Peticija za Marijana!

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Da li Marijanu treba vratiti mikrofon na JSBiH?

Anketa je završila: 24 jun 2010, 13:59.

Za Marijana
230
91%
Protiv Marijana
16
6%
Suzdrazan(a)
6
2%
 
Ukupno glasova: 252

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Principatus » 16 jun 2010, 20:50

Haha. Jos ovo sa bakljadama i nije nerealno. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

tatamata
Postovi: 1044
Pridružen/a: 09 avg 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la tatamata » 16 jun 2010, 20:52

Ajoj vas,pa naravno da nam je Schlager idol,on sta napise to je zakon!Bog i batina!Nova vjera schlagerizam! ;)
Treci put castimo

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Hairlija » 16 jun 2010, 20:56

199- za Marijana
11-Protiv,nije valjda da je 200 ljud glupo a samo 11 pametno :o
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

tatamata
Postovi: 1044
Pridružen/a: 09 avg 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la tatamata » 16 jun 2010, 20:59

Hairlija je napisao/la:199- za Marijana
11-Protiv,nije valjda da je 200 ljud glupo a samo 11 pametno :o
Ja gotivim Marijana,zbog njega sam i gledao Sport Klub,ali zna nekad pretjerati.Medjutim bolje je i to nego ove uspavanke...Sta ja znam.A nije to do pameti ili glupoce to je stvar ukusa.Kako ko voli.
Treci put castimo

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Hairlija » 16 jun 2010, 21:04

ma ovdje prije svega treba razmisliti kao covjek,nije bitno kakav je komentator nego nepravda koju mu cine.

Sigurno da je najbolji komentator u Bosni,neracunam Bahu jer vise neradi taj posao.

eto neka nam komentarisu SP likovi tipa Kemal,Igor,Corsovic za koje je Cile i Chelsea isto,za koje je Chatisteas Haristeas,njima je africki kup bio prosle godine,ali neka kad mi dozvoljavamo :x

ONI TI GA PUSE MARIJANE
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Denizmare » 16 jun 2010, 21:28

Schlager je napisao/la:
A ti znas odkad ja imam Sportklub jel? I znas odkad ja znam za Marjana? Auuuu... Mozes li mi reci sta ce mi se dogoditi prekosutra vazan mi je dan?
Mogu!

Bices cijeli dan nervozan,jer ce te nasjeci rezultat jedne utakmice u 13h30min :D
Samo pametno sutra, svi u odbranu i ici na bod. Salim se,primicete tricu :D :D :D

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la cole-ch » 17 jun 2010, 00:22

cole-ch je napisao/la:Zamolio bih vas da emocije ostavimo po strani i da ovaj slucaj komentarisemo sto je moguce dostojanstvenije.

Glasanje je na demokratskoj bazi, jedan covek jedan glas pa ukoliko se sakupi dovoljno glasova a i komentara (dostojanstvenih) moze se sve ovo skenirati i otici korak dalje...

Izvolite ostavljajte svoja misljenja, ali ponavljam: "samo dostojanstveno" i bez provokacija, jer Marijan nije ni moj, ni tvoj, a ni onog treceg, Marijan je svoj covek i zato zaslujzuje u najmanju ruku izvinjenje od osoba koje su mu uskratili prava na rad!

Drugo je profesionalni odkaz, a drugo proterivanje "na glavu- na nos". Da li u BiH postoji udruzenje novinara?!

Pravda za Marijana!

Ja sam zbog ovoga otvorio temu!

Zabole me dzoni ko simpatise Marijana a ko ne, eto, i ja ga ne gotivim. Zamolio bih moderatore ili admina da obrise deo postova koji nisu konstruktivni .

Ima puno vidova podrske, a ovu koju mi dajemo Marijanu moze se nazvati socijalnom podrskom: tj., vid psiholoske pomoci koji Mi kao skupina njemu dajemo, jer mu referentna (kolege novinari) grupa za sada ne izlazi u susret.
Pravda za Marijana!!!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la calcio » 17 jun 2010, 00:32

harishp je napisao/la:
Hairlija je napisao/la:steta pa se njihov CoRsovic nije mogao da zagalami kao sto je Marijan kad ga je Dzeko zabio "Dijamantu,dijamantu,sjaji,sjaji Bosanski dijamantu" to je neprocjenjivo
Bi kao i ovi na forumu.Sto treci put...........
Corkan bi to rekao postigao je gol sa brojem hma,khm,hmrrrrr.Slabo se od bakljada vidi. :lol:
Corkan bi rekao: povela je ekipa u bijelim dresovima, strijelac je igrac sa brojem jedanaest :D

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la D1n0 » 17 jun 2010, 04:33

Who cares, Srbija ce ipak ispast nakon tekme protiv Australia.
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la 123456 » 17 jun 2010, 10:13

Greška komentatora RTS-a
Mijaljević: "Neuer brani jer je Enke povrijeđen"
Komentator Radio-televizije Srbije Vladimir Mijaljević zaprepastio je gledatelje u svojoj, ali u susjednim zemljama izjavom da se na golu njemačke reprezentacija protiv Australije nalazi Neuer, jer je Enke povrijeđen.

Čitatelje podsjećamo da je Robert Enke, golman Hannovera i njemačke reprezentacije, u novembru prošle godine izvršio samoubistvo skočivši pod voz u malom gradiću Neustadtu.

Osim gledatelja RTS-a, koji su bili zgroženi propustom komentatora, reagovao je i Enkeov prijatelj Jorg Neblung.

"Ne vjerujen da je u pitanju zla namjera ili neukusna šala. Jednostavno, vjerovatno se radi o neinformiranosti komentatora", piše njemački "Bild".

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la cole-ch » 18 jun 2010, 03:19

Slučaj Mijajlović ili Igrač s brojem 0

Na kraju, čovjek bude sretan jer na daljinskom ima i ono dugme na kojem može ukinuti ton.

Piše: Ahmed Burić

Marjan Mijajlović, komentator nogometnih utakmica s velikim znanjem i nešto malo mana, sasvim sigurno nije mogao ni sanjati da će na vlastitoj koži iskustiti svu bijedu društva u koje je stigao, i profesije kojom se bavi. I možda, najbitnije, da će se na njegovom slučaju pokazati sva bijeda međunacionalnih odnosa i njihovog nefunkcioniranja u Bosni i Hercegovini.

U toku prijenosa utakmice Južna Afrika – Meksiko, za gledatelje RTRS-a Marjanov glas je zamijenjen glasom drugog komentatora. Sa strane koja je angažirala Marijana, nije stiglo nikakvo objašnjenje osim da je to smjenjivanje učinjeno jednostrano ("'ajde", rekao bi čuveni Bili Piton u filmu "Maratonci trče počasni krug"), niti je komentator zaštićen. Iz Radio Televizije Republike Srpske objasnili su da su ga smijenili jer su to tražili gledaoci, jer ima iritantan glas i plasira višak informacija.

Poniženja i sniženja

Nakon nekoliko dana stvar se zataškala, Mijajlović je odustao od daljnjeg komentiranja Svjetskog prvenstva i po svoj prilici nećemo ga više gledati kako se raduje uspjesima bosanskohercegovačke reprezentacije i naziva Džeku dijamantom.

Onaj ko ga je angažirao, nije ga uspio zaštititi, a to je za nas tako zakonomjerno, da skoro ne vrijedi ni trošiti riječi na to. Ko god te stvari nazove pogrdnim, ali u ovom slučaju tačnim nazivom – "baliluk", neće pogriješiti. Ovdašnji (u ovom slučaju bošnjački nacionalizam) nikada nije prerastao mindersko – familijarno-šićardžijsku logiku u kojoj je važno imati sahan iz kojeg se ne daje nikome, osim onome "ko sluša". Nakon bljeska relativnog oslobođenja na nivou indvidualnog koji smo doživjeli padom socijalizma u nas se (opet) uselio servilni i podanički mentalitet, ovaj put pomiješan sa feudalno inspiriranom raspodjelom dobara. Kakva dobitna kombinacija za 21. vijek!?

No, vratimo se povodu, odnosno komentiranju utakmica. Da bi se taj kontekst razumio treba se malo vratiti u prošlost: mi u Sarajevu baš i nismo imali sreće kad su u pitanju televizijski prijenosi utakmica. Vječito umorni, nezainteresirani i mediokritetstvom istesani, naši televizijski komentatori bili su bitno manje kvalitetni od, recimo, onih iz tadašnje Televizije Zagreb. Zagrebački komentatori, prije svih Boris Mutić, Božo Sušec i Mićo Dušanović, zvučali su tako da si mogao čuti da vole svoj posao i da im nije teško pročitati sve do čega dođu samo da uljepšaju ugođaj Svjetskih i evropskih prvenstava ili velikih atletskih takmičenja.

Nikita i Vladanko

Slično favoriziranju igrača iz beogradskih klubova u reprezentacijama Jugoslavije – pogotovo fudbalskoj – u mreži tadašnje jugoslovenske radio televizije beogradski su komentatori imali povlašteno mjesto, makar ga većina njih svojim znanjem i zalaganjem nije zaslužila. Dragan Nikitović, pokoj mu duši, bio je sjajan čovjek i poznavalac boksa, ali se, ruku na srce, za košarku koju je često prenosio, nije bio prevelik ekspert. No, imao je veliki entuzijazam i neko poštenje koje je izlazilo iz svake rečenice, pa ćemo ga se uvijek rado sjećati. Tu negdje je bio i pokojni Vladanko Stojaković čiji je poderani glas u domove donosio dim i miris vinjaka iz Madere i ostalih eksluzivnih kafana gdje se skupljala tadašnja sportska elita. Njega ćemo zapamtiti po simpatičnim gafovimatipa "na stadionu se skupilo oko trideset hiljada dinara" i "dva centarhalfa Ajaksa, dva plavušana", dok će kasniji beogradski komentatori pogotovo i danas aktivni Milojko Pantić, ostati negdje između prosječnosti i onoga što dobri poznavaoci srpskog nacionalizma zovu pasuljarstvo – slijeđenja histerične "logike" sazidane na uvjerenju da su četiri najveća stuba srpstva SANU, Crvena Zvezda, Vojska i mediji, odnosno dnevni list Politika.

Za koga (tačno) navijaš?

I tu smo negdje kod suštine stvari: sve i da je istina da su gledaoci RTRS-a svojim pozivima smijenili Marijana Mijajlovića (a to nije i ne može biti jer se svaka takva "mana" da ispraviti, a objektivno se ne može dozvoliti da za 45 minuta anketa odlučuje o sudbini nekoga koga je postavila kakva - takva struka) ostaje nekoliko stvari oko kojih će valjati postaviti neka pitanja.

Prvo, zašto su Marijana iz "njegove" matične kuće ponizili? Ostavljen je na cjedilu blijedim saopštenjem da je potez RTRS-a jednostran. Na stranu što je bio opstruiran od kolega tokom rada: to su stvari koje se rješavaju unutar kuće i ne treba ih iznositi nakon svega. S druge strane, teško se oteti utisku da je Marjan smijenjen zato što je – Srbin. Ali, ne onaj "pravi", Dodikov, nego neko ko je slijedom profesionalne karijere i poziva koji voli došao u Sarajevu. Kao takav ne uklapa se u nejasnu «logiku» javnih televizija koje su konačno dočekale Mundijal, vrijeme u kojem barem malo mogu umanjiti svoje dugove, pa se zato iz Televizije "mudro" šuti.

Govorni jezik Marjana Mijajlovića je srpski, ekavski, ali on je opredjeljenjem, pa i rođenjem – navijač Bosne i Hercegovine. Uz "iritantan glas i višak informacija" njega je u RS-u svakako diskvalificiralo i to što, poput recimo Milorada Dodika, nije navijač reprezentacije susjedne zemlje, nego one u kojoj radi i zarađuje kruh. Mijajlović je zamijenjen Dragišom Ćorsovićem (nekad Ćosovićem, predratnim novinarom tabloida AS), koji je "reputaciju" zaradio tokom ratnih godina, bivajući sportskom verzijom Riste Đoge, čuvenog "propagandiste" Radovana Karadžića.

Priča koja najbolje ilustrira tadašnje Ćo(r)sovićevo djelovanje vezana je za prijenos jedne utakmice Barcelone, 1995. godine. U toj sezoni centarfor možda i najpopularnijeg kluba na svijetu bio je Hercegovac Meho Kodro. Ćo(r)sović je sve vrijeme govorio imena igrača Barce – Nadala, Ferrera, Barjuana, Popescua, čak i Prosinečkog, ali je Kodru, tokom cijelog prijenosa, uredno zvao "igrač s brojem 9". Zbog činjenice da nije morao izgovarati to ime i prezime, Ćo(r)sović se urezao u pamćenje većine ljubitelja i poznavatelja nogometa, s ove strane entitetske linije. Gledaoci su u posljendjih nekoliko dana navalili s pozivima na BHT, ne bi li "isposlovali" isto što se desilo Mijajloviću, ali iz TV-poola se, jednostavno, nisu javljali. Potvrdivši tako da nikakvi anonimni pozivi ne mogu smijeniti komentatora, nego da se to isključivo čini ciljanim pozivima odozgo. Nije teško zaključiti čijim, zar ne?

Mijajlović tako više neće prenositi utakmice, Ćorsović će do kraja ovog Mundijala uredno nastaviti svoj posao – i nikom ništa. Gledaoci iz Federacije ne mogu smijeniti komentatora, ali ako ta stvar dolazi iz RS-a, onda može. Tu negdje bi se mogla udjenuti i priča da ovdašnje akcije ili glas naroda nekako uvijek kasne za «inicijativama» iz drugog entiteta, te kako je iz Banje Luke uvijek lakše nešto oboriti, nego iz Sarajeva sagraditi, ali takva je praksa današnje BiH.

I onda se ne treba pravdati: zbog svega ovoga i zbog nepodnošljivih vuvuzela, dobro je da na daljinskom postoji dugme na kojem piše "mute". Glasnost se, jednostavno, stavi na nulu, i gleda se utakmica. Kad već ne može drugačije, to je zasad jedini građanski čin koji je primjereno uraditi kad se dešavaju stvari kakva je "slučaj Mijajlović.

Pravda za Marjana!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Virtu4l » 18 jun 2010, 09:29

tatamata je napisao/la:Ajoj vas,pa naravno da nam je Schlager idol,on sta napise to je zakon!Bog i batina!Nova vjera schlagerizam! ;)
Istorija se ponavlja...
Evribadi sej Željo
Željoooo

booty-king
Postovi: 56
Pridružen/a: 24 maj 2010, 20:58
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la booty-king » 18 jun 2010, 23:03

El_7 je napisao/la:Ovo je moguuce samo u BOSNI I HERCEGOVINI dokle vise....ebu nas mediji,politicari...sve isto sranje,svako sebi jami, ebes saves ebes ovo ono...nista od toga..MARIJAN je kralj,da nije bilo njega nebi bilo ni povika DZEKO DIJAMANT,ZMAJEVI itdddd... :D :D

DA SAM NA NJEGOVOM MIJESTU NEBI SE NIKAD VRATIO FTV kad bi molili na koljenima.. JADNI SU 8-) A I OVI SA BHT sve je to isto sranje kao i FTV MEDIJI U BOSNI SU SUGE VELIKE POKAZALO SE NA OVOM GESTU :shock: :shock: ..Nogometni SAVEZ BIH :mrgreen: ma sve nas **** u mozak.. KOME TO MARJAN NEVALJA KOME..KOJI JE TO LIK..SIGURNO JE DA SE RADI IZ INTERESA NEKI OSOBA ...SAMO U BIH OVAKO NESTO :D :D MOGU SE SAMO SMIJATI ,ZALOSNO JE ALI,,, :lol: :lol: SMIJESNO OD **** SRANJA KOJE RADE IZ DANA U DAN SVI PO MALO OVOME NARODU MOGU SE SAMO SMIJATI NISTA DRUGO...DA MARIJAN IMA VEZE SA TIHICEM,SILAJDZICEM,DODIKOM, BILI BIO SMIJENJEN BI ALI U KITI :D :D


SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA covijeku dati nogu na polvr. SAMO U BIH :cry: :cry:
vlasima smeta svako ko nemrzi bih...a nisu oni krivi sto to rade nego kriv je nas narod koji im to dozvoljava...svaki novinar koji ko fol nesh napise protiv ovih sranja,plate mu koju stoju ispod stola i onda demantuje ono sto je pisao ili pricao.ovi srbi su odlucni u unistavanju svega sto ima bilo kakav potencijal da bih napravi boljom pocev od fudbala pa nadalje ..najveci problem ne samo bosnjaka(ovdje racunam i tzv bosance katolicke i praoslavne vjere koji nezele da se nazivaju srbima niti hrvatima) nego i hrvata koji bih smatraju svojom domovinom je taj sto zive u iluzijama da ce nekada zajednicki zivot sa srbima biti moguc...dok god budemo racunali na njih bicemo u istom ovom sranju...srbi su u svim strukturama pocev od saveza pa do drzave tu da opstruiraju a u tome im pomazu ovi mahalasi koji su ko fol iz redova bosnjackog nbaroda...fukarama srbi mal potplate pa ovi postanu pokusni kunici...svi se sjecamo kako su prodali tekmu na marakani 2005e,svi vidimo kako nikola spiric neda bh sportistima pasos,pa ovo sa marijanom su samo neke od stvari koje mi sada padaju napamet a j88u nas na sve moguce nacine i niko nista neradi po tom pitanju..i znajte ovo nasa repka tesko da ce igdje gdje otic jer ovi iz redova srba ce ucinit sve sto je u njihovoj moci da to sprijece a ova nasa bagra ce im u tome asistirat...molim vas nemojte mi rec da jos uvijek vjerujete da miske nije igrao protiv protugala zato sho je bio povrijedzen...

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la silenT » 19 jun 2010, 00:27

Marijan je legenda, ali evo jedan off ako netko zna šta je sa najboljim svjetskim komentatorom svih vremena Sabahudinom BAHOM Topalbećirevićem..... nemogu da vjerujem da njega nema ni na jednoj TV-iziji...
on mi je dizao adrenalin i u najdosadnijim utakmicama... pa ja sam znao skakat po kući i kad igraju Stoke-Wigan kako on to prenosi...

btw.ovaj novi što je upao umjesto Marijana je najveći debil što postoji na TVu... idiot se nezna ni zaderat ni pričat....
mrsi nešto sebi u bradu idiot nečuje ga nitko,a i ono što uspijem čut ne razumim..poludio sam danas slušajuć ga
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2010, 10:17

Vidiš Hare, o ovome sam ti pričao. Prošlo je par dana, Marjan je zaboravljen, tema može pod ključ i to je to.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la bistrikboy » 19 jun 2010, 10:23

Virtu4l je napisao/la:Vidiš Hare, o ovome sam ti pričao. Prošlo je par dana, Marjan je zaboravljen, tema može pod ključ i to je to.
Ma tipicno bosanski,mi sve zaboravljamo sto ne bi trebali
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2010, 10:28

bistrikboy je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Vidiš Hare, o ovome sam ti pričao. Prošlo je par dana, Marjan je zaboravljen, tema može pod ključ i to je to.
Ma tipicno bosanski,mi sve zaboravljamo sto ne bi trebali
Da, a kad ja kažem da će biti tako, napadaju me.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Monolog » 19 jun 2010, 13:19

Nekad je dovoljan i jedan dan da bi se pokazalo/dokazalo koliko stojimo iza nekoga. Marjan je dobio našu podršku, no mi više ništa ne možemo uraditi. Da barem možemo gledati SP na HRT2, no i to su nam ovi mafijaši uskratili. Da sumiramo, dijelim mišljenje @Bistrikboya i @Virtu4l-a da zaboravljamo ono što ne bismo trebali, no takvi smo i ne možemo se preko noći promijeniti.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la Harrison » 19 jun 2010, 14:59

Ima li negdje da skinem to famozno prvo poluvrijeme utakmice koju je prenosio Marjan pa da poslusam uzivo buduci da nisam pratio tu prvu utakmicu. Inace Marjan je legenda komentator koji svojim komentarisanjem prevazilazi sve druge komentatore u pozitivnom smislu.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Peticija za Marijana!

Post Postao/la effe_sa » 19 jun 2010, 15:42

trenutno kada pratimo svjetsko prvenstvo preko javnih emitera imamo najlošije komentatore ikad....ovi sa RTRS-a ni jedan ne valja, pojma nemaju...a ni ovi s BHT i Ftv nisu ništa puno bolji...tu je prije baho valjao, a sada samo tek poneki nešto zna, mozda nesto igor kristić il zoran šuko jest da i oni lapsusa imaju...i onda svi ti ljudi zbog svoje nesposobnosti otjeraju najboljeg komentatora...jednima nije politički podoban, drugima nije podoban jer zna bolje posao od njih...ovi s ftv-a su mi najgori jer nisu dali podršku marjanu nakon što je njegov prenos na RTRS-u isključen....srečom okrenem na njemačke programe i tamo pratim prenose kada mi ovi naši idu na živce, a tamo bar možeš slušat kvalitetan komentar i mnoštvo informacija dok ovi naši ni imena čak pojedinih igrača izgovorit ne znaju a da ne pričamo dalje
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Odgovori

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.