A doceka je bilo a i bice,islo se dok se studiralo na kosarkase,vaterpoliste,odbojkase,rukometase samo jednom doduse,pa onda na tenisere,a cak i na fudbalere i to mlade kad su bili dva puta vicesampioni evrope....malo li je...
A bice ih jos ako Bog da na tvoju zalost.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ko **** Laktase,daleko su oni od mene blize mi Sarajevo ;) :) :D

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2010, 19:26

suntu jeu je napisao/la:Plakat će Srbija za tobom.

A ovi što kolektivno svršavaju zbog toga što je Srbija ispala, neka se samo malo vrate u realnost i prisjete da BiH NIKADA nije VIDJELA prvenstva. Valjda se samo mazohistički naguzite ovdje Srbima.
Srbi nisu problem, problem su ovi "wannabe Srbi" ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Bečki Kongres » 24 jun 2010, 19:27

@Suntu Jeu

Često koristiš termin "mazohistički".

Helem, mi se nismo nikada plasirali, Srbija jeste. Oni su, ako se ne varam, u top 15 na FIFA-inoj rang listi, a naša reprezentacija mora tek napraviti nešto da bismo došli tamo gdje su naši susjedi. Nadam se da nećemo propustiti sljedeće veliko takmičenje, pa makar na isto išli kao turisti, a ne sa nekim tendencijama za visok plasman.

Srbiji kapa dole zbog kvalifikovanja(iako je Francuska sve osim one prave Francuske), i kapa dole zbog utakmice sa Njemačkom i poluvremena protiv Australije. Ostalo je moglo i moralo puno bolje.

Also, nisam svršav'o što je Srbija ispala, ali mi je bilo drago što je Cahill zabio gol jer sam to igr'o na kladionici.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la NoName » 24 jun 2010, 19:28

suntu jeu je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:bolje ovdje nabijat postove nego na temi srbije. neko ce me vidit da tamo pisem.

Plakat će Srbija za tobom.

A ovi što kolektivno svršavaju zbog toga što je Srbija ispala, neka se samo malo vrate u realnost i prisjete da BiH NIKADA nije VIDJELA prvenstva. Valjda se samo mazohistički naguzite ovdje Srbima.
Nemoj se praviti Advocaat jer si više Dick.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Wolverine » 24 jun 2010, 19:29

suntu jeu je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:bolje ovdje nabijat postove nego na temi srbije. neko ce me vidit da tamo pisem.

Plakat će Srbija za tobom.

A ovi što kolektivno svršavaju zbog toga što je Srbija ispala, neka se samo malo vrate u realnost i prisjete da BiH NIKADA nije VIDJELA prvenstva. Valjda se samo mazohistički naguzite ovdje Srbima.
isti su svrsavali kad je bosna porazena od portugala ;)

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.