Sudije na SP-u

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Devil » 27 jun 2010, 23:07

Trasimaco je napisao/la:Ovaj Becki Kongres me tako podsjeca na monologa. Lik je za 7 dana nastancao 300 postova i na sve ima odgovor. :D Ovo je pozitivan osvrt. Keep it up. ;)

OT: Sudije odlicno odrađuju posao. Da, posao! :lol:
Zasto li te podseca na njega? :lol:
Meni vise lici na nekog zestokog spamera. :lol:


Sala.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Bečki Kongres » 27 jun 2010, 23:07

Trasimaco je napisao/la:Ovaj Becki Kongres me tako podsjeca na monologa. Lik je za 7 dana nastancao 300 postova i na sve ima odgovor. :D Ovo je pozitivan osvrt. Keep it up. ;)

OT: Sudije odlicno odrađuju posao. Da, posao! :lol:
Pogodio si @Trasimaco.
Kad već ne učim(čitaj, čekam rezultate), pratim SP, onda mogu i da lafinjam malo. :mrgreen:

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Trasimaco » 27 jun 2010, 23:09

Cekaj ba, jel ovo isti lik? :shock:
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Bečki Kongres » 27 jun 2010, 23:11

Trasimaco je napisao/la:Cekaj ba, jel ovo isti lik? :shock:
E jbg ti, moram li i avatar stari staviti i potpis pa da konačno potvrdiš svoje sumnje? Da, @Monolog bih bio ja. :D

Avatar
LudLo
Postovi: 206
Pridružen/a: 08 mar 2010, 12:50
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la LudLo » 27 jun 2010, 23:12

e yebem ja onom sudiji sve od mrtvih do buducih prinova u porodici dbd umro , bmk neka dobijem ban , jb sam mu sve , malo je falilo da posaljem pretece pismo i fifi i njemu :@
Ja sam Branko Kockica a ovo je sportsport.ba forum

>>> Liverpool Football Club <<<
>>> Football Club Željezničar <<<

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Devil » 27 jun 2010, 23:14

Bečki Kongres je napisao/la:
Trasimaco je napisao/la:Cekaj ba, jel ovo isti lik? :shock:
E jbg ti, moram li i avatar stari staviti i potpis pa da konačno potvrdiš svoje sumnje? Da, @Monolog bih bio ja. :D
Al brate znas da nisam ni ja verovao da si ti.
Haha cuj Becki Kongres. :lol: :lol: slika
A sta je sa Aston VIllom,ne valja to tako menjati klubove.

p.s. Jel' tamo trajni ban?
Zadnja izmjena: Devil, dana/u 27 jun 2010, 23:14, ukupno mijenjano 1 put.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Trasimaco » 27 jun 2010, 23:14

Bečki Kongres je napisao/la:
Trasimaco je napisao/la:Cekaj ba, jel ovo isti lik? :shock:
E jbg ti, moram li i avatar stari staviti i potpis pa da konačno potvrdiš svoje sumnje? Da, @Monolog bih bio ja. :D
Pa jarane, sta ti je bilo s onim accountom? :shock: Nisam nesto posebno pratio forum u zadnje vrijeme.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Bečki Kongres » 27 jun 2010, 23:17

@Devil

Aston Villa je zbog izgubljene opklade. Nije do mene, moralo se ispoštovati, tako da...Kad već mogu halaliti pare koje ostavljam na kladi, mogu ispoštovati i prijatelja kada je opklada u pitanju.



@Trasimaco

BaHnovan do 12 jula, malo je bilo prepucavanja, pa sam na odmoru za dobrobit ostalih. :mrgreen:

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Trasimaco » 27 jun 2010, 23:20

Ih... do 12. jula ces ti ovim prekucati onaj account. :lol:
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la geronimo » 27 jun 2010, 23:23

Cek, cek, Monoloze, kakva je opklada u pitanju, hoces reci da si boravio ovdje i prije toga vremena? Mislim na vrijeme prije pojave Monologa. :)
Iskreno, ja sam te procitao nakon 2 posta...sa Beckim valcerom, hocu reci kongresom. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Isnar
Postovi: 1708
Pridružen/a: 22 avg 2009, 22:06
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Isnar » 27 jun 2010, 23:26

Monolog je jedan genijalan lik, ja imam tu cast da ga znam licno, sve najbolje o njemu :!:
FK Željezničar/Manchester United/KK Bosna/Boston Celtics/RK Bosna/VK Mladost/Pittsburgh Penguins/NY Jets/Fernando Alonso/Rafael Nadal/Hamza Alić/LoLo Jones/Jeremy Wariner/Kenenisa Bekele/Rebbeca Soni/Stephanie Rice/Michael Phelps/Eamon Sullivan/C. Stoner

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la NoName » 27 jun 2010, 23:27

Jeli vam taj Monolog neki sudija na SP? :mrgreen:
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la 123456 » 27 jun 2010, 23:30

Bečki Kongres je napisao/la:@Devil

Aston Villa je zbog izgubljene opklade. Nije do mene, moralo se ispoštovati, tako da...Kad već mogu halaliti pare koje ostavljam na kladi, mogu ispoštovati i prijatelja kada je opklada u pitanju.



@Trasimaco

BaHnovan do 12 jula, malo je bilo prepucavanja, pa sam na odmoru za dobrobit ostalih. :mrgreen:
Dobro po tebe jer bi inace izletijo iz SS.ba lige :mrgreen:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Bečki Kongres » 27 jun 2010, 23:36

@Isnar (Hvala jara, to je obostrano)

@Bezimeni

Ti si oženjen, ne smiješ biti budan u ovo doba. :mrgreen:

@Gero

Ne, nisam prije bio regovan, ali sam se od druga registrovao na forum. Helem, Hertha je poslije igrala(mislim u subotu) i furka je bila da gdje god sam regovan na forumu(a na 2-3 sam regovan) stavim avatar od Ville, a ako dobije Hertha, da on stavi avatar Newcastle-a. Naravno, Hertha po običaju biva počišćena s terena, a ja dobih ono sra*ne od avatara.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Cartman » 28 jun 2010, 19:17

Evo ovaj sudija iz Urugvaja je i prije napravio istu gresku:

[youtube][/youtube]

I takvi sude SP.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jun 2010, 23:39

Iskreno meni je glupost što se iz svake zemlje uzima po jedan sudac. Pa kakvi Urugvajci,Mexikanci,Japanci,Koreanci i suđenje. Uzeti iz Engleske,Njemačke i Španije sudije i nek se mjenjaju. Kakva pristrasnost kod provjerenih sudaca.

Nadam se da će uvesti 5og sudiju, potreban je :D

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Cartman » 28 jun 2010, 23:40

OTNYS_YNWA je napisao/la:Iskreno meni je glupost što se iz svake zemlje uzima po jedan sudac. Pa kakvi Urugvajci,Mexikanci,Japanci,Koreanci i suđenje. Uzeti iz Engleske,Njemačke i Španije sudije i nek se mjenjaju. Kakva pristrasnost kod provjerenih sudaca.

Nadam se da će uvesti 5og sudiju, potreban je :D
Pa dobro, sinoc je sudio Rosetti, cijenjen kao jedan od najboljih sudija u Evropi, i napravio je ogromnu gresku kod prvog gola Argentine. Isto tako je onaj sudija iz Uzbekistana dosad medju boljim. Ali ovaj spanac sto je sudio danas Holandija-Slovacka je cista katastrofa, lik svira svaki kontakt i samo djeli kartone. Gori je od onog drakule.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Bečki Kongres » 28 jun 2010, 23:45

Cartman je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Iskreno meni je glupost što se iz svake zemlje uzima po jedan sudac. Pa kakvi Urugvajci,Mexikanci,Japanci,Koreanci i suđenje. Uzeti iz Engleske,Njemačke i Španije sudije i nek se mjenjaju. Kakva pristrasnost kod provjerenih sudaca.

Nadam se da će uvesti 5og sudiju, potreban je :D
Pa dobro, sinoc je sudio Rosetti, cijenjen kao jedan od najboljih sudija u Evropi, i napravio je ogromnu gresku kod prvog gola Argentine. Isto tako je onaj sudija iz Uzbekistana dosad medju boljim. Ali ovaj spanac sto je sudio danas Holandija-Slovacka je cista katastrofa, lik svira svaki kontakt i samo djeli kartone. Gori je od onog drakule.
OTNYS
Japanac je uz Uzbekistanca najbolji sudija na SP-u. Ovo ne govorim samo ja, već i ostali koji su pratili njihov rad. Dokaz tome je i to da su sudili na 3 utakmice, a još nisu otišli kućama. Kada su ti tvoji Nijemci u pitanju, pogledaj Wolfgang Starka i njegovo suđenje. :lol:

@Cartman
Od onog drakule iz Mexica nije niko gori. Mallenco je poznat po tome da se često hvata za džep, a kartoni koje je podijelio su više nego zasluženi. Bilo ih je 5: Robben(namjerno igranje rukom), Stekelenburg(skrivio penal), Škrtel(konstantni prigovori, a na kraju unošenje sudiji u facu), Kucka (start nad Elliom i spriječena kontra), petog se ne mogu sjetiti.

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Genghis » 28 jun 2010, 23:50

Sudije su u zadnjih par dana bukvalno odlucivale ko ce pobijediti. Kolijevka nacizma je nagrađena takvim suđenjem koje se rijetko viđa. Da sudija nije ponistio cist gol na zahtjev nacistickih lobija ili pak kladionica, Engleska bi razvalila Nijemce , to je bilo evidentno. Ali opet pravda je spora ali dostizna , sto znaci da ce Argentina razvalit' Nijemce samo tako, jer protiv Velike Argentine Nijemci ni kada bi im sudili Hitler i Bismarck ne bi imalo nikakve sanse. Istini za volju, Argentinci ni krivni ni duzni su pocasceni jednim golom protiv Meksika, ali eto nije to njihova krivica, svakako su razmontirali Meksikance , a i da nije bilo tog gola Argentina bi razvalila Meksiko.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Sudije na SP-u

Post Postao/la Wolverine » 28 jun 2010, 23:57

Genghis je napisao/la:Sudije su u zadnjih par dana bukvalno odlucivale ko ce pobijediti. Kolijevka nacizma je nagrađena takvim suđenjem koje se rijetko viđa. Da sudija nije ponistio cist gol na zahtjev nacistickih lobija ili pak kladionica, Engleska bi razvalila Nijemce , to je bilo evidentno. Ali opet pravda je spora ali dostizna , sto znaci da ce Argentina razvalit' Nijemce samo tako, jer protiv Velike Argentine Nijemci ni kada bi im sudili Hitler i Bismarck ne bi imalo nikakve sanse. Istini za volju, Argentinci ni krivni ni duzni su pocasceni jednim golom protiv Meksika, ali eto nije to njihova krivica, svakako su razmontirali Meksikance , a i da nije bilo tog gola Argentina bi razvalila Meksiko.
tako je. eto, 44 godine je trebalo da se iskupi njemcima, odnosno osveti englezima.

Odgovori

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.