Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

nasborik
Postovi: 391
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la nasborik » 15 jun 2010, 14:56

BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....


Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la cole-ch » 15 jun 2010, 15:12

Bijeljinac je napisao/la:Nadam se da moj prethodni komentar necete kao po obicaju obrisati i proglasiti ga 'propagandistickim'. On nema veze sa stvarima na koje ponekad ciljate, nego je jednostavno abeceda novinarskog posla koja se uci na prvoj godini fakulteta.
Sloboda medija mora da bude osnovna premisa. Ovo je (pozitivna) kritika! Odnosno cilja na predlog.
Ukoliko ste to sto potencirate, eto vam prilike da to i dokazate tako sto ove komentare necete sklanjati, u suprotnom ovo je moj poslednji komentar na ovom forumu, neozbiljne medije nemam namjeru da pratim!
Bu ha ha ha!

Predlog za ss.ba: Zbog reciprociteta i nac. koncenzusa na ovom portalu ja vas licno molim da prezvakate svaku nebulozu koju ovaj lik napise, a, cesce ih pise, i omugucite mu nesmetan boravak sa visokim stepenom slobode izrazavanja.

Naravno, to i radite zarad samo vama znanih razloga ili nestrucnosti onih sto brisu da izvagaju fasizam, ksenofobiju, licemerstvo.., od sporta, taktike, pozitivne kritike, diskusije...

Halo ba Bosanac, tvoji postovi su perfidni, nacionalno obojeni, prilicno dobro iscedjeni (filtrirani) i zesce nerealni!

Ne zelim da citiram /jer je smesan/ tvoj predhodni post na istoj temi gde stajes u zastitu "svog" uvazenog kolege po peru i nalifperu, g-dina Corsovica i citavom svetu objasnjavas kako se neki mediji u zadnjih par dana nehumano ophode ka njemu i razapinju ga na krst, neopravdano. Jako moralno, nema sta!

Sto se kao realista ne osvrnes i na deo teksta gde doticnog optuzuju za ratno huskacku aktivnost, podrivanje mrznje, odavanje idenntiteta srpskih novinara iz oslobodjenja...!

Moralan jesi, ali nisi dovoljno, da jesi stao bih isto i u odbranu Marijana Mihajlovica (zemljaka ti iz BG-a). Prokomentarisao bih bar koji redak o zameni komentatora na rtrs-u u poluvremenu utakmice JAR-MEX., ali nisi, valjda nisi ni znao?!

Eto i da nema kvalifikacija da radi posao komentatora, i da mu je hrapav glas, i da gusi informacijama...imalo je, i jos uvek ima pravni okvir kako se daje odkaz. Ono sto ti napisa za Corsoviva, trebao si u tom kontekstu spomenuti i Mihajlovica.

Eeeeh, sada da vidimo koliko na ovom portalu ima slobode govora i individualnih prava svakog pojedinca, pa i mene koji se izrazavam ekavicom.
Ja vam nepretim kao bjeljinac da cu da vas napustim, samo vas upozoravam da ukoliko mi izbrisete ovaj post morate pod hitno da odete na centriranje vase Vage.
Zadnja izmjena: cole-ch, dana/u 15 jun 2010, 15:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la steve-o » 15 jun 2010, 15:16

jako je smijesno vidjeti kako se ponasaju pojedinci iz manjeg entiteta sto se tice slucaja-corsovic.. al' iskreno receno nisam nista bolje ni ocekivao, to je s njihove strane ipak normala :roll:

nasborik
Postovi: 391
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la nasborik » 15 jun 2010, 15:27

Ovaj forum izgleda sve manje ostaje sportski a postaje politicki, kakvi se samo komentari pisu, dobro je i pisalo sve u onome clanku... Cist primjer je i nacionalisticki napad sad na moderatora Schlagera bez ikakvog povoda...
Ja da sam moderator skoro svaki drugi post bi brisao i pokaznjavao bih sve lazne nacionaliste...
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la SrdjanBL » 15 jun 2010, 15:35

Iako nije ustaljeno da se negacije pišu odvojeno, nema pravog razloga da se pišu zajedno, čak i u nekim slučajevima koji su dvojbeni. Tako da je odvojeno pravilno. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la steve-o » 15 jun 2010, 15:36

@nasborik: zao mi je tebe, mislim vidi se kako ste na ovome forumu ugrozeni! :roll: kako god, ako ti smeta ovaj forum niko te ne tjera da pises ovdje svoju propagandu, ima sigurno mnogo drugi foruma(cak i preko drine) koji ce tebi sigurno vise odgovarati..

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la biskitt » 15 jun 2010, 15:40

SrdjanBL je napisao/la:Iako nije ustaljeno da se negacije pišu odvojeno, nema pravog razloga da se pišu zajedno, čak i u nekim slučajevima koji su dvojbeni. Tako da je odvojeno pravilno. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Evo ga jos jedan znalac :D

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la SrdjanBL » 15 jun 2010, 15:43

biskitt je napisao/la:
SrdjanBL je napisao/la:Iako nije ustaljeno da se negacije pišu odvojeno, nema pravog razloga da se pišu zajedno, čak i u nekim slučajevima koji su dvojbeni. Tako da je odvojeno pravilno. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Evo ga jos jedan znalac :D
Nisam znalac, ali se trudim da znas vise. A sad sto ovi ne znaju nista, a misle da su pametni to je druga pjesma. ;)

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la cole-ch » 15 jun 2010, 15:45

SrdjanBL je napisao/la:Iako nije ustaljeno da se negacije pišu odvojeno, nema pravog razloga da se pišu zajedno, čak i u nekim slučajevima koji su dvojbeni. Tako da je odvojeno pravilno. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Srdja prosvetitelj! :lol:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Monolog » 15 jun 2010, 15:46

SrdjanBL je napisao/la:
Nisam znalac, ali se trudim da znas vise. A sad sto ovi ne znaju nista, a misle da su pametni to je druga pjesma. ;)
Znam da mogu otići u BANoviće zbog ovoga, ali neznanje je imenica, a ne glagol. Glagol je ne znati. Dakle, negacija se piše odvojeno od glagola(izuzeci: htjeti, imati, biti, nestati i nedostajati), a pridjevi i imenice koji u svom sastavu imaju negaciju, pišu se sastavljeno.

Sorry za off.

Što se tiče Ćorsovića, nadam se da dotični neće nikad u životu prenositi niti jednu utakmicu koju ja budem gledao, no poznavajući svoju (ne)sreću, to neće biti slučaj. :(
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la harishp » 15 jun 2010, 15:47

steve-o je napisao/la:@nasborik: zao mi je tebe, mislim vidi se kako ste na ovome forumu ugrozeni! :roll: kako god, ako ti smeta ovaj forum niko te ne tjera da pises ovdje svoju propagandu, ima sigurno mnogo drugi foruma(cak i preko drine) koji ce tebi sigurno vise odgovarati..
To i jeste citava poenta.
Treba zamisliti bilo koji drugi forum na ostalim stranama komsijskih drzava.
I da sad jedan Novopazarcanin trubi o BIH na srpskom portalu kao neko iz Knina o Srbiji na Hrvatskom kanalu ili Vojvodjanski Hrvat da velica kockaste na Srbijanskom portalu..
Isti bi moment bili banovani.
Ovdje admini daju veliku slobodu ljudima u pisanju,ali je zalosno sto se ta sloboda iskoristava na perfidan nacin.
P.S @Simpatizer prijavljen si,pa da ti je Corkan iz oka :evil: A ja ga nisam prijavio :lol: 8-)
Tipicno huskanje na forumu.
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 15 jun 2010, 15:50, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la SrdjanBL » 15 jun 2010, 15:49

Monolog je napisao/la:
SrdjanBL je napisao/la:
Nisam znalac, ali se trudim da znas vise. A sad sto ovi ne znaju nista, a misle da su pametni to je druga pjesma. ;)
Znam da mogu otići u BANoviće zbog ovoga, ali neznanje je imenica, a ne glagol. Glagol je ne znati. Dakle, negacija se piše odvojeno od glagola(izuzeci: htjeti, imati, biti, nestati i nedostajati), a pridjevi i imenice koji u svom sastavu imaju negaciju, pišu se sastavljeno.

Sorry za off.

Što se tiče Ćorsovića, nadam se da dotični neće nikad u životu prenositi niti jednu utakmicu koju ja budem gledao, no poznavajući svoju (ne)sreću, to neće biti slučaj. :(
To mozda na hrvatskom 8-)

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la biskitt » 15 jun 2010, 15:50

SrdjanBL je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
SrdjanBL je napisao/la:
Nisam znalac, ali se trudim da znas vise. A sad sto ovi ne znaju nista, a misle da su pametni to je druga pjesma. ;)
Znam da mogu otići u BANoviće zbog ovoga, ali neznanje je imenica, a ne glagol. Glagol je ne znati. Dakle, negacija se piše odvojeno od glagola(izuzeci: htjeti, imati, biti, nestati i nedostajati), a pridjevi i imenice koji u svom sastavu imaju negaciju, pišu se sastavljeno.

Sorry za off.

Što se tiče Ćorsovića, nadam se da dotični neće nikad u životu prenositi niti jednu utakmicu koju ja budem gledao, no poznavajući svoju (ne)sreću, to neće biti slučaj. :(
To mozda na hrvatskom 8-)
Evo kome se da, neka prebaci ovo u nasmjesnije postove :lol:

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Chologol » 15 jun 2010, 15:51

harishp je napisao/la:
steve-o je napisao/la:@nasborik: zao mi je tebe, mislim vidi se kako ste na ovome forumu ugrozeni! :roll: kako god, ako ti smeta ovaj forum niko te ne tjera da pises ovdje svoju propagandu, ima sigurno mnogo drugi foruma(cak i preko drine) koji ce tebi sigurno vise odgovarati..
To i jeste citava poenta.
Treba zamisliti bilo koji drugi forum na ostalim stranama komsijskih drzava.
I da sad jedan Novopazarcanin trubi o BIH na srpskom portalu kao neko iz Knina o Srbiji na Hrvatskom kanalu ili Vojvodjanski Hrvat da velica kockaste na Srbijanskom portalu..
Isti bi moment bili banovani.
Ovdje admini daju veliku slobodu ljudima u pisanju,ali je zalosno sto se ta sloboda iskorisatva na perfidan nacin.
P.S @Simpatizer prijavljen si,pa da ti je Corkan iz oka :evil: A ja ga nisam prijavio :lol: 8-)
Tipicno huskanje na forumu.
Bravo ;) Samo jedan je primjer Euronogomet, kako je sjajno organizovan, za razliku od ovoga, gdje se bilo kakvi postovi vezani sa nacionalizam istog trena brisu, a o banovima da i ne pricam.
Rey de la furia española...

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la steve-o » 15 jun 2010, 15:52

harishp je napisao/la:
steve-o je napisao/la:@nasborik: zao mi je tebe, mislim vidi se kako ste na ovome forumu ugrozeni! :roll: kako god, ako ti smeta ovaj forum niko te ne tjera da pises ovdje svoju propagandu, ima sigurno mnogo drugi foruma(cak i preko drine) koji ce tebi sigurno vise odgovarati..
To i jeste citava poenta.
Treba zamisliti bilo koji drugi forum na ostalim stranama komsijskih drzava.
I da sad jedan Novopazarcanin trubi o BIH na srpskom portalu kao neko iz Knina o Srbiji na Hrvatskom kanalu ili Vojvodjanski Hrvat da velica kockaste na Srbijanskom portalu..
Isti bi moment bili banovani.
Ovdje admini daju veliku slobodu ljudima u pisanju,ali je zalosno sto se ta sloboda iskorisatva na perfidan nacin.

P.S @Simpatizer prijavljen si,pa da ti je Corkan iz oka :evil:
Tipicno huskanje na forumu.
u potpunosti se slazem s tim. dolaze(cast izuzetcima) na ovaj forum samo da pljuju i provociraju(poput ovog simpatizera i nasborika). onda kad covjek kaze kako jeste i suprotstavi se takvim ljudima, oni pocnu trubiti o tome kako su oni ugrozeni na ovome forumu i slicna s.ranja. e sad je pitanje ko' je vise iliti zaista ugrozen, mi koji moramo trpiti da nam oni pljuju sve nase ili oni koji ocigledno imaju dozvolu da dolaze ovdje i pljuju nase!?

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la ribery » 15 jun 2010, 16:05

The Prodigy je napisao/la:Dobro je vise o gramatici, molim vas, to se odnosi i na moderatore, jer sam fizički najjači među njima, pa mi se može :D
Cek, cek?
Hoces da se bavarci udruze?
geronimo, bistrikboy, doci kao prikriveni navijac i ja.
Ajd sad povuci rijec :P
:mrgreen:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la harishp » 15 jun 2010, 16:22

ribery je napisao/la:
The Prodigy je napisao/la:Dobro je vise o gramatici, molim vas, to se odnosi i na moderatore, jer sam fizički najjači među njima, pa mi se može :D
Cek, cek?
Hoces da se bavarci udruze?
geronimo, bistrikboy, doci kao prikriveni navijac i ja.
Ajd sad povuci rijec :P
:mrgreen:
Zavisi kako se @Prodigy postavi.
Ako bude ko' Bruce Lee imate sansu,jer mozete navaliti ''coporativno'' :mrgreen:
Ali ako bude kao Chuck Noris nema vam spasa. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la bistrikboy » 15 jun 2010, 18:03

ribery je napisao/la:
The Prodigy je napisao/la:Dobro je vise o gramatici, molim vas, to se odnosi i na moderatore, jer sam fizički najjači među njima, pa mi se može :D
Cek, cek?
Hoces da se bavarci udruze?
geronimo, bistrikboy, doci kao prikriveni navijac i ja.
Ajd sad povuci rijec :P
:mrgreen:
Nemojte mene uvlaciti u te vase sukobe :mrgreen:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la sedra » 15 jun 2010, 18:09

Hahaha koji debili jos idu na ovakve fasisticiodne stranice. :roll:

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.