SP - Grupa F

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Anketa je završila: 24 jun 2010, 20:16.

Italija
135
41%
Paragvaj
121
37%
Novi Zeland
20
6%
Slovacka
50
15%
 
Ukupno glasova: 326

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 24 jun 2010, 20:22

dobra ti je ta ekipa, svidja mi se pravo.. samo sto bi ja Bonuccija na stopera, a Santonu pustio citav bek.. ima i Ariaudo iz Juventusa.. u Cagliariu je bio dobar, sad je vrijeme da se vrati sa posudbe pa da se ponovo dokazuje u Juventusu..

Giovinco bi do tada trebao vec imati iskustva i svijetu pokazati sta zna.. jer je rekao ako ga Juve nece u prvih 11 da ce odma otici iz kluba.. a kad momak zaigra stvarno je novi Del Piero.. nije sto je Juventino, vec je stvarno tako.. a dobra stvar je sto Cezare voli raditi sa mladim momcima..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Interista di cuore » 24 jun 2010, 20:26

Santona sam mislio desno,al ako Maggio nastavi ovako moze on desno,a Santon lijevo....dok jedan od Ranocchie i Bonuccia na stopera sa Chielliniem...a sto se tice Gioa meni stvarno nije jasno kako on nije dobio sansu,pogotovo u ovoj zadnjoj sezoni :o
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la JuveSissoko » 24 jun 2010, 20:33

Ranocchia kad se vrati u formu,lik je bolji od Bonuccia,al ako se vrati u onu staru formu
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 24 jun 2010, 22:09

imas vise verzija.. jedan je da treneri ne smiju da ga puste da igra pored Nedveda i Diega, jer ako se pokaze bolji od njih ( a pokazao se samo ne toliko ) onda bi citavu krivicu snosili treneri sto ga nisu odma u prvi plan stavili, a druga je njegova slaba defanziva.. jer on u defanzivi onako mal, krhak nema sta traziti, a jos kad dodas da su mu kolege na bek poziciji bili Grosso i Molinaro dovoljno ti je jasno kakva je situacija.. ali prije bih rekao da je ovo prvo, Deschamps je imao daMu i ubacio ga da igra i dao mu da se uigrava u Serie B.. nadam se da ce sa Del Nerijem ipak igrati Giovinco, a ne Martinez..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 24 jun 2010, 23:32

Lippi nije htio Kasana i Balotelija vjerovatno zbog njihovog temperamenta,da bi u svojoj svlacionici izbjegao "slucaj francuska"..sad sto nije zvao Del Piera ne bih znao,mozda opet zbog istih razloga,ali proslo SP je u ekipi bio daleko veci ego na jednom mjestu nego sto je sad pa nije bilo problema.
onda gledajuci Kanavara uvjeren sam da materaci ne bi bio nista losiji na tom mjestu.Ako nista ne bi primili ona dva gola nakon prekida kad je Kanavaro pogrijesio.
Povreda Pirla je poremetila sve,a na to se nadovezala i ona Bufonova.
Kazu Marketi odbranio sve.Za mene je marketi kriv kod treceg gola,covjek ne komunicira sa odbranom.A drugi gol isto tako losa komunikacija plus u njegov ugao.Bufon bi to rijesio lagano,obje one situacije.
No lako je sad pametovat poslije bitke,samo cinjenica je da Lipi nije imao puno manevraskog prostora u ovoj ekipi,ali opet on je birao.
Sjetimo se proslog SP-a kada su u svakom trenutku na terenu bili Pirlo,Kamoranezi/Perota i Del Piero/Toti.Dakle 2 kreativca i jedan koji je isto jako opasan u tranziciji.Pogledajte samo taj manevarski prostor.A pogledajte sad,nigdje ni jednog kreativca ni na mapi,i manevarski prostor u liku Pepea,Markizia i indisponiranog Kamoranezija.Dakle Lippi sad nije imao s cim ni da manevrise i znacajno promijeni (igraci koji su se sposobni prilagodit na vise pozicija i na igru protivnika i unijet preokret,dok je toga imao za izvoza u njemackoj)
Ne znam sta je sa Perote ,zasto on nije pozvan sad na SP ,ali uvjeren sam da bi u nedostatku Pirla i sa nezainteresovanim Kamoranezijem on povezao vezni red i napad bolje i od Montoliva i od Pepea,Di Natalea itd itd
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la harry_90 » 24 jun 2010, 23:56

Navijačici Paragvaja grudi letjele na sve strane dok je slavila prolaz u osminu finala

14 DAN Svjetskog nogometnog prvenstva svoje mjesto u osmini finala pokušale su izboriti Italija i Slovačka te Paragvaj i Novi Zeland. Dok su navijači Paragvaja imali razloga za slavlje, trenutni svjetski prvaci Talijani, ispali su iz daljnjeg natjecanja porazom od Slovačke.

Osim što su sve oči bile uprte u nogometaše, poglede ljubitelja nogometa plijenile su vatrene navijačice, posebice brineta koja je utakmicu protiv Novog Zelanda pratila preko velikog videozida u Asunciónu, glavnom gradu Paragvaja. Raskošna navijačica bila je odjevena u pripijenu haljinicu iz koje su njezine grudi letjele na sve strane, a duboki dekolte, lijepoj Paragvajki poslužio je i kao "džep" za mobitel.

U isto vrijeme dok su Paragvajci slavili, Talijani su s gorčinom u očima pratili utakmicu protiv Slovačke koja je nakon mnoštva raspleta završila rezultatom 3:2. Talijanske ljepotice, koje su u Južnu Afriku došle podržati svoju reprezentaciju, nažalost će se ipak vratiti kući.

slika
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Admir_Sa » 25 jun 2010, 00:12

Vezni red talijanske reprezentacije,pocecu od njih jer po meni je to glavni razlog lose talijanske igre...bicu iskren..zamjerice mi romanisti mozda...ali ja nikad u de rossiju nisam vidio toliku klasu o kojoj svi pricaju...zna on nekad odigrati dobro,istina...al...slabo preuzima odgovornost,nigdje ga nije bilo a ipak se od njega puno ocekivalo...to je igrac kojeg prije svega krasi dobar udarac i igra iz drugog plana i to bi bilo to.... statican mi je previse,nije toliko kreativan kako neki predstavljaju..po meni je u nekim segmentima precijenjen,u principu moze trcat samo...nista vise..onako realno....mozda se necete sloziti..al jak udarac i igra iz drugog plana i prekidi kad dolazi na skok...to je sve po meni...uopste nije neki razigravac i playmaker...ne vidim zasto je toliko cijenjen
Ovako

DDR je igrac svjetske klase i to je cinjenica. Njegova pozicija je defanzivni vezni sa dobrom dugom loptom, tj da igra iza glavnog playmejkera. U Romi je to Pizaro. Konkretno za igru na SP koja je bila srednja zalost mislim da nije kriv DDR kako ti kazes, nego sveopca zamisao Marcela Lipija. Nije DDR glup da ako mu se kaze da ide naprijed da ne ode. Pa danas Gatuso igra MC, a DDR iza njega trci. Pa ko je tu kriv, sta ti mislis? DDR nije tip igraca koji ce sam uzeti stvar u svoje ruke, organizovati igru konstantno i te stvari, ali je perfektan igrac kada kolektiv dobro igra, rijetko ce on zakazat. Lippi je morao naci neko B rijesenje za igru bez Pirla, nije ga nashao i za to mora odgovarati. Pa u prvom pol mi slovacima nismo prisli golu, akcije po strani nismo napravili, eeeee. Pa kao da su marsovci dosli da igraju jebote :roll: :roll:
nema potpisa

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Neutral » 25 jun 2010, 00:25

harry_90 je napisao/la:Navijačici Paragvaja grudi letjele na sve strane dok je slavila prolaz u osminu finala

14 DAN Svjetskog nogometnog prvenstva svoje mjesto u osmini finala pokušale su izboriti Italija i Slovačka te Paragvaj i Novi Zeland. Dok su navijači Paragvaja imali razloga za slavlje, trenutni svjetski prvaci Talijani, ispali su iz daljnjeg natjecanja porazom od Slovačke.

Osim što su sve oči bile uprte u nogometaše, poglede ljubitelja nogometa plijenile su vatrene navijačice, posebice brineta koja je utakmicu protiv Novog Zelanda pratila preko velikog videozida u Asunciónu, glavnom gradu Paragvaja. Raskošna navijačica bila je odjevena u pripijenu haljinicu iz koje su njezine grudi letjele na sve strane, a duboki dekolte, lijepoj Paragvajki poslužio je i kao "džep" za mobitel.

U isto vrijeme dok su Paragvajci slavili, Talijani su s gorčinom u očima pratili utakmicu protiv Slovačke koja je nakon mnoštva raspleta završila rezultatom 3:2. Talijanske ljepotice, koje su u Južnu Afriku došle podržati svoju reprezentaciju, nažalost će se ipak vratiti kući.

slika

Ja mislim velika masa bi je opleli kao džemper, no dobro ima i onih koji su se zapitali wtf is this. :mrgreen:

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Trasimaco » 25 jun 2010, 00:30

Bez zabara je uvijek ljepse. Ocekivan nastup.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 00:45

ova je i na tekmi hopa cupa sa jojama :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
materazzi
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 dec 2009, 11:38
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la materazzi » 25 jun 2010, 11:31

juventusova odbrana , a juve zavrsio 7 . , mislim da je to i bilo dovoljno upozorenje prije prvenstva da ta stoperska dvojka ne funkcionira a po meni jer je cannavaro kroz cijelu godinu los , i sta se sad napravilo da lippi od igraca koji je bio ikona u italiji dovede ga do situacije da ga sad svi opruzuju i pljuju , i on je kriv sto je pristao uopste da vise igra za repku , ali lippi je najveci krivac , forsirao je criscita umjesto sto smo ja i ovaj napolitanac govorili za maggia , dakle maggio je morao igrati a zambrotu prebaciti lijevo, ddr me razocarao u ovoj zadnjoj i u proslim je grijesio ali se iskupi a protiv slovaka je bio umoran bezvoljan pa bilo je ocito da mu je mrsko i tesko trcati da isprati neke kontra pokusaje slovaka . ma neznam vise sta da pisem iako su igrali malo dvojac iz napolia veoma dobar , montolivo ok , ostalo sve lose a pogotovo igraci juventusa , sad ce me krenuti napadati ali ovo je cinjenica i ovo vide i oni koji su neutralni posmatraci

a sad lijepo na azzurnu obalu malo se suncati , plivati odmarati , j... SP osvojili smo ga prije 4. god , ciao regazzi

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la muXmania » 25 jun 2010, 14:41

materazzi je napisao/la:juventusova odbrana , a juve zavrsio 7 . , mislim da je to i bilo dovoljno upozorenje prije prvenstva da ta stoperska dvojka ne funkcionira a po meni jer je cannavaro kroz cijelu godinu los , i sta se sad napravilo da lippi od igraca koji je bio ikona u italiji dovede ga do situacije da ga sad svi opruzuju i pljuju , i on je kriv sto je pristao uopste da vise igra za repku , ali lippi je najveci krivac , forsirao je criscita umjesto sto smo ja i ovaj napolitanac govorili za maggia , dakle maggio je morao igrati a zambrotu prebaciti lijevo, ddr me razocarao u ovoj zadnjoj i u proslim je grijesio ali se iskupi a protiv slovaka je bio umoran bezvoljan pa bilo je ocito da mu je mrsko i tesko trcati da isprati neke kontra pokusaje slovaka . ma neznam vise sta da pisem iako su igrali malo dvojac iz napolia veoma dobar , montolivo ok , ostalo sve lose a pogotovo igraci juventusa , sad ce me krenuti napadati ali ovo je cinjenica i ovo vide i oni koji su neutralni posmatraci

a sad lijepo na azzurnu obalu malo se suncati , plivati odmarati , j... SP osvojili smo ga prije 4. god , ciao regazzi
prije početka prvenstva sam rekao da Maggio jednostavno mora igrati, imao je predobru sezonu ko je imalo pratio Napoli vidio je kako je čovijek igrao čitavu sezonu, a sad se ispostavilo da je i Quagliarella morao igrati jer je za 45. minuta pokazao više nego svi koji su igrali...

isto tako Bonnuci ili Bocchetti su morali igrati umjesto cannavara, Chielini je još i dobro odigrao s obzirom da je imao ovaj dvojac opasan po rođeni gol ( De Rossi, Cannavaro )
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 14:47

ja nisam toliko vjerovato u Maggia.. ne znam zasto.. obicno kada igram na pesu master ligu sa Napolijem ( uvijek igram sa njima :oops: ) Maggio bude dobar prvu sezonu, ali drugu bude slab :lol: .. ali eto, bio odlican.. a da ne pricam za Quagliu.. igrac koji je najvise pokazao od svih Italijana..

materazi nema tu nista se ljutiti.. jasno je da je Canna strasno lose odigrao.. trebao je Bonucci igrati umjesto njega :mrgreen:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
muXmania
Postovi: 2538
Pridružen/a: 17 jul 2009, 22:10
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la muXmania » 25 jun 2010, 14:53

Italia je napisao/la:ja nisam toliko vjerovato u Maggia.. ne znam zasto.. obicno kada igram na pesu master ligu sa Napolijem ( uvijek igram sa njima :oops: ) Maggio bude dobar prvu sezonu, ali drugu bude slab :lol: .. ali eto, bio odlican.. a da ne pricam za Quagliu.. igrac koji je najvise pokazao od svih Italijana..

materazi nema tu nista se ljutiti.. jasno je da je Canna strasno lose odigrao.. trebao je Bonucci igrati umjesto njega :mrgreen:
hvala bogu pratiš Seria A znaš o čemu pričam, poslije Maicona vjerovatno najbolji desni bek u italiji...
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: SP - Grupa F

Post Postao/la Italia » 25 jun 2010, 14:57

ma znam da je Maggio dobar, ali pitao sam se kako se moze snaciti u repki.. fkt. nema boljih bekova.. eto na sta je spala Italija da u citavoj ligi ima 2-3 dobra beka..
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.