Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Anketa je završila: 11 jun 2010, 15:42.

Francuska
41
29%
Argentina
11
8%
Engleska
10
7%
Njemačka
11
8%
Holandija
4
3%
Italija
22
16%
Brazil
12
9%
Španija
8
6%
Portugal
18
13%
Neka druga rep.
3
2%
 
Ukupno glasova: 140

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la catalonia » 28 maj 2010, 20:11

Glasao sam za englesku jer oni redovno razočaraju ali opet neznam. Moje mišljenje je da Argentinu svi otpisuju prije vremena.
.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Ted Mosby » 28 maj 2010, 23:37

Španjolska, ispada u 1/8 finala
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la the scouser » 28 maj 2010, 23:59

Švabe su mi hafifne pravo.Ako ne bude one famozne "njemacke srece",sumnjam da ce proc' 1/8 finala.
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Citizen-X » 29 maj 2010, 13:45

Francuzi ce definitivno bit otkaceni u pocetku, iskreno i navijam za to, sta reci za savez koji prolaze trazi u lobijima, sudijama koji sude rukomet mjesto nogomet, stimanjima lokacije odrzavanja takmicenja i slicno.

Svabe ce proci grupnu fazu i igrace uvijek i vjecno na snagu, karakter i ozbiljnost jer su jedini tim na svijetu koji igra 90+ minuta bez obzira na rezultat, pa bilo da im sudije pomazu bilo da lose igraju, uvijek ce da se zadaju krajnjim atomima snage - sigurno ce doci do osmine finala.

Tipuju ljudi na Engleze - ja mislim da ce biti medju polufinalistima jer je engleze godinama yebalo to sto su nacionalisticki odredjeni pa im selektori non stop bivaju englezi, i cim su to promijenili promijenili su i karakter ekipe i ono sto je Murinjo Interu bio bice Kapelo englezima.

Ovako sa Kapelom su kao vrhunski snajperist koji zna da upuca odlicnu pusku.
Razvalice bilo koga i predvidjam dolazak u polufinale.

Spanija da ispadne u ranoj fazi - cisto sumnjam - imaju strasan sastav po mozda prvi put od vremena Butragenja i Zubizarete i sa svim genijalcima koje imaju u ekipi racunajuci na kvalifikacioni ciklus - imaju stofa da dodju i do finala. Po meni moguce pozitivno iznenadjenje.

E sad sve su ovo uopstene predikcije jer zaista nekog rasporeda po grupama i pojma o tome nemam. :mrgreen:

Portugal da ispadne - ma meni sreci ne bi bilo kraja - svi znate zasto 8-) Trpacu na njih na kladionici i kad ispadnu cu da slavim. :twisted: :mrgreen:
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la cole-ch » 29 maj 2010, 13:58

Bugarska, definitivno!

juveboy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 dec 2009, 13:54
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la juveboy » 01 jun 2010, 19:29

Ne znam kako neko moze Njemacku i Italiju obiljezit u ovom topicu, kad svi znamo kako te dvije ekipe igraju. Uvijek su tu negdje po strani, a daleko doguraju, nikad ih ne mozes otpisati, tako ni ovaj put. Turnirsko natjecanje je njihovo natjecanje. Onako instiktivno bi Brazil mogao razocarati, iz razloga sto im ove godine predvidjaju velike uspjehe, mislim da nisu spremni, imaju dosta igraca koji nisu zasluzili biti tu, a nepozvani su bolji od njih !

Avatar
Madafaka
Postovi: 3262
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Madafaka » 01 jun 2010, 20:35

juveboy je napisao/la:Ne znam kako neko moze Njemacku i Italiju obiljezit u ovom topicu, kad svi znamo kako te dvije ekipe igraju. Uvijek su tu negdje po strani, a daleko doguraju, nikad ih ne mozes otpisati, tako ni ovaj put. Turnirsko natjecanje je njihovo natjecanje. Onako instiktivno bi Brazil mogao razocarati, iz razloga sto im ove godine predvidjaju velike uspjehe, mislim da nisu spremni, imaju dosta igraca koji nisu zasluzili biti tu, a nepozvani su bolji od njih !
Ne znam kako ti mozes napisati da ce Brazil razocarati, kad svi znamo kako oni igraju? :lol: :lol:

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la bambina » 02 jun 2010, 10:33

Englezi i Portugal bi volila da budu najveći šok fudbalskoj eliti :mrgreen: oni su mi fuuj!

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Willy » 02 jun 2010, 11:58

Brazil, navijaću svim srcem da se brzo vrate kući i kupaju na Kopokabani.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Rule_hz » 02 jun 2010, 15:21

razorcarace vise evropskih repezentacija poput italijana njemaca pogotovo, portugalici jedva nas izbacili, i ove manje zemlje koje su se prasirale argentina brazil spanija engleska i france idu do cetrfinala cak i do polufinala i finala neke od ove cetiri:)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la HOPLIT » 02 jun 2010, 15:26

Imam osjećaj da Španci neće baš blistati.
YNWA!

Avatar
Babayaro
Postovi: 983
Pridružen/a: 28 jun 2009, 22:57
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Babayaro » 03 jun 2010, 14:31

Francuska neće biti razočarenje jer od njih niko ništa i ne očekuje...

Razočarenja će biti Italija prije svega (s obzirom da su prvaci još uvijek) i Portugal koji je k-ita Mušanova u stvari.
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la loptica » 04 jun 2010, 17:56

Ne volim Engleze, Portugal,a i Njemci ništa nisu ekstra pokazali umor i kod njih.Hrpa ozljeda :roll:
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la juznjak> » 04 jun 2010, 19:25

Italija ili Njemacka ili obje :)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Frutek » 08 jun 2010, 00:27

Francuska onaj Domenech je **** od trenera moja nena bi ih bolje vodila :lol: :lol:

A lično bi volio da Portugalci puknu iako su mi dragi ne podnosim Quieroza i Ronalda organski :roll:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la geronimo » 08 jun 2010, 01:48

Frutek je napisao/la:Francuska onaj Domenech je **** od trenera moja nena bi ih bolje vodila :lol: :lol:

A lično bi volio da Portugalci puknu iako su mi dragi ne podnosim Quieroza i Ronalda organski :roll:
I jedni i drugi mogu daleko dogurati, gledajuci kvalitet repke. Treneri im jesu nastrani, ali to ne mora biti presudno.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Frutek » 08 jun 2010, 09:44

geronimo je napisao/la:
Frutek je napisao/la:Francuska onaj Domenech je **** od trenera moja nena bi ih bolje vodila :lol: :lol:

A lično bi volio da Portugalci puknu iako su mi dragi ne podnosim Quieroza i Ronalda organski :roll:
I jedni i drugi mogu daleko dogurati, gledajuci kvalitet repke. Treneri im jesu nastrani, ali to ne mora biti presudno.
Sigurno imaju kvalitet ali Portugal može i proći ali Francuska sa Domenechem nema šta tamo tražit nego daćemo im mi Papeta :mrgreen: :mrgreen: , ozbiljno sad završili 2 u grupi, prošli znamo kakvim golom bez dobrog trenera nema dobrog tima a Domenech ocigledno nije dobar barem za reprezentaciju
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la mahalas » 08 jun 2010, 10:03

Dosada sam uvijek navijao za Portugalce, ali kad su nas onako phehderski izbacili, želim im povratak kuči čim prije, pa nek onda Blater lije suze za svojim Christanom.....A mislim i da če Francuzi ekspresno put pariza......
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la Cartman » 08 jun 2010, 10:44

mahalas je napisao/la:Dosada sam uvijek navijao za Portugalce, ali kad su nas onako phehderski izbacili, želim im povratak kuči čim prije, pa nek onda Blater lije suze za svojim Christanom.....A mislim i da če Francuzi ekspresno put pariza......
Sto su nas **** izbacili? Ljudi nas nadigrali i u Portugalu i u Bih. Pa mi u Zenici sanse nismo stvorili. Za sve to je naravno kriv "veliki" takticar Ciro.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: Ko će biti najveće razočarenje u JAR-u ?

Post Postao/la mahalas » 08 jun 2010, 10:53

U Portugalu oni nas nadigrali??????? u Zenici jesu bez daljneg, jer sam bio tamo, al u Lisabonu i sam Deco je priznao da smo ih zgazili, dvije prečke i stativa, ma nije to ništa............
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.