SP - Grupa E

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide u 1/8?

Holandija
110
50%
Danska
53
24%
Kamerun
36
16%
Japan
21
10%
 
Ukupno glasova: 220

slobodaU<3
Postovi: 9
Pridružen/a: 13 maj 2010, 22:43
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la slobodaU<3 » 10 jun 2010, 14:48

normalno holandija i japan

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8232
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la geronimo » 12 jun 2010, 13:59

Stigao je munja, sad neka se konkurencija dobro obuce. :D

slika

Vjerovatno ce propustiti prvu utakmicu u ponedjeljak protiv Danaca, a onda slijedi spektakl. :P
Vom Jäger zum Gejagten

harzze
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 jun 2010, 22:56
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la harzze » 13 jun 2010, 23:10

ma sutra ocekujem gol persia, obavezno!vjerovatno bentdner nece igrati u pocetnom, kako sam zadnji put citao u vrhu napada igrat ce usamljen tommason!al opet... ma holandija uzima sva 3 boda sutra:)))))

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la Cartman » 14 jun 2010, 11:23

Ovo bi mogla bit vrlo interesantna grupa. Holandija naravno najjaca, ali iza njih je totalno otvoreno. A Danska danas moze Holandiji napravit dosta problema jer odbrana im je beton sa Aggerom i Kjaerom u srcu odbrane i Sorensenom na golu. Ali u napadu nemaju bas neke opcije, jos sad Bendtner povrijedjen...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la džakailibu » 14 jun 2010, 14:16

jeli to bio penal za ortanje koji su promasili?
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
United Rule
Postovi: 277
Pridružen/a: 31 mar 2010, 15:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la United Rule » 14 jun 2010, 14:19

Gusta utakmica, ocekivao sam mnogo mnogo mnogo vise od Holandije ali sta ces, Danci su imali blje prilike...
ne bi me cudilo i da pobijede al valjda ce 2. poluvrijeme biti bolje ;)
>--- There are hundreds of clubs in the world.....but One United....
<- KNVB -> World Cup 2010

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la analiticar_ » 14 jun 2010, 14:26

ma napadacka ****....BIH je bukvar kako se napada za ove "napadacke ekipe"...


1 sut na gol u cijelom poluvremenu..Napadaci hahahahahaha.....


hajd pakujte se kuci sirotinjo holandska
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la cole-ch » 14 jun 2010, 14:35

Holandija i Japan.

Holandija prva u grupi i jedna od favorita prvenstva, a Japanci su mi onako simpaticni (sitni).

Avatar
Barney Stinson
Postovi: 1646
Pridružen/a: 10 okt 2009, 17:01
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la Barney Stinson » 14 jun 2010, 15:28

Najveći problem ce biti Nizozemske sto nemaju klasičnog napadača tipa Nisterlooya... Ovaj Persie kakav je ovo napadač ccc... Cim je izasao Nizozemska je nesto i počela igrati...
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la Cartman » 14 jun 2010, 15:29

Danska kao i sto sam ocekivo dobra u odbrani, ali katastrofa u napadu. Gronkjar, Jorgensen, Rommedahl itd im jos igraju a to su potroseni igraci bili i prije 4 godine. Nadam se da ce ispast sto prije, jer vrlo dosadno igraju.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la -Paja » 14 jun 2010, 15:30

Van Persie najbolji igrac Holandije trebali reci da je prvi gol njegova zasluga! Bendy iako rovit sjajno odigrao i bio najbolji igrac Danske sto je i ocekivano!


Holandija dominira!
Dio Arsenala

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la drop » 14 jun 2010, 15:32

Kako su ušli u igru Afellay i Elia u drugom poluvremenu, tako je Holandija i proigrala i zasluženo pobjedila.
Danska teška, bezidejna i dosadna ekipa...sikter sa SP :!:
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Barney Stinson
Postovi: 1646
Pridružen/a: 10 okt 2009, 17:01
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la Barney Stinson » 14 jun 2010, 15:36

-Paja je napisao/la:Van Persie najbolji igrac Holandije trebali reci da je prvi gol njegova zasluga! Bendy iako rovit sjajno odigrao i bio najbolji igrac Danske sto je i ocekivano!


Holandija dominira!
Ako je on najbolji igrač e onda stvarno... Prvi gol ubacio i smutnja obrane i to je to kakva njegova zasluga bolan...
Gdje su mu tri cetiri prilike koje je usrao ccc
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la -Paja » 14 jun 2010, 15:38

Barney Stinson je napisao/la:
-Paja je napisao/la:Van Persie najbolji igrac Holandije trebali reci da je prvi gol njegova zasluga! Bendy iako rovit sjajno odigrao i bio najbolji igrac Danske sto je i ocekivano!


Holandija dominira!
Ako je on najbolji igrač e onda stvarno... Prvi gol ubacio i smutnja obrane i to je to kakva njegova zasluga bolan...
Gdje su mu tri cetiri prilike koje je usrao ccc
Pa je li on istrcao i dosao prije golmana koji je izletio do lopte i onda sjajnim laznjakom otvorio prostor za ubacaj nakon kojeg su se danci spetljali! Nije dobio ni jednu pravu loptu osim onog odbijanca u prvom poluvremenu kad je sutao pored gola.
Dio Arsenala

Avatar
Barney Stinson
Postovi: 1646
Pridružen/a: 10 okt 2009, 17:01
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la Barney Stinson » 14 jun 2010, 15:43

Onaj korner ide mu pravo na glavu on promasuje... Izlazi jedan na jedan protiv Sorensena on nesto pokusava driblati piih, em sto nije dobro primio loptu em sto pokusava nesto preci golmana... To je moje misljenje, ja ga ne bi nikad zvao u rep, a kad bih ga zvao nikada ga ne bih stavio na poziciju klasicnog napadača... I sada bi za Nizozemsku bilo bolje da im igra Ruud nego Persie... Ruud je klasični napadač-ubojica i pored Sneidera, Van der Vaarta, Bommela i kada se oporavi Robben i njihovih lopti, a njegove snalazljivosti, osjecaja za gol bolje bi im dosao...
19 - ђ - 11
HKK Široki - Sportski ponos Hercegovine

Avatar
edina
Postovi: 311
Pridružen/a: 08 mar 2010, 00:54
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la edina » 14 jun 2010, 15:49

drop je napisao/la:Danska teška, bezidejna i dosadna ekipa...sikter sa SP :!:
Thumbs up za ovaj komentar. Arogantni Bendtner naravno smatra da je pobjeda nezaslužena, kao što i Sorensen misli da Holanđani nisu ništa pokazali, više je bilo do Danaca... :roll:
Definitions belong to the definers, not the defined

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la moustapha » 14 jun 2010, 15:56

Holandija je ostvarila zasluzenu pobjedu, ali se vidi da i oni mogu mnogo vise. Kada se oporavi Robben i ako trener odluci umjesto Kuyta, od prve minute ubaciti Eliju, bice to mnogo opasniji napad.
#divovi

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la drop » 14 jun 2010, 15:59

moustapha je napisao/la:Holandija je ostvarila zasluzenu pobjedu, ali se vidi da i oni mogu mnogo vise. Kada se oporavi Robben i ako trener odluci umjesto Kuyta, od prve minute ubaciti Eliju, bice to mnogo opasniji napad.
Naravno da fali Robben ,kljucni igrac Holandije...sa njima bi to bilo mnogo brže i energicnije na terenu.
Van der Vart i Kuyt :shock: ne znam :? izgleda da su došli umorni poslije sezone u svojim klubovima i van forme,jednostavno ne trce dovoljno.
Afellay i Elia su unijeli mnogo živosti na terenu kad su ušli i mislim da zaslužuju prvih 11.
Zadnja izmjena: drop, dana/u 14 jun 2010, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la Monolog » 14 jun 2010, 15:59

moustapha je napisao/la:Holandija je ostvarila zasluzenu pobjedu, ali se vidi da i oni mogu mnogo vise. Kada se oporavi Robben i ako trener odluci umjesto Kuyta, od prve minute ubaciti Eliju, bice to mnogo opasniji napad.
Da, Kuyt nije ništa pokazao. Samo je postigao gol, par puta odlično proigrao svoje suigrače, izborio se za desetak lopti. Dijelim tvoje mišljenje, treba ga na klupu.

Po meni bi Holandija x puta bila opasnija sa Huntelarom umjesto Van Persie(barem kada je pozicija centralnog napadača u pitanju), a da po krilima budu Kuyt i Van Persie(dok je Robben out).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: SP - Grupa E

Post Postao/la sarajlija89 » 14 jun 2010, 16:04

Monolog je napisao/la:
moustapha je napisao/la:Holandija je ostvarila zasluzenu pobjedu, ali se vidi da i oni mogu mnogo vise. Kada se oporavi Robben i ako trener odluci umjesto Kuyta, od prve minute ubaciti Eliju, bice to mnogo opasniji napad.
Da, Kuyt nije ništa pokazao. Samo je postigao gol, par puta odlično proigrao svoje suigrače, izborio se za desetak lopti. Dijelim tvoje mišljenje, treba ga na klupu.

Po meni bi Holandija x puta bila opasnija sa Huntelarom umjesto Van Persie(barem kada je pozicija centralnog napadača u pitanju), a da po krilima budu Kuyt i Van Persie(dok je Robben out).
Apsolutno se slazem da bi van persie bio korisniji na krilu nego kao CF...e da je ruud tu..trebo ga je zvat jbg....van persie je puno korisniji na krilu mislim nego kao CF al eto...svakako ne volim holadjane pa mi je svejedno :D
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.